Last Chaos online-forum dyskusyjne(część 3)

14.07.2007
10:36
[1]
OldDorsaj [ Senator ]
Last Chaos online-forum dyskusyjne(część 3)

Chciałbym Was wszytkich zachęcić do wypróbowania darmowej gry online o nazwie Last Chaos.Gra w 70% przypomina Lineage 2,ma też coś z World of Warcraft ale także kilka swoich,bardzo fajnych pomysłów.Gra nie jest jeszcze tak dopracowana jak 2 wymienione powyżej tytuły,niemniej jest ciągle rozwijana i wygląda już naprawdę nieźle.Na pochwałę zasługuje duża pomoc GM-ów,organizowanie częstych eventów i ogólna dbałość o graczy.Gra powstała w Malezji ale mamy też serwery istniejące w USA i właśnie na nie zapraszam.Co gra oferuje?Postaram się pokrótce to Wam przedstawić jak też spróbuję przyblizyć pewne aspekty gry które już poznałem-mam w tej chwili pawie 40 lvl).Zapraszam też graczy którzy już poznali pewnie lepiej ode mnie tę grę by pomogli w rozwijaniu tego wątku.A teraz obiecana garść szczegółów:

1.Klasy-jest ich 6 i mają z góry narzucone płcie(rozgałęzienie na 2 podklasy następuje na lvl 31 a na 32 dostajemy dostęp do nowych skilli):

-Knight:human-male,połączenie ataku,defensywy i szybkości z pokaźnym zapasem HP.Może walczyć uzbrojony w miecz tarczę lub 2 miecze.

-Healer:high elf female-chociaż ich głównym skillem są różne aspekty uzdrawiania,potrafią też być groźnym wojownikiem-kiedy zostaną uzbrojone w łuk,ich strzały wzmocnione zaklęciami powalą niejednego silnego woja czy moba.Mogą też wskrzeszać co oczywiście czyni ich potężnym sprzymierzeńcem w party.

-Mage:human(dark elf?) female-główną siłą magów są potężne czary destrukcyjne-mogą zgłębiać ciemną lub jasną stronę magii.Potrafią zadawać olbrzymie uszkodzenia,za to są słabe fizycznie i nieodporne na ataki.

-Titans:titan male-człekopodobni,olbrzymi i silni wojownicy.Ich głównym atutem jest brutalna siła i w odróżnieniu od knighta nie bawią się w jakiekolwiek taktyki tylko próbują zgnieść przeciwnika jak najszybciej.Bardzo szybko regenerują też swoje siły witalne.

-Roque:human female-chociaż słabe fizycznie,dzięki swojej szybkości i złodziejskim umiejętnościom,uzbrojone w łuk lub sztylety potrafią być bardzo skutecznymi zabójcami,bardzo pożądanymi w każdym party.

-Sorcerer:elf male-klasa wprowadzona później.Czarodziej kształcący się w magii elementarnej z wyborem ścieżki na Shamana lub Druida.

Na koniec dodam że w odróżnieniu do wymienionych na początku gier mamy możliwość rozwijania 4 cech podstawowych:strenght,dexterity,intelligence i constitution(1 pkt na każdy zdobyty lvl),co pozwala nam dowolnie kształtować naszą postać,czyli zrobić np silnego healera.Na 31 lvl następuje reset statów i można je pzrydzielic ponownie.

2.Profesje:niestety nie mam Wam jeszcze zbyt wiele do powiedzenia w tym temacie więc tylko w skrócie.Item Production:minning i powiązany z nim weaponsmith i armorsmith,herbalism i powiązane z nim alchemy i herb production,energy absorb i powiązane z nim energy processing.Skilli do nauczenia w profesjach jest bardzo dużo i jest to system bardziej rozbudowany nawet niż w World of Warcraft.

3.Pet system:gracze mogą znaleźć jajo smoka lub pan flute-i po niewielkim queście otrzymać smoka lub konika-można je rozwijać na 2 sposoby-jako normalnego peta lub mounta.Karmimy je kamykami wydobytymi w kopalni(quality stones dają 5pkt),leczymy liśćmi(green leaf-5pkt).Po 31 lvl mozemy zmienić peta na mounta.

4.Guardian system:gracze o niskim lvl mogą sobie wybrać gracza doświadczonego na strażnika-dostajemy wtedy po 20lvl unikatowy przedmiot,z kolei strażnik uzyskuje dostęp do kupna unikatów.W zakładce guardian system,opcja reneving guardian list mamy listę dostępnych strażników.Radzę przemyśleć dobrze wybór swojego strażnika-idealnie gdyby był to znajomy.

5.Crafting(opis na przykładzie własnego doświadczenia): w sumie to nic skomplikowanego-po pierwsze trzeba nauczyć się skilli,np armorsmith lub weaponsmith-każdy jest podzielony na 3 kategorie:basic,advanced i bodaj master,oraz dodatkowo na 3 stopnie.Przykładowo żeby zrobić broń na 33 lvl potrzebny jest 2 stopień advanced-oczywiście trzeba się je uczyć po kolei i każdy z nich pochłania coraz więcej SP-wspomniany 2 stopień advanced-87 SP.Gdy już masz wyuczony skill musisz mieć manual,który wypada z mobów lub który kupisz u ludzi na rynku.Więc chcąc zrobić broń 33 lvl potrzebujesz manuala na weapon 33 lvl-nie ma podziału na klasy,mając taki manual zrobisz każdą broń na 33 lvl.Klikasz na manual i pojawia się okno z wszystkimi broniami na ten lvl-klikasz tę którą chcesz zrobić i na dole pojawia się info o wysokości skilla jaki musisz mieć do wytworzenia i lista potrzebnych składników.Są to przeważnie 3 lub 4 składniki(nie wiem jak jest z wyzszymi lvl)-najlepiej spisać sobie je na kartkę.Idziesz do kowala w Randol(mineral processing) i wytwarzasz u niego potrzebne składniki.Przykładowo potrzebujesz 3 gold-klikasz na liście stone processing-gold jest w składnikach poziomu drugiego ,zaznaczasz go i masz znów wypisane co potrzeba-tu już jest potrzebna tylko kasa i podstawowe składniki które wydobywasz z kopalni-w przypadku gold to 6 imperfect stone.Gdy masz te 6 imperfect stone i kasę klikając na gold masz składniki podświetlone na biało i możesz skorzystać z opcji confirm-otrzymujesz 1 szt gold,lub nie,ponieważ niestety udaje się to gdzieś średnio w 50%.Mając wszystkie potrzebne składniki klikasz ponownie na manual,na odpowiednią broń i masz też teraz składniki podświetlone na biało i aktywną opcję confirm-klikasz i masz broń-oczywiście tu też nie musi się udać,ale z mojego doświadczenia wychodzi gdzieś 2 na 3 próby(prawdopodobnie zostało zmnienione to w patchu bo udaje się o wiele częściej teraz).Jeśli próba jest udana,manual znika.Brzmi to wszystko może trochę skomplikowanie ale takie nie jest bo klikając na dany manual czy u kowala jest wszystko wypisane i robisz po prostu to co potrzebujesz.Mimo sporej ilości nieudanych prób i tak się opłaca,ponieważ taka broń schodzi mi bardzo szybko za 45k złota,a w sumie jedynym większym wydatkiem jest manual i tool aid dzięki któremu przyspieszasz wydobycie podstawowych składników(teraz opłacalność jeszcze wzrosła).

