GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy wygląd YouTube?

11.03.2010
19:28
smile
[1]

ProTyp [ For the Horde! ]

Nowy wygląd YouTube?

Siema.
O co chodzi z tym nowym wyglądem Youtube? Raz jest, raz nie ma, niektórzy koledzy go mają, niektórzy nie.
Na FireFoxie go mam, a na IE nie :P.


Osobiście mi się on bardzo nie podoba :D.


spoiler start
"lubię/nie lubię" zamiast "gwiazdek" jako ocena, WTF? :)
spoiler stop

Edit:
[2]

No niby nowy, ale czemu nie zawsze on jest :P?


Nowy wygląd YouTube? - ProTyp
11.03.2010
19:31
[2]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Nie dziwny, tylko nowy.

Może być idzie się przyzwyczaić pewnie.

11.03.2010
19:35
[3]

conic [ Centurion ]

da sie przyzwyczaić, ale mnie się nie ładuje zazwyczaj to co zaznaczyłeś w ramce :/

11.03.2010
19:36
[4]

zoloman [ Legend ]

Ja mam ciągle stary. Firefox.

11.03.2010
19:46
[5]

czekers [ Legend ]

jest zajebisty i jako oficjalny tester cieszę się nim od ponad miesiąca :)


najfajniejszy chyba bajer to ciągłe granie filmiku w małym okienku podczas wyszukiwania innych filmów

11.03.2010
19:47
smile
[6]

kubomił [ Legend ]

no fajny :)

11.03.2010
19:54
[7]

maviozo [ man with a movie camera ]

Na youtube zawsze każda nowość kuleje i część z nich pojawia się na filmikach z biegiem czasu (przypuszczam, że im starszy tym mniej)

A Ludzie i tak pewnie dawali albo 5 gwiazdek, albo 1, środkowych nie używając. Może to i lepiej. Ja i tak tam głównie oglądam tylko filmiki, resztę ignorując.

11.03.2010
20:27
smile
[8]

bezlerg66 [ Senator ]

Ja nic nie mam takiego.

11.03.2010
20:50
[9]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Ja też nie

11.03.2010
20:56
smile
[10]

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]



Proszę, już macie :)

11.03.2010
21:12
smile
[11]

ProTyp [ For the Horde! ]

Uff... udało mi się to wyłączyć ;).


Wystarczy wejść w a następnie wywalić Cachezwiązane z YouTubem :).

11.03.2010
21:43
smile
[12]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Wygład bardziej ubogi niż poprzedni, ale jest spoko. Przecież najważniejsze są filmiki ;)

11.03.2010
22:39
[13]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Ja mam jeszcze stary, zresztą zawsze mam jakieś opuźnienie jak np. robili nowe kanały youtube i 80% znajomych już miało nowe to ja miałem stare. A mi się prywatnie te zmiany nie podobają klasyczny YT rulez

24.03.2010
07:45
[14]

persik_ [ medyk bez papierow ]

Odświeżę - na nowym YT podczas wyszukiwania zmniejszało się okienko z odtwarzanym filmem, a obok pojawiały się wyniki. Niestety dziś już tak nie mam - a nowy wygląd jest włączony. Czy ktoś wie jak włączyć taką opcję?

24.03.2010
15:44
[15]

persik_ [ medyk bez papierow ]

up

24.03.2010
15:45
smile
[16]

=D=2 [ Legend ]

U mnie nic się nie zmieniło (?).

24.03.2010
15:55
[17]

gtowiec [ Kanapka ]

można było go zrobić lepiej

24.03.2010
15:56
[18]

Kreek [ Senator ]

też nic nie mam nowego, Why?

24.03.2010
15:57
[19]

TH0M4S93 [ Centurion ]

strasznie beznadziejny . Widze,ze coraz czesciej zmieniaja wyglad jak nasza klasa :/

24.03.2010
15:59
[20]

AdamekPL1 [ Nie wiem co tu wpisac ]

U mnie Youtube cały czas wygląda tak samo, żadnych zmian nie zauważyłem.

01.04.2010
00:47
[21]

Storm [ Hardstyler ]

U mnie zmiana nastąpiła dopiero teraz, ale już nie pomaga link wymieniony wyżej. Trzeba będzie ogarnąć nowy styl :]

01.04.2010
01:04
[22]

pecet007 [ Fallout NV ]

Też mam zmieniony wygląd od dziś, ale zastanawiam się czy to tylko nie jakieś wkręcanie na 1st aprila...

01.04.2010
01:07
[23]

s1ntex [ Senator ]

chujowy ten styl, jedyny plus taki ze nad filmem lepiej mozna przejrzec inne filmy autora.

Opis pod filmem = fail

01.04.2010
01:18
[24]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

A ja się nie mogę zalogować, bo konto miałem niepowiązane z gmailem i nawet hasła nie da się przypomnieć :P

01.04.2010
04:02
smile
[25]

©®© [ Generaďż˝ ]

Nie podoba mi sie ten nowy, stary był bardziej czytelny i intuicyjny. Moim zdaniem zmiana taka na siłe, bo nic nowego nie wnosi, inne rozmieszczenie okien i tyle.

01.04.2010
05:12
[26]

sheld0n [ Alienrace ]

Z tym lubie/nie lubie to chodzi tez o to, ze niedlugo Facebook pozwoli na uzywanie tej funkcjonalnosci poza wlasna strona i youtube chce sie na to przygotowac.

01.04.2010
12:28
[27]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Nowy you tube jest do kitu

01.04.2010
12:30
[28]

kyluuuuu [ Pretorianin ]

A ja mam dalej stary wygląd Youtuba.

01.04.2010
12:30
[29]

hipppciu [ For Teh Lulz ]

Nowy to on nie jest, niektórzy (np. ja) mogli z niego już korzystać kilka miesięcy wcześniej. Teraz został wprowadzony dla ogółu ;)
A sam wygląd jest zajebisty. Minimalizm przede wszystkim!

01.04.2010
12:43
smile
[30]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

wolałem stary

01.04.2010
12:46
smile
[31]

Romo69 [ nvidiagm ]

Mi osobiście nie podoba się nowy wygląd YT ;/

01.04.2010
13:32
[32]

Salado. [ Generaďż˝ ]

gówno, gorzej że google też się zmieniło

01.04.2010
13:43
smile
[33]

Kreek [ Senator ]

Ech, ale biedny ten nowy wygląd:(

01.04.2010
14:45
[34]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

mi też od dziś się zmienił, oby jutro wrócił do normy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.