GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytania wstepne odnosnie PS2

23.03.2010
20:11
smile
[1]

raziel88ck [ Legend ]

Pytania wstepne odnosnie PS2

Zamierzam kupic PS2. Obecnie mam 310zl. Moje pytania brzmia:

1. Gdzie kupie najtaniej konsole oraz gry?
2. Jakie sa poczatkowe koszta, karta pamieci itp.?
3. Czy gry na PS2 obsluguje panorame?
4. Ile i jakie kable ma PS2?
5. Co powinienem wiedziec o PS2?

23.03.2010
20:13
[2]

kluha666 [ Legend ]

Ja Cię wezmę !

23.03.2010
20:15
[3]

=D=2 [ Legend ]

1. Saturn, Careffur cena ok. 350-419 zł. Najlepiej kupić w jakimś sklepie z elektroniką, lub przez internet.

23.03.2010
20:15
[4]

HETRIX22 [ PLEBS ]

[2]kluha666 GEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJ

23.03.2010
20:18
[5]

bucu [ Pretorianin ]

1. Tanio jest na stronie norbit . pl i pewny zakup poni\ewasz to jeden z redaktorow psx extreme
2.na początku wystarczy pad konsloa i karta. pad zawsze dołączony do konsoli a karta to 50 zl. najlepiej kupic 8mb SONY
3.dostepne opcje to 16:9 4:3
4.ja posiadam tylko zasilający i rgb
5. ze to zajefajna konsola


23.03.2010
20:19
[6]

PSXFAN [ Last Samurai ]

1 Każdy duży sklep sprzedaży detalicznej:)
2 KArta pamieci oreginalna koło 50zł pad orginalny tak samo
3 Tak ale chyba nie wszystkie
5 To jest prosta konsola praktycznie nie do zdarcia wkładasz płyte i grasz
4 Wejscie Euro i AV w zestawie

23.03.2010
20:22
[7]

raziel88ck [ Legend ]

8mb karta pamieci? Cos malo, dlatego zapytam ile moze wazyc save? Np. gta lcs, vcs i wszystkich burnoutow wydanych na ps2? I jesli nie zmiescilbym wszystkich to moglbym w jakis sposob bezpiecznie przeniesc je na pendrive lub na kompa? W kompie mam wejscie do kart pamieci.

23.03.2010
20:25
[8]

PSXFAN [ Last Samurai ]

Zależy ile gry maja niektóre save
są po kilkaset KB a np od Gran tursimo po 1,5MB więc na 8MB zmieści sie sporo a jak przejdziesz to usuwasz

W kompie mam wejscie do kart pamieci. Nie na takie:)

23.03.2010
20:26
[9]

raziel88ck [ Legend ]

Generalnie lubie hodowac swoje zapisy gier, szczegolnie takich, ktore sa dlugie i maja misje poboczne np. seria gta.

23.03.2010
21:09
[10]

raziel88ck [ Legend ]

W sumie mam wejscie o szerokosci 4cm i wysokosci 0.5cm, moze to wlasnie to, ale jesli nie pasowaloby to moze cos by sie innego znalazlo.

23.03.2010
21:29
[11]

gizio1 [ Generaďż˝ ]

raziel na 1000% niemasz w komputerze takiego wyjscia żeby pasowała memory crad od PS2.
Sa większe karty niż 8MB ale i tyle ci wystarczy dla kilku gier.
Są karty z wyjściem usb żeby podpiąć do komputera i zgrać save.
Są też kable żeby podpinać akcesoria z PS2 do Pc

24.03.2010
16:14
[12]

raziel88ck [ Legend ]

O PS2 sie dowiedzialem, teraz zapytam o gry, bo konsole kupuje glownie dla tych gier. Wybralem je, poniewaz mnie kusza i nie ma ich na PC. Chcialbym jednak poznac wasza opinie na ich temat.

Burnout
Burnout 2: Point of Impact
Burnout 3: Takedown
Burnout: Revenge
Burnout: Dominator
Grand Theft Auto: Liberty City Stories
Grand Theft Auto: Vice City Stories
God of War
God of War 2
Devil May Cry
Devil May Cry 2
Call of Duty: Finest Hour
Call of Duty 2: Big Red One
Call of Duty 3

I ostatnie pytanie. Czy na monitorze 22 calowym LCD lub na telewizorze 32 calowym LCD obraz bedzie znacznie gorszy niz na telewizorze lub monitorze CRT?

24.03.2010
16:20
smile
[13]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

Szczerze to oprócz GoW 1 i 2 na twojej liście killerów nie ma.

KONIECZNIE ZAGRAĆ MUSISZ W: ICO, Shadow of the Colossus, Okami

24.03.2010
16:21
[14]

raziel88ck [ Legend ]

O wlasnie o Okami zapomnialem napisac.

24.03.2010
16:28
[15]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Zbrzydnie ci ta konsola na 2 dzień po zakupie jak podłączysz ją pod lcd.

Call of duty sobie odpuść - na ps2 to zlepek telepiących się tekstur z potwornym sterowaniem i rwącą animacją.

Sprawdź ps2 przed zakupem czy ci odpowiada, bo mając mocnego pc możesz się srogo zawieść na czarnulce.

24.03.2010
17:19
[16]

raziel88ck [ Legend ]

Lubie starsze gry. W tym roku przeszedlem m.in. Soldier of Fortune z 2000 roku ;)

24.03.2010
17:24
[17]

mexx97 [ Magnificent ]

Ja Ci radzę. Jak już chcesz kupić coś taniego to lepiej kup konsę przenośną.
A najlepiej uzbieraj trochę więcej kasy i kup PS3/X360.

