GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kazik na żywo - pytanie

30.03.2010
22:42
smile
[1]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Kazik na żywo - pytanie

Hej!
Mam w planach wybranie się na koncert KNŻ i nurtuje mnie i znajomych jedna rzecz.
Czy KNŻ gra tylko swoje utwory na koncertach czy Kultu i Kazika również ?
Wiem, że kiedyś grali tylko Kult i Kazika, ale wtedy chyba jeszcze nie wydali płyty żadnej.

30.03.2010
22:52
smile
[2]

Mipari [ Senator ]

Grają tylko swoje. Z Kultu jedynie Konsument i Celina, ale w wersji "kaenżetowskiej".

30.03.2010
23:03
[3]

szarzasty [ Mork ]

a nie tylko - ostatnio zagrali np. Krzesło Łaski. Którego nie ma chyba na żadnym studyjnym albumie KNŻ

31.03.2010
21:43
[4]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Upnę jeszcze.

31.03.2010
22:07
[5]

Runnersan [ Generaďż˝ ]

Z tego co wiem to grają tylko swoje.

01.04.2010
00:07
[6]

Madril [ I Want To Believe ]

Grają kawałki KNŻ, Kazika solo i czasem jakieś dodatkowe.

01.04.2010
00:15
[7]

pecet007 [ Fallout NV ]

a nie tylko - ostatnio zagrali np. Krzesło Łaski. Którego nie ma chyba na żadnym studyjnym albumie KNŻ
ale jest na koncertowym Występie

01.04.2010
00:25
[8]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

We wszystkich tych projektach pojawiają się niekiedy jakieś covery. Np. w zeszłym roku Kult często grywał Bankrobber'a Clashów.
Nawiasem polecam koncerty KNŻtu. Wydaje mi się, że są nawet lepsze od Kultowych. A wierzcie znam się na rzeczy, bo chadzam na kazikowe koncerty kilka razy do roku od jakiegoś czasu.

01.04.2010
00:26
[9]

szarzasty [ Mork ]

bo KNŻ grywa po zwyczajnych klubach a Kult raczej w pojemniejszych mniejszach.

05.04.2010
19:40
[10]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Dziękuję za odpowiedzi :)
A 10 w Łodzi ;)

05.04.2010
19:41
[11]

Kravas [ Niepokonan ]

11 kwietnia w Ełku będzie KNŻ z supportem Sandaless.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.