GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry java warte uwagi.

23.03.2010
14:47
[1]

MrBubble [ Pretorianin ]

Gry java warte uwagi.

Znacie jakieś gry java, w które naprawdę przyjemnie zagrać?
Wiadomo, gier java jest dużo ale przeważnie to jakieś badziewia.
Przydały by się, zawsze jak nie ma co robić np. w autobusie :)
Dobrze by było żeby działały na se k550.

23.03.2010
18:11
smile
[2]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Ano ja znam.

- Fifa 10 - sam sobie w to gram fajne, szczególnie tryb zostań gwiazdą, jak na grę java bomba! to samo PES 2010.

- Spore im Spore: Creatures - wg mnie 2 najlepsze gry java w historii, jedna przedstawia część komputerowej gry spore w - fazę zarodkowa i mikroskopijną, a w drugiej nasze stworzenie wychodzi na ląd i poluje na inne stworzenia. Czekam teraz na nastepną część Cultures.

- Gangstar 2 - GTA na komórkę, rozległe miasto i fajne zadania.

- Ski jumping Platinum 2008 - najlepsze i jedyne godne uwago skoki narciarskie na telefon - pykam sobie w nie co dzień, próbując pobić rekord na Hakubie.

- Gry teleturnieje typu Milionerzy, Grasz czy nie grasz itp.

polecam!




23.03.2010
18:32
[3]

jarooli [ Generaďż˝ ]

NOM
Peggle-szczególnie polecam, przeszedłem chyba z 40 razy!
Guitar Hero
Line Rider
Kapsle

23.03.2010
18:35
smile
[4]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Niema to jak Nokia z OS i aplikacja N-GAGE.

23.03.2010
18:43
[5]

zoloman [ Legend ]

Jak lubisz RPG to koniecznie Wolfenstein RPG i dwie części Doom RPG. Najlepsze gry w jakie grałem na komórce, a grałem w bardzo dużo.
Z tej samej "serii" są jeszcze dwie części Orcs & Elves, ale mi osobiście mniej przypadły do gustu.

23.03.2010
18:55
[6]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Polecam Fight Night Round 4 :)

04.04.2010
18:38
[7]

QamilekQ [ RuNNer ]

Penetrator - N95 + Worms World Party = Zaje**** zabawa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.