Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Nowa pamięć
Witam, kupuję nową pamięć. Co myślicie o tej?
Chcę wybrać coś z tego:
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
up

SysOp [ Generaďż˝ ]
Tylko dlaczego Kingstona akurat, jak masz tan pełno dobrych układów.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Bo chcę coś taniego, i dobrego a tam są jakieś firmy no name (przynajmniej ja ich nie znam)
HENIO55 [ Generaďż˝ ]
dobre tanie - goodramy ;>

SysOp [ Generaďż˝ ]
Firmy no-name... Taa...
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
UP Proszę o porade. Do teraz miałem OCZ ale okazały się niekompatybilne z moją płytą.
igor8472 [ Supreme Commander ]
To może podaj jaką tą płytę masz...
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Przeczytaj 1 post
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Podaj jaką masz płytę główną. Kupisz te kości i dalej będą niekompatybilene :D
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Noż mówię, byście przeczytali 1 post. W linku jest nazwa:
GA-MA770T-UD3P
Sam nie wiem czy wymieniać. Robiły problemy bo był zesptue ale dałem na gwarancje i teraz są dobre. Z kolei gostek z serwisu mówił, że lepiej wymienić.
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Goodram to polska firma, a wiadomo jaka elektronike robia na polski rynek :) Kingstony bylyby pewnie lepsze.
EnX [ White Dragon ]
A-Data nic lepszego w tak dobrej cenie nie znajdziesz. Pamięci są kompatybilne z większością płyt głównych, z twoją także.
Tylko z tego co widzę można kupić tylko zestawy 2x2 GB lub 3x2 GB.