GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polacy Miami - czyli gdy buractwo ma kaskę

22.03.2010
23:09
smile
[1]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Polacy Miami - czyli gdy buractwo ma kaskę

22.03.2010
23:13
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Przypomniałeś mi od razu o tym wieśniaku, co się chwalił bogactwem w Ameryce, czy gdzieś tam...

W dupę z nimi wszystkimi. Nie se wyjadą na zawsze tam. Mniej "gó**a" w Polsce.

22.03.2010
23:14
smile
[3]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

Cóż... też chciał bym mieć więcej kasy i mieszkać w jakimś ładniejszym miejscu niż np pod Warszawą... ale to nie powód do obrażania ludzi których nie znasz.

22.03.2010
23:15
smile
[4]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Cóż... gdybyś miał więcej kasy i mieszkał w jakimś ładniejszym miejscu niż np. pod Warszawą kręcił byś o tym 15 filmów i wrzucał na YT?

22.03.2010
23:16
smile
[5]

rpn [ prison break ]

Nie rozumiem chyba czegoś?Co w tym zabawnego?Czyżby żal komuś poślady zaciskał ?:)
Ludzie chcą,to się bawią

22.03.2010
23:20
[6]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Ludzie chcą,to się bawią
No, chcą to i nawet filmiki o tym kręcą. I umieszczają je w sieci. A że je umieszczają, to mogę je dowolnie komentować.

Co w tym zabawnego ?
Pozerstwo, buractwo - "Patrz, ile mam keszu, karów i biczes, jestem kól".
To dla mnie jest zabawne.

Czyżby żal komuś poślady zaciskał ?:)
Na. Przynajmniej na razie nie. Jeszcze mam wszystko przed sobą, dopiero szkoła, jeszcze kilka lat.

22.03.2010
23:22
[7]

kurzew [ The Road Warrior ]

Jamkonorek---> Rozumiem, ze kazdy kto wyjechal poza granice kraju w jakies ladne miejsce, nakrecil filmik, wrzucil do sieci jest burakiem w twoim mniemaniu.

PS.

Zazdrosc - jeden z moich ulubionych grzechow.

22.03.2010
23:24
[8]

rpn [ prison break ]

Zwyczajny filmik na yt.Gdyby umieściłaby to jakaś gwiazda Hollywood to też twierdziłbyś,że chce pokazać "Patrz, ile mam keszu, karów i biczes, jestem kól" ?

Pazerstwo,buractwo naprawdę mnie rozśmieszyłeś :)

22.03.2010
23:25
[9]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Dobrze, rozumiem jeden czy dwa filmiki, dla znajomych, ale na litość boską, nie 15 ..


Pozerstwo, nie pazerstwo, to dwa inne wyrazy, zwracam uwagę tylko żeby nie było nieporozumień.

Jak wspomniałem już, na razie nie mam czego zazdrościć, bo w moim wieku nie mam szans by sobie wyjechać na stałe na granicę, ale jak mówiłem, wszystko przedemną.

Co do Gwiazdy Hollywood - Nie wiem, nie oglądam gwiazd Hollywood.
No a co chce zrobić ? No może ewentualnie pokazać swoim prawdziwym fanom jak żyje, ale jaki w tym cel to nie wiem.

22.03.2010
23:27
smile
[10]

rpn [ prison break ]

Boli cie to,że oni mogą,a ty nie ;)

22.03.2010
23:29
smile
[11]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Na razie nie mogę ;>

22.03.2010
23:30
smile
[12]

Hostel lucky [ Konsul ]

Hmmm ja tez tak chce;)

22.03.2010
23:31
[13]

rpn [ prison break ]

Nie zmienia to faktu,że czujesz zazdrość i tylko dlatego wyzywasz od buractwa etc

22.03.2010
23:36
[14]

amoreg1234 [ użytkownik ]

ale co w tym wielkiego, ze jezdza starym bmw ? ze plywaja na skuterach wodnych ?
to oznaka posiadania duzych pieniedzy ?

czy wy jestescie nienormalni ?

22.03.2010
23:37
smile
[15]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Ty wiesz swoje, ja wiem swoje.
Po prostu śmieszą mnie panowie w starych beemkach, ogoleni na łyso, opaleni cudnie, kręcący 15 filmików o tym samym, jakie to paniska z nich.
That's All.

