GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Simmon Amman

30.03.2010
07:54
smile
[1]

Dasior ;D [ Chor��y ]

Simmon Amman

Wiece czemu Simon Amman zawsze wygrywal na Vancouver? Bo mial narty z jakimis zaczepami i to mu dawalo przewage!!

30.03.2010
07:56
smile
[2]

Cros1sman [ Pretorianin ]

łał

spoiler start
Ależ ty wczesny jesteś...
spoiler stop

30.03.2010
07:58
[3]

rvc [ MORO ]

I do czego się tymi zaczepami zaczepiał?

30.03.2010
08:18
[4]

mefsybil [ Legend ]

No i nawet nie wiesz co on tam miał?
Małysz i Stoch też pod koniec sezonu mieli nowe wiązania.

30.03.2010
09:46
smile
[5]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Nieprawda! Ammann miał astmę! ;D

30.03.2010
14:51
[6]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Jaki wiązania Amman by nie miał i tak by wygrywał , bo jest w świetnej formie , takiej jak Małysz niegdyś

30.03.2010
15:23
[7]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Tak naprawdę Ammann zawsze zaczepiał się do lecącej nad zeskokiem motolotni, a że kamery tego nie mogą uchwycić, zyskiwał przewagę.

30.03.2010
15:27
[8]

dolek_17 [ pawian_akrobata ]

jakoś później te wiązania mieli i austriacy i jakos dalej amman wygrywał... poza tym co masz do Ammana to jeden z moich ulubionych skoczków

30.03.2010
16:38
[9]

kajtek603 [ International Level ]

Nikt o tym nie widział na prawdę wczesny jesteś :P

30.03.2010
16:43
[10]

kosik007 [ FreeLancer ]

noo masz racje amman mial takie chaczyki na dole nart i sie nimi pszyczepial do kasku rzeby lepszom miec pozycje ta podczas lotu i dlatego potem tak kiepsko telemarkiem londowal bo nie zdazal sie odpiac tyimi chakami

31.03.2010
16:24
smile
[11]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

Wiece czemu Simon Amman zawsze wygrywal na Vancouver? Bo mial narty z jakimis zaczepami i to mu dawalo przewage!!


kolo ty spóźniony jesteś czy co przecież o tym trąbili jeszcze podczas zawodów

31.03.2010
16:25
smile
[12]

iLLusionist [ FataL ]

może dopiero obudził się z zimowego snu.. dajcie mu spokój :P

31.03.2010
17:38
smile
[13]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

spoiler start
Żadne wiązana, to EPO!!!
spoiler stop

01.04.2010
16:59
[14]

Adri99 [ Legionista ]

Adamowi w Vancouver ukradli nowe zapięcia i w zawodach skakał w starych A Amman miał najnowsze zapięcia

01.04.2010
18:28
[15]

peterkarel [ DX ARMY ]

tak na prawdę to Amman miał nitro w nartach :o

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.