6.Gra poza tym oferuje nam prywatne dungeony z questami gdzie tylko my mamy wstęp,normalne,ogólnodostępne dungeony,system teleportów pomiędzy miastami i krainami,liczne eventy,castle siege,system gildii i przymierzy,olbrzymie ilości mobów
do wycięcia,party system,questy i chat system.Wiele z tych rzeczy jak napisałem na początku jest wzorowane na Lineage 2,więc gracze znający tę grę będą mieli bardzo ułatwiony start.Niedawno dodano kolejną krainę(razem jest ich 4) jak też 2 nowe serwery Cariae o profilu RPG-PvP.

Dział ten będzie myslę rozwijany w przyszłości w miarę poznawania gry i różnych jej aspektów-liczę tu na Waszą pomoc.

Najważniejszy link-strona oficjalna gry z linkami do klienta,opisem gry,klas,profesji,pomocą dla początkujących itp.:

lastchaos.aeriagamescom

Klienta(400MB) można pobrać z powyższej strony(poleci około 20kbs) lub z
wwwfileplanetcom170977170000fileinfoLast-Chaos-%5BFree-Game%5D (możliwy transfer do 400kbs).Klient po zainstalowaniu i pobraniu patchy zajmuje około 900MB na HD.

Wymagania gry:

minimalne:
Windows (R) XP200098
(NT and 95 are not supported)
CPU 1 GHz Intel Pentium III or equivalent
Memory 512Mb
Hard Drive 900 Mb free hard-drive space
Video GeForce2 MXRadeon 7500 (or equivalent) with 32 Mb VRAM
Sound DirectX 9.0 Compatible sound card
Network Network 56 Kbps Internet Connection

zalecane:
2 GHz Intel Pentium IV or equivalent
Memory 1Gb
GeForce4 TIRadeon 8500 (or equivalent) with 64 Mb VRAM
Broadband Internet Connnection


Zapraszam do gry i aktywnego uczestnictwa w wątku.Na bazie poprzednich części tego wątku powstała gildia LastCrusade-obecnie 4 lvl i 25 graczy.

Link do poprzedniej części:

https:wwwgry-onlinepls043.asp?ID=6428061&N=1

OldDorsaj
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-07-14 10:37:23]
14.07.2007
10:48
[2]
Kolczes [ All vs Me ]

Pierwszy ! ^^. Heh, ja zacznę grać jutro albo jeszcze dzisiaj, w każdym razie przed wyjazdem w góry ten cholerny 10 wbiję .
14.07.2007
11:05
[3]
LegendOFaresPL [ Legionista ]

Drugi
14.07.2007
11:10
[4]
LegendOFaresPL [ Legionista ]

1
14.07.2007
11:10
[5]
LegendOFaresPL [ Legionista ]

2
14.07.2007
11:11
[6]
LegendOFaresPL [ Legionista ]

3
14.07.2007
11:11
[7]
LegendOFaresPL [ Legionista ]

4
14.07.2007
11:47
[8]
OldDorsaj [ Senator ]

LegendOFaresPL--->no właśnie że mówiono mi o tym "x" przy okazji robienia zdjęć w guild hall,ale gdy to robię to mi się po prostu x wpisuje na czacie-popróbuje jeszcze potem

Kolczes--->jeśli jeszcze nie masz guardiana a wyjeżdżasz to zostaw postać na 10 lvl i po powrocie dopiero weź guardiana
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-07-14 11:50:33]
14.07.2007
14:10
[9]
ARCYMAGZYCIA [ Junior ]

sorki ze mam diwe postacie ale powiedzialem amisi zeby mi zamiast ARCYMAGZYCIA dala ZatannaPL a stara postac wywalila z gildi
14.07.2007
17:53
[10]
GalatPl [ Junior ]

Siema. Gram Na KAtar 6 Chyba. mam 21lvl wbiłem go w 5 dni. I mam Pytanie . Dlaczego jak Chce Sprzedac Mojego Chorse na 6lvl To Nie umiem Otworzyc sklepu?? I W jakiej Cenie GO moge Opchnac
14.07.2007
19:55
[11]
Kimarco [ Chorąży ]

jakis down napisal ze nacisnac x i finoto. widzialem Twoje screeny i wychodzi Ci sam "x" ale wystarczy uzyc kombinacji klawiszy: alt+x i juz ;p . Aha i prosiłbym zalozyciela tych watków, zeby nie tylko podawal linka do wersji USA, Mal tez istnieje. Z góry ThX

BTW. nie jestem zlosliwy, ale nie nawidze spmu. Istnie je cos takiego jak picassawebpl i tam zamiesczajcie do qr** nedzy swoje screeny a nie spmujcie tutaj. wystarczy podac adres strony i finito, np tak: picasaweb.googleplKimarco110 i tutaj sa screeny

gatal musisz zresetowac skille smoka.