22.03.2010
23:37
smile
[16]

kurzew [ The Road Warrior ]

Jamkonorek---> milej nocy

22.03.2010
23:39
[17]

Jamkonorek [ Jandulka ]

kurzew --> Ależ dziękuję, nawzajem. Na razie wanna, może tu jeszcze dziś zajrzę.:)

Edit: Przyjrzałem się tytułowi, może rzeczywiście brzmi ciut zazdrośnie, ale zmieniać nie będę.

22.03.2010
23:43
[18]

kurzew [ The Road Warrior ]

Jamkonorek---> Zajrzyj za kilka lat. Nie zrozum mnie zle ale z twoich postow wnioskuje, ze jestes jeszcze mlody i niekorych rzeczy nie da ci sie jeszcze wytlumaczyc. Ale spoko. Czas to zmieni.

22.03.2010
23:44
[19]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Zawiść cie zżera? "Taki burak ma tyle kasy, ale ja jestem lepszy bo tak uważam więc go wyśmieje w Internecie"?

22.03.2010
23:49
smile
[20]

wysiak [ Legend ]

Mimo wszystko jednak wole zadowolonych z zycia i usmiechnietych burakow z kaska, niz zawistnych burakow bez kaski..

22.03.2010
23:53
[21]

MANOLITO [ Senator ]

ja nie mam tyle kasy co goście na filmie, a mimo tego i tak uważam że takie lansowanie się, to zwykłe buractwo prowincjusza.

23.03.2010
00:00
[22]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Jezu ale ten naród zawistny. Chcą to niech sobie kręcą ich problem.A ty chłopie się tak nie spinaj bo jakoś powodu nie widze.


Ale tam ciałka na tych plażach, tęsknie za latem ;P

23.03.2010
00:11
[23]

MANOLITO [ Senator ]

ciekawe co byście gadali jak ci sami goście - skóra/fura/komóra - zrobili podobny filmik w "treści", tyle że, gdzieś w Polsce np. w Radomiu? nadal bylibyście tacy wyrozumiali?

23.03.2010
00:15
[24]

LooZ^ [ intermarum ]

MANOLITO: Ale oni nie zyja w Radomiu tylko na Miami, majac slonce 365 dni w roku tez pewnei mialbm wszystko w dupie i krecil filmiki jak mi dobrze :D

23.03.2010
00:17
[25]

Bart2233 [ Peaceblaster ]

Nie będę już wklejał murzynka, ale powiem jedno:

Who f***** cares?

23.03.2010
00:17
[26]

MANOLITO [ Senator ]

Looz widzisz, jednak położenie geograficzne robi różnicę, w Radomiu - burak, w "majami" - panisko!;)

23.03.2010
00:17
[27]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

ciekawe co byście gadali jak ci sami goście - skóra/fura/komóra - zrobili podobny filmik w "treści", tyle że, gdzieś w Polsce np. w Radomiu? nadal bylibyście tacy wyrozumiali?

Bawią mnie teksty co by było gdyby.Gdyby byli w Radomiu i by to kręcili zrobili by sobie porpostu sobie wiochy.Ale są w Miami więc mają wszystko gdzieś, i nie dziwie im się.

23.03.2010
00:19
[28]

LooZ^ [ intermarum ]

MANOLITO: No jaha, ze robi roznice :) Zadne tam panisko, ale fajnie ze sie chlopaki bawia, niech im na zdrowie wyjdzie :)

23.03.2010
00:22
[29]

MANOLITO [ Senator ]

Emil22, nie mniej do mnie żalu, ale wychodzi z ciebie mentalność prowincjusza, to co u ciebie za płotem jest synonimem śmieszności i buractwa, w wielkim świecie już staje się cool i trendy, bo w głębi duszy też byś chciał być takim burakiem z kasą ;) bez urazy oczywiście ;)

LooZ, niech się bawią, ale po co robić filmiki ala nasz klasa, gdzie co druga łajza chwali się gdzie to nie była na wakacjach jaki ma samochód i wielką chałupę? ;)

23.03.2010
00:23
smile
[30]

wysiak [ Legend ]

Kurde, rzeczywiscie w Polsce to nie wypada sie przyznac publicznie, ze jest komus dobrze - taki to od razu podejrzany. Narzekac to jak najbardziej - bida panie, politycy kradna, pogoda do tylka - ale jak komus przypadkiem jest dobrze, to lepiej, zeby siedzial cicho, i sie nie wychylal..

