GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

German czy Euro Truck Simulator?

16.02.2010
21:20
[1]

Whiser27 [ Legionista ]

German czy Euro Truck Simulator?

Jak w temacie :) Jestem zainteresowany kupnem jednej z tej gry ale nie wiem którą wybrać i wogóle ;) Proszę doradźcie mi :) Jeśli macie coś lepszego to napiszcie! ;) Czekam na waszą odpowiedź ;) Podobno GTS jest lepsze pod względem grafiki , pojazdów , naczep i jest podobno opcja jazdy samochodem osobowym. Dużo ludzi się skarży że można jeździć tylko po Niemczech a w ETS po całej Europie lecz tam podobno jest mało miast np. w Polsce jest tylko Warszawa ;( Naprawdę nie mam pojęcia na co się zdecydować...

19.02.2010
20:54
[2]

kong123 [ Legend ]

Zdecydowanie German TS. W ETS jest dużo błędów, miast jest mało a trasy krótkie. W GTS jazda po terytorium Niemiec jest zdecydowanie lepsza niż po Europie, która jest wykonana beznadziejnie.

19.02.2010
21:02
[3]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Euro Truck Simulator to małe zaskoczenie wśród symulatorów "kierowcy tira", jednak wszelkie dodatki i następne części to normalnie kaszanki. W German Truck Simulator grafika nie uległa poprawie w dużej mierze, ot trochę więcej szczegółów i bardziej realistyczne drogi.

19.02.2010
21:20
[4]

kali93 [ Isildur ]

Montera--> To chyba graliśmy w inne gry. Wiadomo że nie ma szału i jakiś ogromnych zmian, określiłbym je jako znaczne. Wszystko to co mówi kong + licencja Man'a:)

01.04.2010
17:53
smile
[5]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

German TS. bierz

04.05.2010
17:08
smile
[6]

LordMaster [ Pretorianin ]

GERMAN TS lepsze bardziej dopracowane i szybko sie nie znudzi ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.