MrBubble [ Pretorianin ]
Gry java warte uwagi.
Znacie jakieś gry java, w które naprawdę przyjemnie zagrać?
Wiadomo, gier java jest dużo ale przeważnie to jakieś badziewia.
Przydały by się, zawsze jak nie ma co robić np. w autobusie :)
Dobrze by było żeby działały na se k550.

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Ano ja znam.
- Fifa 10 - sam sobie w to gram fajne, szczególnie tryb zostań gwiazdą, jak na grę java bomba! to samo PES 2010.
- Spore im Spore: Creatures - wg mnie 2 najlepsze gry java w historii, jedna przedstawia część komputerowej gry spore w - fazę zarodkowa i mikroskopijną, a w drugiej nasze stworzenie wychodzi na ląd i poluje na inne stworzenia. Czekam teraz na nastepną część Cultures.
- Gangstar 2 - GTA na komórkę, rozległe miasto i fajne zadania.
- Ski jumping Platinum 2008 - najlepsze i jedyne godne uwago skoki narciarskie na telefon - pykam sobie w nie co dzień, próbując pobić rekord na Hakubie.
- Gry teleturnieje typu Milionerzy, Grasz czy nie grasz itp.
polecam!
jarooli [ Generaďż˝ ]
NOM
Peggle-szczególnie polecam, przeszedłem chyba z 40 razy!
Guitar Hero
Line Rider
Kapsle

Penetrator [ Generaďż˝ ]
Niema to jak Nokia z OS i aplikacja N-GAGE.
zoloman [ Legend ]
Jak lubisz RPG to koniecznie Wolfenstein RPG i dwie części Doom RPG. Najlepsze gry w jakie grałem na komórce, a grałem w bardzo dużo.
Z tej samej "serii" są jeszcze dwie części Orcs & Elves, ale mi osobiście mniej przypadły do gustu.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Polecam Fight Night Round 4 :)
QamilekQ [ RuNNer ]
Penetrator - N95 + Worms World Party = Zaje**** zabawa