LIGA MISTRZÓW - runda eliminacyjna (rewanże)

27.08.2002
09:33
[1]

Kruk [ In Flames ]

Dzisiaj rozegranych zostań 5 spotkań w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. Na Old Trafford Manchester będzie podejmował Zalaegerszeg, który niespodziewanie wygrał pierwsze spotkanie. W Monachium już spokój, Bayern ma prawie pewny udział w CM. W Pradze może być bardzo ciekawie. Sparta ma dużą szansę wyeliminować Genk. Stambuł tutaj również będziemy mieli ciekawe widowisko. Rustu i jego koledzy przegrali zaledwie jedną bramką na De Kuip i mają olbrzymią szansę na pokonanie ubiegłorocznego zdobywcy pucharu UEFA, tymbardziej, że grają u siebie. Giuseppe Meazza San Siro tam będzie chyba najgoręcej. Dwa mocne zespoły i wcześniejszy remis w Lizbonie.

Co myślicie o dzisiejszych spotkaniach ? Jak obstawiacie ?
1.Zdecydowanie Manchester, ale jestem za Węgrami !
2.Tutaj proste, Bayern powinien spokojnie wygrać
3.2-0 dla Sparty po 90 minutach, bezbramkowa dogrywka i karne 5-4 !
4.Remis 0-0
5.Wygrana Sportingu 1-2

Na stacji DSF o 21:00 na żywo mecz Manchester - Zalaegerszeg !

KOMPLET SPOTKAŃ (w nawiasie poprzednie mecze)
wtorek,27 sierpnia:
1.Manchester United (Anglia) - Zalaegerszeg (Węgry) (0:1)
2.Bayern Monachium - Partizan Belgrad (Jugosławia) (3:0)
3.Sparta Praga - RC Genk (Belgia) (0:2)
4.Fenerbahce Stambuł - Feyenoord Rotterdam (0:1)
5.Inter Mediolan - Sporting Lizbona (0:0)
środa, 28 sierpnia:
6.Legia Warszawa - FC Barcelona (0:3)
7.Dynamo Kijów - Lewski Sofia (1:0)
8.Newcastle - FK Żeljeznicar (Bośnia i Hercegowina) (1:0)
9.Lokomotiw Moskwa - Graz AK (Austria) (2:0)
10.Auxerre - Boavista Porto (1:0)
11.Club Bruges - Szachtar Donieck (1:1)
12.FC Basel (Szwajcaria) - Celtic Glasgow (1:3)
13.Sturm Graz (Austria) - Maccabi Haifa (Izrael) (0:2)
14.Broendby Kopenhaga (Dania) - Rosenborg Trondheim (0:1)
15.Slovan Liberec (Czechy) - AC Milan (0:1)
16.AEK Ateny - Apoel Nikozja (Cypr) (3:2)

27.08.2002
11:12
[2]

ejj, interesuje się ktoś poza mną ligą mistrzów ? :)

27.08.2002
11:18
[3]

sergi__ [ Underworld ]

yyyy jaa :) no to tak 1.Manchester wygra 3:0 bez problemu albo bedzie nie spodzianka :) 2.Bayern wygra spokojnie 2:0 lub 3:0 3.Wieże w Sparte we awansuje ! 4.Feyenoord Rotterdam spokojnie przejdzie 5.Inter wygra chyba 1:0

27.08.2002
11:29
[4]

Sagi [ ]

1. Machester raczej latwo poradzi sobie z Wegrami, ale bede kibicowal Zalaegerszegowi. 2. Bayern bedzie oszczedzal sily i wygra "tylko" 2:0. 3. Bedzie ciekawie. Sparta wygra, ale iloma bramkami? 4. Zaciety mecz do ostatniej minuty. Stawiam na Fenerbahce. 5. 2:0 dla Sportingu i Inter ponownie zegna sie z Liga Misztrzow.

27.08.2002
11:49
[5]

Martinez [ Konsul ]

Manchester - 5:0 (choc uciesze sie gdyby jednak odpadli) Bayern - 2:0 Sparta - 2:1 Feyenord - 1:1 Inter - (b. bym chciał aby odpadł, trzymam kciuki za Sporting) 1:1

27.08.2002
12:01
[6]

transimsja (Man.U - Zalg.) jednak o 21.10 !

[8]

1.Już 3-0 dla ManU, a minęło zaledwie 25 minut, kurde nie widziałem pierwszej bramki, ale z tego co teraz widzę to ManU robi co chce z Zalaegerszegiem. Bardzo ładny gol Beckhama 2.Bayern prowadzi 1-0 po bramce Ballacka 3.Sparta przegrywa 0-1 po golu Dagano w 25 minucie 4.48 minuta i gol ONO, Feyenoord prowadzi 1-0 5.Di Biaggio 31' i 1-0 dla Interu

27.08.2002
22:01
[9]

David Beckham to gwiazda, aż miło patrzeć jak on gra. Inter niszczy Sporting :( Już 2-0. W Pradze 2-2, w Stambule 0-2, w Monachium 2-1

27.08.2002
22:03
smile
[10]

katom [ Konsul ]

Sparta-Genk 3-2 jak na razie, zajebisty mecz, na czeskiej 2 Inter spokojnie juz 2-0 prowadzi zainteresowanych Champions League zapraszam oczywiscie na www.clstats.com:)

27.08.2002
22:09
smile
[11]

4-2 dla Sparty, ale sie szykuje koncowka!!! Czesi potrzebuja jeszcze jednej bramki