BTW ja tez jestem dyslektykiem i jakos zbytnio duzych bledów nie robie, jedynie one moga wynikac ze zlego wcisnietego klawisza ;p
15.07.2007
07:36
[12]
Ghorri [ ]

Jak już sie chwalimy co mamy, to ja mam dysgrafię, czego tu nie widać :) Jestem za umieszczeniem linka do wersji Mal we wstepniaku, bo niektórzy mogą się napalić akurat na większy exp, jak np ja.

Mam do oddania śmieci z mojej postaci na Usa, tam chyba jest 50K złota + jakieś tam głupoty. Grało się ciekawie, ale już mi się nie chciało od nowa grac. Jeśli ktoś to chce, to pisać tu o której będziecie w grze, to wejdę i przekażę.

A na Mal mam 32 poziom (84%), koń 18, bo już go nie expie, kasy mało.. ;)
15.07.2007
08:19
[13]
GalatPl [ Junior ]

Ty grasz Na kAtar czy Na cariee. A Ja sie Pochwale Ze ie mam zadnych problemów z Pisaniem :)
15.07.2007
19:39
[14]
mruk19X2 [ Centurion ]

mam pan flute ale nie wiem co zrobić dalej do jakiego kolesia mam iść i jak on się nazywa bo qesta na zwierzaka chcę wykonać.
15.07.2007
20:45
[15]
Ghorri [ ]

Galat --> Na Cariae.

Mruk --> Z pan flute idź do Lorraine w 1 mieście (Randol). Jeśli nie wiesz gdzie on jest, wciśnij mapę. (W). Potem będziesz musiał iść do Archeologista Jajana (nijak nie wiem jak on się nazywa, mogłem przekręcić). Żeby tam dojść idź do Teleporter (też nie pamietam, ale w Randol teleporter jest jeden) i wybierz MazarDratan (2 miasto). Odnajdź Jajana na mapie i ciesz się konikiem ;)
15.07.2007
22:45
[16]
mruk19X2 [ Centurion ]

a jak mam drake egg to gdzie mam iść?
15.07.2007
23:17
[17]
Kimarco [ Chorąży ]

ta sama czynnosc ;p Proponuje skonczyc temat dys** . Ps dysgrafia ( ktora tez mam) nie ma nic tu do rzeczy.
16.07.2007
13:13
[18]
Extermis [ Legionista ]

hah juz 23 i Drake 16 ^^
Heaven stone zmniejsza prawdopodobienstwo ze bron sie zlamie ?
16.07.2007
14:40
[19]
OldDorsaj [ Senator ]

Link do serwerów malezyjskich można oczywiście dodać-podajcie go tutaj a ja go umieszczę w następnym wątku(niestety nie mam abonamentu więc nie mogę edytować).Jeśli chodzi o screeny to nie widzę nic złego w umieszczaniu ich tutaj-po to jest ten watek żeby zachęcić nowych a screeny z gry doskonale się do tego nadają-oczywiście nie należy zasypywać wątku dziesiątkami własnych,ale też bez sensu byłoby odsyłanie kogoś do innych stron żeby sobie obejrzał jak wygląda gra.
16.07.2007
17:50
[20]
mruk19X2 [ Centurion ]

a pet jak zdobywa level ? bo mam konika 1 level i nie zdobywa expa dałem mu kamienie i też nic co jest? albo coś źle robię?
16.07.2007
19:04
[21]
Kimarco [ Chorąży ]

im dluzej bijesz moba (nie noba ! ) to on dostaje wiecej exp.

wwwlastchaoscom.my to jest adres do malyzjanskiej strony LC
17.07.2007
16:52
[22]
wornock [ Armin van Buuren ]

Ściągam, trudno się w niej połapać o co chodzi? I czy trudny tu jest angielski?
17.07.2007
18:38
[23]
Extermis [ Legionista ]

Angielsku u NPC jest dosc latwy, nawet jesli nie bedziesz wiedzial o co chodzi to sadze ze latwo zrozumiesz. jesli chodiz o questy to cala historia etc jest napisana w miare przystepnym jezyku jednakze zeby jeszcze ulatwic i zeby eni trzebabylo czytac wszystkiego na koncu jest umieszczony na zielono skrot co dokladnie masz zrobic.
pozatym Twoje mozliwosci w rozmowie z npc ograniczaja sie zazwyczaj do "buy" "sell" "learn" i do "confirm" "cancel"
znowu z ludzmi to roznie tak jak i w innych grach zalezne od tego na kogo trafisz tak zrozumiesz.
17.07.2007
19:32
[24]
wornock [ Armin van Buuren ]

Próbuję zmienić hasło ale wyskakuje czerwony komunikat i pisze jakie litery i jakie cyfry ma zawierać nowe hasło, czy ktoś mógłby mi powiedzieć z jakich liter i cyfr musi się ono składać? Proszę o odpowiedź bardzo szybką w miarę możliwości :)
17.07.2007
20:41
[25]
wornock [ Armin van Buuren ]

Powie mi ktoś jak zmienić hasło, na starym, który przysłali mi na maila też sie nie moge zalogować w grze, ale na stronie tak...wtf?
17.07.2007
20:47
[26]
Extermis [ Legionista ]

Haslo musi zawierac minimalnie 8 znakow w tym conajmniej 1 cyfre, conajmniej 1 wielka litere i conajmniej 1 mala. i chyba nie moze w nim byc znakow interpunkcyjnych jak myslnik kropka czy wykrzyknik. no i oczywiscie bez polskich znakow
17.07.2007
20:50
[27]
wornock [ Armin van Buuren ]

Co ja mam w te 2 pola wpisać?
17.07.2007
20:52
[28]
Extermis [ Legionista ]

no w 1 password a w 2gim confirm password czyli jeszcze raz to samo
17.07.2007
20:58
[29]
wornock [ Armin van Buuren ]

