GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy można podłączyć magnetofon do kompa aby zgrywać muze z kaset i radia?

08.01.2003
19:35
smile
[1]

Daizor [ Pretorianin ]

Czy można podłączyć magnetofon do kompa aby zgrywać muze z kaset i radia?

Chcę podłączyć do komputera radio/magnetofon, chodzi mi o to, że chce przegrywać z kaset magnetofonowych na komputer muzyke i jak się do to i odwrotnie (z kompa na kasety). Chciałbym również móc przegrywać muzyke z radia na komputer przy użyciu magnetofonu. Chcę wiedzieć jakie muszą być wejścia/wyjścia aby móc podłączyć magnetofon do kompa oraz jakie jest potrzebne oprogramowanie (ewentualnie skąd je ściągnąć)...aha a jak ktoś zna adres jakiejś strony www na której jest opisane jak podłączyć i wogóle to chętnie zajrze.

08.01.2003
19:52
[2]

hubihubi [ Chorąży ]

można

08.01.2003
19:56
smile
[3]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

Najlepiej jak podłaczysz mikrofalówke , pralke i stak babcie ... i już masz muzyczke !!! chyba że wolisz odkurzacza albo traktorek !!! ;-) Widze że fajny wątek założtyłeś ale to nie jest wątek dla ************** tylko dla ludzi !!!

08.01.2003
20:09
[4]

krixq3a [ Pretorianin ]

hubihubi ---> Super Odpowiedz... Napewno mu pomogles... Nastepnym razem nic nie pisz.
Click-Tom ---> Jesli nie rozumiesz watku to sie nie wypowiadaj.

Zalezy jaki masz magnetofon. Jesli chcesz zgrywac z kompa na kasete to najlepiej przez AUX na magnetofonie (jesli posiada taka funkcje), a drugi sposob to kupujesz kabel zakonczony z obu stron Chinchami (chyba tak to sie zwie). jeden koniec do wyjscia na glosniki w karcie muzycznej, a drugi do mikrofonu w magnetofonie.
Natomiest z kasety na kompa wydaje mi sie ze nie ma sensu, bo jakos bedzie kiepska. Ale rowniez sie da. Podlaczasz jeden koniec tego samego kabla do sluchawek w magnetofonie a drugi do mikrofonu albo Line-in w karcie muzycznej i zgrywasz jakism programem (np. GoldWave) Nie interesowalo mnie to nigdy wiec nie wiem czy ten program bedzie do tego najlepszy.

08.01.2003
20:17
[5]

Daizor [ Pretorianin ]

Wielce dzięki krixq3a. Dużo mi pomogłeś

08.01.2003
20:31
[6]

Kaeddar [ Pretorianin ]

krixq3a -----> co się dziwisz hubihubi? W końcu to rekrut i musi się trochę pobawić.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.