GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

BG II i ToB Patch

11.01.2003
12:19
[1]

Gość001 [ Junior ]

BG II i ToB Patch

Podczas intalacji patcha do BGII ToB wyskakuje mi napis nieznana
wersja pliku Dialog.tlk, natomiast podczas intalacji patcha tylko do
BGII wyskakuje mi nieznana wersja pliku Jaheira.bsc. Gdy usuwam te
plikiwyskakuje mi napis brak pliku Dialog.tlk w BGII ToB a w BGII brak
pilku Jaheira.bsc

11.01.2003
12:59
[2]

-grjgori- [ Konsul ]

Po co zaśmiecać forum skoro istnieje już wątek o BG2. <link niżej>

Czy instalowałeś jakieś nieoficjalne dodatki przed próbą zainstalowania oficjalnego patcha, lub czy zmieniałeś cokolwiek w grze. Jaką masz wersję gry Pol czy Ang i czy na pewno instalujesz odpowiedniego patcha.

Link do wątku o BG2:

11.01.2003
13:25
[3]

Valencis [ Transmuter ]

Gość001 -->
Patch do SoA - Nie jestem do końca przekonany, do czego może służyć plik .BCS, ale skoro dotyczy BN-a, to najprawdopodobniej aktualizują go wszelkie dodatki - i te nieoficjalne, i sam Tron Bhaala, więc jeżeli masz cos zainstalowane na BG2, taka sytuacja wydaje się dość logiczna. Inna rzecz, o której pomyślałem to fakt, że kwestie związane z samą Jaheirą ponoć we wczesnych wersjach były niedopracowane i już dawno temu mógł wyjść patch, który je poprawiał, a wersji BG2 zaktualizowanej o niego spodziewa się patch, którego Ty chcesz zainstalować. Zainstalowanie Tronu Bhaala prawdopodobnie samo w sobie powoduje wszystkie poprawki patcha do SoA, jeśli tak zrobiłeś, niepotrzebnie się przejmujesz tym patchem. Sam plik jaheira.bcs ma 66 kB, więc mogę go przesłać mailem - może to coś pomoże (ja mam już wersję zaktualizowaną o wszystkie patche). Na koniec zaznaczę, że cokolwiek tu napisałem, to nie musi być prawda, pomagam jak umiem, ale rozwiązywanie problemów tego typu nie jest moją specjalizacją.

Patch do ToB - Plik dialog.tlk odpowiada za rozmowy i jest tylko jeden dla całej gry, więc jeśli nie posiadasz dokładnie takiej wersji gry, która składa się tylko z BG2 i ToB-a, np. w ogóle nie masz ToB-a, to Twoja jego wersja będzie dla patcha do Tronu Bhaala nieznana.

ps. -grjgori- ma rację, na forum istnieją serie wątków poświęconych konkretnym grom, a tworzenie nowym na ten sam temat będzie postrzeganych przez innych jako co najmniej złośliwość. Ostatecznie, choćby Twój wątek o pantalonach byłby lepszym miejscem do rozwiązywania problemów z grą.

-grjgori- --> A może nasz nowy rekrut ma ambicję, aby każdy jego kolejny post, był zaraz nowym wątkiem...

11.01.2003
13:26
smile
[4]

Valencis [ Transmuter ]

Zapomniałem odznaczyć italica!

12.01.2003
17:11
[5]

Tal_Rascha [ Pretorianin ]

sprobuj na nowo zainstalowac BG2 i ToB

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.