GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mroczne tajemnice(odpalanie na vista i win 7) problem rozwiązany

15.02.2010
21:22
[1]

maciejkami [ Pretorianin ]

Mroczne tajemnice(odpalanie na vista i win 7) problem rozwiązany

Witam!
przepraszam jak był już podobny wątek, ale dużo osób ma problem z odpaleniem MT na win vista i 7. Żeby rozwiązać ten problem wystarczy odpalić gothica nie z gothic startera a z gothic moda( w folderze gothic\system). Nie wiem jak u was ale u mnie odpala za kazdym razem

05.09.2010
16:49
[2]

fifek9000 [ Samotny Bohater ]

hej a żeby to działało trzeba instalować player kit'a czy nie ? Bo mam viste i zawsze gdy próbuje włączyć MT (Nawet przez Player kit'a) to wyskakuje mi zwykły gothic z niektórymi elementami MT(Jak na przykład ten koleś z pod opuszczonej kopalni), który się wyłącza gdy gdzieś dalej podejdę

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.