GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA IV The Ballad of Gay tony czy The lost and Damned ?

20.03.2010
12:06
smile
[1]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

GTA IV The Ballad of Gay tony czy The lost and Damned ?

Która odsłona jest lepsza ?

20.03.2010
12:08
smile
[2]

bisfhcrew [ Bis ]

the ballad of gay tony zdecydowanie

20.03.2010
12:27
smile
[3]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

Ballad of Gay tony jest lepsze ale oba możesz kupić w Episodes from Liberty City i to będzie najlepszy wybór

20.03.2010
12:32
[4]

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]

The Ballad of Gay Tony - ciekawsze misje, imprezowy klimat, wybuchy, wyścigi, większy humor, styl Vice City
The Lost and Damned - motocykle, gangi, wojny narkotykowe, "brud"

Wybierz co cię interesuje, dla mnie TBoGT > TLaD

04.04.2010
17:10
smile
[5]

CJ18 [ Legionista ]

na 1oo % The Ballad of Gay Tony

04.04.2010
17:11
[6]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

TBoGT

e: ffffu, nie zauważyłem że stary wątek. sry.

04.04.2010
17:12
[7]

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]

Jestem w zdecydowanej mniejszości, ale mnie o wiele bardziej podoba się The Lost and Damned, w Balladzie wkurza mnie właśnie ten dyskotekowy klimat.

Edit: Ops, odkopany wątek, nie zauważyłem :P.

04.04.2010
17:15
[8]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

GTA IV fuj, ten badziew, jak ktoś chce gry z jajami to SANTS ROW 2, albo poczekać sobie na MAFIE II już niedługo.

04.04.2010
17:16
[9]

Harry M [ Master czaszka ]

Episodes from Liberty City
edit: [8] to gry mają jaja?? xD

04.04.2010
17:18
[10]

rafaleon 2.2 [ Poseł ]

Alien.pl-->Dokładnie :) Albo bardziej radosną rozwałkę w stylu Merceneries 2 czy Just Cause 2.

04.04.2010
17:20
smile
[11]

gracz12301 [ Senator ]

Ja tam czekam na Mafię 2:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.