GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Którą grę kupić?

24.03.2010
22:29
smile
[1]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Którą grę kupić?

Mam zamiar kupić jakąś grę wyścigową na moje pudło. Która gra według was jest najlepsza w tej kategorii. Z góry dzięki.
Narazie wytypowałem te:
- Forza 3 Motorsport
- Race Driver: GRID
Możecie też podać jakieś inne tytuły :]

24.03.2010
22:30
[2]

gnoll [ Legend ]

NFS Shift
Project Gotham Racing 1-4
DIRT 1 i 2

A z twoich wymienionych brałbym GRID'a - ale pewnie dlatego że Forza nie pojawiła się na PC, na którym tylko gram ;)

24.03.2010
22:31
[3]

=D=2 [ Legend ]

Race Driver: GRID

24.03.2010
22:51
smile
[4]

PSXFAN [ Last Samurai ]

Człowieku FORZA 3 nad czym sie zastanawiasz

Mieć podan 400 samochodów super grafa i model jazdy uszkodzenia NIE ROZUMIEM

24.03.2010
23:00
smile
[5]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Grid to będzie w 100% najlepszym wyborem.

25.03.2010
08:25
smile
[6]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Na razie 3 głosy na GRID'a i 1 na Forze :P
A i jeszcze jeden na 1 PGR i 1 na Shifta i 1 na Dirta 1,2 :›.
I jeszcze to co napiszecie w postach ;p

25.03.2010
08:41
[7]

igor8472 [ Supreme Commander ]

To ja dorzucę kolejny głos na Grida :-). Przemiodna gra, Forza z kolei jest już nieco bardzij realistyczne więc zależy jakie klimaty bardziej wolisz, zasadniczo obie gry są najlepsze w swoich kategoriach, X-a nie mam i grałem tylko w Grida ale grałem długo, karierę przechodziłem kilka razy do tego dziesiątki godzin w multi...

25.03.2010
09:04
[8]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

A widzisz Apokalipsis, to są też głosy pecetowców. :P Ale jeśli zależy ci na realiźmie i pięknych pojazdach - zdecydowanie Forza, cudowny exclusive. :)

25.03.2010
10:17
[9]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Tak bardzo nie zależy mi na realiźmie. A w którą lepiej się gra,która lepsza,fajniejsza ...
4 głosy na GRID'a, 2 na Forze ;]

25.03.2010
10:34
[10]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Nie ma "stopnia fajności". Obie są bardzo dobre, po proste trochę różne od siebie. ;)

25.03.2010
11:43
smile
[11]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

up

25.03.2010
12:32
[12]

binkset [ Acacia Avenue ]

ja bym brał forze. Grid jest spoko, ale bardziej podoba mi się FM3

25.03.2010
14:01
smile
[13]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

oj Apokalipsis przecież wiesz co napisze więc mogę tylko powiedzieć że zgadzam się z gnoll lecz GRID też mi przypadł do gustu niemniej jednak i tak forza "naj"leprza

25.03.2010
15:56
smile
[14]

XneoX [ Why So Serious? ]

Oczywiście Race Driver Grid ale na NfS Shift też bym się zastanowił

25.03.2010
17:07
smile
[15]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

5 : 4 dla GRID'a ;]

25.03.2010
18:28
[16]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Upek.

25.03.2010
18:46
[17]

likfidator2 [ Konsul ]

Weź pod uwagę, że GRID ma trochę dziwne sterowanie. Ja grałem w demko na pc(pad od X360) i niezbyt mi się podobało. Gdybym teraz miał wybrać jakąś ścigałkę, to brałbym Forzę.

25.03.2010
19:13
[18]

kubazek [ Konsul ]

ja burnout paradise ci radze

25.03.2010
22:31
smile
[19]

/,<.</'':':;][=+-6 [ Legionista ]

Race Driver: Grid, świetna gra.

25.03.2010
22:39
[20]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Jeżeli jest to prawdą co mówi likfidator2 to ma u mnie dużego minusa ... (GRID oczywiście :P)
6:5 dla GRID'a i 1 dla Burnout'a !!

26.03.2010
08:21
[21]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

UP

26.03.2010
08:25
[22]

przemek__ [ F1 2010 ]

Apokalipsis ---> GRID to fajna gierka, ale bardziej nastawiona na arcade. Ja bym wybrał forze. Jak już ktoś wyżej napisał zastanów się jakie klimaty wolisz, a nie zliczaj głosy.

26.03.2010
08:28
smile
[23]

Sandra >S<‹[(_-=-_)]›>S< [ Legionista ]

Race Driver: GRID

26.03.2010
09:04
smile
[24]

Sandra >S<‹[(_-=-_)]›>S< [ Legionista ]

lepjej race driwer GIRD

26.03.2010
12:36
smile
[25]

PSXFAN [ Last Samurai ]

Skończ ten wątek i kup która ci sie podoba a nie robisz turniej na głosy

Ludzie mają problemy

26.03.2010
13:39
smile
[26]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

To nie ty decydujesz kiedy mam skończyć wątek ... Skończe wtedy kiedy będę chciał i jak ci się nie podoba tutaj to wyjazd ;]

27.03.2010
07:54
smile
[27]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

PSXFAN----ty nie bądź taki do przodu gościu chce się dowiedzieć jaką gre lepiej wybrać bo zapewne ma dylemat a ty taki tekst walisz zobaczymy jaki wątek zrobisz (jeśli) sam będziesz miał dylemat jaką grę kupić

27.03.2010
08:49
smile
[28]

nomad_01 [ Centurion ]

Moim zdaniem Forze 3.

27.03.2010
11:28
smile
[29]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

i masz racje Forza według mnie najlepsza więc jeszcze raz doradzę ci Forze

27.03.2010
11:36
smile
[30]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Jadę dzisiaj do magnolii, zobaczyć ile Forza kosztuje :P

27.03.2010
11:53
smile
[31]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

ja byłem wczoraj wiesz ile kosztuje MAG albo sam zobaczysz tylko musisz go znaleść zdziwisz się jak zobaczysz jego cenę

02.04.2010
22:13
[32]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

bez zastanowienia kupuj GRIDa!

03.04.2010
10:10
[33]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Już wybrałem ... i jest to Forza ;p

Ile (zgaduje) 70zł?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.