GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

metin2- problem z pobraniem ;/

29.03.2010
14:47
[1]

devileq does [ Konsul ]

metin2- problem z pobraniem ;/

Witam.

Niedawno pobrałem instalkę do gry Metin2. Nie miałem czasu pobrać gry, ponieważ pliki idą z neta i ze 3h trzeba na to poświęcić :] dziś właśnie chciałem sobie zainstalować tą grę. Zaskoczyło mnie jednak to,z jaką prędkością pliki się pobierają :/ pliki pobierają się z prędkością 6-5 Kb/s co nie jest adekwatne z moim łączem. Nie wiem skąd ten problem, pobierałem już Metina wiele razy i nigdy nie miałem takich cudów ;p Od razu mówie że próbowałem ściągnąć instalkę jeszcze raz z tym samym efektem :/
Jak temu zaradzić ??

pls help

29.03.2010
14:59
[2]

ES_Lechu [ Mocny Mariusz ]

Zostawić kompa na noc i liczyć, ze w nocy przyspieszy ;p

29.03.2010
15:05
[3]

devileq does [ Konsul ]

no fajnie mi pomogłeś ... noc by i tak nie wystarczyła, ponieważ to by się pobierało 24h ;p czyli 1 cały dzień ;p

29.03.2010
15:08
[4]

Damian1539 [ Legend ]

Z głównej strony ściągasz instalkę, która waży z 2mb. Jak ją odpalasz to dopiero wtedy Ci się ściąga gra przez torrenta. Musisz czekać aż inni Ci ją udostępnią, na początku się będzie wolno pobierać ale z czasem powinno przyśpieszyć.

29.03.2010
15:10
smile
[5]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Widzisz sam twój komputer odmawia instalowanie (ściągania) chłamu i zaśmiecanie tym systemu :P
to jest jakiś znak czyż nie ? :D

29.03.2010
15:13
[6]

devileq does [ Konsul ]

[5] nie wątpię w twoją rację, ale jednak mi się to nie podoba, i jeżeli się zdenerwuję, to ten komp wyrzucę na śmietnik ;]

29.03.2010
15:28
[7]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

devileq does ---> może nie komp prędzej internet :P ale spoko powinno ci się polepszyć z transferem poczekaj trochę i zobacz ;)

29.03.2010
16:24
[8]

Thrundill [ Pretorianin ]

Po 1 Metin 2 to takie gów..
Po 2 pobierz to coś z oficjalnej strony metka.

29.03.2010
18:49
[9]

devileq does [ Konsul ]

[8]

no a niby skąd mam pobrać do cholery /???? może z jakiejś strony fanowskiej żeby mi moze jeszcze trojan na kompa wskoczył

[7]

no zobacze jutro jeszcze ;p jak sie nie polepszy to w dupie mam ta giere :D

29.03.2010
18:58
smile
[10]

Dasior ;D [ Chor��y ]

najlepiej sciagnij z strony glownej , z innych stron sciagniesz instalke a itak 2 godziny uptadowac bedzie sie ;p

01.04.2010
14:01
[11]

devileq does [ Konsul ]

no niestety :/ nie da rady, nic się nie zmieniło :/

a ja mam takie pytanie.


na tej stronce metin2 jest do pobrania. Ale interesuje mnie czy ten metin to to samo co jakbym sciągał ze strony ?? Bo nie jestem pewien :d

01.04.2010
16:57
[12]

devileq does [ Konsul ]

POMOŻE KTOŚ ^?

02.04.2010
12:00
[13]

devileq does [ Konsul ]

HALLLO

02.04.2010
12:27
[14]

devileq does [ Konsul ]

POMOŻE KTOŚ W KOŃCU ?? CZY NIE MA NIKT ODWAGI NAPISAĆ ??? ;]

01.05.2010
12:38
smile
[15]

JaGraczMetin2 [ Junior ]

chcial bym ci pomuc lecz niestety nie mam pojęcia co sie dzieje / postaram sie poszukac czegos na forum/ a moze ty mi pomozesz ? mam problem bo gdy instaluje juz metka pisze 99% i ze juz tam 798 765 z 798 765 czy jakos tak to u góry pisze (brak odpowiedzi ) i scina mi sie komp i musze resetnac prosze o szybciutką pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.