Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
Najlepsze i najgorsze strzelanki w historii
Piszcie jakie strzelanki uważacie za najleosze a jakie za najgorzse. Proszę podawać po trzy przykłady

zoloman [ Legend ]
NIE
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
czemu. ja nowy jestem sorry.
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Najlepsze :
-seria Crysis
-Wszystkie Battlefieldy
-Wszystkie gry z serii Call of Duty
-Medal of Honor Alied Assault
-seria F.E.A.R.
-Seri Call of Juarez
-Kroniki Riddicka
-gry z serii Half-life 1-2
-seria Bioshock
-Far Cry 1
-seria Condemned
-Call of Cthulhu Dark Corners of The Earth
-Mirror's Edge (jeśli można to zaliczyć do strzelanek)
-seria Unreal Tournament
-seria S.T.A.L.K.E.R.
Najgorsze :
-Wszystkie gry od City Interactive i Rouge Warrior
To tyle jeśli chodzi o FPS'y.Tps'ów nie chce mi się wymieniać ;)
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
Dzięki że napisałeś : )
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
co uważacie o battlefieldzie 1942 a co do gier z city interactive to nie wszystkie są okropne, ale najgorsze w nich jest to że ani łatwe ani trudne

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]
Fajne:
-seria Call of Duty
-Battlefield: Bad Company 2
-Call of Juarez: Więzy Krwi
-Operation Flashpoint: Dragon Rising
Słabe:
-ArmA 2
faner [ Druid Ewenement ]
Zgodzę się z Sgt. Kondrad. Nie wszystkie strzelanki wydane przez City Interactive są złe, niezła jest Seria Code of Honor, Dark Sector jest świetny i doskonałe World of Goo, jeszcze dwie strzelanki z Terrorist Takedown są niezłe, no i Crash Time.
A seria Battlefield jest bardzo dobra, bo przecież to ta seria zapoczątkowała idee sieciowych strzelanek.
Trzy najlepsze dla mnie:
Seria COD
Seria STALKER (cho to nie do końca strzelanka, bo ma elementy cRpg)
Kroniki Riddicka
Trzy najgorsze dla mnie:
Far Cry 2 (może nie jest taka zła, bo nie gram w złe strzelanki, ale później strasznie nudna)
Far Cry (świetna na początku, ale później te potwory głupie, no i przecież nie gram w złe strzelanki)
Specnaz 2 (...)

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
bo przecież to ta seria zapoczątkowała idee sieciowych strzelanek
LOL
Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
Zgadzam się z Gruchą.Rozwaliło mnie to i sry,ale wyjdę spoza tematu.Jak dla mnie to już raczej Unreal i Quake "ta seria zapoczątkowała idee sieciowych strzelanek"
faner [ Druid Ewenement ]
Niee, źle mnie zrozumieliście :P. Chodziło mi o to że w tamtych czasach gdy królował Quake i Unreal, mało kto miał internet, dopiero BF 1942, ruszył ten tryb w lepszą stronę.

Pit17 [ Dolotek ]
Faner ---> Popraw Mnie, jeśli się mylę, ale uważasz, że Dark Sector i World of Goo stworzyło City Interactive? Wybacz, jeżeli pomieszałem
faner [ Druid Ewenement ]
Pit17 - Napisałem wyraźnie "Nie wszystkie strzelanki wydane przez City Interactive są złe, niezła jest Seria Code of Honor, Dark Sector jest świetny i doskonałe World of Goo, jeszcze dwie strzelanki z Terrorist Takedown są niezłe, no i Crash Time".
Czytanie ze zrozumieniem :).
Mortan [ ]
world of goo to strzelanka ?
Pit17 [ Dolotek ]
Faner---> A przepraszam, nie doczytanie :P
erykpawcio96 [ Pretorianin ]
Cała seria S.T.A.L.K.E.R.
katroms [ Legionista ]
Dobre-
Half-life- Fabuła... jak dla mnie fajna :P
Stalker- ten klimat i strach za tym co czeka cię za rogiem
Cs-Prostota i multiplayer
Najgorsze-
Blacksite-Pełno bugów, niedociągnięć a fabuła jakby wymyślona na poczekaniu
raziel88ck [ Legend ]
Ardeness Offensive - lepiej tego shitu nie dotykac. Chyba najgorsza strzelanka na swiecie. Przynajmniej mam 99% pewnosci, ze gorszej nie znajdziecie.
Blackthorn [ Generaďż˝ ]
Oprocz wyzej wymienionych dodalbym do najlepszych Delta Force 1, 2 i Land Warrior, gry z serii Rainbow Six, Swat 3(w 4 nie mialem przyjemnosci zagrac), Painkiller(1 i Battle out of hell) oraz Soldier of Fortune, ewentualnie jeszcze mozna by dodac Blooda 1.
Najgorsze to coz... Wilczy szaniec, Mortyr 2(1 czesc uszla, a w reszte nie gralem), Terminator 3: war of the machines, Rouge Warrior, War Rock(sporo botow, hackerow i innego g*wniarstwa zdecydowanie zniecheca do tej gry).

