GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

assasins creed2

28.03.2010
17:56
[1]

tulipan84 [ Legionista ]

assasins creed2

czy posiada ktos serial do assasina creed 2
bede wdzieczny za pomoc
pozdrawiam

28.03.2010
17:58
[2]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Posiadam. Dobrze mi z tym, grę prawie skończyłem. Polecam.

28.03.2010
18:04
[3]

tulipan84 [ Legionista ]

skoro masz to podaj jak mozesz

28.03.2010
18:07
smile
[4]

Connor_ [ Are you still there? ]

Ja też mam swój klucz i właśnie przechodze sobie AC2. Klucz jest w instrukcji z gra. Poszukaj, na pewno jest.

28.03.2010
18:16
smile
[5]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Żeby zrobić tu konto trzeba było przeczytać Regulamin.

28.03.2010
21:36
[6]

tulipan84 [ Legionista ]

nie ma, ja pobrałem z torrentów assasina szukałem i nigdzie nie ma seriala

28.03.2010
21:39
smile
[7]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Żeby mieć serial trzeba mieć instrukcje, żeby mieć instrukcje trzeba mieć pudełko, żeby mieć pudełko trzeba mieć oryginał.

28.03.2010
22:09
smile
[8]

LordBit [ Konsul ]

żeby mieć pudełko trzeba mieć orginał pffff ;/ trzeba mięć pieniądze

28.03.2010
22:12
smile
[9]

Connor_ [ Are you still there? ]

W saturnie za 59zł...to nie majątek...

nie ma, ja pobrałem z torrentów assasina szukałem i nigdzie nie ma seriala

Nie ma ani seriala ani cracka więc nie pograsz. Przykro mi...

28.03.2010
22:13
[10]

bezlerg66 [ Senator ]

Masz:

5P13R-D4L4J-1KUP5-3ORY6-1N4Ł4

Powinno ruszyć.

28.03.2010
22:14
[11]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Sory że w twoim wątku ale jak zdobyć tą zbroję co mam na avatarze ?

28.03.2010
22:15
smile
[12]

Connor_ [ Are you still there? ]

Onomatopeter--->przecież to jest podstawowy stórj asasyna który dostaje się wraz z postępem fabuły po jakiejś godzinie gry...

28.03.2010
22:16
[13]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

O dobra o to mi chodziło dzięki.

01.04.2010
17:52
[14]

tulipan84 [ Legionista ]

NIESTETY NIE CHODZI....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.