
Dasior ;D [ Chor��y ]
Simmon Amman
Wiece czemu Simon Amman zawsze wygrywal na Vancouver? Bo mial narty z jakimis zaczepami i to mu dawalo przewage!!

Cros1sman [ Pretorianin ]
łał
rvc [ MORO ]
I do czego się tymi zaczepami zaczepiał?
mefsybil [ Legend ]
No i nawet nie wiesz co on tam miał?
Małysz i Stoch też pod koniec sezonu mieli nowe wiązania.

BE_WANTED [ Wymiatacz ]
Nieprawda! Ammann miał astmę! ;D
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Jaki wiązania Amman by nie miał i tak by wygrywał , bo jest w świetnej formie , takiej jak Małysz niegdyś
maly_17a [ Generaďż˝ ]
Tak naprawdę Ammann zawsze zaczepiał się do lecącej nad zeskokiem motolotni, a że kamery tego nie mogą uchwycić, zyskiwał przewagę.
dolek_17 [ pawian_akrobata ]
jakoś później te wiązania mieli i austriacy i jakos dalej amman wygrywał... poza tym co masz do Ammana to jeden z moich ulubionych skoczków
kajtek603 [ International Level ]
Nikt o tym nie widział na prawdę wczesny jesteś :P
kosik007 [ FreeLancer ]
noo masz racje amman mial takie chaczyki na dole nart i sie nimi pszyczepial do kasku rzeby lepszom miec pozycje ta podczas lotu i dlatego potem tak kiepsko telemarkiem londowal bo nie zdazal sie odpiac tyimi chakami

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
Wiece czemu Simon Amman zawsze wygrywal na Vancouver? Bo mial narty z jakimis zaczepami i to mu dawalo przewage!!
kolo ty spóźniony jesteś czy co przecież o tym trąbili jeszcze podczas zawodów

iLLusionist [ FataL ]
może dopiero obudził się z zimowego snu.. dajcie mu spokój :P

MacioraMZ [ Civilized Pig ]
Adri99 [ Legionista ]
Adamowi w Vancouver ukradli nowe zapięcia i w zawodach skakał w starych A Amman miał najnowsze zapięcia
peterkarel [ DX ARMY ]
tak na prawdę to Amman miał nitro w nartach :o