maciejkami [ Pretorianin ]
Mroczne tajemnice(odpalanie na vista i win 7) problem rozwiązany
Witam!
przepraszam jak był już podobny wątek, ale dużo osób ma problem z odpaleniem MT na win vista i 7. Żeby rozwiązać ten problem wystarczy odpalić gothica nie z gothic startera a z gothic moda( w folderze gothic\system). Nie wiem jak u was ale u mnie odpala za kazdym razem
fifek9000 [ Samotny Bohater ]
hej a żeby to działało trzeba instalować player kit'a czy nie ? Bo mam viste i zawsze gdy próbuje włączyć MT (Nawet przez Player kit'a) to wyskakuje mi zwykły gothic z niektórymi elementami MT(Jak na przykład ten koleś z pod opuszczonej kopalni), który się wyłącza gdy gdzieś dalej podejdę