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Nie wszystkie strzelanki wydane przez City Interactive są złe, niezła jest Seria Code of Honor, Dark Sector jest świetny i doskonałe World of Goo, jeszcze dwie strzelanki z Terrorist Takedown są niezłe, no i Crash Time.
Od kiedy to Dark Sector i World of Goo są strzelankami?
raziel88ck [ Legend ]
Rod - no w Dark Sector jeszcze cos sie tam strzela xD, ale z tym World of Goo ktos mocno pojechal tak samo jak z ta informacja, ze te gry naleza do CI :D
Gliwa312 [ Legionista ]
dla mnie najgorszą strzelanką jest Ardennes Offensive
dresX94 [ Happy Bóbr ]
Najlepszy: Call of Duty 4: Modern Warfare
Najgorszy: Killzone 2 (jest to jedyna gra na konsole, której nie przeszedłem do końca ze względu na poziom miernoty jaki sobą prezentowała)
xanat0s [ Wind of Change ]
Najlepsza - bez wątpienia Half-Life. Jakiś czas temu z nudów odpaliłem i tak mnie wciągnęło znowu, że przeszedłem jeszcze raz.
Ogólnie:
Half-Life - najlepszy tryb single
Half-Life: Counter Strike - najlepszy tryb multiplayer
Ponieważ drugi to mod do pierwszego odpowiedź na pytanie, jaka jest najlepsza strzelanka w historii jest bardzo prosta :)
rzaba89nae [ WTF!? ]
Najgorszą, w jaką grałem był Rajd n Berlin, w więcej kiepściaków nie grałem, nie jestem sadomasochistą.
Najlepsze IMO gry (tylko te, które pamiętam): seria Unreal, pierwszy Quake, Serious Sam I, Stalkery, Gearsy, Far Cry, każdy Hitman (choć wolę go jako skradankę, ale nie umiałbym nie wymienić go i tutaj)...
Jest jeszcze dużo gier bardzo dobrych, ale dla mnie te stanowią elitę :)
żelazna_pięść [ Hala Madrid! ]
najlepsze:
Bioshock (jesli mozna nazwac go typowym FPS'em)
Killzone 2
Call of Duty Modern Warfare 1,2
Left 4 Dead
Battlefield Bad Company 2
Doom 2:)
Najgorsze:
Counter Strike
Mortyr
Blacksite

knife [ Konsul ]
najgorszy fps -tickle people-nie przejdziesz nawet 1 planszy gwarantuje !
Kamil 11 [ Konsul ]
Najlepsze :
Seria CoD
BatlleField : Bad Company 2
Crysis
Najgorsze :
Detektyw rutkowski
Wilczy Szaniec
Dracula: Ehe days of gor - ta gra miała 1 w CD Action
Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]
Seria Call of Duty, Medal of Honor, i Battlefield zamiata.
Pod względem grafiki na pewno trzeba wyróżnić Crysisa, a także swego czasu Far Cry.
Podobały mi się także Call of Juarez, Aliens vs Predator 2, Soldier of Fortune 2, Red Faction.
Klasyka Wolfenstein 3D, Quake, Quake 3 Arena, Doom, Doom 2, Doom 3.
Jeszcze Far Cry 2 w miarę dobry. Wszystko jest tam fajne, tylko ta monotonność po jakimś czasie...

=D=2 [ Legend ]
Najgorsze:
Wilczy szaniec (Wolfschanze)
Wilczy szaniec 2 (Wolfschanze 2)