AmaterAsu_ [ Pretorianin ]
Wycena x360 elite
No więc jak napisałem w temacie. Chce wystawic xboxa 360 wersja elite (250 gb) na allegro. Zastanawiam sie nad cena. Xboxa mam doslownie od 1 wrzesnia i chce za niego kupic ps3. Gwarancja jest jeszcze na 1,5 roku. Sprzedaje : 4 piloty, przejsciowke, ktora pozwala na przełączenie komputera na xboxa bez zadnych sie zepinania kabli ( przejsciowka nadaje sie jezeli xbox i PC sa podpięte pod jeden monitor), słuchawki x360, gry używanie: call of duty MW2, naruto the broken bond, fifa 10, nfs shift, dead rising, tekken 6 i fight night round 4. Nowe : Assassin's creed 2, just cause 2, dragon ball raging blast. Xbox byłby zapakowany w orginalnym pudełku, z wszystkimi instrukcjami i całym okablowaniem.
Ile mogłbym za to wziąsc ?
AmaterAsu_ [ Pretorianin ]
Więc ?? Wyceniłby mi to ktos ?
AmaterAsu_ [ Pretorianin ]
.
Mentor921 [ Konsul ]
Tak z ciekawości. Dlaczego przerzucasz się na ps3 ?
Axonn77 [ Warrior of Rock ]
Nie wiem czy dobrze mówię, ale ja dałbym za to około 2 tyś.
Damian1539 [ Legend ]
Wystaw osobno konsolę i każdą grę od 1 złotówki to może coś z tego będzie. I NIE PODNOŚ WĄTKU CO CHWILĘ!
dolek_17 [ pawian_akrobata ]
poszukaj na allegro po ile takie stoją a nie forum zaśmiecasz
MiszczX [ Konsul ]
To mu zaplać 2 tysie xD masz 9 gier, 4 pady i konsolkę. Sprawdź po ile chodzą używane i sprzedaj.
Na Twoim miejscu sprzedałbym osobno gry a osobno konsole z padami i przejściówkami - więcej dostaniesz.
matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Damian dobrze mówi wystaw gry od 1 zł i osobno konsolę, wtedy najwięcej zgarniesz, a ile chcesz za dysk?
AmaterAsu_ [ Pretorianin ]
Dysk ? Szczerze Ci powiem ze sam nie wiem. Jestem w tym temacie kompletnie zielony
PeeJay [ Another World ]
nie da się za to nic wzią[Ś]ć
litości.....

Adrianziomal [ Samael ]
Tak ok 1800 razem, a osobno koło 2k.
$erek47 [ Veteran Gear ]
Na allegro na pewno pójdzie za około 2000 zł