GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co mi grozi ?

28.03.2010
13:35
smile
[1]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Co mi grozi ?

Witam, w piątek zostałem złapany na posiadaniu narkotyków. Miałem przy sobie niewielką ilość MJ (4g), nigdy nie byłem karany, mam 19 lat. Co mi za to grozi ?
Siedzieć nie pójdę, to wiem na pewno. Pytanie czy sąd prócz zawiasów nałoży mi grzywnę i ile takowa może wynosić, od czego to zależy ?

PS. Dobra rada: zawsze chowajcie towar w majty ;)

28.03.2010
13:37
smile
[2]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Nie wiem co ci grozi, ale odnosnie chowania w majty... To takze nie skutkuje. Sam doswiadczylem przeszukania z portkami w dole, wiec wiesz.

28.03.2010
13:39
smile
[3]

Caine [ Legend ]

o >>>>> O

28.03.2010
13:40
[4]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Goozys[DEA] -> Cóż, zapewne zależy od sytuacji. W mojej np. by mi to uratowało dupsko ;) Ale co się stało to się nie odstanie.

28.03.2010
13:43
smile
[5]

ksips [ Legend ]

Zapytaj na IFP.pl

28.03.2010
13:45
[6]

shadzahar [ Generaďż˝ ]

Grozi ci sława wśród matołów od legalizacji marihuany, będziesz kolejnym męczennikiem, którego prześladuje państwo tylko za 4g, kiedy to na ulicach gwałcą się i mordują i nic z tym nie robią! A przecież alkohol i tytoń są legalne a jest gorszy i w większych ilościach je sprzedają :(
Pamiętaj teraz aby doszyć sobie na ramieniu odznakę zucha JP i pisać na murach HWDP i JP na 100%.

28.03.2010
13:45
[7]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Dodam jeszcze, że na przesłuchaniu miałem niezłe jaja. Traktowali mnie jak prawdziwego przestępcę i narkomana z 15-letnim stażem, który miał przy sobie kilo hery :) IMO nasze prawo jest strasznie tępe.

shadzahar -> nie muszę tego robić, mam na nich w*jebane. Może po prostu dalej będę sobą.

28.03.2010
13:46
[8]

kosik007 [ FreeLancer ]

4g MJ to jednak nie aż tak niewielka ilość imo. :)
Z ciekawości, czemu akurat Ciebie przeszukali? Jakiś cynk, zrobiłeś coś zupełnie niezwiązanego z MJ i przez przypadek wpadłeś czy jeszcze co innego?

28.03.2010
13:49
[9]

grattz [ Generaďż˝ ]

Ze jesteś młody to dostaniesz max 8 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata i z 500 zł grzywny.

28.03.2010
13:49
[10]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

kosik007 -> Zupełny przypadek. I to jest najgorsze. Szedłem na busa do domu, miałem jakieś 10 minut do odjazdu. W miejscu przez które przechodziłem nadziałem się na patrol, spisywali jakiegoś łepka. Oczywiście zaprosili mnie do siebie, przeszukali, znaleźli. Bywa.

28.03.2010
13:50
[11]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Pytaj tu :

28.03.2010
13:56
smile
[12]

qLa [ MPO Medic ]

shadzahar
Zapomniales jeszcze dodac, ze teraz to kolega na pewno w kable zacznie walic helene, a w nos koke, jego zycie poleci po rowni pochylej w dol i skonczy jako menel na PKP.

28.03.2010
13:57
smile
[13]

ksips [ Legend ]

Ciesz się, że tak się to skończyło - kolega który trafił na izbę w sylwestra (próbował nagrzany ratować swoją koleżankę którą policjanci zwinęli - i rzucił się na nich) wrócił po 3 dniach dopiero... uboższy o telefon komórkowy który 'zniknął' i tak spałowany, że chyba przez miesiąc nie był w stanie zgiąć się w pół - brzuch i żebra to były prawie niebieskie :D

Nauczkę będzie długo pamiętał

28.03.2010
13:59
[14]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

Jakiś kretyn zawinął raz nas na dołek
Wielki detektyw z kamelem jak Magda Mołek
Wmawiał mi, że jak mam hush to jestem narkołykiem
I pójdę siedzieć za posiadanie, albo sypie
Byłem przestępcą żeby iść z nim na układ
Nim spostrzegłem się przyjąłem w pysk zza biurka
Mogę wyjść na durnia, że nie umiem bronić dupy
Ale nie mogłem zrozum użyć dłoni skuty
W końcu zgasił kamela i skończył wywiad
Zmienił go jego partner - dobry glina
Ale nie wskurał więcej niż ten twardziel buc
I uderzyłem do dołka jak Tiger Woods
Smacznie przespałem noc podejrzany o mord
A następnego dnia podjeżdżamy pod dom
Po dowody na proceder - worki z miałem na porcje
Ale jedyny proceder w domu miałem na Volcie

28.03.2010
14:00
smile
[15]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

qla - zapomniales wspomniec o tym, ze zacznie wynosic z domu telewizury zeby na dziale miec

28.03.2010
14:06
[16]

qLa [ MPO Medic ]

No i zakluwac innych zainfekowanych HIV igla

28.03.2010
14:06
[17]

shadzahar [ Generaďż˝ ]

O proszę już się zbierają 'twoi' fani [12] [14] [15] - niedługo pewnie ci pomnik stawią za walkę o dobro nasze i wasze.

