Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Jakie słuchawki
WItam, szukam słuchawek dousznych. Lepsze są dokanałowe czy zwykłe? Nie psują dokanałowe słuchu? DO wydawnia mam gdzieś do 100 zł. Myślałem o tych:
Opyla się? Bo recenzje dobre ale chciałbym poznać Wasze opinie. Może polecicie coś jescze?
Mam Vedie a10 i Nokie Expred Mussic jakąs tam.
wysiak [ Legend ]
Dokanalowe, nie psuja, z Soundmagicow lepiej wziac PL21 albo PL30 (powinny sie zmiescic w cenie), uprzedze pytania - na tanie sennheisery czy creativy nie ma nawet co patrzec.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
I teraz mam dylemat, pl21 czy 30 :/
Ważne dla mnie jest by perkusja była dobrze słyszana.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
up
Katane [ Useful_Idiot_ ]
Do 100 zl ciezko, ale jak to nie jest jakaś wielka przeszkoda to:
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Chya się zdecyduję na te SoundMagic. Tylkom proszę poradźcie które z nich. Dodam, że teraz jadę na słuchawkach tdk za kilka zł.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
up
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
up
wysiak [ Legend ]
30.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
ALe czy dobra jest perkusja? Bo mi przede wszystkim na niej zależy
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
up
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
up, prosiłbym o opinie ludzi posiadających owe słuchawki

wysiak [ Legend ]
Jak chcesz profesjonalnej jakosci i sluchawek, uzywanych przez prawdziwych muzykow i realizatorow, to doloz do Shure SCL2. Za 100 pln mozesz dostac sluchawki przeznaczone do sluchania MP3, i na wiecej nie licz.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
wysiak, o takie mi właśnie chodzi, tylko logiczne, że do 100 zł chcę jak najlepszej jakości. I chcę znać opinie wielu osób.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
up
Deepek [ Centurion ]
Polecam Senhaiser X300
wysiak [ Legend ]
Deepek, a jaki masz konkretnie powod, by polecac nieistniejacy model sluchawek?
Deepek [ Centurion ]
Sorka mój błąd ;)
Chodziło mi o Sennheiser CX 300
wysiak [ Legend ]
A jaki masz konkretnie powod, by polecac model, grajacy duzo gorzej od soundmagicow ('grajacy' to w ogole za duzo powiedziane w przypadku cx300, one produkuja jedna wielka dudniaca namiastke basu)?
wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Tak, tylko ze oryginalne CX300 kosztuja ok 160zl.
Tak jak wysiu, polecam Soundmagici- w moim przypadku PL12, w polaczeniu z Sansa Clipem+ graja nawet dobrze.
audiomagic [ Junior ]
Witam,
jako sprzedawca NuForce w Polsce zostalem niejako wywolany do tablicy w tym watku.
@Garret Rendellson
Sposob grania (barwe dzwieku, szerokosc sceny, separacje instrumentow) oraz co najwazniejsze synergie z odtwarzaczami dostepnymi na polskim rynku znajdziesz w recenzji napisanej na
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Te NE-7M trochę za drogie. Jak na razie chyba zdecyduję się na pl21, bo w recenzji 30 napisane bylo iż perkusja się gubi.