GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Space Marine PC?

03.03.2010
16:57
[1]

BackstageBones [ Centurion ]

Space Marine PC?

Witam

Prośba do wszystkich fanów i nie fanów uniwersum Warhammer'a 40,000.
Prawdopodobnie w maju ma się ukazać gra RPG "Space Marine" na konsole PS3 i Xbox 360.
Proszę podpiszcie tę oto petycje ( link niżej) ,która mówi o wydaniu tej gry na platformę PC.
Na razie 11tys. ludzi ją podpisało. Studio relic oświadcza iż jeśli dużo ludzi będzie chciało wydania na PC to ją zrobią. Wpisanie waszych danych osobowych zajmie zaledwie 1min, a możecie uszczęśliwić wielu ludzi.



03.03.2010
17:12
[2]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Popieram inicjatywę jako zagorzały fan tego uniwersum i jako gracz.

03.03.2010
17:15
[3]

Slasher11 [ Senator ]

Podpisane.

03.03.2010
17:22
[4]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Nie spotkałem się wprawdzie z oświadczeniem od Relic, ale zakładam że jest, więc podpisane :)

07.03.2010
16:03
[5]

BackstageBones [ Centurion ]

Odnawiam wątek, aby więcej ludzi mogło dać wpisy. Wszakże to nic nie kosztuje.

07.03.2010
16:19
[6]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

Signed

07.03.2010
19:46
[7]

BackstageBones [ Centurion ]

oh , come on więcej ludu....

07.03.2010
20:36
[8]

BackstageBones [ Centurion ]

bardzo proszę podpisywać

07.03.2010
20:38
[9]

Poohatch [ The Evil Candy ]

Takie obiecywanie. Była też petycja w sprawie zrobienia dedyków do MW2 i zwyczajnie ją olali. No ale już podpiszę, cham nie jestem.

07.03.2010
20:42
[10]

WolfHunter [ And Justice for All ]

1+

10.03.2010
17:39
[11]

BackstageBones [ Centurion ]

up

10.03.2010
17:49
smile
[12]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Myślę że są na to małe szanse ale wpisać sie nic nie szkodzi, a może z tego wyjść niezła gra.

10.03.2010
17:52
[13]

FairPlay [ Centurion ]

Wysłane. 11,067 ...

10.03.2010
17:53
[14]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

W sumie planuję zakup tej gry na konsolę (jeśli spełni oczekiwania), ale mogę podpisać :P

11.03.2010
15:42
[15]

BackstageBones [ Centurion ]

up

11.03.2010
15:47
[16]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Podpisane, chętnie bym zagrał w to na PC

11.03.2010
15:48
smile
[17]

misiek345 [ Generaďż˝ ]

Wy chyba nie myślicie że 10k podpisów wystarczy?

11.03.2010
16:53
smile
[18]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Coś mało doszło od kiedy się wpisywałem.

11.03.2010
18:33
[19]

BackstageBones [ Centurion ]

up

12.03.2010
21:17
[20]

BackstageBones [ Centurion ]

up to date

13.03.2010
14:03
[21]

BackstageBones [ Centurion ]

up

13.03.2010
14:04
[22]

kajtek603 [ International Level ]

Ale myślicie że to coś da ? Mi się wydaje że nie :P

18.03.2010
18:01
[23]

BackstageBones [ Centurion ]

up

18.03.2010
18:12
smile
[24]

zarith [ ]

a, podpisałem. mam tylko nadzieję że będzie można grać czempionem khorne'a i krzycząc 'blood for the blood god' siac smierc i zniszczenie:) chociaż, sądząc po tytule, mała szansa:)

20.03.2010
13:54
[25]

BackstageBones [ Centurion ]

up

20.03.2010
15:15
[26]

BackstageBones [ Centurion ]

no dalej podpisujcie, to nic nie kosztuje!!!!