28.03.2010
14:08
smile
[18]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

qLa, Bullzeye_NEO -> Chłopaki, to samo słyszałem na przesłuchaniu, wszakże wiadomo, że po marihuanie od razu jest heroina :)

shadzahar -> już skomentowałem tą sprawę. Czekam na wyrok, który i tak mnie nie zmieni. Nie będę chodził i krzyczał JP, nie będę cynił jaki to ja twardy byłem na przesłuchaniu i że jestem na legalizacją, bo to i tak NIC nie zmieni.

28.03.2010
14:16
[19]

HETRIX22 [ PLEBS ]

A uczyłeś sie gdzies w jakiejś szkole? Jak tak to cie wypi*rdolą z niej :P

28.03.2010
14:16
[20]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Moim zdaniem wyrok w zawieszeniu na ok. 2 lata i tyle. Trzeba później uważać bo można z takiej głupoty mieć poważne problemy;/ (przy 2 wpadce).

28.03.2010
14:18
[21]

ybe93 [ Konsul ]

jesteś z łodzi wołomina albo pruszkowa?
u nas (wołomin) ostatnio była ostra obława, 16 dilerów wyłapali:P

28.03.2010
14:24
[22]

Lookash [ Legend ]

shadzahar -- Co ci odwaliło? Normalny wątek, nikt tu nie ideologizuje za bardzo, po cholerę te twoje wtręty? Sam zaczynasz.

I może jeszcze powiedz, że twoje ironicznie napisane stwierdzenia nie są prawdziwe. To naprawdę fajnie, że koleś miał przez te 4g tyle nieprzyjemności i jeszcze będzie miał w papierach, że był karany?

Kerth -- Pytali o źródło? Jak sobie poradziłeś? Nie straszyli, nie głodzili? ;) Oferowali jakieś łagodniejsze traktowanie?

28.03.2010
14:29
[23]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

shadzahar, wskaz mi w ktorym miejscu zadeklarowalem sie w jakikolwiek sposob jako jego fan albo odplyn

28.03.2010
14:32
[24]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Napewno ci grozi rak pluc(i dziury w mozgu) jesli dalej bedziesz palic do g**no :)

28.03.2010
14:33
smile
[25]

Caine [ Legend ]

[14] serious butthurt!

28.03.2010
14:37
[26]

settoGOne [ settogo ]

[24] a Tobie głód w domu i pobite dzieci od piwa

28.03.2010
14:42
smile
[27]

kamil0749 [ Messiasz ]

Kerth --> nie jesteś może przypadkiem z Dolnośląska?

28.03.2010
14:53
smile
[28]

qLa [ MPO Medic ]

shadzahar
Biore sie za stawianie pomnika Kerth'owi, tuz po pomniku dla Ciebie "W imie glupoty ludzkiej"

Edit:
4g na handel xD

28.03.2010
14:55
smile
[29]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Miałeś na handel czy na własny użytek? ]:->

28.03.2010
15:06
smile
[30]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Lookash -> Wymyśliłem historię z dilerem, który nie istnieje, a od którego wziąłem towar. Powiedziałem, że znam jedynie jego ksywkę, nie wiem jak się nazywa i nie mam z nim kontaktu :) Oferowali mi szybszy proces w zamian za wyjebanie paru gości z mojego miasteczka, ale nie przyznałem się, że znam któregoś.

kamil0749, ybe93 -> Nie, jestem z miasteczka koło Zielonej Góry.

_D_R_A_G_O_N_ -> do własnego użytku :) Nie miałem niestety okazji spróbować.

PS. Myślicie, że wyrzucą mnie ze szkoły ? Orłem nie jestem więc chyba szanse na to są duże.

28.03.2010
15:20
[31]

Hardplay [ Chor��y ]

No ze szkołą to możesz mieć nie miło.. Też zależy jaka szkoła? U mnie wywalili bez tłumaczenia się.

28.03.2010
15:25
[32]

zoloman [ Legend ]

A jesteś teraz w klasie maturalnej? Jeśli tak to w końcu zostało ci ledwie pare dni do końca, więc głupio by było jakby cię teraz wywalili.

28.03.2010
15:27
[33]

Slow Motion [ Generaďż˝ ]

kerth - skarpetki też przeszukiwali czy sobie odpuścili i tylko kieszenie sprawdzili?

28.03.2010
15:29
[34]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Jestes glupi, chwalac sie tym. Mi by bylo wstyd jak cholera.

28.03.2010
15:31
smile
[35]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Wszystko tak naprawde zależy od dyrektora/ki, może cie wywalić, ale wcale nie musi.


Swoją drogą to zajebistego pecha miałeś.


<== Ja pamiętam jak kiedyś naszej dyrce w lo odwaliło, i chciała zaprosić policjanta i zrobić zbiorowe sikanie do kubeczka.

Mi by bylo wstyd jak cholera.

A co tu takiego wstydliwego ?

28.03.2010
15:35
[36]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Kerth, prosta sprawa.
Jedyną szansą na uniewinnienie jest linia obrony polegająca na posiadaniu z zamiarem bezpośredniego spożycia.

Taki stan faktyczny stanowi największą trudność dla sądu przy kwalifikacji czynu jako bezprawny, ponieważ samo spożywanie jest w pełni legalne i w tym przypadku uprzednie posiadanie jest niezbędnym stadium przygotowania do spożycia.