No dobra, wpisałem tam ten śmieszny password, który od nich otrzymałem, typu s4TG3fc5, wpisałem go w obydwóch rubrykach i zatwierdziłem ENTEREM, gdzie teraz zmienic te hasło?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-07-17 20:58:51]
17.07.2007
21:01
[30]
Extermis [ Legionista ]

omm nie pomyslalem ze w tym moze tkwic problem.... tam wpisujesz 2 razy nowy password :P
17.07.2007
21:07
[31]
wornock [ Armin van Buuren ]

Teraz ustawiłem sobię hasło typu: Maselniczka7 i nie mogę się w grze zalogować, dodam, ze na stronie jestem wylogowany. Wyskakuje mi komunikat "invalid password"
17.07.2007
21:11
[32]
Extermis [ Legionista ]

moze zly username? nie wiem w tym Ci nie pomoge ponoc ktos wczesniej sie juz z tym spotkal i jakos temu zaradzil, mozesz posuzkac w czesci2 tego tematu moze cos tam bedzie... albo poczekac az ktos taki sie zjawi i cos poradzi
17.07.2007
21:22
[33]
wornock [ Armin van Buuren ]

Ja poczekam lepiej na kogoś kto mi pomoże :)
17.07.2007
21:28
[34]
hermin [ Legend ]

Może źle napisałeś, albo jakąś literówkę zrobiłeś?
17.07.2007
23:32
[35]
OldDorsaj [ Senator ]

wornock--->na tym screenie który dałeś miałeś właśnie podać swoje własne haslo by zmienic to od nich-w obu polach(typu Maselniczka7 jak napisałeś)-jeśli wbiłeś te stare tam to już teraz musisz go używać-myślę że już nic nie zmienisz na tym koncie
18.07.2007
10:33
[36]
Kimarco [ Chorąży ]

heh wy mcie problem z ang ?? to wejdzcie na mal tak okolo 1 w nocy ( +- 2h) to same krzaczka lataja ;p . ale cale szczescie ze tylko krzaczkuja jak gadaja ze soba, a tak to normalnie tez po ang nawijaja i to dosc dobrze.
18.07.2007
10:34
[37]
mruk19X2 [ Centurion ]

a w co musi ładować rogue ? Proszę pomóżcie
18.07.2007
10:37
[38]
wornock [ Armin van Buuren ]

Hasło na bank dobrze wpisuję. Mógłby ktoś pomóc?
18.07.2007
11:54
[39]
Ghorri [ ]

No, trochę te krzaczki denerwują, ale to tylko w nocy na szczęście :) W dzień krzaki znaleźć ciężko, ale też występują. Generalnie da się z tym żyć, bo angielskiego też prawie ie znam, więc mi to różnicy nie robi ;P

Mruk --> Rogue pakuje do 31 lvlu all w dex.
18.07.2007
12:34
[40]
wornock [ Armin van Buuren ]

Zrobiłem reinstal gry, pobrałem wszystkie aktualizację i nadal nie mogę sie zalogować. Nawet założyłem 2 konto. Wie ktoś o co chodzi?
18.07.2007
14:13
[41]
OldDorsaj [ Senator ]

wornock--->na ten password co ci posłali powinieneś na 100%
18.07.2007
14:21
[42]
wornock [ Armin van Buuren ]

Tylko, że nie wszedłem...

Może zrobimy tak, zagadaj do mnie na gg: 7949244, a ja ci podam log+pass a ty sprawdzisz czy można się zalogować, a ja później zmienię hasło. OK?
18.07.2007
16:37
[43]
mruk19X2 [ Centurion ]

A w co musi ładować sorcerer inaczej sumoner w siłę czy inteligencje?
18.07.2007
22:10
[44]
Kimarco [ Chorąży ]

sorcer czyli mag a jak mag to uzywa magi i wali z magi czyli zuzywa mane ;p Czyli pakuj w int ;p :)
19.07.2007
11:49
[45]
OldDorsaj [ Senator ]

wornock--->wyślij na olddorsaj@gmailcom
20.07.2007
15:50
[46]
GalatPl [ Junior ]

Siema. gram na katar 6. Mam Light Of Odin +1 . Po ile moge go sellnac??
21.07.2007
11:03
[47]
Kimarco [ Chorąży ]

niech kazdy dokladnie przeczyta ten temat, bardzo wazne, głównie dotyczy to graczy na USA (mal tez)

gamecenterplforumindex?showtopic=177791
i badzcie ostrozni.
21.07.2007
20:39
[48]
OldDorsaj [ Senator ]

Kimarco--->ciągle o tym mówią w grze i ostrzegają-jak ktoś jest na tyle głupi żeby próbować to jego strata-myślę że za samą chęć czitowania w grze takiemu się należy kara
24.07.2007
14:14
[49]
Kimarco [ Chorąży ]

Pozdrowienia z egehy
24.07.2007
15:35
[50]
Falgar [ Legionista ]

Mam wielkie pytanie. Do czego służy accessories of the god?? Co należy z tym zrobić?? Czekam na odpowiedź...
24.07.2007
15:38
[51]
Ghorri [ ]

U nas na MAL GMowi się nudziło i koło miasta przywoływał potworki z egehy. Mnie to kosztowało 9% expa, a na drugiej-testowej postaci, chyba 70 :). Oprócz nazbierania czekolady (20 sztuk chyba) i ok 100K złota nic ciekawego nie było. (no, może screeny :)

Nadal mam do oddania te śmieci, Hermin się miał zgłosić, ale chyba juz nie gra, albo zapomniał. Nie chcę oddawać tego nieznajomym, więc zgłaszać się :)
24.07.2007
17:31
[52]
Kimarco [ Chorąży ]

to ja sie zgłaszam ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-07-24 17:31:30]
24.07.2007
22:20
[53]
Ghorri [ ]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-07-24 22:22:44]
25.07.2007
10:58
[54]
OldDorsaj [ Senator ]

praca,praca i jeszcze raz praca-nie ma czasu zbytnio na granie,ani nawet na pisanie na forum :(-zazdroszczę wam wakacji-za to gildia rośnie w siłę,sporo osób dużo gra i nabija szybko levele-niektórzy już są całkiem blisko mnie :P
26.07.2007
18:03
[55]
Kimarco [ Chorąży ]

stało sie Gmowie na MAL ruszyli dupska ;)

