kubski26 [ Junior ]
Fifa 2010 Sound Africa
Ravensnest weś pod uwagę że fifa mundialowa ma możliwość rozgrywania eliminacji i normalnych mistrzostw gdzie grasz o puchar itd. gdzie normalne fify mają niesttey tylko mozliwość grania reprezentacjami tylko towarzysko także grasz o nic. Dla mnie to niema żadnej przyjemności granie o pietruszke itp. Ja osobiscie kupuje fife mundialową bo jesli chodzi o grę reprezentacyjną to tak naprawde tylko ta fifa jest okazją na przyjemnym spedzeniu czasu we wspaniałej atmosferze i co najwżąniejsze grasz reprezentacją o wejscie do mistrzostw i o puchar mistrzów czy to nie podnosi adrenalinki. Osobiście mam fife 2006 Germany jest extra i do dzisiaj nią gram a jesli chodzi zwykłą fife nadaje się ona tylko do gry poszczególnymi klubami w poszczególnych ligach bo tak sie gra o cos. pozdrawiam i radziłbym jeszcze przemyśleć sprawe kupna gry. Polecam:)pozdrawiam