20.03.2010
15:43
[27]

gnoll [ Legend ]

+1

21.03.2010
08:57
[28]

BackstageBones [ Centurion ]

up

24.03.2010
20:50
[29]

BackstageBones [ Centurion ]

up

24.03.2010
20:53
[30]

Andruskill [ Megajebutron ]

+1 do tej pory gram xD

24.03.2010
20:55
smile
[31]

kluha666 [ Legend ]

+1

25.03.2010
16:43
[32]

edward erlic [ Konsul ]

+1 miejmy nadzieje że nam sie uda :D

27.03.2010
13:25
[33]

BackstageBones [ Centurion ]

up

27.03.2010
13:31
smile
[34]

Reavek [ life coach ]

a później 80% osób które to podpisały syśnie grę z neta :)

27.03.2010
15:37
[35]

BackstageBones [ Centurion ]



Bardzo proszę podpisywać

27.03.2010
15:42
[36]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

podpisane :)

27.03.2010
15:42
[37]

BackstageBones [ Centurion ]

up

27.03.2010
19:52
[38]

BackstageBones [ Centurion ]

up

27.03.2010
21:29
[39]

BackstageBones [ Centurion ]

up

28.03.2010
16:18
[40]

BackstageBones [ Centurion ]

UP

28.03.2010
18:03
smile
[41]

Czezzy [ Konsul ]

Podpisane ;)
Jako zagorzaly fan Warhammer'a polecam i popieram watek!

28.03.2010
21:16
[42]

MagMany [ Wielki Wilk ]

Podpisujcie, podpisujcie!

04.04.2010
09:54
[43]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

podpisane

05.04.2010
12:54
[44]

BackstageBones [ Centurion ]

więcej

05.04.2010
12:58
smile
[45]

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]

wypełnione

05.04.2010
17:38
[46]

BackstageBones [ Centurion ]

jeszcze więcej

05.04.2010
17:39
smile
[47]

wysiak [ Legend ]

Ale zdajesz sobie sprawe, ze to nic nie da, prawda?

05.04.2010
19:16
[48]

BackstageBones [ Centurion ]

up to date

05.04.2010
21:36
[49]

BackstageBones [ Centurion ]

up

06.04.2010
18:33
[50]

BackstageBones [ Centurion ]

up

06.04.2010
19:00
smile
[51]

pooh_5 [ Czyste Rączki ]

wysiak - twoim zdaniem nigdy żadna petycja nic nie dała? :)

06.04.2010
19:01
[52]

BackstageBones [ Centurion ]

ktoś chętny do podpisania?
Bardzo proszę

06.04.2010
19:11
[53]

Boczek z kiepskich [ Centurion ]

zrobione mam x360 ale wolałbym mieć to na pc

08.04.2010
19:46
[54]

BackstageBones [ Centurion ]

up

17.04.2010
17:12
[55]

BackstageBones [ Centurion ]

up

17.04.2010
17:29
[56]

BackstageBones [ Centurion ]

up

03.05.2010
09:36
[57]

BackstageBones [ Centurion ]

up

03.05.2010
09:39
[58]

dawido137 [ tratatat ]

To i tak nic nie da. Jeszcze żadna petycja w sprawie gry nie odnosiła skutku.

03.05.2010
09:45
[59]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

Pewnie i tak to nic nie da, ale zawsze jest jakiś cień szansy, więc też wypełnię.

03.05.2010
10:22
[60]

BackstageBones [ Centurion ]

Przyszliście marudzić czy pomóc?
Nie po to tylu ludzi podpisuje ją Trolle.
Up

03.05.2010
10:46
smile
[61]

Hitmanio [ Legend ]

Bardzo lubię te uniwersum, signed ;)

03.05.2010
11:04
[62]

BackstageBones [ Centurion ]

up

03.05.2010
11:07
[63]

misiek345 [ Generaďż˝ ]

Nie po to tylu ludzi podpisuje ją Trolle.

A oni i tak maja to w dupie. Chyba nie myślisz że stworzą konwersje dla 10k ludzi (z czego połowa pewnie ściągnęła by grę z neta).

03.05.2010
11:10
[64]

BackstageBones [ Centurion ]

Powiedział co wiedział.
Czytać umiesz? Spróbować można
up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.