GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki dowcip zrobić rodzicom?...Pomóżcie!

01.04.2010
08:02
smile
[1]

nikiola4 [ Centurion ]

Jaki dowcip zrobić rodzicom?...Pomóżcie!

Dziś jest prima aprilis i nie wiem jaki kawał zrobić rodzicom, jeżeli macie jakieś pomysły to dajcie kilka plis.

01.04.2010
08:04
[2]

Mortan [ ]

nasikaj na srodku pokoju i powiedz ze to pies.

01.04.2010
08:14
smile
[3]

nikiola4 [ Centurion ]

Fajnie, że ja nie mam psa.

01.04.2010
08:18
smile
[4]

dranzer8 [ EXTERMINATE!!! ]

To nasikaj i powiedz, że to ojciec w nocy lunatykował. Ty oglądałaś telewizje, a on stanął na środku pokoju i się zlał;)

spoiler start
głupie ale cóż...taki dzień
spoiler stop

01.04.2010
08:22
smile
[5]

Cros1sman [ Pretorianin ]

Mały OT, ale spojrzcie na strone NFOHUMP

01.04.2010
08:25
smile
[6]

rzaba89nae [ WTF!? ]

[5]

01.04.2010
09:02
smile
[7]

nikiola4 [ Centurion ]

Prosiłam o normalne rady...Jak widać wy raczej normalni nie jesteście.

01.04.2010
09:08
smile
[8]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Nawal w pokoju rodziców i powiedz,że jakiś QŃ sobie przyszedł,zrobił i poszedł :) lol

[9] Np. JA

01.04.2010
09:11
smile
[9]

NeroTFP [ Senator ]

Prosiłam o normalne rady...Jak widać wy raczej normalni nie jesteście.

Standard na forum.

01.04.2010
09:16
smile
[10]

.:|MP3|.: [ Konsul ]

Nasikaj w kuchnii i powiedz, że Ci się herbata rozlała

01.04.2010
09:19
smile
[11]

rzaba89nae [ WTF!? ]

nasikaj na srodku pokoju i powiedz ze to pies.

To nasikaj i powiedz, że to ojciec w nocy lunatykował

Nawal w pokoju rodziców i powiedz,że jakiś QŃ sobie przyszedł,zrobił i poszedł

Nasikaj w kuchnii i powiedz, że Ci się herbata rozlała

Inspirując się poprzednimi wpisami, możesz jeszcze:

-narzygać i powiedzieć, że to kot
-napierdzieć i zgonić na krowę
-nasmarkać i zgonić na ślimaki
-napluć i zgonić na wściekłe lisy

01.04.2010
09:21
smile
[12]

ProTyp [ For the Horde! ]

Powiedz, że jak byłeś na dworze, to policja podjechała, wypytywała cię o sąsiadów, a jak wracałeś to już drzwi tam były wyłamane. ;>

spoiler start
Albo powiedz, że masz węża w kieszeni
spoiler stop

01.04.2010
10:06
smile
[13]

smokinnhobo [ czolgista ]

Jezeli jestes dziewczynka to powiedz ze masz trąbe, a jak chopokiem to ze mosz placek.

Tylko miej respirator w poblizu

01.04.2010
10:07
[14]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

posmaruj czymś klamkę od kibla, rozwiń folię na kiblu żeby nie zauważyli, możliwości są

01.04.2010
10:33
[15]

ybe93 [ Konsul ]

powiedz że w ciąży jesteś

01.04.2010
11:01
smile
[16]

nikiola4 [ Centurion ]

Cyber Rekin->Twoja propozycja nie jest zła, w końcu jakaś normalna podpowiedź.
ybe93-> Twoja tez nie jest zła, nawet może się udać.

Dzięki

01.04.2010
11:56
[17]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Powiedz,że jesteś chora psychicznie i wyskocz przez okno

01.04.2010
12:00
smile
[18]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

powiedz że w ciąży jesteś


O tym samym pomyślałem.

