3w [ Generaďż˝ ]
Top Lista Bohaterów Gier cz. 31
Regulamin:
1. Dodajemy propozycje wg schematu:
Imię Bohatera |tytuł gry |[nick dodającego]
2. Każdy dodaje 1 propozycję
3. Po dodaniu 10 propozycji zaczynamy głosowanie, które trwa 3 dni
4. Głosujemy na jedną propozycję
5. Propozycje, które wcześniej wygrały, nie mogą potem być dodawane.
6. Nie głosujemy na swoje propozycje
7. Sprawdź, czy nie ma na liście wygranych danego/danej bohaterki gier zanim ją dodasz!
8. Co 20 częśc "Edycja Specjalna"
9. Daną część Top Listy może założyć każdy GOLowicz
10. Autor danej części nie może sam zmienić loga Top Listy - aby to zrobić musi zgłosić swoją propozycję a także zachęcić Golowiczów do zgłaszania swoich aby w ten sposób głosowaniem wybrać nowe logo
11. Dopisując do listy jakiegoś bohatera danej gry - możemy (ale nie musimy) dodać jego zdjęcie
12. Nie dodajemy do listy propozycji typu "karta z pasjansa" albo "bohater gry Saper" - i innych tego typu bzdur
Lista stałych bywalców:
1.Hitmanos
2.Kraju92
3.eXtreme86
4.m1a87z
5.*_*Cypriani
6.kolarz90
7.bezio007
8. rrrr
9. ProteZ
10. lewy rangers
11. DarthNerever
12. 3w
13. bartolo11
14. Mac94
15. Kazuya_3
16. ^Graczka^
17. beziko
18. Jamkonorek
Lista osób które mają zakaz tu wchodzić:
1.
Lista Bohaterów którzy już wygrali:
Część 1: Lara Croft |Tomb Raider| 8 głosów
Część 2: Bezimienny | Gothic | 9 głosów
Część 3: Max Payne | Max Payne | 17 głosów
Część 4: Sam Fisher | Splinter Cell | 13 głosów
Część 5: Tommy Angelo |Mafia| 8 głosów
Część 6: Kratos| God of war| 4 głosy
Część 7: Hitman | Hitman | [Jamkonorek]
Część 8: Geralt |Wiedźmin| 10 głosów
Część 9: Gordon Freeman |seria half - life | 15 głosów
Część 10: Jack Carver | Far Cry | 6 głosów
Część 11: CJ |GTA SA| - 6 głosów
Część 12: Marcus Fenix | Gears of War |8 głosów
Część 13: Tommy Vercetti |GTA: Vice City| - 6 głosów
Część 14: Klocek |Tetris| - 5 głosów
Część 15: Kate Walker |Syberia| - 3 głosy
Część 16: Nomad |Crysis| - 7 głosów
Część 17: Prince |Prince of Persia| - 12 głosów
Część 18: Garrett | Thief: Deadly Shadows | - 5 głosów
Część 19: Dante |Devil May Cry| - 5 głosów
Część 20: Rico Rodriguez |Just Cause| - 7 głosów
Część 21: Solid Snake |Metal Gear Solid| - 7 głosów
Część 22: Altair |Assassin's Creed| - 4 głosy
Część 23: Riddick |Kroniki Riddica| - 7 głosów
Część 24: Duke Nukem |Duke Nukem 3D| - 9 głosów
Część 25: Alyx Vance |Half-Life 2| - 5 głosów
Część 26: "Soap" MacTavish | Call of Duty 4 | - 4 głosy
Część 27: Rayman | seria Rayman | - 5 głosów
Część 28: Mario | Mario | - 6 głosów
Część 29: Naznaczony | S.T.A.L.K.E.R. : Shadow of Chernobyl | - 8 głosów
Część 30: Nero |Devil May Cry 4| - 5 głosów
Zwycięzcy edycji specjalnych:
#1- Dante |Devil May Cry|
Poprzednia część: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7437690&N=1
beziko [ Generaďż˝ ]
1. Żółw l mario bros. seria l [beziko]
Vismerhill [ Pretorianin ]
1. Żółw l mario bros. seria l [beziko]
2. Klayman | The Neverhood | [Vismerhill]
Bechemoth [ Konsul ]
3.Tony Hawk |seria THxx | [Bechemoth]
Lista stałych bywalców:
1.Hitmanos
2.Kraju92
3.eXtreme86
4.m1a87z
5.*_*Cypriani
6.kolarz90
7.bezio007
8. rrrr
9. ProteZ
10. lewy rangers
11. DarthNerever
12. 3w
13. bartolo11
14. Mac94
15. Kazuya_3
16. ^Graczka^
17. beziko
18. Jamkonorek
19. Bechemoth
pirat1959 [ Konsul ]
1. Żółw l mario bros. seria l [beziko]
2. Klayman | The Neverhood | [Vismerhill]
3. Robal | Worms 4 Totalna Rozwałka | [pirat1959]
You missed ...
