GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gry lotnicze

30.03.2010
21:25
[1]

MSajad [ Pretorianin ]

gry lotnicze

szukam gry lotniczej gdzie lata sie samolotami pasazerskimi znacie jakies?

04.05.2010
17:47
smile
[2]

LordMaster [ Pretorianin ]

Microsoft Flight Simulator X - swietna giera lotnicza jedyna wada jest grafika ale jesli komus to nie przeszkadza to bardzo polecam ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.