OldDorsaj--> zobacz na ostatnia wypowiedz w oknie djalogowym ^^ cos tam znaja tego ang azjaci (ten funnybou [moj kumpel] jest z Malezji i dobrze nawija)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-07-26 18:05:10]
26.07.2007
18:18
[56]
Ghorri [ ]

To juz się powoli staje uciążliwe... Rano od 10 do 13 nie dało się wbić na LC (na USA się dało, więc wbiłem i spotkałem kilku gości z Last Crusade). Teraz też nie da się wbić na LC, widocznie servery testują.
Możliwe, że jednak coś ruszyło, bo gdzieś o 15 był turniej clan vs clan na katar4. Wbiło kilku 90-lvlowców, i miałem okazję dostać strzała od kilku :)
26.07.2007
18:40
[57]
Kimarco [ Chorąży ]

Nom masz racje jak mnie wywalilo z LC to juz nie mogłem wejsc a strona LC nie dziala, bo jakas modernizacje robia ;) . BTW wkoncu obnizyli cene za wejscie na Egehe za 10mil na 5 mil. Ale i ja tak tam podruzuje za 2 mil ;)
27.07.2007
05:46
[58]
dunay2 [ Junior ]

Bylby ktos ze starych wyjadaczy tak uprzejmy i podpowiedzial gdzie znalezc wejscie do "Personal Dungeon" ( boc to przecie nie podziemia "Keeper of Roland" ) ??

Zapewne bedzie tak jak to najczesciej bywa - to co najprostsze, natrudniej znalezc.. Szkoda ze nic nigdzie nie ma o tych "Personal" podziemiach, poza wzmianka ze "gdzies na polnoc"..

Zreszta.. niewiadomych jest wiecej, a informacja w tej grze wyraznie "kuleje".. Wiadomo tylko ze "gdzies" jest i istnieje, "trzeba tylko poszukac".. Tyle to kazdy glupi wie..

- "Przekopac sie" przez trzy strony tylko tego forum i przeczytac kazdy post, moze doprowadzic czleka do obledu - nie mowiac o straconych godzinach. Po "przebiegnieciu sie"po roznych forach, mam w glowie pustke i totalny chaos(nie darmo gra ma swojej nazwie czlon: - "Chaos") i juz nie wiem gdzie.. co.. i o czym pisali..

Bylbym wdzieczny za informacje (inni pewnie tez..).
27.07.2007
10:56
[59]
Kimarco [ Chorąży ]

strona gamecenterpl sie klania. ;)

Sa 2 dungeony personal i public.

Personal to idziesz obok Lorraine i tam jak napisales wczescniej jest NPC i z nim gadasz, albo wcisinij alt+w i 2 razy kliknij na miasto i zrobi Ci sie zblizenie.
27.07.2007
11:57
[60]
Ghorri [ ]

GMowie z USA ściągają od naszych... --> :D

Nie mogłem za ch** wbić na MAL, więc USA włączyłem. Nikt nie chciał kasy - trudno. Ulepszyłem sobie set 13 do +3 i broń 13+5 samymi smeltingami :)

OldDorsaj --> nie wiesz ile ta kusza 13+5 może być warta? Nie ulepszona kosztuje chyba 4,400. Ile wołać za to, jakbym sprzedawał? Oczywiście, żeby zeszła :) (żeby człek na 9-13 lvlu miał chociaż tyle kasy.. :D)
27.07.2007
12:43
[61]
dunay2 [ Junior ]

[59]Kimarco [ Legionista ] gamecenterplforumindex?showforum=457

strona gamecenterpl sie klania. ;)

Sa 2 dungeony personal i public.

Personal to idziesz obok Lorraine i tam jak napisales wczescniej jest NPC i z nim gadasz, albo wcisinij alt+w i 2 razy kliknij na miasto i zrobi Ci sie zblizenie.
-------------------------------------------------------------------------

- Przepraszam.. ale moze znajdzie sie ktokolwiek bardziej serio, i (mysle ze nie tylko mi) w koncu bardziej konkretnie podpowie?? - Juz pisalem ze wiem o tym ze "gdzies" to jest.. Wiem ze GDZIES jest zloto na Alasce i GDZIES jest Trojkat Bermudzki (logiczne ze tam gdzie Bermudy.. a gdzie Bermudy?? - "glupi jakis?? - Jasne ze tam gdzie Trojkat Bermudzki!"), ale to zazwyczaj nie wystarcza..

Oczywiscie ze bylem na tym forum ktore " mi sie klania" i czytalem ciebie, - tyle na pierwszej tylko stronie jest 42 (slownie: - CZTERDZIESCI DWA) watki(tematy?), a stron jest DZIESIEC!
- Wiec zajrzalem tam przed kilkoma minutami i.. zrezygnowalem!!
- Owszem.. Dziekuje za fatygowanie sie i pouczenie mnie, oraz za tak "wyczerpujaca" informacje, ale mi nie o to chodzilo..

Dalej "wiem ze nic nie wiem"..

Za Lorraine jest owszem wejscie do dungeonu Keepera Rolanda, ale tam mam cztery questy:
a Upolowac Balroga..
b Uratowac Ksiezniczke..
c Przejsc kanion Ajaki..
i..
d Gate of Dimension (Droga do innych wymiaruow?)

...i wiecej nic!

- A do tych questow "Dungeon Tickets" jest NIEPOTRZEBNY!

- Jestem wiec w punkcie wyjscia i w dalszym ciagu potrzebuje pomocy i informacji..
27.07.2007
12:53
[62]
Kimarco [ Chorąży ]

do dungeonu hunt for barlog nie potrzebny jest bilet, ale do D2,3,4 sa juz potrzebne. Odpowiedni dungeon jest dal wybranego lvl . i to sa tylko te personal dungeony, sa jeszcze public D.

