
JÓZEK2 [ Pretorianin ]
Stalker-czyste niebo
Kto pamięta?? Zalałem podziemia,pokonałem mutanta i dotarłem do Kryłowa. Dlaczego nie dostałem tych 10 000 rubli o których mówi poradnik do gry. Staram się nie korzystać z niego ale coś nie tak. Czego nie zrobiłem???
grish_em_all [ Legend ]
A byłeś w schowku Striełoka? Masz już zadanie żeby udać się do naukowców nad Jantarem?
JÓZEK2 [ Pretorianin ]
No właśnie mam udać się do Sacharowa
grish_em_all [ Legend ]
Cholera. Zakładam że spróbowałeś wszystkich opcji rozmowy z Kryłowem?
roman11 [ Jumper ]
To ja dodam inne pytanie: podobno po wykończeniu chłopaków przy moście (przed Limańskiem) powinienem dostać 50 000 rubli. Próbowałem gadać przed wejściem do tunelu z Lebiediewem - nic. Informacja o nagrodzie pojawiła mi się dopiero po wejściu do Limańska, no ale powrotu już nie było. Dodam, że gra spatchowana do najnowszej wersji. Miał ktoś też taki przypadek ? Oczywiście, przeżyłem bez tej nagrody, ale ... ile tych bugów , to już przesada...
MagMany [ Wielki Wilk ]
To nie jest bug. Zostało to wycofane w kolejnych wersjach. Obecne jest jedynie w wersji 1.0.
roman11 [ Jumper ]
MagMany --> jak pisałem, mam najnowsze patche. Niewiele z tego rozumiem, zresztą na samym końcu miałem też sytuację, gdzie Strielok miał już poniżej 1/3 zdrowia, waliłem w niego ile wlazło, oczywiście właściwą giwerą ... i nic. Dopiero kiedy wgrałem wcześniejszego save, dokończyłem temat. No cóż, trochę bugów jednak ma ta gierka.