
ProTyp [ For the Horde! ]
Nowy wygląd YouTube?
Siema.
O co chodzi z tym nowym wyglądem Youtube? Raz jest, raz nie ma, niektórzy koledzy go mają, niektórzy nie.
Na FireFoxie go mam, a na IE nie :P.
Osobiście mi się on bardzo nie podoba :D.
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Nie dziwny, tylko nowy.
Może być idzie się przyzwyczaić pewnie.
conic [ Centurion ]
da sie przyzwyczaić, ale mnie się nie ładuje zazwyczaj to co zaznaczyłeś w ramce :/
zoloman [ Legend ]
Ja mam ciągle stary. Firefox.
czekers [ Legend ]
jest zajebisty i jako oficjalny tester cieszę się nim od ponad miesiąca :)
najfajniejszy chyba bajer to ciągłe granie filmiku w małym okienku podczas wyszukiwania innych filmów

kubomił [ Legend ]
no fajny :)
maviozo [ man with a movie camera ]
Na youtube zawsze każda nowość kuleje i część z nich pojawia się na filmikach z biegiem czasu (przypuszczam, że im starszy tym mniej)
A Ludzie i tak pewnie dawali albo 5 gwiazdek, albo 1, środkowych nie używając. Może to i lepiej. Ja i tak tam głównie oglądam tylko filmiki, resztę ignorując.

bezlerg66 [ Senator ]
Ja nic nie mam takiego.
HETRIX22 [ PLEBS ]
Ja też nie

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]
Proszę, już macie :)

ProTyp [ For the Horde! ]
Uff... udało mi się to wyłączyć ;).
Wystarczy wejść w a następnie wywalić Cachezwiązane z YouTubem :).

wlodzix® [ Trup w windzie ]
Wygład bardziej ubogi niż poprzedni, ale jest spoko. Przecież najważniejsze są filmiki ;)
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Ja mam jeszcze stary, zresztą zawsze mam jakieś opuźnienie jak np. robili nowe kanały youtube i 80% znajomych już miało nowe to ja miałem stare. A mi się prywatnie te zmiany nie podobają klasyczny YT rulez
persik_ [ medyk bez papierow ]
Odświeżę - na nowym YT podczas wyszukiwania zmniejszało się okienko z odtwarzanym filmem, a obok pojawiały się wyniki. Niestety dziś już tak nie mam - a nowy wygląd jest włączony. Czy ktoś wie jak włączyć taką opcję?
persik_ [ medyk bez papierow ]
up

=D=2 [ Legend ]
U mnie nic się nie zmieniło (?).
gtowiec [ Kanapka ]
można było go zrobić lepiej
Kreek [ Senator ]
też nic nie mam nowego, Why?
TH0M4S93 [ Centurion ]
strasznie beznadziejny . Widze,ze coraz czesciej zmieniaja wyglad jak nasza klasa :/
AdamekPL1 [ Nie wiem co tu wpisac ]
U mnie Youtube cały czas wygląda tak samo, żadnych zmian nie zauważyłem.
Storm [ Hardstyler ]
U mnie zmiana nastąpiła dopiero teraz, ale już nie pomaga link wymieniony wyżej. Trzeba będzie ogarnąć nowy styl :]
pecet007 [ Fallout NV ]
Też mam zmieniony wygląd od dziś, ale zastanawiam się czy to tylko nie jakieś wkręcanie na 1st aprila...
s1ntex [ Senator ]
chujowy ten styl, jedyny plus taki ze nad filmem lepiej mozna przejrzec inne filmy autora.
Opis pod filmem = fail
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
A ja się nie mogę zalogować, bo konto miałem niepowiązane z gmailem i nawet hasła nie da się przypomnieć :P

©®© [ Generaďż˝ ]
Nie podoba mi sie ten nowy, stary był bardziej czytelny i intuicyjny. Moim zdaniem zmiana taka na siłe, bo nic nowego nie wnosi, inne rozmieszczenie okien i tyle.
sheld0n [ Alienrace ]
Z tym lubie/nie lubie to chodzi tez o to, ze niedlugo Facebook pozwoli na uzywanie tej funkcjonalnosci poza wlasna strona i youtube chce sie na to przygotowac.
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Nowy you tube jest do kitu
kyluuuuu [ Pretorianin ]
A ja mam dalej stary wygląd Youtuba.
hipppciu [ For Teh Lulz ]
Nowy to on nie jest, niektórzy (np. ja) mogli z niego już korzystać kilka miesięcy wcześniej. Teraz został wprowadzony dla ogółu ;)
A sam wygląd jest zajebisty. Minimalizm przede wszystkim!

Dr.aska MEN [ Konsul ]
wolałem stary

Romo69 [ nvidiagm ]
Mi osobiście nie podoba się nowy wygląd YT ;/
Salado. [ Generaďż˝ ]
gówno, gorzej że google też się zmieniło

Kreek [ Senator ]
Ech, ale biedny ten nowy wygląd:(
ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]
mi też od dziś się zmienił, oby jutro wrócił do normy :)