Zwłaszcza, że karanie w takich okolicznościach może być sprzeczne z celem ustawy.

Przy 4g taka linia obrony może być problematyczna. Pozostaje wtedy upieranie się, że jesteś uzależniony, co jednak może spowodować skierowanie na leczenie odwykowe.

28.03.2010
15:36
[37]

wolkov [ |Drummer| ]

Ja kiedyś skitrałem w skarpecie i nie sprawdzili. Ale najadłem się strachu bo plecak, kurtkę i spodnie wytrzepali mi chyba nawet z kurzu, ale na spodniach się skończyło. Majty są pewniejsze, choć nigdy nie ma 100%. W każdym razie w trakcie rutynowego "trzepania" na 99% nie zajrzą do gaci.

Kerth - a zatrzymali cię? czy tylko spisali, zawinęli materiał i do domu?

28.03.2010
16:11
[38]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Legalizacja do 2 g bo niedługo nie będę mógł iść z paczką ibuprofenu....

28.03.2010
16:44
[39]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

brata i znajomków diler sprzedał, że im sprzedawał parę razy, jeden z nich przy zwijaniu miał około 3g. Rok w zawieszeniu na dwa lata czy jakoś tak każdy. Szkoła wysłała mojego brata do monaru. Wszyscy mieli w tym momencie po 20 lat

28.03.2010
17:10
[40]

Rollnikstones [ Pretorianin ]

Grozi Ci kara śmierci [*]

28.03.2010
17:20
[41]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Na 100% wydupczą cie ze szkoły. Chyba że chodzisz do strasznej zawodówy, albo OHP'u gdzie takie numery często sie zdarzają. Jeśli chodzisz do liceum to: bye bye my lejdis.

28.03.2010
17:21
[42]

Sanitarium [ Rough Boy ]

Miales wyjatkowego pecha ze w taki sposob cie zwineli. Mysle ze grzywna cos kolo tysiaczka i ze nigdy nie byles karany to rok w zawiasach.

28.03.2010
17:28
[43]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

zoloman -> W drugiej klasie technikum.

Slow Motion -> tylko kieszenie.

alexej -> odwyk odpada :D Wątpię by w moim wypadku to podziałało, w końcu 4 gramy ? Niby da się naraz spalić, ale toć to nie ogar kompletny.

wolkov -> zatrzymali. Fartem uniknąłem dołków.

28.03.2010
18:07
[44]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

W skarpecie jest bezpiecznie, bo podobno nie mogą sprawdzić poprzez wkładanie paluchów. Sam też przenosiłem, ale za każdym razem jest gorączka, gdy przejeżdżają koło Ciebie...

28.03.2010
18:32
[45]

Bodokan [ Starszy od węgla ]

Dragon ---> poważnie nie można sprawdzać w skarpecie? A podasz jakieś źródła, czy tylko tak sobie piszesz? :-)

Czasem lepiej nic nie pisać, jak się g.. wie ;-)

28.03.2010
18:41
[46]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Mogą cię na trochę przymknąć ale nie na długo bo przecież kilograma nie miałeś przy sobie.

następnym razem chowaj w gacie, a jak to nie pomoże to w naturalne cielesne otwory.

28.03.2010
18:43
[47]

tmk13 [ Konsul ]

Nie na temat, ale mam pytanie z innej beczki. Oczywiscie nei chce cie urazic, pytam z ciekawosci.
Jak na to zareagowali twoi rodzice, czy opiekunowie, jesli takowych posiadasz?

28.03.2010
18:47
smile
[48]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Dobrze że ja niemam takich problemów. Nie ze wzgledu na to że ktoś tam mi wmówił że to jest szkodliwe (lol). Tylko dlatego że szkoda mi kasy na takie bzdruki, wole kupić sobie dwie knysze w restauracji i jeszcze duża reszta by mi została.

28.03.2010
18:50
[49]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

tmk13 -> Mama na początku wielkie zdziwienie, wpadłem 3 godziny po szkole do domu z policją (mieli przeszukiwać, ale spisali protokół i pojechali), powiedzieli jej co i jak. Potem odbyłem z nią poważną rozmowę na ten temat i tyle. Stało się. Szczerze mówiąc myślałem, że będzie gorzej, ale i tak wiem, że ją zawiodłem. Nigdy się nie spodziewała, że zawiną jej syna za posiadanie narkotyków...

28.03.2010
19:00
[50]

wolkov [ |Drummer| ]

W skarpecie jest bezpiecznie, bo podobno nie mogą sprawdzić poprzez wkładanie paluchów

A skąd ci to przyszło do głowy? fakt, takich miejsc ze względów higienicznych nie sprawdzają bezpośrednio, ale wystarczy, że powiedzą "ściągaj buty i skarpety kolego!" i zrobisz to sam, a gandzia wyleci na chodnik ;-)

28.03.2010
19:18
[51]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

W skarpecie jest bezpiecznie, bo podobno nie mogą sprawdzić poprzez wkładanie paluchów.


Przecież każą ściągać buty, i skarpetki...

28.03.2010
19:35
[52]

MichałPolak [ Pretorianin ]

Jesteś tylko zwykłym amatorem. Pójdziesz siedzieć a jeśli nie to państwo pokaże ile jest warte. Ludzkość trzeba przed tym chronić. Przez narkotyki mogły cierpieć dzieci ty je**ny ćpunie.

