GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsze i najgorsze strzelanki w historii

29.03.2010
14:02
[1]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

Najlepsze i najgorsze strzelanki w historii

Piszcie jakie strzelanki uważacie za najleosze a jakie za najgorzse. Proszę podawać po trzy przykłady

29.03.2010
14:03
smile
[2]

zoloman [ Legend ]

NIE

29.03.2010
14:05
[3]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

czemu. ja nowy jestem sorry.

29.03.2010
14:12
[4]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Najlepsze :
-seria Crysis
-Wszystkie Battlefieldy
-Wszystkie gry z serii Call of Duty
-Medal of Honor Alied Assault
-seria F.E.A.R.
-Seri Call of Juarez
-Kroniki Riddicka
-gry z serii Half-life 1-2
-seria Bioshock
-Far Cry 1
-seria Condemned
-Call of Cthulhu Dark Corners of The Earth
-Mirror's Edge (jeśli można to zaliczyć do strzelanek)
-seria Unreal Tournament
-seria S.T.A.L.K.E.R.

Najgorsze :
-Wszystkie gry od City Interactive i Rouge Warrior

To tyle jeśli chodzi o FPS'y.Tps'ów nie chce mi się wymieniać ;)

29.03.2010
14:19
[5]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

Dzięki że napisałeś : )

29.03.2010
14:20
[6]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

co uważacie o battlefieldzie 1942 a co do gier z city interactive to nie wszystkie są okropne, ale najgorsze w nich jest to że ani łatwe ani trudne

29.03.2010
17:00
smile
[7]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Fajne:
-seria Call of Duty
-Battlefield: Bad Company 2
-Call of Juarez: Więzy Krwi
-Operation Flashpoint: Dragon Rising
Słabe:
-ArmA 2

29.03.2010
17:01
[8]

faner [ Druid Ewenement ]

Zgodzę się z Sgt. Kondrad. Nie wszystkie strzelanki wydane przez City Interactive są złe, niezła jest Seria Code of Honor, Dark Sector jest świetny i doskonałe World of Goo, jeszcze dwie strzelanki z Terrorist Takedown są niezłe, no i Crash Time.

A seria Battlefield jest bardzo dobra, bo przecież to ta seria zapoczątkowała idee sieciowych strzelanek.

Trzy najlepsze dla mnie:
Seria COD
Seria STALKER (cho to nie do końca strzelanka, bo ma elementy cRpg)
Kroniki Riddicka

Trzy najgorsze dla mnie:
Far Cry 2 (może nie jest taka zła, bo nie gram w złe strzelanki, ale później strasznie nudna)
Far Cry (świetna na początku, ale później te potwory głupie, no i przecież nie gram w złe strzelanki)
Specnaz 2 (...)

29.03.2010
17:32
smile
[9]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

bo przecież to ta seria zapoczątkowała idee sieciowych strzelanek

LOL

29.03.2010
19:13
[10]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Zgadzam się z Gruchą.Rozwaliło mnie to i sry,ale wyjdę spoza tematu.Jak dla mnie to już raczej Unreal i Quake "ta seria zapoczątkowała idee sieciowych strzelanek"

30.03.2010
17:36
[11]

faner [ Druid Ewenement ]

Niee, źle mnie zrozumieliście :P. Chodziło mi o to że w tamtych czasach gdy królował Quake i Unreal, mało kto miał internet, dopiero BF 1942, ruszył ten tryb w lepszą stronę.

30.03.2010
17:40
smile
[12]

Pit17 [ Dolotek ]

Faner ---> Popraw Mnie, jeśli się mylę, ale uważasz, że Dark Sector i World of Goo stworzyło City Interactive? Wybacz, jeżeli pomieszałem

30.03.2010
17:50
[13]

faner [ Druid Ewenement ]

Pit17 - Napisałem wyraźnie "Nie wszystkie strzelanki wydane przez City Interactive są złe, niezła jest Seria Code of Honor, Dark Sector jest świetny i doskonałe World of Goo, jeszcze dwie strzelanki z Terrorist Takedown są niezłe, no i Crash Time".

Czytanie ze zrozumieniem :).

30.03.2010
17:51
[14]

Mortan [ ]

world of goo to strzelanka ?

30.03.2010
18:08
[15]

Pit17 [ Dolotek ]

Faner---> A przepraszam, nie doczytanie :P

30.03.2010
18:08
[16]

erykpawcio96 [ Pretorianin ]

Cała seria S.T.A.L.K.E.R.

30.03.2010
21:34
[17]

katroms [ Legionista ]

Dobre-
Half-life- Fabuła... jak dla mnie fajna :P
Stalker- ten klimat i strach za tym co czeka cię za rogiem
Cs-Prostota i multiplayer

Najgorsze-
Blacksite-Pełno bugów, niedociągnięć a fabuła jakby wymyślona na poczekaniu

30.03.2010
22:15
[18]

raziel88ck [ Legend ]

Ardeness Offensive - lepiej tego shitu nie dotykac. Chyba najgorsza strzelanka na swiecie. Przynajmniej mam 99% pewnosci, ze gorszej nie znajdziecie.