Mam nadzieje ze o to chodzi, albo moze nie za bardzo kumam.

a na tamtym forum jest opcja szukaj ;)
27.07.2007
14:25
[63]
Yassey [ Pretorianin ]

Wpisałem się przez pomyłke w starym wątku, więc powtórzę moje pytanie tutaj. Jak ze smoczych części zrobić unikatową broń, ewentualnie u kogo należy to zrobić? Chcę miec Dragon Magic Staff, mam już potrzebne do niej Dragon Heart i Brain, brakuje mi jeszcze Blood, ale jak już zdobędę to nie wiem co dalej z tym wszystkim począć. Z góry dziekuję za pomoc!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-07-27 14:28:45]
27.07.2007
15:20
[64]
Kimarco [ Chorąży ]

idziesz do animal trainer-a i tam wybierasz opcje gdzie sa opisane bronie lub zbroje i wybierasz co chcesz miec.
27.07.2007
15:24
[65]
dunay2 [ Junior ]

Kimarco [ Legionista ] gamecenterplforumindex?showforum=457

do dungeonu hunt for barlog nie potrzebny jest bilet, ale do D2,3,4 sa juz potrzebne. Odpowiedni dungeon jest dal wybranego lvl . i to sa tylko te personal dungeony, sa jeszcze public
-----------------------------------------------

Dokladnie o taka wlasnie informacje mi chodzilo.. Dziekuje..

Wczesniej pisalem iz informacja w tej grze (delikatnie mowiac..) jest niepelna..

Jak i skad moge wiedziec ze podziemia Keepera Rolanda sa MOIM dungeonem(ktorego szukam, a nigdzie po nim sladu nie ma..) a nie jego?? - A juz na nadprzyrodzona umiejetnosc jasnowidztwa wygladalaby wiedza, iz DOPIERO na 2-gim lvlu wymagana jest "wejsciowka" w postaci "personal dungeon ticket" a pierwszy lvl jest "gratis"..

Metoda prob i bledow - przy niewystarczajacej informacji - to ja stracilem 6 lvl smoczka u Tresera Zwierzat (uzylem nieopatrznie opcji "sacrifice" - by sie przekonac na czym polegac ma owo "ofiarowanie"..)

Tak czy inaczej.. - dziekuje za informacje..

P.S. Jeszcze slowo odnosnie opcji "Szukaj"..
- W kazdym spoleczenstwie okreslony procent populacji, jest tzw. "niezaradny zyciowo" i spoleczenstwo w jakims stopniu bierze na siebie odpowiedzialnosc za los tych, ktorzy nie potrafia radzic sobie w zyciu i opiekuje sie takimi - jak tez wspomaga roznymi formami.. - Jest to obowiazek kazdej spolecznosci.
Ja widocznie jestem taki w internecie, i to pewnie dlatego iz z innej epoki pochodze i nie ma w tym zadnej ujmy dla tych, ktorzy mi pomoga i wyciagna do mnie pomocna dlon..
27.07.2007
19:35
[66]
OldDorsaj [ Senator ]

dunay2--->no myślę że Kimarco odpowiedział ci w pierwszym poście wyczerpująco,ale jeśli grasz na USA na serwach Cariae to chętnie w jakimś stopniu wezmę na siebie odpowiedzialnosc za Twój los jeśli nie potrafisz radzić sobie w zyciu,a własciwie grze i zaopiekuję się Tobą zostając Twoim guardianem- jak też mogę wspomóc rożnymi formami-a że też jestem z innej epoki(rocznik '61)więc pewnie jakoś się dogadamy :P

Ghorri--->no ten przywołaniec spowodował dziś dwa moje zejścia-pierwszy raz się sam na niego rzuciłem nie przygotowany i wytrzymałem 4 ciosy,więc poleciałem w grupie wcześniej ładując sobie buffy i max minerały-wtedy użył czaru i wszyscy wokół padli(ja też oczywiście)

Kimarco--->jak na nich wołacie,stawiasz pierwszy krzaczek,albo dwa(pod warunkiem że chiński sobie zainstalujesz czy co)? :P
29.07.2007
02:27
[67]
OldDorsaj [ Senator ]

Kimarco--->teraz zauważyłem dopiero-czy wy na MAL płacicie za wstęp do Egehy?
29.07.2007
09:11
[68]
Ghorri [ ]

No tak :)
Przedtem było 10M, teraz zmniejszyli do 5. Wlazłem tam wczoraj, ale nie wiem po co :P Mogłem sobie za te 5M mixturek i cukierków kupić...
29.07.2007
11:34
[69]
OldDorsaj [ Senator ]

na USA jest za darmo,troche to bezsens z tym płaceniem za wstęp-wczoraj dałem się w końcu namówić na bogle party kumplowi z USA-skończyło sie na stracie 4%-było nas 8 osób powyzej 40,ktos nawet chyba 60 czy 70 i udało się 2 zabic-ale 2 razy byłem zglebiony i zrezygnowałem
31.07.2007
20:49
[70]
Kimarco [ Chorąży ]

to cos cienko Ci idzie :) ja na ege padlem 2 razy, raz Pk a raz Valkouer demon (czy jakos tak) dolecial do skaly i walnol 3 razy. ale ogolnie to fajnie bylo, bo mala ekipa ja leczylem i walilem ;)
01.08.2007
01:14
[71]
OldDorsaj [ Senator ]

Kimarco--->może moby są silniejsze,nie mam pojęcia,ekipa wydawała się silna,było 2 healerów,miałem 2k defa,biliśmy w 8 jednego moba-w sumie ja na 40 wtedy i jeden na 34 byliśmy z najniższym lvl-mob musi być silny bo dostałem 55k exp przy 8 osobowym party gdy np sam bijąc czerwone giant larwy w Merac mam 30k
03.08.2007
13:15
[72]
OldDorsaj [ Senator ]

no to 41 zrrobiony-kupilem nowe mieczyki 45+10 za niecałe 12kk-stare poszły za 9kk(kupiłem je kiedyś za 6kk)-od kilku dni nie umię skompletować nowej zbroi-nikt nie sprzedaje spodni i butów na 46-47-szczególnie to pierwsze pilnie potrzebne-nawet manuala nie spotkałem.Konik ma prawie 44 lvl
03.08.2007
14:09
[73]
Yassey [ Pretorianin ]

Mam kolejne pytanie, wie ktoś do czego służy Accesories of the God? I jakie przedmioty można wkładać do Combination Box i Power Box oraz co można z ich połączenia uzyskac?
03.08.2007
19:25
[74]
Ghorri [ ]

Wiem, że do combination box wkładasz 3 pierścionki, amulety, czy tam co chcesz (wszystkie accesories), a powstaje jeden, o losowych statystykach.

