
gacek [ FISHKI dot NET ]
241543903
Kto , po co , dlaczego :D

fire [ Spacz ]
Dobre! :D

zmudix [ Professor Fate ]
Cudownie absurdalne.

Am.(S) [ Konsul ]
...

pecet007 [ Fallout NV ]

Romo69 [ nvidiagm ]

wlodzix® [ Trup w windzie ]
Internet jeszcze nie raz mnie zaskoczy

s1ntex [ Senator ]
Pieprzenie, nic nie pobije polskiego o

Slasher11 [ Senator ]
Czego to niektórzy nie wymyślą :)

Lysack [ Przyjaciel ]
ciekawe skąd akurat taki ciąg cyfr :D

Lansdowne [ Pretorianin ]
[10] Ten ciąg ni jest przypadkowy, już wyjaśniam:
241543903 to jest po prostu data z godziną wydarzenia, które miało miejsce podczas wojny gdzieś w na terenie Belgii. Gdy wojska niemieckie przetrząsały domy w poszukiwaniu żydów jeden z nich skrył się w dużej chłodni (wielkości dzisiejszych lodówek). Historia przetrwała do dziś i stąd ta zajawka :) A co do daty to było to oczywiście 3. września. 1943 o godzinie: 24.15.

Lysack [ Przyjaciel ]
Faktycznie, ta 24:15 brzmi całkiem wiarygodnie :D

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Kwadrans po północy... ;D
[1] Gr8 xD

Fett [ Avatar ]
a jaka roznica czy jest 24:15 12:15 czy 00:15 ? No chyba, że po 24:00 od razu jest 1:01 ;]
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Fett - Taka że nie ma godziny 24:15?

MajkelFPS [ Frag Per Second ]
[15] Ciekawe od kiedy:F
Lysack [ Przyjaciel ]
Od wtedy, od kiedy nie ma także godziny 25, ani 26:59 :)
grattz [ Generaďż˝ ]
Jak by sie uparł to można twierdzić ze skoro jest godzina 24.00 i ma zamiennik 0.00 to można mówić ze jest 24.15
I'm so Lucky [ Konsul ]
Jak się uprzesz to będzie ta 24.15. Ale, jeżeli tak, to może być takżę 14.76, czyli 16 po 15.
Fett [ Avatar ]
a wpadł ktoś na pomysł, że 241543903 wygląda lepiej niż 030919430015 ?
Czyli jednak po 00:00 jest od razu 01:01 :P
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Istnieją 'tylko' 24 godziny w naszym świecie. Skoro 00:00 rozpoczyna pierwszą godzinę, a 15:00 - godzinę szesnastą i 23:00 - godzinę dwudziestą czwartą, to 24:00 musiałaby rozpoczynać godzinę dwudziestą piątą.
Dlatego nie może być godziny np. 24:15. Amen, idźcie i nie grzeszcie więcej!
Aerwin [ Centurion ]
jagged_allia... - Mimo wszystko mówisz 15:20 a nie -40:16
Równie dobrze możemy się doczepić, że zapisane jest "43903" a powinno być "030943". Geez
Lysack [ Przyjaciel ]
Fett -> Ty tak na serio? :D Po 00:00 jest 00:01 :)
tak samo jak w ułamkach dziesiętnych, po zerze jest 0,1 :)

Regis [ ]
Dyskusja na temat godziny 24:15 jest lepsza niż te głowy w zamrażarce... Różnych rzeczy się podziewałem po tym forum, ale nie tego, że ktoś może nie wiedzieć, że doba ma 24 godziny, a nie 25 :D
;)
Mipari [ Senator ]
tak samo jak w ułamkach dziesiętnych, po zerze jest 0,1 :)
Nie prawda - po zerze jest 0, nieskończoność zer z jedynką na końcu :)
Lysack [ Przyjaciel ]
Mipari -> przyjąłem standardowe jednostki :)
Zawsze można powiedzieć, że po godzinie 00:00 jest godzina 00:00 i nieskończona ilość zer i jedynka na końcu :)

Lansdowne [ Pretorianin ]
Nie sądziłem, że tak ta historia Was zaciekawi :) Spodziewałem sie bardziej rozważań na temat tego czy ten żyd przeżył w tej chłodni czy nie ;p :D
Lysack [ Przyjaciel ]
A przeżył? :D

Lansdowne [ Pretorianin ]
A tego to już nie wiem :) Lecz podejrzewam, że skoro Ci wszyscy ludzie wkładają głowy do zamrażarek to pewnie go szukają nadal ;p Kiedyś Cie znajdę....
danieldanek [ We are United!!! ]
już miałem nie wchodzić do tego tematu ale gdy zobaczyłem,że autorem jest gacek to myślę sobie,że znów coś niezłego z kopalni internetu.i prawie trafiłem bo z lodówki :P