2. Dodajemy według schematu, np.: C. Ronaldo | Portugalia | Piłka Nożna, ale pogrubiamy tylko imię i nazwisko
3. Start po 10 głosach.
4. Wygrywa sportowiec z największą średnią punktów.
5. Podczas głosowania nie wolno głosować na swoje pozycje!
6. Swoją pozycję koniecznie pogrubiamy, można edytować do rozpoczęcia głosowania.
7. Koniec po 24 godzinach.
8. Głosujemy na stronie, która podana jest na końcu posta.

Ronnie O'Sullivan | Anglia | Snooker

Angielski snookerzysta, trzykrotny mistrz świata. Numer 1 na oficjalnej liście rankingowej na sezon 2009/2010.

Zdobywca 9 breaków maksymalnych, w tym najszybszego breaka maksymalnego w trakcie turnieju snookerowego oraz 573 breaków powyżej stu punktów zdobytych w profesjonalnych turniejach. Jedyny zdobywca trzech breaków maksymalnych w Mistrzostwach Świata w snookerze.

Pięciokrotnie pierwszy na Światowej Liście rankingowej. Uczestnik wszystkich kolejnych MŚ od roku 1993. Zwycięzca 22 turniejów rankingowych (począwszy od UK Championship w 1993 roku). Czterokrotny triumfator UK Championship, czterokrotny zwycięzca prestiżowego turnieju nierankingowego "Masters" oraz ośmiokrotny triumfator Premier League. Trzykrotny Mistrz Świata.

Formuła 1 – Brawn GP (od 2009)

Od sezonu 2009 Barrichello startuje w barwach Brawn GP. Samochód wyposażony w podwójny dyfuzor spisuje się bardzo dobrze (przynajmniej na początku sezonu). Brazylijski kierowca był na podium w GP Australii i punktował w GP Malezji (5 miejsce[10]). W Chinach dobrze wypadł w kwalifikacjach (4 miejsce mimo bardzo dużego ładunku paliwa), ale w wyscigu nie zdołał poprawić tej pozycji (mimo najszybszego okrążenia – powodem były problemy z hamulcami). W Bahrajnie Rubensowi nie opłaciła się taktyka trzech postojów w boksie i na metę przyjechał dopiero szósty. Zdecydowanie lepiej było w GP Hiszpanii , gdzie dominował przez cały weekend. Mimo najszybszego okrążenia w wyścigu, nie udało mu się jednak odnieść 10-tego zwycięstwa w karierze z powodu źle dobranego ciśnienia w oponach w kluczowym momencie wyścigu. Ostatecznie Rubens zakończył wyścig na drugim miejscu. Również 8 oczek za drugie miejsce Barrichello zdobył w GP Monako , ale już w GP Turcji pech znowu dopadł Rubensa. Problemy ze sprzęgłem na starcie, pozbawiły go wszelkich szans na zdobycz punktową. Ostatecznie Rubens nie ukończył tego wyścigu z powodu nasilających się problemów ze skrzynią biegów. W GP Wielkiej Brytanii był 3, a wyścig o GP Niemiec, mimo prowadzenia ukończył na szóstym miejscu. W GP Węgier nie zdobył punktów, jednak 23 sierpnia w GP Europy na torze w Valencii dzięki wspaniałej jeżdzie zwyciężył pierwszy raz w sezonie i 10 w karierze. Dzięki temu Brazylijczyk awansował ponownie na drugie miejsce w klasyfikacji mistrzostw świata. Po niemałych problemach za sprzęgłem Rubens ukończył wyścig o GP Belgii na 7 pozycje i zdobył cenne 2 punkty. Fantastyczny weekend zaliczył Rubens we Włoszech, gdzie na słynnym torze Monza odniósł drugie zwycięstwo w sezonie i umocnił się na pozycji wicelidera klasyfikacji generalnej.

Formuła 1 – Ferrari (2000-2005)

Partnerem Brazylijczyka został Michael Schumacher. Szefosto teamu z Maranello faworyzowało Niemca, który został mistrzem świata. Barrichello kilka razy przepuszczał kolegę, czasem zaś miał za zadanie blokować jego głównego rywala w walce o tytuł – Mikę Hakkinena. Szansę na zwycięstwo dawano mu tylko w razie awarii bolidu Schumachera. Taka sytuacja miała miejsce w Grand Prix Niemiec na torze Hockenheim. Barrichello pokazał wtedy pełnię swoich możliwości i wygrał wyścig po starcie z 18 pola. Było to jego pierwsze zwycięstwo w karierze. Wygrana w 123 starcie była do 12.07.2009 roku rekordem Formuły 1 pod względem czasu oczekiwania kierowcy na swój pierwszy tryumf. Oprócz GP Niemiec Rubens jeszcze osiem wyścigów tamtego sezonu zakończył na podium. Zajął 4 miejsce wśród kierowców, a Ferrari wygrało klasyfikację konstruktorów.