GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie słuchawki

01.04.2010
00:47
[1]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Jakie słuchawki

WItam, szukam słuchawek dousznych. Lepsze są dokanałowe czy zwykłe? Nie psują dokanałowe słuchu? DO wydawnia mam gdzieś do 100 zł. Myślałem o tych:



Opyla się? Bo recenzje dobre ale chciałbym poznać Wasze opinie. Może polecicie coś jescze?

Mam Vedie a10 i Nokie Expred Mussic jakąs tam.

01.04.2010
00:53
[2]

wysiak [ Legend ]

Dokanalowe, nie psuja, z Soundmagicow lepiej wziac PL21 albo PL30 (powinny sie zmiescic w cenie), uprzedze pytania - na tanie sennheisery czy creativy nie ma nawet co patrzec.

01.04.2010
01:48
[3]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

I teraz mam dylemat, pl21 czy 30 :/
Ważne dla mnie jest by perkusja była dobrze słyszana.

01.04.2010
10:43
[4]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

up

01.04.2010
12:49
[5]

Katane [ Useful_Idiot_ ]

Do 100 zl ciezko, ale jak to nie jest jakaś wielka przeszkoda to:

03.04.2010
19:23
[6]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Chya się zdecyduję na te SoundMagic. Tylkom proszę poradźcie które z nich. Dodam, że teraz jadę na słuchawkach tdk za kilka zł.

03.04.2010
20:04
[7]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

up

03.04.2010
20:47
[8]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

up

03.04.2010
20:53
[9]

wysiak [ Legend ]

30.

03.04.2010
22:28
[10]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

ALe czy dobra jest perkusja? Bo mi przede wszystkim na niej zależy

04.04.2010
10:31
[11]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

up

04.04.2010
14:16
[12]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

up, prosiłbym o opinie ludzi posiadających owe słuchawki

04.04.2010
14:21
smile
[13]

wysiak [ Legend ]

Jak chcesz profesjonalnej jakosci i sluchawek, uzywanych przez prawdziwych muzykow i realizatorow, to doloz do Shure SCL2. Za 100 pln mozesz dostac sluchawki przeznaczone do sluchania MP3, i na wiecej nie licz.

04.04.2010
14:48
[14]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

wysiak, o takie mi właśnie chodzi, tylko logiczne, że do 100 zł chcę jak najlepszej jakości. I chcę znać opinie wielu osób.

04.04.2010
19:13
[15]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

up

04.04.2010
19:39
[16]

Deepek [ Centurion ]

Polecam Senhaiser X300

04.04.2010
19:43
[17]

wysiak [ Legend ]

Deepek, a jaki masz konkretnie powod, by polecac nieistniejacy model sluchawek?

04.04.2010
19:45
[18]

Deepek [ Centurion ]

Sorka mój błąd ;)
Chodziło mi o Sennheiser CX 300

04.04.2010
19:47
[19]

wysiak [ Legend ]

A jaki masz konkretnie powod, by polecac model, grajacy duzo gorzej od soundmagicow ('grajacy' to w ogole za duzo powiedziane w przypadku cx300, one produkuja jedna wielka dudniaca namiastke basu)?

04.04.2010
19:49
[20]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Tak, tylko ze oryginalne CX300 kosztuja ok 160zl.

Tak jak wysiu, polecam Soundmagici- w moim przypadku PL12, w polaczeniu z Sansa Clipem+ graja nawet dobrze.

04.04.2010
23:22
[21]

audiomagic [ Junior ]

Witam,
jako sprzedawca NuForce w Polsce zostalem niejako wywolany do tablicy w tym watku.

@Garret Rendellson

Sposob grania (barwe dzwieku, szerokosc sceny, separacje instrumentow) oraz co najwazniejsze synergie z odtwarzaczami dostepnymi na polskim rynku znajdziesz w recenzji napisanej na

05.04.2010
12:33
[22]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Te NE-7M trochę za drogie. Jak na razie chyba zdecyduję się na pl21, bo w recenzji 30 napisane bylo iż perkusja się gubi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.