28.03.2010
19:44
smile
[53]

kubomił [ Legend ]

E tam, takie narkotyki. Toż to jak alko. Już 4 gramy mogłeś zjarać, a nie nosić.

28.03.2010
19:55
smile
[54]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

To, że nie mogą sprawdzać w skarpetkach to kompletna bzdura.
Mogą sprawdzać wszędzie. Wymagania są jednak z tego co pamiętam takie:
-przeszukanie osobiste powinno odbywać się z udziałem dwóch policjantów (by wykluczyć molestowanie)
- przeszukania osobistego powinna dokonywać osoba tej samej płci co przeszukiwany, jednak jeśli jest to niemożliwe/zajęło by to nieproporcjonalnie dużo czasu/środków może zrobić to funkcjonariusz innej płci
- policjant NIE MOŻE sprawdzać jedynie odbytu i pochwy, musi to wykonać lekarz. Ale bez lekarza jest obejść się bardzo łatwo - wystarczy kazać podejrzanemu kucnąć/zrobić kilka przysiadów. Jeśli obiekt nie jest zbyt głęboko albo nie jest przyklejony to po prostu wypadnie.

28.03.2010
20:00
[55]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Dragon ---> poważnie nie można sprawdzać w skarpecie? A podasz jakieś źródła, czy tylko tak sobie piszesz? :-)

No właśnie źródeł nie mam, to są tylko pogłoski, że nie mogą Ci wkładać paluchów do skarpet. Podobno mogą sprawdzić skarpety tylko wtedy, gdy sam wyrazisz na to zgodę. Nigdy na szczęście nie miałem akurat przypału z psami wtedy, gdy miałem stuff przy sobie, więc nie mogę tego potwierdzić.

28.03.2010
20:15
[56]

DEXiu [ Senator ]

Przeraża mnie ilość osób opisujących jak to sami są w posiadaniu tego świństwa (żalą się czy chwalą?), jakiego to cykora (albo i nie) mają, kiedy mijają patrole i stwierdzających, że autor wątku "miał pecha, że go złapali" :/

28.03.2010
20:29
[57]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Jeżeli zajadą z wydziału narkotykowego mogę Ci nawet palec w dupę wsadzić, tacy zwykli policjanci to nie wiem jakie mają prawa, ale możliwe z tymi skarpetami.

28.03.2010
20:33
smile
[58]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Zawsze mnie to ciekawego. Czyli patrol policji może tak profilaktycznie wybrać z ulicy jakiegoś przechodnia i go bez żadnego widocznego powodu po prostu przeszukać i to przeszukać dokładnie, typu, że nie tylko obmacają i pójdą dalej, ale każą wywalić zawartość torby/plecaka na zewnątrz, ściągnąć buty, skarpetki itp? Policja bez żadnej przyczyny ma do tego prawo ? Czy aby to zrobić, musi być jakiś powód, np agresywne zachowanie itp ?

28.03.2010
20:37
smile
[59]

Fett [ Avatar ]

Dodam jeszcze, że na przesłuchaniu miałem niezłe jaja. Traktowali mnie jak prawdziwego przestępcę i narkomana z 15-letnim stażem, który miał przy sobie kilo hery :) IMO nasze prawo jest strasznie tępe.


Cóż za niezwykle trafnie wysnute wnioski

28.03.2010
20:40
[60]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]


Zawsze mnie to ciekawego. Czyli patrol policji może tak profilaktycznie wybrać z ulicy jakiegoś przechodnia i go bez żadnego widocznego powodu po prostu przeszukać i to przeszukać dokładnie, typu, że nie tylko obmacają i pójdą dalej, ale każą wywalić zawartość torby/plecaka na zewnątrz, ściągnąć buty, skarpetki itp? Policja bez żadnej przyczyny ma do tego prawo ? Czy aby to zrobić, musi być jakiś powód, np agresywne zachowanie itp ?



No mogą przeszukać ale podobno muszą mieć nakaz...

28.03.2010
20:47
[61]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

No mogą przeszukać ale podobno muszą mieć nakaz...

Nakaz na przeszukanie domu gdzie taki delikwent mieszka to tak, ale na przeszukanie danej osoby na ulicy ? Też musi być nakaz? Raczej nie... chyba...

28.03.2010
20:54
[62]

litlat [ (A)//(E) ]

Jeśli chodzi o przeszukanie to policjant nie ma prawa włożyć Ci ręki do kieszeni/skarpety. Mógłby wtedy coś podrzucić i w ten sposób należy się tłumaczyć jeżeli wyjmie własnoręcznie cokolwiek z Twojej kieszeni. Policjant ma natomiast prawo zażądać opróżnienia kieszeni, potem może sprawdzić czy rzeczywiście wszystko wyjąłeś dotykając jej z zewnątrz i ewentualnie zażądać jeszcze wywrócenia kieszeni 'na lewą stronę'. Tak samo ma się sprawa ze skarpetami - nie może włożyć ręki do środka, może za to kazać Ci je zdjąć i wywrócić na lewą stronę. Co ma wypaść - wypadnie ;) Jeśli masz coś przy sobie i trafisz na rozgarniętego policjanta to masz 99% szans, że znajdzie niezależnie od miejsca ukrycia. Na szczęście policjanci z reguły nie grzeszą inteligencją... przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń ;)

28.03.2010
20:57
[63]

Langert [ Generaďż˝ ]

Policja może wszystko i nie ważne jakie są przepisy, jeśli będą cię chcieli przetrzepać to na pewno to zrobią.

