GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 2010 Sound Africa

01.04.2010
08:13
[1]

kubski26 [ Junior ]

Fifa 2010 Sound Africa

Ravensnest weś pod uwagę że fifa mundialowa ma możliwość rozgrywania eliminacji i normalnych mistrzostw gdzie grasz o puchar itd. gdzie normalne fify mają niesttey tylko mozliwość grania reprezentacjami tylko towarzysko także grasz o nic. Dla mnie to niema żadnej przyjemności granie o pietruszke itp. Ja osobiscie kupuje fife mundialową bo jesli chodzi o grę reprezentacyjną to tak naprawde tylko ta fifa jest okazją na przyjemnym spedzeniu czasu we wspaniałej atmosferze i co najwżąniejsze grasz reprezentacją o wejscie do mistrzostw i o puchar mistrzów czy to nie podnosi adrenalinki. Osobiście mam fife 2006 Germany jest extra i do dzisiaj nią gram a jesli chodzi zwykłą fife nadaje się ona tylko do gry poszczególnymi klubami w poszczególnych ligach bo tak sie gra o cos. pozdrawiam i radziłbym jeszcze przemyśleć sprawe kupna gry. Polecam:)pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.