Love&Pain... [ Generaďż˝ ]
Małe pytanko:)
Znalazłem w piwnicy kreatynę(ocalała połowa) którą brałem jakieś 2 lata temu:) i jako ze znowu kupuje jakaś odżywkę to z chęcią wszamam ocalałości tego co zostało,tylko pojawia się pytanie czy kreatyna miała prawo w jakiś sposób się zepsuć? leżała wprawdzie grzecznie na półce ale w piwnicy wilgotno jest dlatego potem wole uniknąć rewolucji żołądkowych;)
Love&Pain... [ Generaďż˝ ]
łup!
Love&Pain... [ Generaďż˝ ]
po raz drugi:)
Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]
miałem ten sam dylemat, więc po prostu kupiłem drugą beczułkę :-)