23.03.2010
00:30
[31]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Emil22, nie mniej do mnie żalu, ale wychodzi z ciebie mentalność prowincjusza, to co u ciebie za płotem jest synonimem śmieszności i buractwa, w wielkim świecie już staje się cool i trendy, bo w głębi duszy też byś chciał być takim burakiem z kasą ;) bez urazy oczywiście ;)

Ale ja nie mam o co się obrażać, bo mieszkam na totalnym zadupiu ( miejsca urodzenia się nie wybiera, a wyprowadzka to nie jest hop siup z dznia na dzień ), a pozatym oczywiście, że chciałbym być takim burakiem z kasą, mieszkać sobie w Miami gdzie jest cieplutko i tego nie ukrywam.


Wysiak

Dokładnie, kup sobie nieco droższe auto i nim zaszpanuj, to zaraz zaczną jaki to burak, że napewno ukradł itd.

23.03.2010
00:32
smile
[32]

Hostel lucky [ Konsul ]

Lepiej być burakiem niż biedakiem;)

23.03.2010
00:34
[33]

MANOLITO [ Senator ]

Emil22, burakiem stajesz się w momencie publikowania takich filmików jak w pierwszym poście, za nim to zrobisz, jesteś gościem z kasą, a to zasadnicza różnica:)

23.03.2010
00:36
smile
[34]

©®© [ Generaďż˝ ]

Haha, E38 przed liftem, czyli dosc stare, za 12k sa na allegro juz takie rzechy, wiec co to za szpan? No chyba ze panowie z filmu przesiedli sie z maluchów ktorymi jezdzili w polsce - to wtedy moze i owszem maja czym szpanowac przed ziomkami ze swojej wioski.

23.03.2010
00:39
smile
[35]

wysiak [ Legend ]

Manolito, ale co konkretnie jest burackiego w tym filmie z pierwszego posta? Czym oni niby tam szpanuja, jezdza sobie 15-letnia beemka, siedza na plazy, i ogolnie sa zadowoleni z zycia - ja tylko tyle tam widze, imho szpanowanie kasa to wymyslil sobie Jamkonorek.

23.03.2010
00:40
smile
[36]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Emil22, burakiem stajesz się w momencie publikowania takich filmików jak w pierwszym poście, za nim to zrobisz, jesteś gościem z kasą, a to zasadnicza różnica:)


Wiesz ja bym raczej nie kręcił, bo jakoś nie bardzo lubie wrzucać na neta swoje prywatne życie, ale to już jak dla mnie kwestia mentalności, ja wole mieć kase sam dla siebie, uważam, że każdy człowiek powinnien żyć w miare godnie, no ale różnie to bywa, ale jeżeli kogoś rajcuje pokazywanie swojej facjaty w necie to mnie to naprawde lotto, życie jest za krótkie aby zaprzątać sobie głowe filmikami z youtube.

23.03.2010
00:48
smile
[37]

settoGOne [ settogo ]

Jamkonorek --> Może kiedyś się dorobisz tak jak oni, nie martw się!

23.03.2010
00:55
[38]

Jamkonorek [ Jandulka ]

setto---> Się zobaczy.

wow, ładna dyskusja się wywiązała :) Widzę że większość jednak jest innego zdania niż ja i Manolito. Ładnie opisane zostało w [33].
kurzew --> Prawda, młody młody.


23.03.2010
00:55
[39]

LooZ^ [ intermarum ]

wysiak: Kufa, to Polacy, bycie zadowolonym z zycia jest zle i niepatriotyczne!

23.03.2010
01:02
[40]

MANOLITO [ Senator ]

wysiak, wpajano mi by zachowywać się skromnie i nie obnosić się publicznie swoim "powodzeniem", dlatego dla mnie cały ten filmik jak inne z tej serii łamią kanony moich wartości.

23.03.2010
01:17
[41]

LooZ^ [ intermarum ]

MANOLITO: Oczywiscie, mnie tez tego uczono, ale tez mi sie zdarzalo wrzucac fotki z nasloniecznionych miejsc z ucieszonymi mordami znajomych i moja ;) Ot, taka ludzka potrzeba, a fajniej ze sie bawia na plazy niz mieliby w radomskim blokowisku spiewac "jp na 120%, chwdp na zawsze" ;)

23.03.2010
01:21
[42]

QrKo_ [ ]

Widoczki niezle, trzeba przyznac :)

23.03.2010
01:22
smile
[43]

wysiak [ Legend ]

Looz, ty buraku, fotki z plazy? A nie pomyslales co mysli na widok takiej fotki z wesolymi, wypoczywajacymi ludzmi taki przykladowy robotnik z Radomia, ktory haruje za grosze, nie ma urlopu, a nawet jakby mial, to by najwyzej bylo go stac pojechac na dzialke szwagra, a i tak pewnie by wtedy ciagle padal deszcz? W graniturze czasem nie chodzisz, szpanerski buraku z kaska?

