Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Unreal 2003-kiedy i gdzie?
Kiedy w Polsce wyjdzie pełna wrs. Unreala 2003? Jakie macie wrażenia po Demie?
Qri$ [ Pretorianin ]
Jak na moje to demko za mało grywalne... Jednak nie ma to jak stary dobry UT :)
A pełna jaka będzie to nie wiem, jak dodadzą lepsze mapki i grywalność to niezła gra z tego wyjdzie.

măđţ®â©k™ [ Pretorianin ]
ja mam juz dawno UT2k3 :P gierka spoko ale.... to nie to :)

măđţ®â©k™ [ Pretorianin ]
PS. jest na 3 plytach
Qri$ [ Pretorianin ]
O już mam UT2003!!! Instalation in progress!!! Hura! Jutro Wam powiem jak wrażenia z pełnej wersji
Qri$ [ Pretorianin ]
Juz insert cd 2 nie mogę się doczekać!
Karl_o [ APOCALYPSE ]
Jan ie lubie Unreala, ale chetnie zobacze jak bedzie ta gra wygladac
MOV [ Pretorianin ]
nooo poprzedni unreal był coool

măđţ®â©k™ [ Pretorianin ]
Jeden, jedyny i niepowtarzalny HIT deathmatchowych pojedynkow CHWALA !!! QUAKE 1 !
Colonel_CoBrA [ Konsul ]
UT2003 bardziej przypomina quake3 niż UT... nie ta grywalność, nie ten klimat... typowo dla quake`owców....
Dessloch [ Senator ]
oj tak za pare miesiecy :)
ale czy bedzie w polsce?
watpie.. dystrybutorzy poscy po prostu ssą: >