28.03.2010
21:09
smile
[64]

Caine [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10142079&N=1

28.03.2010
21:11
smile
[65]

HETRIX22 [ PLEBS ]

[57] "mogę Ci nawet palec w dupę wsadzić"
Nie wiem co o tym gościu myśleć :D

edit:[64] co za koleś reklamuje swoje wątki, naprawde dziwny typ

28.03.2010
21:13
[66]

Fett [ Avatar ]

litlat - Jeżeli nawet to prawda to później jeszcze w jakiś sposób musisz udowodnić w sądzie, że to policjant włożył Ci rękę do kieszeni.

28.03.2010
21:21
[67]

HETRIX22 [ PLEBS ]

"litlat - Jeżeli nawet to prawda to później jeszcze w jakiś sposób musisz udowodnić w sądzie, że to policjant włożył Ci rękę do kieszeni." Policja może wsadzić ci co chce i gdzie chce. Jak znajdzie coś to jesteś w dupie i temu policjantowi nic nie grozi bo w końcu "miał racje", ale jeśli nic nie znajdzie to ty możesz go oskarżyć o to co zrobił. Tzw. działa to tak że policjant może cie przeszukać dowolnie (w kazdym miejscu i jak chce) na własną odpowiedzialność

28.03.2010
21:27
[68]

qLa [ MPO Medic ]

DEXIu
Dziwne rzeczy Cie przerazaja.

28.03.2010
21:38
[69]

wolkov [ |Drummer| ]

DEXIu -> nie masz większych zmartwień?

litlat -> możliwe, że nie jest to kwestia ich inteligencji, a jedynie robienie niezbędnego minimum. Nie potrzebują dokładnie każdego trzepać z majtek i skarpet, o ile nie ma większych podejrzeń. I dobrze :-)

29.03.2010
18:18
[70]

Piotrek.K [ ... broken ... ]

Bardzo madrze jest sie chwalic na PUBLCZNYM forum jak to zmysliles historyjke o tym handlarzu i ze nie wiesz kto to jest. Naprawde masz zaufanie do tych wszystkich ludzi tutaj? Paru sie juz przejechalo na tym ;)...

29.03.2010
18:24
smile
[71]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

Ludzkość trzeba przed tym chronić. Przez narkotyki mogły cierpieć dzieci ty je**ny ćpunie.

29.03.2010
18:43
smile
[72]

YogiYogi [ Generaďż˝ ]

Mam nadzieje ze jednak nie tylko nie dostaniesz w zawiasach ale ze Twoje dupsko to mocno odczuje - a takze ze releguja Cie ze szkoly co powinno byc standardowo wpisane w statut kazdej jednostki edukacyjnej.

Tak - dokladnie tacy jak Ty generuja popyt na tzw. "miekkie" gowno , od ktorego malolaty zaczynaja.

Mam w d..pie tlumaczenia Twoje i Tobie podobnych cpunow - bo jestes cpun o slabej woli.
Licze na to ze jednak po udzielonych przez Ciebie tutaj uwagach Policja dostanie dodatkowe informacje, zweryfikuje Twoja sprawe i bedziesz mial bardziej przesrane niz teraz zakladasz.

29.03.2010
18:47
[73]

Szczeblo [ so rock ]

YogiYogi - ale dlaczego akurat ćpun o słabej woli? o co chodzi?

29.03.2010
18:51
[74]

Slow Motion [ Generaďż˝ ]

YogiYogi - Żebyś się czasem nie zesrał z tej nienawiści.

29.03.2010
18:58
[75]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Jak czytam Twoje wypowiedzi Kerth, to wnioskuje, że niezbyt (jak na tą sytuację) się przejmujesz.
Człowiek uczy się na własnych błędach, niestety Twoje będą zapisane w papierach, co za tym idzie, szanse na znalezienie pracy mniejsze (nie mowa tu o kopaniu rowów)


29.03.2010
19:00
smile
[76]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Tak - dokladnie tacy jak Ty generuja popyt na tzw. "miekkie" gowno , od ktorego malolaty zaczynaja.

Następny co chce naprawiać świat.

29.03.2010
19:09
[77]

Benedict [ Generaďż˝ ]

w piątek zostałem złapany na posiadaniu narkotyków. Miałem przy sobie niewielką ilość MJ (4g),

Co to jest MJ? Myslalem, ze to trawka, ale autor pisze, ze zostal przylapany na posiadaniu narkotykow...

---------------------------------------------------------

Twierdzenie, jakoby zaczynalo sie trawki, a konczylo sie na heroinie, jest rownie slusznie, jak twierdzenie, ze kazdy, kto napil sie piwa, skonczy uzalezniony od wodki do konca zycia

29.03.2010
19:10
[78]

Snopek89 [ lookin' like a milion $ ]

zapytaj na INSOMNI albo na Samosi haha

29.03.2010
19:11
[79]

Speed_ [ Mąka ]

Może każdy ćpun zaczynał od trawki, ale nie każdy kto zapalił trawkę został ćpunem.

29.03.2010
19:19
[80]

N2 [ negroz ]

[77]
Co to jest MJ?
Mary Jane, Mary Jane Watson, dupa Spider Mana -
A Pitera Parkera znasz?


