GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dvd Lg problem :(

16.03.2010
18:42
[1]

flepi [ Pretorianin ]

Dvd Lg problem :(

Witam,
Mam problem z przenośnym odtwarzaczem dvd firmy LG dp471bt jak ustawić polskie znaki w napisach??

03.04.2010
14:49
[2]

flepi [ Pretorianin ]

Może teraz ktoś pomoze;))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.