GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stroje narodowe.

03.03.2010
20:41
smile
[1]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Stroje narodowe.

Ogląda ktoś naszą kochaną reprezentacje ? Fajne mamy stroje granatowe do tego na rękawach mamy flage Monako.Mamy tak wysoki prestiż, że nawet nie możemy w narodowych strojach grać.

03.03.2010
20:43
smile
[2]

Langert [ Generaďż˝ ]

Następnym krokiem będzie umieszczenie swastyki na ramieniu...

No przecież to jest kabaret ku***...

03.03.2010
20:49
smile
[3]

W_Z__ [ Generaďż˝ ]

W razie porażki udamy, że to nie była nasza drużyna tylko Monako :P

A w ogóle to to taki chwyt marketingowy, żeby wszyscy krytykowali stroje, a nie to jak grają piłkarze. :D

03.03.2010
20:50
[4]

HUtH [ pr0crastinator ]

Chyba chodzi o indonezyjską...

Oprócz rękawów reszta może być :)

03.03.2010
20:51
[5]

dark5tu5 [ Pretorianin ]

projektantowi pewnie chodziło o to, że jak odniesiemy sukces (mało prawdopodobne, ale jednak) to nasi piłkarze podniosą ręce do góry i zobaczymy flagę Polski, a jak przegramy będzie na Monako.

03.03.2010
20:52
[6]

Patryx0 [ Goalie 71 ]

Szkoda słów..

03.03.2010
20:55
[7]

STypoL9 [ STYPOL 3 16 ]

Eee.... (to "eee" to ma być uznanie :D) jakie zaaarąąbistee strojeee... brawo dla projektantów. xD

Chodziło im dokładnie o to, co w [5] kolega napisał... :D

03.03.2010
20:55
smile
[8]

Łysy Samson [ Bass operator ]

Ale skąd to "nederland" na tyle dresu?

03.03.2010
21:00
smile
[9]

settoGOne [ settogo ]

[5]

03.03.2010
21:04
smile
[10]

tomazzi [ Flash YD ]

A no tak, bo to stroje najważniejsze są ;)
Zawsze ktoś (np autor wątku) znajdzie powód do narzekania.

03.03.2010
21:07
[11]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

A no tak, bo to stroje najważniejsze są ;)
Zawsze ktoś (np autor wątku) znajdzie powód do narzekania.


Po pierwsze nie narzekam, tylko mam z tego niezły ubaw.Po drugie nieno grajmy co mecz to w innych, nie tylko będziemy grać do dupy ale będziemy też tak wyglądać.Tylko ciekawe czemu taka Brazylia nigdy w innych barwach niż narodowe nie zagrała...

03.03.2010
21:12
[12]

Runnersan [ Generaďż˝ ]

Albo Niemcy, oni zawsze mają piękne czarno, żółte, czerwone koszulki :)

Ogólnie koszulki ładne, tylko rękawy powinny mieć odwrócone kolory na "właściwe"

03.03.2010
22:25
[13]

STypoL9 [ STYPOL 3 16 ]

Nie no, po oglądniętym meczu stwierdzam, że te stroje nawet ładne są. :D Obróciliby te barwy na rękawach i spoko mogą być jako wyjazdowe. :D

A o meczu: dobrze grali, choć czasem nieźle zepsuli obronę, to mecz można uznać na plus. Pomijając piłkarzy, którzy w rugby grali (np. Murawski) :D.

EDIT: A no właśnie, czemu Niemcy grają w biało-czarnych koszulkach, a Holendrzy w pomarańczowych? My też się chcemy dopasować do czołówki światowej piłki. :D

03.03.2010
23:27
[14]

Am.(S) [ Konsul ]

byle zeby wygrywali

03.03.2010
23:31
[15]

szarzasty [ Mork ]

a Holendrzy w pomarańczowych?

bo to jest ich kolor królewski (czy tam narodowy) - i są do niego znacznie bardziej przywiązani niż Polacy do barw biało-czerwonych?


Nowe koszulki Polaków to gówno - najśmieszniejsze jest to że pewnie "projektant" wzial sobie kupe kasy za to co ja bym "zaprojektować" mógłbym za dyche.... Zamiast jak Bóg przykazał - czerwone gacie, biała góra tak wydziwiają

03.03.2010
23:34
[16]

polak111 [ Legend ]

Koszulki są do bani i tyle. Z dupy wzięte te kolory. Inne państwa mają jakieś tradycje z innymi kolorami, dlatego reprezentanci mają w takich barwach koszulki. Polacy oprócz białego i czerwonego nie mają innych, charakterystycznych barw.