Dorsaj --> No widzisz, na USA nie jest aż tak źle z expem. Ja za larwe dostaje 24K expa, ale mam je czerwone, więc, gdy "wybieleją" będzie koło 30 może.

Jeśli się chwalimy lvlami, to 36 wbiłem dziś :) Jeszcze 1 lvl będę mógł założyć cały set 40-42 (już go mam, ale niestety no helmet) Mój smok już się nie nadaje do expienia na nim, bo potwory mają zbyt dużo życia, więc od siodłałem go i chociaż troszkę defa daje ;)

Ma ktoś może informacje na temat nowego servera na USA? Jeśli powstanie, to od razu przenoszę dupsko, bo Mal jest dosyć dziwne, ale doszedłem zbyt daleko, żeby na USA odejść w tej chwili :) Na nowym servie wszyscy jadą od nowa, co daje dużą motywacje :) Nawet nie myślę o byciu w TOP, bo ja nie gram całymi dniami, ale będę tym gostkiem ze średnim, a nie jak tu na MAL niskim lvlem :)
04.08.2007
00:28
[75]
OldDorsaj [ Senator ]

Yassey--->combo box tak jak opisał Ghorri,zaś power box służy do tworzenia minerałów-wrzucasz tam proszek,bizuterię i smelta-niestety jest to kompletnie nieopłacalne

Ghorri--->nic nie wiem żeby miały być nowe serwy-nie licząc 2 nowych Cariae-serwa RPG i zwykłego.Na Cariae w dalszym ciągu można dołączyć do średniej a nawet do czołówki przy większym zaangażowaniu.Giant larva jest na 41 w dalszym ciągu czerwona i daje teraz już tylko 20k
04.08.2007
07:45
[76]
GalatPl [ Junior ]

Od Kturego lvl Mozna Zrobic DUngeon 3 mam 23lvl ten papierek. i mmam 29lvl drake :)
04.08.2007
10:46
[77]
Ghorri [ ]

Czytalem cos o nowym servie na gamecenterpl, podobno miał w połowie sierpnia powstać (tak twierdził jeden z użytkowników)

OldDorsaj --> Wiesz może z jakich potworów proszek wylatuje? A co do Larw, to one mają 50 lvl, więc na 46 lvlu chyba są już białe (albo żołte, nie wiem dokładnie)
05.08.2007
12:16
[78]
OldDorsaj [ Senator ]

GalatPl--->nie pamiętam,ale tam chyba pisze-peta nie można mieć w dungeonie chyba o ile pamiętam-na 23 nie dasz rady to pewne
05.08.2007
17:25
[79]
sepultur [ Junior ]

Czesc, mógłby jakiś mag mi wytłumaczyć jak działa skill Mana Barrier? Jakos z tych ang. opisów nie nardzo rozumiem.thx
05.08.2007
17:55
[80]
Ghorri [ ]

Ja jestem magiem, troszkę o tym wiem. Gdzie grasz? Na USA, czy na MAL? Pytam, bo nie ma z kim expic.. :P Mana barier, to redukcja obrażeń niemagicznych, które otrzymujemy. Na 1 poziomie redukuje się 5% otrzymywanych obrażeń, na 2 - 10%, na 3 - 15%, na 4 - 20%, na 5 - 25%.

Dokładniejszy opis skilli:
engforum.lastchaoscom.myviewtopic?t=2355
05.08.2007
18:36
[81]
sepultur [ Junior ]

Dzięki Ghorri, gram na USA na Katarach. nick:sepulturPL
05.08.2007
20:09
[82]
GalatPl [ Junior ]

Siema. mam taki kamien Concentration Of dexterity. jezeli ktos wie do czego to sluszy i jak to uzyc prosze niech odpowie
05.08.2007
23:16
[83]
OldDorsaj [ Senator ]

GalatPl--->ja tego nie rozgryzłem i nie mam pojęcia jak go użyć
06.08.2007
07:17
[84]
GalatPl [ Junior ]

Old Moze jezeli znasz ang To wejdz na forums.aeriagamescomviewtopic?t=27445&sid=2d2f2b140f63b0a3170b1b68498a01e4
I przezcytaj potem mi powiedz o co tam idzie. tam gadaja O CoD
06.08.2007
19:09
[85]
GalatPl [ Junior ]

A i jak zdobede roque 31lvl to ktura profesja lepsze. ranger czy assasin
08.08.2007
08:47
[86]
broxb [ Junior ]

Mam pytanie do OldDorsaja: w jakim celu expisz peta na tak wysokie lvl ?
08.08.2007
10:36
[87]
Ghorri [ ]

GalatPL --> Nie ma lepszej profesji. Wybierz tę, która Ci odpowiada. Ranger walczy kuszą (co może być nudne..), a assasin daggerkami.

broxb --> Bo na USA ciężko konia sprzedać. Każdy zanim się dorobi 10 milionów, już zdąży wyexpić swojego peta na 31 lvl. (na MAL odwrotnie, tylko, że u nas koń na 31 lvlu ok 39-42m)


