GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ps3 był włączony przez cały dziń!!!!! czy się przegrzeje???

01.04.2010
08:10
smile
[1]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

ps3 był włączony przez cały dziń!!!!! czy się przegrzeje???

więc tak wczoraj mama sprzątała i przez przypadek włączyła konsole i chodził z 11h. boję się że się przegrzeje jak jeszze raz ją włącze albo po jakimś czasię się zepsuje(a moi starzy zgubili mi paragon X( ) prosze o odpowiedź.

01.04.2010
08:11
[2]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

nie martw sie dzis tylko stracisz mozliwosc instalowania linuxa na ps3 ale tak to bedzie dzialac :x

01.04.2010
08:14
smile
[3]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

zapytaj się w tym wątku

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10123100&N=1

w ów wątku są posiadacze PS3 więc jest duże prawdopodobieństwozę ci pomogą

01.04.2010
08:57
[4]

ybe93 [ Konsul ]

nie wiem jak z ps3 ale w xbox jak tylko włączysz konsolę to wyświetla się menu.
konsola wtedy chyba nie jest tak obciążona żeby się aż tak nagrzewać.
ale mi się tylko tak wydaje, jak jest w rzeczywistości to nie wiem

01.04.2010
09:06
smile
[5]

Cremek [ Generaďż˝ ]

Nie siej paniki, tylko pomysl logicznie...
Konsoli sie nic nie stanie, jesli byla wlaczona i nic na niej nie robiles to pobiera minimum pradu i mogly sie nawet wentylatory nie zalaczyc - ja wielokrotnie gralem po 8 godzin z malymi przerwami (konsola caly czas odpalona) i nic sie nie stalo. Jesli tylko Twoja nie stoi na grzejniku to nic jej nie bedzie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.