
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Którą grę kupić?
Mam zamiar kupić jakąś grę wyścigową na moje pudło. Która gra według was jest najlepsza w tej kategorii. Z góry dzięki.
Narazie wytypowałem te:
- Forza 3 Motorsport
- Race Driver: GRID
Możecie też podać jakieś inne tytuły :]
gnoll [ Legend ]
NFS Shift
Project Gotham Racing 1-4
DIRT 1 i 2
A z twoich wymienionych brałbym GRID'a - ale pewnie dlatego że Forza nie pojawiła się na PC, na którym tylko gram ;)
=D=2 [ Legend ]
Race Driver: GRID

PSXFAN [ Last Samurai ]
Człowieku FORZA 3 nad czym sie zastanawiasz
Mieć podan 400 samochodów super grafa i model jazdy uszkodzenia NIE ROZUMIEM

matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Grid to będzie w 100% najlepszym wyborem.

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Na razie 3 głosy na GRID'a i 1 na Forze :P
A i jeszcze jeden na 1 PGR i 1 na Shifta i 1 na Dirta 1,2 :›.
I jeszcze to co napiszecie w postach ;p
igor8472 [ Supreme Commander ]
To ja dorzucę kolejny głos na Grida :-). Przemiodna gra, Forza z kolei jest już nieco bardzij realistyczne więc zależy jakie klimaty bardziej wolisz, zasadniczo obie gry są najlepsze w swoich kategoriach, X-a nie mam i grałem tylko w Grida ale grałem długo, karierę przechodziłem kilka razy do tego dziesiątki godzin w multi...
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
A widzisz Apokalipsis, to są też głosy pecetowców. :P Ale jeśli zależy ci na realiźmie i pięknych pojazdach - zdecydowanie Forza, cudowny exclusive. :)
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Tak bardzo nie zależy mi na realiźmie. A w którą lepiej się gra,która lepsza,fajniejsza ...
4 głosy na GRID'a, 2 na Forze ;]
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Nie ma "stopnia fajności". Obie są bardzo dobre, po proste trochę różne od siebie. ;)

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
up
binkset [ Acacia Avenue ]
ja bym brał forze. Grid jest spoko, ale bardziej podoba mi się FM3

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
oj Apokalipsis przecież wiesz co napisze więc mogę tylko powiedzieć że zgadzam się z gnoll lecz GRID też mi przypadł do gustu niemniej jednak i tak forza "naj"leprza

XneoX [ Why So Serious? ]
Oczywiście Race Driver Grid ale na NfS Shift też bym się zastanowił

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
5 : 4 dla GRID'a ;]
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Upek.
likfidator2 [ Konsul ]
Weź pod uwagę, że GRID ma trochę dziwne sterowanie. Ja grałem w demko na pc(pad od X360) i niezbyt mi się podobało. Gdybym teraz miał wybrać jakąś ścigałkę, to brałbym Forzę.
kubazek [ Konsul ]
ja burnout paradise ci radze

/,<.</'':':;][=+-6 [ Legionista ]
Race Driver: Grid, świetna gra.
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Jeżeli jest to prawdą co mówi likfidator2 to ma u mnie dużego minusa ... (GRID oczywiście :P)
6:5 dla GRID'a i 1 dla Burnout'a !!
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
UP
przemek__ [ F1 2010 ]
Apokalipsis ---> GRID to fajna gierka, ale bardziej nastawiona na arcade. Ja bym wybrał forze. Jak już ktoś wyżej napisał zastanów się jakie klimaty wolisz, a nie zliczaj głosy.

Sandra >S<[(_-=-_)]>S< [ Legionista ]
Race Driver: GRID

Sandra >S<[(_-=-_)]>S< [ Legionista ]
lepjej race driwer GIRD

PSXFAN [ Last Samurai ]
Skończ ten wątek i kup która ci sie podoba a nie robisz turniej na głosy
Ludzie mają problemy

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
To nie ty decydujesz kiedy mam skończyć wątek ... Skończe wtedy kiedy będę chciał i jak ci się nie podoba tutaj to wyjazd ;]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
PSXFAN----ty nie bądź taki do przodu gościu chce się dowiedzieć jaką gre lepiej wybrać bo zapewne ma dylemat a ty taki tekst walisz zobaczymy jaki wątek zrobisz (jeśli) sam będziesz miał dylemat jaką grę kupić

nomad_01 [ Centurion ]
Moim zdaniem Forze 3.

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
i masz racje Forza według mnie najlepsza więc jeszcze raz doradzę ci Forze

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Jadę dzisiaj do magnolii, zobaczyć ile Forza kosztuje :P

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
ja byłem wczoraj wiesz ile kosztuje MAG albo sam zobaczysz tylko musisz go znaleść zdziwisz się jak zobaczysz jego cenę
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
bez zastanowienia kupuj GRIDa!
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Już wybrałem ... i jest to Forza ;p
Ile (zgaduje) 70zł?