GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa pamięć

19.03.2010
09:53
[1]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Nowa pamięć

Witam, kupuję nową pamięć. Co myślicie o tej?



Chcę wybrać coś z tego:


19.03.2010
11:41
[2]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

up

19.03.2010
13:05
smile
[3]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Tylko dlaczego Kingstona akurat, jak masz tan pełno dobrych układów.

21.03.2010
20:54
[4]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Bo chcę coś taniego, i dobrego a tam są jakieś firmy no name (przynajmniej ja ich nie znam)

21.03.2010
21:55
[5]

HENIO55 [ Generaďż˝ ]

dobre tanie - goodramy ;>

21.03.2010
23:02
smile
[6]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Firmy no-name... Taa...

15.04.2010
08:59
[7]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

UP Proszę o porade. Do teraz miałem OCZ ale okazały się niekompatybilne z moją płytą.

15.04.2010
14:02
[8]

igor8472 [ Supreme Commander ]

To może podaj jaką tą płytę masz...

01.05.2010
01:15
[9]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Przeczytaj 1 post

01.05.2010
01:26
[10]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Podaj jaką masz płytę główną. Kupisz te kości i dalej będą niekompatybilene :D

01.05.2010
02:31
[11]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Noż mówię, byście przeczytali 1 post. W linku jest nazwa:

GA-MA770T-UD3P

Sam nie wiem czy wymieniać. Robiły problemy bo był zesptue ale dałem na gwarancje i teraz są dobre. Z kolei gostek z serwisu mówił, że lepiej wymienić.

01.05.2010
09:16
[12]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Goodram to polska firma, a wiadomo jaka elektronike robia na polski rynek :) Kingstony bylyby pewnie lepsze.

01.05.2010
09:23
[13]

EnX [ White Dragon ]

A-Data nic lepszego w tak dobrej cenie nie znajdziesz. Pamięci są kompatybilne z większością płyt głównych, z twoją także.
Tylko z tego co widzę można kupić tylko zestawy 2x2 GB lub 3x2 GB.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.