Whiser27 [ Legionista ]
German czy Euro Truck Simulator?
Jak w temacie :) Jestem zainteresowany kupnem jednej z tej gry ale nie wiem którą wybrać i wogóle ;) Proszę doradźcie mi :) Jeśli macie coś lepszego to napiszcie! ;) Czekam na waszą odpowiedź ;) Podobno GTS jest lepsze pod względem grafiki , pojazdów , naczep i jest podobno opcja jazdy samochodem osobowym. Dużo ludzi się skarży że można jeździć tylko po Niemczech a w ETS po całej Europie lecz tam podobno jest mało miast np. w Polsce jest tylko Warszawa ;( Naprawdę nie mam pojęcia na co się zdecydować...
kong123 [ Legend ]
Zdecydowanie German TS. W ETS jest dużo błędów, miast jest mało a trasy krótkie. W GTS jazda po terytorium Niemiec jest zdecydowanie lepsza niż po Europie, która jest wykonana beznadziejnie.
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Euro Truck Simulator to małe zaskoczenie wśród symulatorów "kierowcy tira", jednak wszelkie dodatki i następne części to normalnie kaszanki. W German Truck Simulator grafika nie uległa poprawie w dużej mierze, ot trochę więcej szczegółów i bardziej realistyczne drogi.
kali93 [ Isildur ]
Montera--> To chyba graliśmy w inne gry. Wiadomo że nie ma szału i jakiś ogromnych zmian, określiłbym je jako znaczne. Wszystko to co mówi kong + licencja Man'a:)

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
German TS. bierz

LordMaster [ Pretorianin ]
GERMAN TS lepsze bardziej dopracowane i szybko sie nie znudzi ;D