23.03.2010
07:37
[44]

Lysack [ Przyjaciel ]

Ten filmik faktycznie charakteryzuje się buractwem - może nie aż tak jak tamten podniecający się wszystkim co amerykańskie wieśniak, ale jednak.

Czym innym jest wspomnienie z wakacji, gdzie się robi zdjęcia na tle morza, palm, czy na motorówce, a czym innym jest nakręcanie filmików gdzie jedzie się BMW w rytm amerykańskiej muzyki, robienie zbliżeń na tablice rejestracyjne i znaczek BMW, wklejanie zdjęć cudzych wypasionych samochodów i robienie zdjęć wieżowców, bo są duże. Wspomnienia z siedzenia na plaży z amerykańskim piwem podnoszonym do kamery, też do normalnych filmików z wakacji nie należy:)

Nie wiem jak Wy, ale ja na wakacjach robię sobie zdjęcia na tle interesujących obiektów, albo ze znajomymi - nie nagrywam filmików z picia piwa, ani z jechania samochodem:)

Nie ma w tym nic z zazdrości, bo jak już ktoś wspomniał takie BMW, jak na filmiku da się kupić za niewielkie pieniądze (choć pewnie to jest z wypożyczalni jako najtańsza opcja), a sama wycieczka do stanów także w obecnych czasach nie jest jakimś niesamowitym wyczynem.

23.03.2010
07:44
[45]

Snakepit [ aka Hohner ]

Nie widzie tam zadnego buractwa, widze ludzi ktorym jakos sie udało i tyle -_-

23.03.2010
07:56
smile
[46]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Zazdrość, chciwość i obłuda - 3 główne cechy Polaków

23.03.2010
08:11
[47]

graf_0 [ Nożownik ]

Na początku myślałem że to zwykli gości którzy po prostu cieszą się z życia na ciepłej florydzie...

Dopóki nie przeczytałem podpisu pod jednym filmikiem
Wizyta Peji na Florydzie...."Fuck tha other side".Pozdro dla Waszki G i jego ziomka ...he he

23.03.2010
08:24
[48]

MANOLITO [ Senator ]



o tutaj to się dopiero cieszą życiem ;)

23.03.2010
08:52
[49]

rpn [ prison break ]

MANOLITO-> szydzisz,że w ogóle to nakręcili czy,że wrzucili do sieci?Bo uwierz,ale 80% społeczeństwa widząc taką limuzynę od środka wyjęłoby komórki i próbowali uwiecznić jej wyposażenie.
Naprawdę przez niektórych przemawia taka zawiść,że nawet po głęboki śnie z rana w stanie lekkiej nieświadomości,zdaję sobie sprawę,że żyję w Polsce :O

23.03.2010
08:55
smile
[50]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

nom, faktycznie. Znajomi do nich przylecieli a oni wynajeli lime za 100usd/h.
Jeżdżą nią po mieście, obciach w h.uj i do tego jakie buractwo!!!!

Kurzew ty buraku, jak mogłeś wypożyczać corvette i jeszcze chwlaisz się tym na golu!!11

23.03.2010
08:57
smile
[51]

Lysack [ Przyjaciel ]

Rpn -> Robienie zdjęć czy filmików takiej limuzyny w środku jest rzeczą normalną. Nienormalne dla mnie są wstawki, na których jest przykładowo corona postawiona na dolarach, albo trzymanie garści pieniędzy i wystawianie jej do kamery :) Nienormalne jest też robienie przy tej okazji zdjęć rzadszych samochodów z zewnątrz.

