GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Małe pytanko:)

31.03.2010
20:50
[1]

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]

Małe pytanko:)

Znalazłem w piwnicy kreatynę(ocalała połowa) którą brałem jakieś 2 lata temu:) i jako ze znowu kupuje jakaś odżywkę to z chęcią wszamam ocalałości tego co zostało,tylko pojawia się pytanie czy kreatyna miała prawo w jakiś sposób się zepsuć? leżała wprawdzie grzecznie na półce ale w piwnicy wilgotno jest dlatego potem wole uniknąć rewolucji żołądkowych;)

31.03.2010
21:49
[2]

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]

łup!

31.03.2010
23:21
[3]

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]

po raz drugi:)

01.04.2010
01:01
[4]

Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]

miałem ten sam dylemat, więc po prostu kupiłem drugą beczułkę :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.