Co mi grozi ?  - N2
29.03.2010
19:20
[81]

FlaT® [ porobiCie ]

YogiYogi, DEXIu i jemu podobni -> Nie będę się z Tobą sprzeczał, doskonale wiem, że to nie ma sensu, pozwól tylko, że Cię o czymś uświadomię: Nie masz pojęcia ile osób z Twojego otoczenia ma do czynienia z dragami (i nie mam tu na myśli tylko niewinnej trawki) i nigdy się o tym nie dowiesz, a mimo to wszyscy oni nadal będą najzwyklej w świecie funkcjonować obok Ciebie i cieszyć się barwnym życiem. Stereotyp narkomana to fikcja (czy raczej margines), zdecydowana większość osób w to się bawiących funkcjonuje całkowicie normalnie w społeczeństwie.
Nie przeraża Cię perspektywa, że jesteś otoczony przez osoby, które w twoim mniemaniu są ćpunami na każdym kroku - w pracy, na ulicy, w sklepie, klubie, restauracji?

29.03.2010
19:31
[82]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Uff, dobrze że jestem abstynentem (na razie). Niestety to dopiero 1 gm i wszystko może się zdarzyć, ale twardo trzymam się swoich zasad.

29.03.2010
21:40
[83]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

plaski - ale co ty probujesz osiagnac? przeciez to jest wiecej niz pewne, ze zaraz odpisze ci ze nie obraca sie w srodowisku cpunow podobnych tobie :D

29.03.2010
21:43
smile
[84]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

A to Płaski jest, to jego się w ogóle nie słucha, On ma tak zjarany mózg, że szok.

29.03.2010
21:58
smile
[85]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Ojej! Jakie to państwo represyjne i okrutne!
Nie miałem pojecia!
Raz, dwa, pakuję manatki i pojutrze jestem w Korei Północnej! Tam to jest życie, panie dziejku!

29.03.2010
22:01
[86]

DEXiu [ Senator ]

FlaT® ==> Ale właśnie to mnie przeraża. Że statystycznie wychodzi tutaj jak wiele ludzi (na dodatek małolatów?!) ma z tym styczność, a co gorsze - zamiast się tego wstydzić czy choćby zachować dyskrecję uważa to za powód do dumy :/ Możliwe, że nie jest to najlepsze miejsce do wysnuwania wniosków statystycznych (wiarygodność wypowiedzi anonimowych użytkowników forum adresowanego raczej do młodzieży młodszej bądź starszej jest mocno... wątpliwa), niemniej jednak niepokojące jest samo ich podejście i "lansowanie" swego rodzaju mody.
Mówisz, że wiele osób wokół mnie ma do czynienia z narkotykami, a mimo to normalnie funkcjonują. Skąd taki wniosek? To, że nie ma porównania do ich "zwyczajnego" zachowania (czyli tego, jak zachowywaliby się bez styczności z tego rodzaju używkami) jeszcze nie sprawia, że ich zachowanie jest "normalne".

Bullzeye_NEO ==> A żebyś wiedział. Staram się unikać ludzi mających wyraźny kontakt z narkotykami (i innymi używkami w nadmiarze). I smuci mnie też, że zapewne niektórzy znajomi, mogliby być całkiem innymi (lepszymi lub gorszymi, acz obstawiałbym to pierwsze) ludźmi, gdyby nie ich kontakt z "dragami".

Emil22 [76] ==> Mógłbym powiedzieć to samo: następny, co ma cały świat głęboko w... poważaniu.

29.03.2010
22:22
[87]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Daj spokój. Trawka jest jazzy, narkotyki są jazzy, opowieści o tym, jak sie schlałeś do cna na sobotniej imprezie i czego nie wyprawiałeś zalany w trzy dupy też są cool... i to akurat od dawna.

Pewnie, niby większosć to robi ( to trzecie zwłaszcza )... ale to wcale nie oznacza, ze jest to normalne. a chwalenie się tym, to - masz racje - nad wyraz niepokojace. Bo pokazuje, ze to nie jest juz działalnosć lekko zakonspirowana, taka, która i w swiadomosci tych ludzi jest niezgodna z przyjetymi standardami, ale ze to powszechne i normalne.

Nie widziałem, by ktokolwiek poważny chwalił sie publicznie, ze upił sie raz czy 101 razy. To nie powód do dumy. No, zależy w jakim srodowisku - w srodowisku bojowiników o wolność i demokrację, walczących z represyjnym państwem chyba tak... :-D

29.03.2010
22:25
[88]

YogiYogi [ Generaďż˝ ]

Emil22 -> Mozesz to sobie nazwac checia zbawiania swiata. Jestem w wieku, w ktorym mam juz dzieci - jak bedziesz rodzicem (bo zakladam ze nie jestes jeszcze - inaczej bys takich glupot nie pisal) to moze zrozumiesz co to chec ochrony wlasnych dzieci. Ten watek a przede wszystkim ilosc osob poklaskujacych gosciowi, ktory zrobil sobie ewidentnie krzywde, pokazuje, ze pewne rzeczy powszechnieja i niestety robi sie dla nich cicha akceptacja.
Nie wyobrazam sobie ze moja corka siegnie po prochy dlatego, ze 3/4 jej kolezanek bedzie cpalo (bo palenie marychy to cpanie - sorry...) poniewaz staje sie modne.

