GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

241543903

31.03.2010
14:39
smile
[1]

gacek [ FISHKI dot NET ]

241543903

Kto , po co , dlaczego :D



31.03.2010
14:43
smile
[2]

fire [ Spacz ]

Dobre! :D

31.03.2010
14:45
smile
[3]

zmudix [ Professor Fate ]

Cudownie absurdalne.

01.04.2010
19:00
smile
[4]

Am.(S) [ Konsul ]

...

01.04.2010
19:03
smile
[5]

pecet007 [ Fallout NV ]

01.04.2010
20:49
smile
[6]

Romo69 [ nvidiagm ]

01.04.2010
20:50
smile
[7]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Internet jeszcze nie raz mnie zaskoczy

01.04.2010
20:55
smile
[8]

s1ntex [ Senator ]

Pieprzenie, nic nie pobije polskiego ›o‹

01.04.2010
21:12
smile
[9]

Slasher11 [ Senator ]

Czego to niektórzy nie wymyślą :)

02.04.2010
09:41
smile
[10]

Lysack [ Przyjaciel ]

ciekawe skąd akurat taki ciąg cyfr :D

02.04.2010
10:02
smile
[11]

Lansdowne [ Pretorianin ]

[10] Ten ciąg ni jest przypadkowy, już wyjaśniam:


241543903 to jest po prostu data z godziną wydarzenia, które miało miejsce podczas wojny gdzieś w na terenie Belgii. Gdy wojska niemieckie przetrząsały domy w poszukiwaniu żydów jeden z nich skrył się w dużej chłodni (wielkości dzisiejszych lodówek). Historia przetrwała do dziś i stąd ta zajawka :) A co do daty to było to oczywiście 3. września. 1943 o godzinie: 24.15.

02.04.2010
10:05
smile
[12]

Lysack [ Przyjaciel ]

Faktycznie, ta 24:15 brzmi całkiem wiarygodnie :D

02.04.2010
10:11
smile
[13]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Kwadrans po północy... ;D

[1] Gr8 xD

02.04.2010
10:43
smile
[14]

Fett [ Avatar ]

a jaka roznica czy jest 24:15 12:15 czy 00:15 ? No chyba, że po 24:00 od razu jest 1:01 ;]

02.04.2010
11:24
[15]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Fett - Taka że nie ma godziny 24:15?

02.04.2010
11:32
smile
[16]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[15] Ciekawe od kiedy:F

02.04.2010
11:35
[17]

Lysack [ Przyjaciel ]

Od wtedy, od kiedy nie ma także godziny 25, ani 26:59 :)

02.04.2010
11:40
[18]

grattz [ Generaďż˝ ]

Jak by sie uparł to można twierdzić ze skoro jest godzina 24.00 i ma zamiennik 0.00 to można mówić ze jest 24.15

02.04.2010
12:10
[19]

I'm so Lucky [ Konsul ]

Jak się uprzesz to będzie ta 24.15. Ale, jeżeli tak, to może być takżę 14.76, czyli 16 po 15.

02.04.2010
12:55
[20]

Fett [ Avatar ]

a wpadł ktoś na pomysł, że 241543903 wygląda lepiej niż 030919430015 ?

Czyli jednak po 00:00 jest od razu 01:01 :P

02.04.2010
13:05
[21]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Istnieją 'tylko' 24 godziny w naszym świecie. Skoro 00:00 rozpoczyna pierwszą godzinę, a 15:00 - godzinę szesnastą i 23:00 - godzinę dwudziestą czwartą, to 24:00 musiałaby rozpoczynać godzinę dwudziestą piątą.

Dlatego nie może być godziny np. 24:15. Amen, idźcie i nie grzeszcie więcej!

02.04.2010
13:09
[22]

Aerwin [ Centurion ]

jagged_allia... - Mimo wszystko mówisz 15:20 a nie -40:16

Równie dobrze możemy się doczepić, że zapisane jest "43903" a powinno być "030943". Geez

02.04.2010
16:47
[23]

Lysack [ Przyjaciel ]

Fett -> Ty tak na serio? :D Po 00:00 jest 00:01 :)

tak samo jak w ułamkach dziesiętnych, po zerze jest 0,1 :)

02.04.2010
16:55
smile
[24]

Regis [ ]

Dyskusja na temat godziny 24:15 jest lepsza niż te głowy w zamrażarce... Różnych rzeczy się podziewałem po tym forum, ale nie tego, że ktoś może nie wiedzieć, że doba ma 24 godziny, a nie 25 :D

;)

02.04.2010
17:04
[25]

Mipari [ Senator ]

tak samo jak w ułamkach dziesiętnych, po zerze jest 0,1 :)

Nie prawda - po zerze jest 0, nieskończoność zer z jedynką na końcu :)

02.04.2010
17:25
[26]

Lysack [ Przyjaciel ]

Mipari -> przyjąłem standardowe jednostki :)

Zawsze można powiedzieć, że po godzinie 00:00 jest godzina 00:00 i nieskończona ilość zer i jedynka na końcu :)

02.04.2010
17:29
smile
[27]

Lansdowne [ Pretorianin ]

Nie sądziłem, że tak ta historia Was zaciekawi :) Spodziewałem sie bardziej rozważań na temat tego czy ten żyd przeżył w tej chłodni czy nie ;p :D

02.04.2010
17:58
[28]

Lysack [ Przyjaciel ]

A przeżył? :D

02.04.2010
18:17
smile
[29]

Lansdowne [ Pretorianin ]

A tego to już nie wiem :) Lecz podejrzewam, że skoro Ci wszyscy ludzie wkładają głowy do zamrażarek to pewnie go szukają nadal ;p Kiedyś Cie znajdę....

02.04.2010
19:19
[30]

danieldanek [ We are United!!! ]

już miałem nie wchodzić do tego tematu ale gdy zobaczyłem,że autorem jest gacek to myślę sobie,że znów coś niezłego z kopalni internetu.i prawie trafiłem bo z lodówki :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.