Swoją drogą w Polsce można wypożyczyć niewiele gorszą limuzynę za podobne pieniądze - gdyby ktoś chciał się poczuć :)

23.03.2010
09:00
[52]

persik_ [ medyk bez papierow ]

Przecież to zwykły film z wakacji. Dobrze się bawią, tylko pogratulować. Też chciałbym mieć jakąś pamiątkę, gdybym pojechał ze znajomymi do Miami :)

23.03.2010
09:02
[53]

MANOLITO [ Senator ]

rpn, każdy kto pojedzie po burakach z kasą musi być zawistny? dla twojej jasności mam głęboko pomiędzy pośladkami ich "bogactwo" i nie jestem zawistny, jedynie może trochę złośliwy, bo zwyczajnie śmieszą mnie tacy kolesie ala skóra/fura/komóra, którzy zamiast kręcić filmiki z tego co zobaczyli w fajnym miejscu, lansują się na tle wypasionych fur, powiększając sobie przy okazji ego i przyrodzenie;)

Lysack, o właśnie te dolary świadczą że to typowy film z wakacji;)

23.03.2010
09:04
[54]

rpn [ prison break ]

Lysack-> dlatego odpowiedzmy sobie na zasadnicze pytanie.Bo ok,przeszkadza Ci ta Corona na dolarach,ale gdyby Twoj przyjaciel nakręcił taki sam filmik i pokazał Ci go,to też nawrzucałbys mu,że jest burakiem?

MANALITO-> nie miałem akurat na myśli Ciebie :)

23.03.2010
09:06
[55]

CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]

Chciałbym być burakiem z kaską.

23.03.2010
09:06
[56]

MANOLITO [ Senator ]

rpn, teraz to pojechałeś szantażem emocjonalnym!;)

23.03.2010
09:09
[57]

graf_0 [ Nożownik ]

rpn - Gdyby ktoś z moich znajomych nakręcił filmik gdzie byłaby korona na dolarach, to najpierw z**bałbym go za wieśniacką wstawkę, a potem za użycie takiego kiepskiego piwa :D

W sumie można by gościom te filmiki odpuścić - każdy lubi czasem zaszaleć i zaszpanować dla zabawy, ale ilość filmików które wrzucili sugeruje że oni tak na poważnie...

23.03.2010
09:09
[58]

hopkins [ Zaczarowany ]

Lysac ta Corona stala na jedno dolarowkach :)

23.03.2010
09:17
[59]

rpn [ prison break ]

graf_0-> wypraszam sobie,Corona jest w 5 najsmaczniejszych piw jakie kiedykolwiek piłem :P

23.03.2010
10:35
smile
[60]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Ech, zadbana i utrzymana E39.....
Miami - sucho, stan idealny... Też bym się taką przejechał... :(

MANOLITO ==> I niby sobie fotek nie robisz na wycieczkach, a później nie pokazujesz ich znajomym? :> To jest buractwo - bo nie ma się kamery, a trzeba i tak pokazać innym, jaki to ja Pan.

23.03.2010
10:45
[61]

MANOLITO [ Senator ]

legrooch

oczywiście że robię, tak jak i rozkładam na stole dolary i im też robię zdjęcia, aby pokazać jaki ze mnie kasiasty kozak jak w 53 sekundzie tego filmu ;)


Polacy Miami - czyli gdy buractwo ma kaskę - MANOLITO
23.03.2010
10:54
[62]

Dessloch [ Legend ]

uoojezu to ja tez burak bo mam w publicznej galerii zdjecia z wakacji... m.in. na plazy, lysy i wesoly. Normalnie pozer ze mnie.
tylko bemki mi brakuje, wtedy to bym jeszcze gangsta byl

[59]
rpn [ Level: 18 - prison break ]

graf_0-> wypraszam sobie,Corona jest w 5 najsmaczniejszych piw jakie kiedykolwiek piłem :P



dokladnie to samo moja mama mowi.
wiec musi byc prawda

23.03.2010
11:08
[63]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Alez ten nasz narod zawistny jest jak cholera. A ja? Chcialbym byc takim "burakiem z kasa".

23.03.2010
11:43
[64]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Polacy to naród zawistny ,jak komuś się dobrze powodzi to od razu ze w nielegalny sposób się dorobił

23.03.2010
11:53
smile
[65]

kurzew [ The Road Warrior ]

Kurzew ty buraku, jak mogłeś wypożyczać corvette i jeszcze chwlaisz się tym na golu!!11

Cholera ale burak ze mnie wyszedl. Gdyby ludzie jeszcze wiedzieli, ze wypozyczylem ja w Miami to by chyba dostali szalu.

23.03.2010
12:02
[66]

MANOLITO [ Senator ]

a wy nadal nie widzicie różnicy pomiędzy, posiadaniem kasy, a prostackim afiszowaniem się nią?