FlaT® -> a widzis mam pojecie - a w kazdym razie 95% moich znajomych i przyjaciol nie ma i nie chce miec doczynienia z prochami. Dobieram sobie przyjaciol starannie - a jesli ktorys z nich mimo tego cpa w zaciszu domowym - to robi to tak, ze nie jestem w stanie ani ja ani inni jego znajomi tego rozpoznac - wiec jak to podsumowal DEXiu - nie wiem jak prochy ich zmieniaja. Moze to wynika z faktu ze jestem z pokolenia srednio dwa razy starszego niz przecieny uzytkownik tego forum. Jedno jest pewne - zaden z nich sie tym nie chwali publicznie.





29.03.2010
22:25
[89]

Dark Templar [ Konsul ]

Dla mnie godne pożałowania jest to, że się ludzie dają z tym złapać. Może jako student nie obracam się w takim środowisku, ale w życiu nie słyszałem od znajomych o przeszukaniu ze ściąganiem gaci i skarpet ;] IMO prawo nie kara za posiadanie tylko za głupotę i bieganie z tym po ulicach.

A co do ćpania i trawki - wystarczy spojrzeć jak znudzeni palacze kombinują z fajkami czy własnoręczną robotą, a z imprezy na imprezę na stół wjeżdża coraz to mocniejszy/inny alkohol. Podobnie jest z trawką - jedni poprzestaną na przypalaniu dla towarzystwa, a inni zaczną szukać mocniejszych wrażeń. Zalegalizuje się, wszyscy zaczną próbować i na pewno iluś tam uzna, że potrzeba im czegoś mocniejszego.

29.03.2010
22:29
[90]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Mary Jane, Mary Jane Watson, dupa Spider Mana -
A Pitera Parkera znasz?


Padłem xD

29.03.2010
22:42
[91]

reksio [ Q u e e r ]

Nie mam czasu na przeczytanie całego wątku, a zaciekawiło mnie jedno: dlaczego Cię przeszukali? Od tak sobie? Rozumiem, spisać, to im się zdarza, jak nie mają co robić, ale przeszukać? Gdybyś siedział na ławce, stał w bramie, w parku, to ok... ale jak sobie szedłeś ulicą?! Coś tu przecież nie gra.

edited:
Zauważyłem, że już ktoś o to pytał :)

29.03.2010
22:44
[92]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

reksio -> [10]

29.03.2010
22:47
[93]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

reksio -> Pomykałem skrótem na przystanek, dróżką pomiędzy budynkami. Spisywali jakiegoś typa i zawołali nas. Myślę, że wpływ na to mogły mieć moje dready, ale nie będę wnikał.

29.03.2010
22:59
[94]

Dark Templar [ Konsul ]

I koszulka "Legalize" ;]

30.03.2010
00:34
smile
[95]

©®© [ Generaďż˝ ]

I wystające z plecaka metrowe bongo :)

30.03.2010
00:58
[96]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Emil22 [76] ==> Mógłbym powiedzieć to samo: następny, co ma cały świat głęboko w... poważaniu.

Zgadłeś.

YogiYogi


(bo palenie marychy to cpanie - sorry...)

A świstak siedzi i zawija ją w sreberka

Przecież trawa ogólnie jest winna całej patologi dzisiejszej młodzieży, to ona sprawia, że jest przemoc w szkole i nastolatki zachodzą w ciąże... Ja bardziej bym powiedział, że większą wine ponoszą rodzice ktorzy mają gdzieś swoje dzieci, i cieszą się, że nie ma ich w domu całymi dniami bo mają święty spokój gdy wracają z pracy.A jak do tego dołożymy "wiele możliwości spędznaia czasu w naszym kraju dla młodzieży" to już mamy kilka dobry powodów.

Więc idąc tym tokiem myślenia, trza wyeliminować, alkohol, papierosy a nawet kawe ( bo też zawiera pewne substancje ) bo przecież każda z tych rzeczy może sprowadzić dziecko na złą droge, a na te rzeczy jest nie tylko społeczne ale nawet prawne przyzwolenie, ciekawe....
A zapomniałem oduczmy ludzi uprawiać seksu bo nastolatki w ciąże zachodzą...

30.03.2010
02:20
[97]

Cypher. [ a piece of strange ]

Kerth a gdzie to bylo? w zg? w niedziele bylem z dziewczyna na deptaku i jak wracalismy widzielismy sporo patroli. kolo przystanku na batorego tez kogos spisywali, nawet zajeli caly chodnik swoim radiowozem stajac w poprzek :P

30.03.2010
03:29
smile
[98]

Jura's [ Centurion ]

Powiem ci tak gościu, gdybyś miał przy sobie 4 gramy to od razu, by cię posadzili za handel. Więc nie ściemniaj elo.

30.03.2010
13:22
[99]

Forgotten [ Konsul ]

temu trzymanie w gaciach niewiele pomoglo ;)

30.03.2010
18:58
smile
[100]

wolkov [ |Drummer| ]

<- Powiem ci tak gościu, gdybyś miał przy sobie 4 gramy to od razu, by cię posadzili za handel. Więc nie ściemniaj elo.



30.03.2010
19:30
[101]

R3ch0T [ Wyimaginowany ]

[80]lmao
Jak cię złapali, nie mogłeś uciec?

30.03.2010
19:42
smile
[102]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[99] Ale ten dawg był wcześniej notowany. Policjant to też zawód, i ma swoje odruchy/nawyki.

