GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Terroryzm . Czy dosięgnie Polskę ?

31.03.2010
16:34
[1]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

Terroryzm . Czy dosięgnie Polskę ?

w związku z zamachami w Rosji i innych krajach bliskiego wschodu czy uważacie że terroryzm dotrze na szeroką skalę do Polski?Co myślicie o budowie kolejnego meczetu w Polsce czy spowoduje to przybycie terroryzmu do Polski?

31.03.2010
16:37
[2]

Lysack [ Przyjaciel ]

Nie

31.03.2010
16:38
smile
[3]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

a ja sądzę że kiedyś na pewno

31.03.2010
16:40
smile
[4]

kosik007 [ FreeLancer ]

Co myślicie o budowie kolejnego meczetu w Polsce czy spowoduje to przybycie terroryzmu do Polski?

Pewnie tak.

31.03.2010
16:43
[5]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Jak dla mnie mogą budować nawet świątynie wyznawców Vadera... Myślicie, że meczet przyciągnie turasów do kraju, gdzie bida aż piszczy?

31.03.2010
16:43
[6]

Hostel lucky [ Konsul ]

póki co się na to nie sie zanosi

31.03.2010
16:47
[7]

iLLusionist [ FataL ]

SgT.Konrad 12 pl ---> mysle, ze nie masz sie czego obawiac.. po nicku widze ze masz okolo 12 lat wiec ciesz sie zyciem i kazdym dniem a nie martwisz sie zeczami na ktorych nie masz zadnego wplywu.. zamach w Polsce moze byc w kazdej chwili.. ale rownie dobrze po uplywie minuty od napisania mojego posta moze byc koniec swiata.. :) mysle, ze rozumiesz przenosnie :)

31.03.2010
16:51
[8]

=D=2 [ Legend ]

Nie mam nic przeciwko temu, jak chcą to niech budują, a terroryzm to inna sprawa, on już od dawna mógł być w Polsce, były już zamachy w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Niemczech i ominęły Polskę.

31.03.2010
16:51
[9]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Myślicie, że meczet przyciągnie turasów do kraju, gdzie bida aż piszczy?

Haha, bida pisczy :D Ciekawe jaką przyjąłeś skale?

31.03.2010
17:03
[10]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Mam wrażenie, że koleś gdy dorośnie zostanie seryjnym mordercą.Wszystkie jego tematu kręcą się wokół broni i zamachów.

31.03.2010
17:21
[11]

Gmp3 [ Chuck ]

[2] Jak dla mnie mogą budować nawet świątynie wyznawców Vadera...


Uważaj, bo jeszcze wybudują...

31.03.2010
17:31
[12]

unclesam [ Generaďż˝ ]

Tak przy okazji to fajny był ostatni odcinek Superwizjera, który opowiadał o terrorystach ukrywających się w Polsce w latach 90. (chcieli wysadzić samolot z 400 osobami w Londynie), podobno władze o wszystkim wiedziały i dostali od nich wielomiliardowe pożyczki...

31.03.2010
17:34
smile
[13]

kubomił [ Legend ]

Polski mało co dosięga.

31.03.2010
17:34
[14]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

Myślę, że nasz kraj jest mało "atrakcyjny" dla terrorystów, toteż uważam, że jest to mało prawdopodobne; choć zawsze jakieś zagrożenie jest.

31.03.2010
17:36
smile
[15]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

Nie wiem, co wy macie do wyznawców Jedi. Religia jak każda inna, ale przynajmniej ma o wiele ciekawszą "mitologię". Biblia i Koran się chowają.

31.03.2010
17:38
smile
[16]

Griggs48 [ Pretorianin ]

nie do nas terroryści nie przyjadą bo sie dróg przestraszyli xD Nasze drogi sa antyterrorystyczne xD

31.03.2010
17:40
[17]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Co jak co, ale jestem przeciw budowie meczetu. Jeśli muzuły będą wiedziały, że chociaż Polska jest krajem dla nich nieprzyjaznym, może zdołamy opóźnić chociaż o parę lat "Potop Islamu".

31.03.2010
18:54
[18]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Może i terroryści się pojawią,ale nic nie zdziałają,bo zanim jakiś np. zamachowiec samobójca będzie się chciał wysadzić ładunkami pod ubraniem to wtedy się akurat zorientuje,że już dawno mu je ukradli

31.03.2010
19:06
smile
[19]

perto1 [ Konsul ]

Kto chciałby zrobić jakiśtam zamach w Polsce? Przecież my prowadzimy politykę miłości. :]

31.03.2010
19:08
[20]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Ostrzeżenie jak jakiś Pan z dziwnym turbanem na głowie się nas zapyta ile razy się modlimy krzyczymy głośno 5 razy!!

31.03.2010
19:31
[21]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

seryjnym mordercą ani zamachowcem nie będę.A o broni piszę bo interesuję się 2 wojną światową, a taką starą bronią to sobie mogę........ nic nie mogę : )

31.03.2010
19:55
[22]

Gilmur [ Kopaczkens ]

Mnie to trochę wkurza. Zobaczcie co robią z chrześcijanami w Indiach,Turcji, Północnej Afryce, a postawili sobie meczet i stoi a co by było gdyby w tych wymienionych krajach postawili kościół katolicki? Każdy wie.