01.04.2010
12:01
smile
[19]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Przyjdź z koleżanką do domu i powiedz, że to twoja dziewczyna, po czym ją pocałuj.

01.04.2010
12:01
smile
[20]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

[18]

01.04.2010
12:03
[21]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Weź idź do nich do pokoju, jak będą się na Ciebie patrzeć to się rozpędź i z całej siły pierdolnij głową w ścianę krzycząc Polska-Niemcy 1:0

01.04.2010
12:04
[22]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Powiedz że znalazłeś dziewczyne

01.04.2010
12:06
[23]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Przyjdź z koleżanką do domu i powiedz, że to twoja dziewczyna, po czym ją pocałuj.

Dobre ;P

Albo jak nie chcesz z koleżanką, to przyprowadź kolege i powiedz, że uprawiałaś właśnie seks w ich łóżku i troszke je poplamiliście.Tylko uważaj na kolege, bo ojciec może żartu nie wyłapać i może go przypadkowo zabić.

01.04.2010
12:09
smile
[24]

ziomek112 [ Pretorianin ]

21 - hahahahahahaaa rozwaliło mnie hahahahaha xD

01.04.2010
12:29
[25]

Lewy Krawiec(łoś) [ ! ]

Mortan--> Nie uda się, siki znacząco różnią się od psa.

01.04.2010
12:31
smile
[26]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Emil fajnie by to wyglądało. Cześć tato! Właśnie uprawialiśmy seks w waszym łóżku, i radziła bym wam zmienić pościel! No to pa.

01.04.2010
12:35
smile
[27]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Emil fajnie by to wyglądało. Cześć tato! Właśnie uprawialiśmy seks w waszym łóżku, i radziła bym wam zmienić pościel! No to pa.

No dokładnie, chciałym zobaczyćreakcje starych, a zwłaszcza ojca.

01.04.2010
12:47
smile
[28]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

powiedz mamie że jesteś w ciąży z ojcem ciekawe co zrobi

01.04.2010
13:01
smile
[29]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Dr.aska MEN - no nie wiem czy to by było śmieszne :p

01.04.2010
13:07
[30]

Romo69 [ nvidiagm ]

Połóż się przed drzwiami wejściowymi do domu, rozlej ketchup na klacie, weź nóż do ręki i udawaj, że nie żyjesz.

spoiler start
nie zapomnij schować ketchupu
spoiler stop

01.04.2010
13:20
smile
[31]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Powiedz im, ze sa adoptowani

01.04.2010
13:24
smile
[32]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

powiedz że masz dziecko z kosmitami z planety hsdaidfnasfnnfisindsafd

01.04.2010
13:28
[33]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Konrad, tu nie ma nic o II wojnie, wiesz...?

01.04.2010
13:28
smile
[34]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Zamrozić i wykruszyć!

01.04.2010
14:56
[35]

$erek47 [ Veteran Gear ]

Odetnij sobie łeb i włóż do mikrofalówki, a jak ktoś otworzy to powiedz PRIMA APRILIS

01.04.2010
14:57
[36]

s1ntex [ Senator ]

Włóż żyletkę do pochwy.

spoiler start

HARDSTYLE
spoiler stop

01.04.2010
15:15
[37]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

no i co że nie ma nic o II wojny światowej

01.04.2010
15:22
[38]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

* Dzwonimy do rodziców i udajemy pracownika pomocy społecznej. Pytamy o sposób traktowania dziecka, wypytujemy o wszystkie objawy agresji oraz sposoby karania. Można napomknąć o paru donosach od sąsiadów na temat niewłaściwego traktowania dzieci.

02.04.2010
12:09
smile
[39]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

Sory że pisze dzisiaj ale mam pytanie: czy porady GOLowiczów zadziałały? :D
Bo mnie kilka z tych tutaj mocno zainspirowało xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.