Damian1539 [ Legend ]
Szukam 2 gier - Chyba z Amigi.
To tak. 1 gra polegała na tym że latało się malutkim statkiem w środku człowieka. Pamiętam że były 2 drogi wyjścia i jak się źle wyleciało to była taka "kat scenka" gdzie był widoczni statek, który wylatywał z ... czegoś tam.
2. Druga gra była 2D (tak mi się wydaje). Kamera była ustawiona "bokiem" a my jeździliśmy malutkim autkiem zbierając różne punkciki, pamiętam również że jedna przeszkoda była w stylu smoły czy czegoś podobnego. I autko miało kolor żółty albo czerwony ;P
Może ktoś pamięta :P
Deepdelver [ Legend ]
ad. 1 Microcosm?
Damian1539 [ Legend ]
Ohh tak. 1 to to. Jednak jest to z CD32 a nie z 5000. To jeszcze może ktoś pamięta co to 2 :P
skid [ ]
2) Skidmarks?
EDIT: to chyba jednak nie to, ale i tak warto sobie przypomniec ta gre;)
Thrundill [ Pretorianin ]
W tą drugą grę to chyba grałem ale nie pamiętam jak się nazywała.Chodzi ci pewnie o te autka co z góry się jeździ.
tomo3101 [ PLaYeR ]
2. Mini car racing
Damian1539 [ Legend ]
Druga gra to raczej była jakaś zręcznościówka. Malutkie autko, którym się przeskakiwało różne przeszkody i zbierało monety (chyba żółte). I bardziej prawdopodobne że to gra z 5000 bo miałem ją chyba na dyskietce.
beeria [ Generaďż˝ ]
nie bylo amigi 5000 tylko 500. taki offtop:)