GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA IV Dziwny Problem

31.03.2010
20:32
[1]

fric96 [ Pretorianin ]

GTA IV Dziwny Problem

Ja ma taki problem że gra chodzi płynie tylko co kilka sekund zacina się na 3s i ciągle jest tak samo czyli gram i zawiecha na 3s znów gram i zawiecha na 3s. Wiecie jak temu zaradzić??

Mam wersję piracką

Mój sprzęt
AMD X3 435
4gb ram ddr3
geforce 9600gt

31.03.2010
20:33
[2]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Mam wersję piracką

I wszystko jasne.

31.03.2010
20:37
[3]

iLLusionist [ FataL ]

ludziee.. jak potrzebujecie pomocy to przynajmniej nie przyznawajcie sie, że to wersje pirackie... czysta głupota
swoja droga.. dobrze, ze ci sie ścina.. kup oryginał wtedy pogadamy

31.03.2010
20:41
[4]

@Assassin@ [ Konsul ]

a może po prostu chłopak jest biedny i na niego i jego rodziców nie stać na orginalne gry. A wiecie każdy chce teraz pograć jakieś nowoczesne gry na PC. Przyznam kiedyś mój brat ściągał gry z neta, ale teraz nasz stać i kupujemy w sklepach.

31.03.2010
20:48
[5]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

TO chyba przez kiepskiego cracka, albo brak patcha. Njapierw zainstaluj patcha a potem cracka od razora 1911 (ważne żeby crack był do tej wersji patcha którego zainstalujesz)

31.03.2010
20:54
[6]

AmaterAsu_ [ Pretorianin ]

[4]

Biedny tak ?
Ale na w miare dobrego kompa ma kase ;D ?
A no i jeszcze internet ;P

31.03.2010
22:41
[7]

fric96 [ Pretorianin ]

Tak nie jestem jakimś milionerem żeby mieć kazdy nowy tytuł jak niektórzy wyrzej zauważyli. Chciałem się tylko dowjedzieć czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu a nie wysłuchiwanie opini o mnie

31.03.2010
23:03
[8]

$ledZ [ Pretorianin ]

Za to kasę na kompa i szybki internet masz? Nie pieprz głupot synku, jak już ciągniesz kasę od rodziców to mogłeś ich wydoić jeszcze na legalne GTA.

31.03.2010
23:20
[9]

fric96 [ Pretorianin ]

A skąd mam mieć pewność żę z orginałem tak nie będzie

01.04.2010
12:57
[10]

HENIO55 [ Generaďż˝ ]

dobra to ja moze powiem tyle ... piractwo piractwem ale to juz nie jest wina tego czy gra jest piracka czy oryginalna a raczej komputera ;D hmm 9600gt nie jest super mocna karta :>

Napisz moze w jakiej rozdzielczosci grasz , na jakich detalach , czy masz wlaczony antyaliasing itp :) a wtedy moze bedzie mozna cos poradzic

01.04.2010
13:01
[11]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Wersja piracka to raz, z łatkami by pewnie lepiej chodziło... A dwa że to ma swoje wymagania karta jest za słaba, procka też możesz podkręcić.

01.04.2010
13:03
[12]

HENIO55 [ Generaďż˝ ]

Wersja piracka to raz,

z tym ze to nie wplywa na wymagania gry ani na jej plynnosc dzialania ; p

01.04.2010
13:03
[13]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Akurat GTA 4 tak ma, że w pirackich wersjach występują tego typu błędy. Co do 9600Gt to spokojnie można na niej pograć na medium-high.


czy masz wlaczony antyaliasing

Ta gra nawet nie ma antyaliasingu...

01.04.2010
13:09
[14]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

[10, [11], [12] - Przestańcie pieprzyć. Już mu powiedziałem wcześniej co ma zrobić. To na 99% wina braku patcha, bo ja też tak miałem na 9800gt zanim go zainstalowałem.

01.04.2010
13:15
[15]

HENIO55 [ Generaďż˝ ]

czy masz wlaczony antyaliasing

Ta gra nawet nie ma antyaliasingu...


niewiem czy ma bo nie gralem ;p
a po 2gie ja z kolei slyszalem ze problem z pirackim GTA 4 tkwil tylko w instalatorze ;>

01.04.2010
13:20
[16]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Z mojego doświadczenia jedyny problem jaki jest z pirackim gta iv to to, że nie sciąga automatycznie patcha, czyli masz tak jakbyś kupił grę zaraz po premierze. Trzeba go więc ściągnać samemu, następnie wkleić cracka do tej wersji patcha jakiego zainstalowaliśmy. Do nowszych patchy chyba nie ma cracków, ale ja np. gram na patchu 1.0.3.0 i gra działa dobrze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.