31.03.2010
19:57
[23]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

Glimur, bo w bardziej cywilizowanych krajach, można wierzyć w co się chce. A tak poza tym, chodzisz do kościoła?

31.03.2010
20:04
smile
[24]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

Polski mało co dosięga.

Fakt nawet nie dosięgnie nas fart i te debile nie wybudują tych stadionów

31.03.2010
20:09
[25]

bisfhcrew [ Bis ]

Nie ma sensu robić zamachu na Polskę bo to mały kraj a większość świata nawet o nas nie wie.. jak w USA powiedzą że był zamach na pałac kultury to nikt nie skuma o co chodzi.
Też nie jesteśmy żadnym ważnym krajem dla żadnej z grup terrorystycznych, nie atakujemy ich i niczego im nie dostarczamy, nawet żadnej umowy..

Chyba że podczas euro 2012 ktoś zechce zwrócić na siebie uwagę, ale wątpię..

31.03.2010
21:06
[26]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

a walki w Afganistanie o tym raczej coś tam może wiedzą

31.03.2010
21:13
smile
[27]

Hellmaker [ Legend ]

Terroryzm dosięgnął Polskę dn. 28 lipca 1993r. :P

31.03.2010
21:18
[28]

bisfhcrew [ Bis ]

może i wiedż ale my jesteśmy malutkim pioneczkiem w tej całej grze i szkoda zachodu na maluczkich.

31.03.2010
21:21
smile
[29]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

zasadniczo tak ale według mnie jakbym miał postępować strategicznie to najpierw podbił bym małe państwa by dobyć więcej funduszy broni i innych materiałów na większych i potężniejszych rywali

31.03.2010
21:23
[30]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

właśnie hitler też zaczął od polski a później od groźniejszych rywali

31.03.2010
21:24
[31]

Connor_ [ Are you still there? ]

Nie ma sensu robić zamachu na Polskę bo to mały kraj

Polska pod względem powierzchni jest 68. na świecie i 9. w Europie a więc to nie jest aż tak mały kraj...

a większość świata nawet o nas nie wie

Ciekawa teoria, ciekawe na czym oparta...

31.03.2010
21:24
[32]

bisfhcrew [ Bis ]

Niby by się takie coś sprawdziło, ale.. ty chcesz od nas broni ? to co mamy w Iraku dali nam amerykanie a kasy nie mamy.

To tak jak by mafia napadała na wiejskie spożywczaki, gdzie połowa klientów bierze na "zeszyt"



a większość świata nawet o nas nie wie

Ciekawa teoria, ciekawe na czym oparta...

No nie nauczają o nas a jedyne co w np USA w tv puszczają ( z tego co na yt czasem wychwyce) to jest albo nabijanie się z polskich polityków albo wysiewanie naszej armii która utrzymywana jesz z starego sprzęty armii amerykańskiej.

Jakiś czas temu amerykanie dali nam do Iraku transportery opancerzone, niestety bez opancerzenia, to chyba kpina z polski ?

Mały kraj.. nie chodzi o powierzchnię czy o czym ty myślisz ale o to jak nas traktują, Polska prawie się w świecie na liczy.. jak było trzęsienie na Haiti to wszyscy wysłali wielką pomoc a Polacy kilku strażaków i to jeszcze praktycznie pod samo zakończenie akcji ratowniczych.

31.03.2010
21:26
[33]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

haha dobre

31.03.2010
21:26
smile
[34]

mirencjum [ operator kursora ]

Proszę nie krakać, bo...

31.03.2010
21:31
[35]

Niedzielny Gość [ YK42B Pulse Rifle ]

Jeśli pozwolimy postawić meczety, stworzymy zaplecze dla zwierząt w turbanach zabijających niewinnych ludzi i wtedy to będzie tylko kwestia czasu.

31.03.2010
21:35
smile
[36]

Egzek [ Tits Lover ]

Itak w polsce każdy samochód to samochód pułapka

31.03.2010
21:42
[37]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

[36] I TAK piszemy oddzielnie...

31.03.2010
22:27
smile
[38]

Adrianziomal [ Samael ]

"Polska dziwna kraj" jak to pewien człowiek powiedział w TV ;P
Dlatego nas prędko nie zaatakują :)

31.03.2010
22:47
smile
[39]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

I tak u nas nie ma co rozwalić.

31.03.2010
22:55
smile
[40]

Adrianziomal [ Samael ]

Za 2 lata będą stadiony do rozwalenia ;P

01.04.2010
08:11
[41]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

stadionów w takim tempie raczej nie będzie

01.04.2010
08:27
[42]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

to co mamy w Iraku dali nam amerykanie a kasy nie mamy.

no tak ale my im tego nie oddajemy tylko zabieramy do siebie wieć jednak broń mamy a jak nas zaatakują to mimo wszystko trochę pukawek i wile innych rzeczy militarnych se wezmą nie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.