GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Half life Ep3 zapowiedź!

01.04.2010
01:16
smile
[1]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Half life Ep3 zapowiedź!

Wczoraj wieczorem, na serwisie youtube pojawił się długo wyczekiwany filmik - Zapowiedź Half life 2 Epizode 3. Na razie nie wiadomo, czy trwający niespełna 2 minuty trailer, jest tylko przeciekiem jak w przypadku Wiedźmina 2, czy został wypuszczony do sieci przez Valve. W kontynuacji przygód Gordona, zwiedzimy (jak można było się domyślać) mroźne obszary arktyczne, oraz wnętrze lodołamacza Borealis. W zapowiedzi, można zobaczyć pięknie wyglądające efekty wizualne oraz ciekawe lokacje - prócz wymienionych, przyjdzie nam odwiedzić także podwodną bazę rebeliantów oraz małe miasteczko na wybrzeżach. Niestety w tym momencie nic nie wiadomo o warstwie fabularnej gry - jednak możemy się domyślać jak mniej więcej będzie ona wyglądać.

"Epizode 3, tworzymy od momentu wydania poprzedniego dodatku, dzięki czemu możecie spodziewać się gry, która porwie was w swój świat od ujrzenia głównego menu" - mówi w filmiku Gabe Newell.

Niestety jak na razie nic nie wiadomo o nowym silniku gry, gdyż cały trailer jest specjalnie wyrenderowany i nie pochodzi bezpośrenio z gry.

Data premiery ukazana w trailerze - czerwiec 2010.

Film można obejrzeć tutaj:



W końcu, a już myślałem że będą wydawać same left 4 daedy :D

01.04.2010
01:17
[2]

Damian1539 [ Legend ]

spoiler start
Wiedziałem od początku :>
spoiler stop

01.04.2010
01:20
[3]

Pan P. [ 022 ]

Kurde, aż mi głupio. Podstawka mi średnio podeszła, epizody już kompletnie nie, ale ten render ma zajebisty klimat. Oby go utrzymali w faktycznej grze.

01.04.2010
01:21
[4]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Nastawcie się jednak, że to tylko render - i gra raczej tak wyglądać nie będzie - a szkoda.

01.04.2010
01:22
smile
[5]

Mr P [ Konsul ]

Fajny ten "nowy" Gordon, a jak ładnie śpiewa!!!

01.04.2010
01:25
[6]

Mat3iz [ Legionista ]

Giń.

01.04.2010
01:31
[7]

BEER Share [ Konsul ]

A już uwierzyłem że naprawde był jakiś trailer ;p

01.04.2010
02:12
smile
[8]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Słabo, próbuj dalej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.