GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Unreal 2003-kiedy i gdzie?

11.01.2003
13:15
[1]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Unreal 2003-kiedy i gdzie?

Kiedy w Polsce wyjdzie pełna wrs. Unreala 2003? Jakie macie wrażenia po Demie?

11.01.2003
13:22
[2]

Qri$ [ Pretorianin ]

Jak na moje to demko za mało grywalne... Jednak nie ma to jak stary dobry UT :)
A pełna jaka będzie to nie wiem, jak dodadzą lepsze mapki i grywalność to niezła gra z tego wyjdzie.

11.01.2003
13:25
smile
[3]

măđţ®â©k™ [ Pretorianin ]

ja mam juz dawno UT2k3 :P gierka spoko ale.... to nie to :)

11.01.2003
13:26
smile
[4]

măđţ®â©k™ [ Pretorianin ]

PS. jest na 3 plytach

11.01.2003
13:39
[5]

Qri$ [ Pretorianin ]

O już mam UT2003!!! Instalation in progress!!! Hura! Jutro Wam powiem jak wrażenia z pełnej wersji

11.01.2003
13:40
[6]

Qri$ [ Pretorianin ]

Juz insert cd 2 nie mogę się doczekać!

11.01.2003
14:05
[7]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Jan ie lubie Unreala, ale chetnie zobacze jak bedzie ta gra wygladac

11.01.2003
14:36
[8]

MOV [ Pretorianin ]

nooo poprzedni unreal był coool

11.01.2003
14:43
smile
[9]

măđţ®â©k™ [ Pretorianin ]

Jeden, jedyny i niepowtarzalny HIT deathmatchowych pojedynkow CHWALA !!! QUAKE 1 !

11.01.2003
17:42
[10]

Colonel_CoBrA [ Konsul ]

UT2003 bardziej przypomina quake3 niż UT... nie ta grywalność, nie ten klimat... typowo dla quake`owców....

01.01.2004
07:16
[11]

Dessloch [ Senator ]


oj tak za pare miesiecy :)
ale czy bedzie w polsce?
watpie.. dystrybutorzy poscy po prostu ssą: >

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.