fifek9000 [ Generaďż˝ ]
1. Żółw l mario bros. seria l [beziko]
2. Klayman | The Neverhood | [Vismerhill]
3. Tony Hawk |seria THxx | [Bechemoth]
4. Robal | Worms 4 Totalna Rozwałka | [pirat1959]
5. Ryu Hayabusa | Ninja Gaiden | [fifek9000]
Vidos [ Legend ]
1. Żółw l mario bros. seria l [beziko]
2. Klayman | The Neverhood | [Vismerhill]
3. Tony Hawk |seria THxx | [Bechemoth]
4. Robal | Worms 4 Totalna Rozwałka | [pirat1959]
5. Ryu Hayabusa | Ninja Gaiden | [fifek9000]
6. Oscar | Syberia | [Vidos]
chyrlok [ Konsul ]
1. Żółw l mario bros. seria l [beziko]
2. Klayman | The Neverhood | [Vismerhill]
3. Tony Hawk |seria THxx | [Bechemoth]
4. Robal | Worms 4 Totalna Rozwałka | [pirat1959]
5. Ryu Hayabusa | Ninja Gaiden | [fifek9000]
6. Oscar | Syberia | [Vidos]
7. Kate Archer |NOLF| [chyrlok]
Windows XP 16 [ Burnout Master ]
1. Żółw l mario bros. seria l [beziko]
2. Klayman | The Neverhood | [Vismerhill]
3. Tony Hawk |seria THxx | [Bechemoth]
4. Robal | Worms 4 Totalna Rozwałka | [pirat1959]
5. Ryu Hayabusa | Ninja Gaiden | [fifek9000]
6. Oscar | Syberia | [Vidos]
7. Kate Archer |NOLF| [chyrlok]
8. Master Chief | Seria Halo | [Windows XP 16]
R.Kubica [ Konsul ]
1. Żółw l mario bros. seria l [beziko]
2. Klayman | The Neverhood | [Vismerhill]
3. Tony Hawk |seria THxx | [Bechemoth]
4. Robal | Worms 4 Totalna Rozwałka | [pirat1959]
5. Ryu Hayabusa | Ninja Gaiden | [fifek9000]
6. Oscar | Syberia | [Vidos]
7. Kate Archer |NOLF| [chyrlok]
8. Master Chief | Seria Halo | [Windows XP 16]
9. Mike Powell | Medal of Honor: Allied Assault | [R.Kubica]
DarthNerever [ Pretorianin ]
1. Żółw l mario bros. seria l [beziko]
2. Klayman | The Neverhood | [Vismerhill]
3. Tony Hawk |seria THxx | [Bechemoth]
4. Robal | Worms 4 Totalna Rozwałka | [pirat1959]
5. Ryu Hayabusa | Ninja Gaiden | [fifek9000]
6. Oscar | Syberia | [Vidos]
7. Kate Archer |NOLF| [chyrlok]
8. Master Chief | Seria Halo | [Windows XP 16]
9. Mike Powell | Medal of Honor: Allied Assault | [R.Kubica]
10. Larry |Leisure Suit Larry| [DarthNerever]
<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]
GŁOSUJEMY:
8. Master Chief | Seria Halo | [Windows XP 16]
Mac94 [ TF2 Player ]
beziko<----- 12. Nie dodajemy do listy propozycji typu "karta z pasjansa" albo "bohater gry Saper" - i innych tego typu bzdur
POPRAWNA LISTA
1. Klayman | The Neverhood | [Vismerhill]
2. Tony Hawk |seria THxx | [Bechemoth]
3. Robal | Worms 4 Totalna Rozwałka | [pirat1959]
4. Ryu Hayabusa | Ninja Gaiden | [fifek9000]
5. Oscar | Syberia | [Vidos]
6. Kate Archer |NOLF| [chyrlok]
7. Master Chief | Seria Halo | [Windows XP 16]
8. Mike Powell | Medal of Honor: Allied Assault | [R.Kubica]
9. Larry |Leisure Suit Larry| [DarthNerever]
10. Matthew Kane | Quake 4| [Mac94]
3w [ Generaďż˝ ]
2. Tony Hawk |seria THxx | [Bechemoth]
Mikami [ Konsul ]
4. Ryu Hayabusa | Ninja Gaiden | [fifek9000]
.:Jj:. [ The Force ]
8. Mike Powell | Medal of Honor: Allied Assault | [R.Kubica]
DarthNerever [ Pretorianin ]
1. Klayman | The Neverhood | [Vismerhill]
lepper_pl [ Konsul ]
8. Mike Powell | Medal of Honor: Allied Assault | [R.Kubica]
kiub@ [ Zagubiony ]
4. Robal | Worms 4 Totalna Rozwałka | [pirat1959]
Uno07 [ Senator ]
10. Matthew Kane | Quake 4| [Mac94]
Kazuya_3 [ Ardent Alchemist ]
9. Larry |Leisure Suit Larry| [DarthNerever]
kolarz90 [ Konsul ]
8. Mike Powell | Medal of Honor: Allied Assault | [R.Kubica]
R.Kubica [ Konsul ]
10. Matthew Kane | Quake 4| [Mac94]
kub12 [ Ultimate Byakugan ]
8. Mike Powell | Medal of Honor: Allied Assault | [R.Kubica]
Grim looter [ Pretorianin ]
4. Robal | Worms 4 Totalna Rozwałka | [pirat1959]
eXtreme86 [ Konsul ]
9. Larry |Leisure Suit Larry| [DarthNerever]
^Graczka^ [ Generaďż˝ ]
7. Master Chief | Seria Halo | [Windows XP 16]
Vidos [ Legend ]
7. Master Chief | Seria Halo | [Windows XP 16]
3w [ Generaďż˝ ]
!!UP!!
3w [ Generaďż˝ ]
wygrał:
8. Mike Powell | Medal of Honor: Allied Assault | [R.Kubica] 4 głosy
za chwile nastepna część
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7467596&N=1