GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stalker-czyste niebo

16.03.2010
09:45
smile
[1]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

Stalker-czyste niebo

Kto pamięta?? Zalałem podziemia,pokonałem mutanta i dotarłem do Kryłowa. Dlaczego nie dostałem tych 10 000 rubli o których mówi poradnik do gry. Staram się nie korzystać z niego ale coś nie tak. Czego nie zrobiłem???

16.03.2010
10:00
[2]

grish_em_all [ Legend ]

A byłeś w schowku Striełoka? Masz już zadanie żeby udać się do naukowców nad Jantarem?

16.03.2010
10:17
[3]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

No właśnie mam udać się do Sacharowa

16.03.2010
10:18
[4]

grish_em_all [ Legend ]

Cholera. Zakładam że spróbowałeś wszystkich opcji rozmowy z Kryłowem?

31.03.2010
15:40
[5]

roman11 [ Jumper ]

To ja dodam inne pytanie: podobno po wykończeniu chłopaków przy moście (przed Limańskiem) powinienem dostać 50 000 rubli. Próbowałem gadać przed wejściem do tunelu z Lebiediewem - nic. Informacja o nagrodzie pojawiła mi się dopiero po wejściu do Limańska, no ale powrotu już nie było. Dodam, że gra spatchowana do najnowszej wersji. Miał ktoś też taki przypadek ? Oczywiście, przeżyłem bez tej nagrody, ale ... ile tych bugów , to już przesada...

31.03.2010
15:43
[6]

MagMany [ Wielki Wilk ]

To nie jest bug. Zostało to wycofane w kolejnych wersjach. Obecne jest jedynie w wersji 1.0.

01.04.2010
13:13
[7]

roman11 [ Jumper ]

MagMany --> jak pisałem, mam najnowsze patche. Niewiele z tego rozumiem, zresztą na samym końcu miałem też sytuację, gdzie Strielok miał już poniżej 1/3 zdrowia, waliłem w niego ile wlazło, oczywiście właściwą giwerą ... i nic. Dopiero kiedy wgrałem wcześniejszego save, dokończyłem temat. No cóż, trochę bugów jednak ma ta gierka.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.