24.03.2010
17:26
[18]

raziel88ck [ Legend ]

Nie lubie konsol przenosnych. Poza tym maja drogie gry (i same w sobie tez kosztuja sporo), ktore zazwyczaj sa robione na odwal sie. Na PS3 i X360 mnie nie stac.

24.03.2010
17:27
[19]

kefirek09 [ Senator ]

Call nie jest zły (no może World at war final fronts)

Konsole kupuj bo na tą platformę jest duuuuuuużo gier i większość fajna

Jeśli karta Ci nie odpowiada, to kup 16mb, ale one nie są oryginalne od sony

24.03.2010
17:31
[20]

mexx97 [ Magnificent ]

Portable mają drogie gry ? Hahaa. No, ale to kwestia sporna. :)

24.03.2010
17:32
[21]

raziel88ck [ Legend ]

mexx97 - wypisz kilka wartych uwagi tytulow na psp i podaj ich ceny. Pytam, bo czekam na przekonywujace argumenty.

Ponawiam pytanie

Czy na monitorze 22 calowym LCD lub na telewizorze 32 calowym LCD obraz bedzie znacznie gorszy niz na telewizorze lub monitorze CRT?

24.03.2010
17:38
[22]

Cobrasss [ Generaďż˝ ]

1. Gdzie kupie najtaniej konsole oraz gry?
2. Jakie sa poczatkowe koszta, karta pamieci itp.?
3. Czy gry na PS2 obsluguje panorame?
4. Ile i jakie kable ma PS2?
5. Co powinienem wiedziec o PS2?

1.Ja mam PS2 z Euro Rtv AGD z grą God of War 2 gratis, gry tanio są w empiku, a jak chcesz jeszcze taniej to Allegro
2.Zależy co będzie w zestawie :P (Ja mialem drugi pad czerwony i czerwoną memorkę)
3.Nie wiem, może
4.trochę ma, ja korzystam z dwóch, Euro Złącze, i zasilajacy
5.Do grania NIC, a do reszty Not my bizness.

24.03.2010
17:45
smile
[23]

Bac02 [ StreetRider ]

do tych gier dodałbym jeszcze Ratcheta

[edit] i z tych gier co napisałeś to mam na sprzedaż Burnout 2: Point of Impact

24.03.2010
18:23
smile
[24]

kefirek09 [ Senator ]

z tym 22 cale, to chyba nie będzie źle, ja grałem na 38 i jakoś się grało, chociaż grafika nie zachwycała.

24.03.2010
18:43
[25]

raziel88ck [ Legend ]

No trudno aby tyloletnie gry mialy zachwycac grafa. Chodzilo mi bardziej o odbior.

24.03.2010
18:56
[26]

Ragnus [ thrash ]

Ja mam do sprzedania używaną konsolę PS2, za 300zł. Wersja grubsza, stan igła.

24.03.2010
18:58
[27]

raziel88ck [ Legend ]

Interesuje mnie tylko nowka w wersji slim.

26.03.2010
22:34
[28]

raziel88ck [ Legend ]

Jesli znacie jeszcze godne uwagi gry na ps2 to piszcie.

27.03.2010
07:25
[29]

Azerath [ Generaďż˝ ]

raziel88ck - w końcu coś się ruszyło u Ciebie z tą nieszczęsną konsolą. Po pierwsze, musisz pamiętać o Shadow of the Colossus, Black. A po jeszcze pierwsiejsze, musisz zapoznać się z marką Metal Gear Solid. Ja sam mogę Ci wysłać na jakiś czas Snake Eatera (MGS3) za darmo, przejdziesz i odeślesz. Jeśli nie masz/nie będziesz miał żadnej gry, to ja mogę Ci właśnie pożyczyć pierwszą, odpisz jakby co. Nie wiem czy mam, ale jeśli tak to będę ci może mógł pożyczyć Def Jam The Fight for the New York, w każdym razie gra godna polecenia.

30.03.2010
00:26
[30]

Azerath [ Generaďż˝ ]

raziel88ck - pamiętaj, żebyś odpisał, gdy już będziesz miał konsolę. O ile się nie rozmyśliłeś oczywiście.
Co do twojego ostatniego pytania, akurat dzisiaj czytałem recenzję God of War 2, gdzie mogłem wyczytać, że gra prezentuje się świetnie na zwykłym telewizorze, który maskuje część niedociągnięć w grafice, ale znowu na monitorze (czyt. duża rozdzielczość) gra już tak nie zachwycała, ale nadal wyglądała świetnie.

30.03.2010
01:00
[31]

s1ntex [ Senator ]

Mam do sprzedania aktualnie PS2, wersję 7xxx, nieprzerobioną.

Slimka, 2xpady (oryg.), kierownica, 4 oryg. gry, wszystko co w zestawie.

Jak co to pisz, cena za wszystko coś koło 299 zł.

spoiler start
Sprzedaję, bo chcę kupić iPoda Touch.
spoiler stop


gg - 11684858

04.04.2010
18:05
[32]

raziel88ck [ Legend ]

Azerath - no raczej szybko to nie nastapi, bo samej konsoli, do ktorej i tak mi brakuje nie kupie, bo gdzie kasa na gre czy na karte.

s1ntex - wolalbym nowke.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.