Prawie identyczną taktykę zastosował Ferguson w 1 meczu Barca : ManUtd.

10.07.2008
18:03
[7]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

a co gdy drużyna przeciwna sformuje mur? Albo nie daj Boże ludzką piramidkę, jeden zawodnik wskoczy do koła przeciwników i wybije piłkę? Ludzie myślcie trochę :)

10.07.2008
18:08
[8]

Lotnik_jack [ Konsul ]

Ja ma lepszą:
W pierwszej połowie wystawiamy "Pinokia". Przeciwnikom zrobi się go żal, widząc jak biedak się stara i mu nie wychodzi. Kiedy w drugiej połowie wszyscy wyjdą na boisko o kulach i na wózkach inwalidzkich, przeciwnikom pęknie z żalu serce i sami strzelą sobie 5 bramek.

10.07.2008
18:11
[9]

tomekcz [ Polska ]

Nie można zastosować tej "genialnej" taktyki, bo to wbrew przepisom. Nie przytoczę tutaj teraz jakiś regułek bo ich nie znam, ale coś takiego jest, że jak jeden zawodnik jest w posiadaniu piłki, to inny z tej samej drużyny nie może blokować przeciwników w taki sposób że nie mogą do niego dojść :P Wiem, że trochę chaotycznie to napisałem, ale fakt, faktem jest to nielegalne :)

10.07.2008
18:15
[10]

XMR [ Hohner ]

Fakt to jest taki ze na obrazku jedna z druzyn ma za duzo zawodników, mecz przerwany, czerwoni wygrywają 2:0

nagytow [ Firestarter ]

Czesiek_Alcatraz --> Od razu wszystko jasne, wczesniej nie wiedzialem o co chodzi :)

10.07.2008
18:55
smile
[13]

Peter24 [ Konsul ]

Średnio raz na pół roku ktoś z GOLa wpada na ten, jakże genialny, pomysł i gorąco pragnie się nim z nami podzielić... <zieeeeew>

10.07.2008
19:37
smile
[14]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

XMR -> to Ci sie udalo :D

edit: dokladnie, juz kiedys byl taki watek...

10.07.2008
19:44
smile
[15]

Może i był, ale sam to wymyśliłem. Tak samo bym wszystkich do mass defend ustawił, jedenaście piłkarzy w bramce i nie przeforsują. Albo jak mamy grać na czas, to się dziwię, że wogóle oni wychodzą za swoją połowę, ja bym im kazał powoli podawać jednemu i drugiemu, począwszy od bramkarza.