
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
GTA IV The Ballad of Gay tony czy The lost and Damned ?
Która odsłona jest lepsza ?

bisfhcrew [ Bis ]
the ballad of gay tony zdecydowanie

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]
Ballad of Gay tony jest lepsze ale oba możesz kupić w Episodes from Liberty City i to będzie najlepszy wybór
AdrianJ [ Tu gina ludzie ]
The Ballad of Gay Tony - ciekawsze misje, imprezowy klimat, wybuchy, wyścigi, większy humor, styl Vice City
The Lost and Damned - motocykle, gangi, wojny narkotykowe, "brud"
Wybierz co cię interesuje, dla mnie TBoGT > TLaD

CJ18 [ Legionista ]
na 1oo % The Ballad of Gay Tony
adrem [ Mroczny Rycerz ]
TBoGT
e: ffffu, nie zauważyłem że stary wątek. sry.
Mr.Eko [ Outlaws To The End ]
Jestem w zdecydowanej mniejszości, ale mnie o wiele bardziej podoba się The Lost and Damned, w Balladzie wkurza mnie właśnie ten dyskotekowy klimat.
Edit: Ops, odkopany wątek, nie zauważyłem :P.
Alien.pl [ Generaďż˝ ]
GTA IV fuj, ten badziew, jak ktoś chce gry z jajami to SANTS ROW 2, albo poczekać sobie na MAFIE II już niedługo.
Harry M [ Master czaszka ]
Episodes from Liberty City
edit: [8] to gry mają jaja?? xD
rafaleon 2.2 [ Poseł ]
Alien.pl-->Dokładnie :) Albo bardziej radosną rozwałkę w stylu Merceneries 2 czy Just Cause 2.

gracz12301 [ Senator ]
Ja tam czekam na Mafię 2:D