03.03.2010
23:50
[17]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Czarny kolor koszulek, bo orzeł czarne gówna robi ;-).

04.03.2010
00:29
smile
[18]

mos_def [ Senator ]

Jak zaczna normalnie grac to dostana normalne stroje, narazie zasłuzyli co najwyzej na "ciuchy dla powodzian"

04.03.2010
00:38
smile
[19]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Tematom antypatriotycznym mówimy zdecydowane NIE!
Niech grają w tym co mają, przecie wygrywają...

04.03.2010
00:43
[20]

chop [ smiech to zdrowie ]

Tez się zdziwiłem jak zobaczyłem ich w niebieskich strojach.Myślałem że nie oglądam Polaków tylko kogoś innego.

04.03.2010
00:58
[21]

Jura's [ Centurion ]

Stroje jak stroje też ten pomysł mi zbytnio nie przypadł do gustu ale najważniejsze jak nasi grają ;) I dzisiejszy meczyk muszę przyznać że był całkiem całkiem :D Chociaż przeciwnik też nie był za dużo wymagający ale nasi coś tam pokazali :D

04.03.2010
01:24
[22]

Am.(S) [ Konsul ]

oj kurwa czepaice się bez sensu , kiedys też graliśmy mecz przeciwko Luksemburgowi (wygrany 3:0) do euro 2000 i też w czarnych strojach! i jakoś nie było wielkiego szumu

04.03.2010
03:09
[23]

Semir [ 11 ]

Japonia może w niebieskich, a my nie możemy w granatowych? mnie tam się podobają stroje, byle w nich wygrywali.

Oni też mogli. ->


Stroje narodowe. - Semir
04.03.2010
03:15
[24]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Siatkarze paski na rękawach mieli chociaż właściwie ułożone ;P

04.03.2010
03:18
[25]

Semir [ 11 ]

Ale na kołnierzu już nie. ;P

04.03.2010
03:39
[26]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Tylko w tym konkretnie projekcie jeśli na kołnierzyku by zrobili innaczej to znowu te białe wstawki byłyby czerwone i numer też by taki był, a to by jakoś dziwnie wyglądało ;P

Ja za tymi granatowymi strojami nie jestem, jako alternatywne mogą być ( jeśli zmienią paski ) Ale jak gramy u siebie to powinni inne koszulki zakładać ale to moje zdanie.

04.03.2010
06:55
smile
[27]

Zhar the Mad [ Konsul ]

Wprowadzenie nowego koloru w wyjazdowych strojach reprezentacji Polski podkreśli nowy etap w historii polskiej piłki
, którą właśnie wszyscy tworzymy. Nowy trener, nowi zawodnicy, nowe stadiony i ogromne nadzieje kibiców
związane z Euro 2012. Głęboko wierzymy, że te wszystkie elementy wykreują nową jakość i styl reprezentacji Polski, by wszyscy mogli podziwiać grę Polaków podczas Mistrzostw Europy w roku 2012 - powiedział dyrektor generalny Nike Poland Witold Kowalski.


gramy jak gramy, kazdy wie jak gramy, pewnie temu ze podania sa niecelne wiec teraz beda celniejsze bo pilkarze latwiej sie na boisku rozpoznaja. Tyle wstydu polsce przyniesli ze powiedzieli dosyc, od tej pory kazda porazka bedzie na maroko, bo przeciez zawsze schodzilismy z opuszczonymi rekawami. Sukces polski bedzie naprawde polski, wtedy kazdy zapamieta, ile razy polska wygrala, jeden, dwa, zawsze gdy sie spojrzy na ta koszulke, rece same sie podnosza.


Stroje narodowe. - Zhar the Mad
04.03.2010
08:05
[28]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Stroje są dobre, rękawki to...

04.03.2010
08:38
smile
[29]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Pilka ledwo dyszy nasza, wiec stroje zalobne jak znalazl...

04.03.2010
09:50
[30]

Joe Fox [ Legionista ]

[23] popieram. Siatkarze już sporo czasu grają w takich strojach i jakoś nikt pretensji nie ma. Stroje jak stroje - dla mnie spoko. Kwestia przyzwyczajenia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.