GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lojalnośc samary z mass effect 2

31.03.2010
20:27
smile
[1]

Garrus12 [ Centurion ]

Lojalnośc samary z mass effect 2

Chodzi mi o lojalność samary w poradniku pisze mi że jeśli rozmawiam z jej córka (rozmawiałem) mam kliknąć : muzyka expel 10 kliknąłem w narkotykach Hallex nie mam tej opcji w sztuce vaenia nie mam tej opcji co lubimy Dangerous i za jaką władza się stawiamy Power is its own reward która to opcji

w tych pytaniach chodzi mi o to czemu nie mam niektórych opcji rozmowy

31.03.2010
20:28
[2]

Regis [ ]

Pewnie są tam, gdzie znaki interpunkcyjne.

31.03.2010
20:55
[3]

Interior666 [ Konsul ]

Możliwe, że trzeba mieć więcej egoizmu bądź prawości.

01.04.2010
07:37
[4]

Garrus12 [ Centurion ]

może i mam za mało egoizmu i prawości ale te odpowiedzi nie są niebieskie albo czerwone

01.04.2010
18:53
[5]

Am.(S) [ Konsul ]

to pokoloruj

01.04.2010
19:57
[6]

Garrus12 [ Centurion ]

zal mi cie.

jak odpowiedz jest na czerwono znaczy że shepard będzie pyskował a jak na niebiesko to odwrotnie

a jak nie grasz w mass effect2 to się zamknij

01.04.2010
20:39
[7]

Am.(S) [ Konsul ]

rozpłakałeś się już?

01.04.2010
20:41
[8]

BATTLEFIELD [ Pretorianin ]

AM[S] JESTEŚ KOMPLETNYM DEBILEM

01.04.2010
21:07
[9]

Garrus12 [ Centurion ]

BATTLEFIELD dokładnie

podnieca się bo mi dogaduje dziecko

01.04.2010
21:15
[10]

Hellmaker [ Legend ]

Po pierwsze przed wejściem do klubu musisz wypytać Samarę o jej córkę - wtedy pojawi Ci się opcja rozmowy o "Power ..." - Samara Ci powie, ze jej córka lubi przemoc, itd.
Żeby mieć opcje rozmowy o sztuce i o hallexie trzeba obklikać wszystkie przedmioty w pokoju zamordowanej córki i przesłuchać wszystkie informacje na jej notepadzie.

Chyba mniej więcej tak :-)

02.04.2010
01:46
[11]

Am.(S) [ Konsul ]

dzieckiem jesteś ty , głabie , a tak w ogóle to od zakładania takich wątków , są odpowiednie działy , matole

02.04.2010
11:22
[12]

Garrus12 [ Centurion ]

dzięki Hellmaker jesteś spoko nie tak jak ten down Am.(s) tatus mu teksty wymyśla

02.04.2010
11:37
[13]

Am.(S) [ Konsul ]

ale ty jestś żałosnym ciećświeżem , idz sie lepiej wypałować , nierozgarnięty rowie czeskiej prostytuty
..... jesteś za młody i za głupi na tą tytuł , pewnie przy każdym mocniejszym dialogu w tej grze , zalewasz się śmiechem i jesteś pod ogromnym wrażeniem , tak jak na popiżdzone w pape dziecko przystało

02.04.2010
11:45
[14]

Garrus12 [ Centurion ]

zamknij ryja pedale wyruchany przez dziwki który gwałcisz matke swoją

02.04.2010
11:52
[15]

BATTLEFIELD [ Pretorianin ]

gerrus12 masz racje ale zal tracić czasu na tego imbecyla

02.04.2010
17:42
[16]

Am.(S) [ Konsul ]

co to w ogóle ma być? ty jesteś jakimś autystycznym dzieckiem? uczęszczasz do specjalnej placówki? masz zajęcia z dogotrapi , pózniej z plastyki a na koniec 45 min. zabawy z komputerem? przecież tekstami jakimi ty operujesz , to jakieś nieporozumienie! dzieci w przedszkolu operują bardziej wyrafinowanym i składniowym słownictwem , niż to co ty robisz. Może przestań brać już kąpiel z tatą w wannie , a jak będzie ci wchodzić na siłę , to go wyrzuć!

02.04.2010
18:20
[17]

Garrus12 [ Centurion ]

rozpłacz się

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.