GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neostrada 6 mb - wysokie pingi.

01.03.2010
17:18
[1]

MrBubble [ Pretorianin ]

Neostrada 6 mb - wysokie pingi.

Witam.
Mam problem z pingami w grach na łączu neo 6 mb.
Niedawno zmieniłem z 2 na 6, na 2 problemu nie było.
Da się jakoś temu zaradzić, zmniejszyć ping w grach?

01.03.2010
17:34
[2]

MrBubble [ Pretorianin ]

Upne bo spadło na drugą stronę :)

01.03.2010
18:49
[3]

MrBubble [ Pretorianin ]

Up.

01.03.2010
19:13
[4]

MrBubble [ Pretorianin ]

Up a przy okazji druga sprawa.
Mam w pokoju obok drugi komputer podłączony do internetu przez wifi, tym odbiornikiem usb dolaczonym do liveboxa i sygnał jest b. dobry ale prędkość pobierania nie przekracza 250 kb/s (nie jest to wina serwera, z ktorego sciagam bo w tym pokoju na pc ten sam plik sciaga z prędkością ~680 kb/s. Może chociaż na to się coś poradzi ?

01.03.2010
21:45
[5]

Interior666 [ Konsul ]

jeżeli masz 2 pc do jednego neta to co ty chciałeś na jednym i na drugim mieć neta po 6 mb?

02.03.2010
01:43
[6]

Am.(S) [ Konsul ]

Interior666 ty jestes tak głupi , otępiały czy jaja sobie robisz?
coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem mówi ci coś?

02.03.2010
15:04
[7]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Zdarza sie tak, ze pingi na szybszym łaczu są wieksze niż na poprzednim... tez miałem z netią (nie polecam). Co do Wi-Fi to z tego co pamietam ten co dodali do liveboxa ma predkosc 11Mbps najwiecej wiec to moze byc przyczyną...

02.03.2010
16:20
[8]

Narmo [ nikt ]

RPRT07 --> Źle pamiętasz.

01.11.2010
12:03
[9]

TheFuri4n [ Junior ]

Witam - widze , ze ten temat nie jest skończony , a mam taki sam problem . Neostrada 6mb i niesamowicie wysoki ping. Nie wiem od czego to zalezy juz. Czasami mam ping wyzszy od innych o niewiele i da sie grac , ale czasami mam ping np. 900 i wyzej. Nie da sie wejsc na serwer lub w ogole wyrzuca z niego jak sie juz uda wejsc.. Komputer nie jest wspóldzielony ani nic, mam zwykły modem na jeden komp ( model modemu to "Combo ZTE , modem ADSL" Jest podlączony poprzez kabel Ethernet. Parametry komputera : Procesor Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @2.67Ghz 2.66Ghz, pamięć ram 4 GB DDR3, 750 GB dysk, karta graf. Ati Radeon 5600 HD 1024mb. Windows 7, 64 bitowy. ( nie wiem czy cos jeszcze podawac) . Czytalem juz wiele na ten temat na innych forach , ale nie pomoglo - mam zainstalowany cfosSpeed dla zmniejszenia pingu , ale to nic nie daje. Prosze o szybką pomoc (moje GG - 6975725)

01.11.2010
12:09
[10]

TheFuri4n [ Junior ]

Wklejam jeszcez speedtest'a
Nic nie sciagam , ani nie mam zadnych programow p2p.
[URL=][IMG][/IMG][/URL]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.