30.03.2010
22:34
[19]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Oprocz wyzej wymienionych dodalbym do najlepszych Delta Force 1, 2 i Land Warrior, gry z serii Rainbow Six, Swat 3(w 4 nie mialem przyjemnosci zagrac), Painkiller(1 i Battle out of hell) oraz Soldier of Fortune, ewentualnie jeszcze mozna by dodac Blooda 1.

Najgorsze to coz... Wilczy szaniec, Mortyr 2(1 czesc uszla, a w reszte nie gralem), Terminator 3: war of the machines, Rouge Warrior, War Rock(sporo botow, hackerow i innego g*wniarstwa zdecydowanie zniecheca do tej gry).

30.03.2010
22:37
smile
[20]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Nie wszystkie strzelanki wydane przez City Interactive są złe, niezła jest Seria Code of Honor, Dark Sector jest świetny i doskonałe World of Goo, jeszcze dwie strzelanki z Terrorist Takedown są niezłe, no i Crash Time.

Od kiedy to Dark Sector i World of Goo są strzelankami?

30.03.2010
22:51
[21]

raziel88ck [ Legend ]

Rod - no w Dark Sector jeszcze cos sie tam strzela xD, ale z tym World of Goo ktos mocno pojechal tak samo jak z ta informacja, ze te gry naleza do CI :D

01.04.2010
12:11
[22]

Gliwa312 [ Legionista ]

dla mnie najgorszą strzelanką jest Ardennes Offensive

01.04.2010
12:19
[23]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Najlepszy: Call of Duty 4: Modern Warfare

Najgorszy: Killzone 2 (jest to jedyna gra na konsole, której nie przeszedłem do końca ze względu na poziom miernoty jaki sobą prezentowała)

01.04.2010
12:29
[24]

xanat0s [ Wind of Change ]

Najlepsza - bez wątpienia Half-Life. Jakiś czas temu z nudów odpaliłem i tak mnie wciągnęło znowu, że przeszedłem jeszcze raz.

Ogólnie:

Half-Life - najlepszy tryb single
Half-Life: Counter Strike - najlepszy tryb multiplayer

Ponieważ drugi to mod do pierwszego odpowiedź na pytanie, jaka jest najlepsza strzelanka w historii jest bardzo prosta :)

01.04.2010
12:32
[25]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Najgorszą, w jaką grałem był Rajd n Berlin, w więcej kiepściaków nie grałem, nie jestem sadomasochistą.

Najlepsze IMO gry (tylko te, które pamiętam): seria Unreal, pierwszy Quake, Serious Sam I, Stalkery, Gearsy, Far Cry, każdy Hitman (choć wolę go jako skradankę, ale nie umiałbym nie wymienić go i tutaj)...

Jest jeszcze dużo gier bardzo dobrych, ale dla mnie te stanowią elitę :)

01.04.2010
12:37
[26]

żelazna_pięść [ Hala Madrid! ]

najlepsze:
Bioshock (jesli mozna nazwac go typowym FPS'em)
Killzone 2
Call of Duty Modern Warfare 1,2
Left 4 Dead
Battlefield Bad Company 2
Doom 2:)
Najgorsze:
Counter Strike
Mortyr
Blacksite

01.04.2010
12:40
smile
[27]

knife [ Konsul ]

najgorszy fps -tickle people-nie przejdziesz nawet 1 planszy gwarantuje !

01.04.2010
23:00
[28]

Kamil 11 [ Konsul ]

Najlepsze :
Seria CoD
BatlleField : Bad Company 2
Crysis
Najgorsze :
Detektyw rutkowski
Wilczy Szaniec
Dracula: Ehe days of gor - ta gra miała 1 w CD Action

02.04.2010
16:06
[29]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

Seria Call of Duty, Medal of Honor, i Battlefield zamiata.
Pod względem grafiki na pewno trzeba wyróżnić Crysisa, a także swego czasu Far Cry.
Podobały mi się także Call of Juarez, Aliens vs Predator 2, Soldier of Fortune 2, Red Faction.

Klasyka Wolfenstein 3D, Quake, Quake 3 Arena, Doom, Doom 2, Doom 3.

Jeszcze Far Cry 2 w miarę dobry. Wszystko jest tam fajne, tylko ta monotonność po jakimś czasie...

02.04.2010
16:17
smile
[30]

=D=2 [ Legend ]

Najgorsze:

Wilczy szaniec (Wolfschanze)
Wilczy szaniec 2 (Wolfschanze 2)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.