GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam 2 gier - Chyba z Amigi.

31.03.2010
01:40
[1]

Damian1539 [ Legend ]

Szukam 2 gier - Chyba z Amigi.

To tak. 1 gra polegała na tym że latało się malutkim statkiem w środku człowieka. Pamiętam że były 2 drogi wyjścia i jak się źle wyleciało to była taka "kat scenka" gdzie był widoczni statek, który wylatywał z ... czegoś tam.

2. Druga gra była 2D (tak mi się wydaje). Kamera była ustawiona "bokiem" a my jeździliśmy malutkim autkiem zbierając różne punkciki, pamiętam również że jedna przeszkoda była w stylu smoły czy czegoś podobnego. I autko miało kolor żółty albo czerwony ;P

Może ktoś pamięta :P

31.03.2010
02:00
[2]

Deepdelver [ Legend ]

ad. 1 Microcosm?

31.03.2010
02:09
[3]

Damian1539 [ Legend ]

Ohh tak. 1 to to. Jednak jest to z CD32 a nie z 5000. To jeszcze może ktoś pamięta co to 2 :P

31.03.2010
10:46
[4]

skid [ ]

2) Skidmarks?


EDIT: to chyba jednak nie to, ale i tak warto sobie przypomniec ta gre;)

31.03.2010
11:07
[5]

Thrundill [ Pretorianin ]

W tą drugą grę to chyba grałem ale nie pamiętam jak się nazywała.Chodzi ci pewnie o te autka co z góry się jeździ.

31.03.2010
18:43
[6]

tomo3101 [ PLaYeR ]

2. Mini car racing

02.04.2010
02:46
[7]

Damian1539 [ Legend ]

Druga gra to raczej była jakaś zręcznościówka. Malutkie autko, którym się przeskakiwało różne przeszkody i zbierało monety (chyba żółte). I bardziej prawdopodobne że to gra z 5000 bo miałem ją chyba na dyskietce.

02.04.2010
07:46
[8]

beeria [ Generaďż˝ ]

nie bylo amigi 5000 tylko 500. taki offtop:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.