
zdichuu [ Generaďż˝ ]
ps3 był włączony przez cały dziń!!!!! czy się przegrzeje???
więc tak wczoraj mama sprzątała i przez przypadek włączyła konsole i chodził z 11h. boję się że się przegrzeje jak jeszze raz ją włącze albo po jakimś czasię się zepsuje(a moi starzy zgubili mi paragon X( ) prosze o odpowiedź.
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
nie martw sie dzis tylko stracisz mozliwosc instalowania linuxa na ps3 ale tak to bedzie dzialac :x

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
zapytaj się w tym wątku
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10123100&N=1
w ów wątku są posiadacze PS3 więc jest duże prawdopodobieństwozę ci pomogą
ybe93 [ Konsul ]
nie wiem jak z ps3 ale w xbox jak tylko włączysz konsolę to wyświetla się menu.
konsola wtedy chyba nie jest tak obciążona żeby się aż tak nagrzewać.
ale mi się tylko tak wydaje, jak jest w rzeczywistości to nie wiem

Cremek [ Generaďż˝ ]
Nie siej paniki, tylko pomysl logicznie...
Konsoli sie nic nie stanie, jesli byla wlaczona i nic na niej nie robiles to pobiera minimum pradu i mogly sie nawet wentylatory nie zalaczyc - ja wielokrotnie gralem po 8 godzin z malymi przerwami (konsola caly czas odpalona) i nic sie nie stalo. Jesli tylko Twoja nie stoi na grzejniku to nic jej nie bedzie.