23.03.2010
12:08
smile
[67]

Michael_999 [ Kill with skill ]

Gdybym miał trochę kasy i wizę, to pewnie sam bym wyjechał do USA. Nawet na wakacje a najlepiej to na stałe.
Albo do UK, ale tam wizy to chyba nie potrzeba ;)

23.03.2010
17:33
[68]

Lucky_ [ god ]

E tam, fajny filmik. 2 gosci i laska jadą sobie BMW po miescie przy hip hopie. Co w tym złego? W Sopocie latem to normalka :)

23.03.2010
17:36
[69]

Hostel lucky [ Konsul ]

Wiesz ci co się plują na ten filmik porostu im zazdroszczą że sobie żyją w Miami i są szczęśliwi

23.03.2010
17:45
[70]

tankem3 [ Senator ]

[69] --> zgrubsza w sumie tylko autor wątku ma do nich taki niesmak...

spoiler start
Czy tylko ja cieszę się razem z nimi?
spoiler stop

23.03.2010
17:48
[71]

Hostel lucky [ Konsul ]

nie tylko on widzę ze tu psioczy na nich ale chodziło mi o wszystkich co na nich psioczą

23.03.2010
18:00
smile
[72]

xNaruto [ Generaďż˝ ]

MANOLITO - Oni też sobie musieli na to jakoś zapracować, a ty jesteś zazdrosny po potrafisz tylko siedzieć przed kompem i pisać na forum :]

23.03.2010
18:23
[73]

Trael [ Mr. Overkill ]

Tak czytam ten wątek i dziwnych rzeczy się dowiaduję. Bo jeśli uważam, że filmik "Polacy w Maiami", na którym bohaterowie starają się być bardziej czarni od murzynów, zakładają koszulki odpowiadające "tematowi" (Miami) wycieczki, szpanują "kasą" (40$ i Corona) itp. Jeśli więc mam poglądy takie a nie inne to znaczy, że zazdroszczę. Zazdroszczę za każdym razem gdy ktoś wozi się podświetlaną Calibrą rocznik 93. Zazdroszczę gdy przychodzi do knajpy w skórze, dresie i lakierkach, zazdroszczę gdy wiezie się z Maliną na służbowym paliwie. Nie zabraniam nikomu wyczyniać takich a nie innych rzeczy jeśli jednak wrzuca to do internetu a ja mam ochotę wyrazić swoją opinię to znaczy, że zazdroszczę.
Doprawdy dziwnymi ścieżkami podążają myśli, niektórych forumowiczów.

23.03.2010
18:45
[74]

Andrewlee [ Crossroads ]

Trael ---> Dokladnie. Okazuje sie ze nie mozna powiedziec niczego negatywnego o bogatszym czlowieku bo "zazdroscisz". A prawda jest taka ze ja na przyklad nie za bardzo chcialbym sie zadawac z takimi kolesiami jak na filmiku, sadzac po ich zachowaniu.

23.03.2010
18:57
[75]

wilqu [ wilk medyczny ]

Na Boga gdzie wy tu widzicie tą całą kasę?Bo ja jej dostrzec nie mogę, idąc tym tropem to się mogę ochrzcić milionerem....litości

23.03.2010
19:01
smile
[76]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Po obejrzeniu półtora filmiku, jedno można stwierdzić - tylko dla wygody oni tych limuzyn i drogich bajerów nie kupują, bo jaką wygodę dają im np. super cool neonki pod limuzyną, hahaha :D

I trochę żal.pl jednak jest, co by nie mówić.
Co nie zmienia tego, że nie wiem jak ja bym się zachowywał, gdybym miał tyle kasy... i łysą pałkę ;)

23.03.2010
19:07
[77]

Conroy [ Legend ]

Hmm, no tak, niby zwykli kolesie robiący zwykłe rzeczy i po prostu im zazdroszczę, ale co sprawia że od razu bym wiedział że to polaczki? Czy to chwalenie się 15-letnim BMW? Czy to biała czapka z za mocno wygiętym daszkiem? Czy to nagrywanie 40 dolarów? Czy to zakładanie profilu na youtube w którym nie ma nic poza chwaleniem się pobytem w USA?

W sumie nie wiem.

01.04.2010
00:28
[78]

MANOLITO [ Senator ]



teraz już wiadomo czemu tak imponuje wam bogactwo, drogie dzieci.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.