30.03.2010
19:42
smile
[103]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Emil22 - Tak, też mi żal tych biednych, uzależnionych od kawy dzieci... Z seksem też dobry tekst...

30.03.2010
19:48
[104]

Conroy [ Legend ]

Słyszałem że zdaje egzamin wmawianie że jest się uzależnionym, wtedy skończy się na jakichś zajęciach dla narkusów.

30.03.2010
20:23
[105]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Emil22 - Tak, też mi żal tych biednych, uzależnionych od kawy dzieci... Z seksem też dobry tekst...

Szkoda, że choć troszke ironii nie wyłapałeś.Chciałem pokazać, jak bardzo śmieszą mnie ci wszyscy obrońcy biednych dzieci które sięgają po trawe, a później stają się ćpunami mieszkającymi na dworcach.

30.03.2010
21:19
[106]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Cypher. -> W ZG, niedaleko turysty. Ostatnio ogólnie na mieście pełno kabaryn i patroli. Czepiają się młodzieży na siłę, spisują i rozdają mandaty jak ciepłe bułki. Ciężki okres.

01.07.2010
23:25
smile
[107]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Ok, koniec sprawy. Wyrok ? rok w zawieszeniu na 3 lata. Na szczęście obeszło się bez grzywien.

01.07.2010
23:33
[108]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Najważniejsze, żeby nauczka była. ;)

01.07.2010
23:34
smile
[109]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Kerth - Można powiedzieć, że policja przeszukując Cię i zabierając narkotyki uratowała Ci życie. Powinieneś być im wdzięczny, a 3 lata w zawieszeniu to w pewnym rodzaju kara. Jak się w byle "guwno" wchodzi to później ciężko z tego wyleźć.. a niby to tylko 4 gramy, ta.

01.07.2010
23:40
[110]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

a już myślałem że kolejny archeolog

01.07.2010
23:40
smile
[111]

Davidian [ Generalissimus ]

Kuratora nie dostałeś?
No to za 3,5 roku kartoteka czysta do tego czasu zapomnij o jakiejś pracy która wymaga zaświadczenia o karalności.
Powinno szybko zlecieć pod koniec 2013 będziesz znowu niekarany :D

Powodzenia aby Cię nie powineli po raz drugi bo odwieszą Ci wyrok a to już duży klops.

01.07.2010
23:41
smile
[112]

Mati176 [ King Klick ]

[109] Taa :D

Jeszcze laurkę powinienes policji wyslać ! :)

01.07.2010
23:47
[113]

Kerth [ Forumowy Pirat ]

Davidian -> żadnego kuratora. Obecnie pracuję w Makro, prowadzę stoisko sportowe i to mi pasuje więc ogólnie jest dobrze :)

Stra Moldas -> nauczka jest, choć to kwestia sporna ;)

Montera -> Wybacz, ale w jakim ty świecie żyjesz ? bajek i legend ^_^

Pozdrawiam gorąco wszystkich :D

01.07.2010
23:49
[114]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Palić Babilon

Ja też cały czas w strachu.

Ile razy się po mieście chodziło z sensi w kieszeni. I to nie jakieś pół gieta tylko 10g czasami nawet ;/
Ogólnie staram sie szybko spalić to co mam żeby nie mieć przypału ;/

Na MWK 2010 wydano płytę 'grubejointy' i tak podobno byłą instrukcja co robić jak się ma przypał.
Macie to bo chce to a nie mogę w necie znaleźć a nie kupie tego bo jak przesłuchałem demo to cóż gówno ;/

01.07.2010
23:49
[115]

Davidian [ Generalissimus ]

No to można powiedzieć że wylazłeś z tego prawie bez szwanku.
Może Polska kiedyś pójdzie w ślady naszych sąsiadów z południa.

01.07.2010
23:57
smile
[116]

Slow Motion [ Generaďż˝ ]

Można powiedzieć, że policja przeszukując Cię i zabierając narkotyki uratowała Ci życie.


rotfl, no ja pierdolę, ludzie...


Davidian - W niemczech też za posiadanie tak małej ilości policjant co najwyżej ci to zabierze (o ile będzie mu się chciało).

02.07.2010
00:09
[117]

HUtH [ pr0crastinator ]

I za takie coś młody człowiek mógłby mieć spierdzielone młode lata... a alkohol to można walić ile się chce :|

02.07.2010
00:13
[118]

Ziom91 [ ohjehr ]

I po co ci to było... Wyjechałbyś do Czech (chociaż nie wiem czy to tam już legalne) czy do Holandii, a tak w Polsce cię capnęli. Jak dla mnie to możesz dostać kilka miesięcy.

02.07.2010
00:22
[119]

KoSmIt [ Like No Other ]

A skąd policja wie u kogo szukać, że tak dokładnie przeszukuje? Mnie mimo przechodzenia obok patrolu z kapturem na głowie(zimno było - dresem nie jestem) nigdy nawet nie spisali. Czy oni za wygląd dresa do gaci zaglądają?

Ziom--> Zwracaj uwagę na daty...

02.07.2010
00:32
smile
[120]

Aen [ Anesthetize ]

Wnioskując z wpisów co poniektórych, powinienem już siedzieć w rynsztoku i walić w kanał znalezioną w śmieciach strzykawką. Coś ze mną jest nie tak jak widać...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.