Ja mam chwilową przerwę w LC, spowodowaną pracą, a i ogólnym znudzeniem rąbaniem potworów. Wczoraj z ciekawości zacząłem grać Sorcererem na USA, nawet spotkałem Dorsaja, jak poginał na smoku.. :D Widzę, że na USA żywo ściągają od nas. Tyle, że ściągnięty pomysł udoskonalili, bo potwory z egehy przyzywają na arenie, więc expa nikt nie traci :)
08.08.2007
18:31
[88]
OldDorsaj [ Senator ]

broxb--->nie wiem skąd Ghorri wymyślił tę bzdurę(sorry ale to naprawdę totalna bzdura) ale ja expię konia na 3738 lvl po to żeby mieć potężne buffy do ataku i obrony dla całego party-teraz do Ghorriego-ja miałem 10kk około lvl 2728-pet zdaje sie był na 1617 w tym czasie,kiedy zrobiłem smoka na 31 i na mounta miałem lvl 35 i kasy miałem tyle że mimo wydania na bron i armor kilkunastu kk,kupiłem konika unmount na 31 lvl za 12 kk-teraz ma już 34 lvl-w tej chwili na 41 lvl mam smoka mounta 31lvl,konia na 34,weapon 45+10,armor 45 na +4,15kk w złocie i cały store zawalony itemami za kolejne 10kk-i jeszcze co do ściągania z MAL-wiesz ,że to ta sama firma ma serwy na MAL i USA?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-08 18:33:16]
08.08.2007
20:29
[89]
Ghorri [ ]

"nie wiem skąd Ghorri wymyślił tę bzdurę"

Bo to trzeba się z tym urodzić... ;)
Z tym dorobieniem się, to zależy już od człowieka i jego umiejętności handlu, itp.. Gdybyś nie skakał po serverach poszukując tanich rzeczy i nie bawił się w crafting miałbyś raczej troszkę mniej kasy.

"a miałem 10kk około lvl 2728"

Można wiedzieć na czym się tak dorobiłeś? Na tym, co wymieniłem wyżej?

"jeszcze co do ściągania z MAL-wiesz ,że to ta sama firma ma serwy na MAL i USA?"

To akurat powiedziałem w żartach, wiem o tym :)

Jeszcze jeden cytat:
"ale ja expię konia na 3738 lvl po to żeby mieć potężne buffy"

W poście [72] pisałeś, ze koń ma prawie 42 lvl, pewnie Broxb pytał dlaczego akurat na ten lvl go expisz. Oczywiście to nie zmienia faktu, że strzeliłem potężną głupotę (wg Ciebie), ale byli ludzie, którzy nawet na MAL na 30 lvlu mieli ok 2-5kk (co na MAL jest uważane za grosze) i peta na 15-25 lvlu.
Po prostu myślałem, że na USA ciężej jest z kasą. Na podstawie tego orzekłem głupotę :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-08 20:30:09]
09.08.2007
01:38
[90]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->ach,to ja strzeliłem gafę z tym lvl konia,przejęzyczenie albo źle wklepałem-oczywiście chodziło o 34 lvl-a z kasą jak z kasą,będą tacy co zarobią bez problemu i tacy co nie umieją nic zarobić-jak w życiu :P
10.08.2007
00:24
[91]
OldDorsaj [ Senator ]

nasza gildia na serwach USA(Cariae)-Last Crusade-awansowała na lvl 5-w związku z tym jest kilka nowych miejsc-zapraszam----niestety ja mam problem z graniem,każda gra online czy nie wywala się po max 15 min-format partycji c i reinstal systemu nic nie pomógł,jeszcze spróbuje zrobić pełny format dysku ale mam przeczucie że jakiś sprzęt siada i mam nadzieję że to nie płyta główna :(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-10 00:25:44]
10.08.2007
10:19
[92]
OldDorsaj [ Senator ]

problemy z serwami Cariae chyba za nami,w nagrodę dziś 24-godzinny event-double exp i gold-akurat wszedłem do gry o 1 w nocy na jego początek i o dziwo nie miałem wyżej opisanych problemów z moim kompem-grałem do 5 rano i przez 3 h zrobiłem 40% lvl-brakuje 5% do 42 :P
10.08.2007
13:38
[93]
Ghorri [ ]

Do ilu można ulepszyć u was, na usa brońzbroje? Do +10? Tak pytam z ciekawości. Na mal do +15 broń i zbroja.
Na usa też wniesiono opłatę za Egehę :) Na początku było 5 000 000, co na USA jest sporą sumą, teraz jest 800 000. Widocznie za dużo Low lvlów wchodziło, skończyło się szybkie expienie..

A na MAL dzieją się ostatnio dziwne rzeczy.. W 2 dni hs staniał prawie 2 miliony. Przedwczoraj jeszcze sprzedałem hs za 7,5, a dziś jeden gość nie może kilkudziesięciu za 5,5 sprzedać :) Jak widać wszystko idzie w dobrym kierunku, może za rok i na mal bedą normalne ceny.. ;P
12.08.2007
10:24
[94]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->+10 to max,przynajmniej ja nigdy nie widziałem żeby ktoś miał więcej-co do waszych cen na MAL to nie mogą spaść do poziomu USA z tego względu że przy prawie 10-krotnie szybszym exp załamałaby się tam ekonomia-ale widocznie ta właśnie ekonomia wymusiła korektę(a może zmniejszają wam exp powoli i dlatego?)

Ja już 42 lvl-pochwalę się jeszcze tylko że w naszej gildii grają 3 dziewczyny-co jest naprawdę niezłym wynikiem-wszystkie wybrały roque,jedna z nich już 37 lvl i została drugim advisorem :P
12.08.2007
13:12
[95]
EvoPL [ Legionista ]

Siemka. Jestem tu nowy. Gram od wczoraj. Mam tytana lvl 11. Bardzo fajna stronka, dużo można się dowiedzieć. Moj nick w grze EvoPL gram na C3 jak wiekszość pewnie.
12.08.2007
19:19
[96]
ami/lc [ Junior ]

Tak sie zabija Baala :

(Dwa screen'y)
i208.photobucketcomalbumsbb189amisia2007shot08-12-07174229.jpg
i208.photobucketcomalbumsbb189amisia2007shot08-12-07174310.jpg

Szkoda ze tak mało kasy dropnął :P No i niestety mojego towarzysza nie zdołałem uratować :[ Ale pomśliłem jego śmierć :P
12.08.2007
22:12
[97]
Ghorri [ ]

Kurde, dziś też z ciekawości poszedłem na baala magien na 36 lvlu.. ;) Efekt jest do przewidzenia, dedłem dwukrotnie, pomimo wszystkich moich buffów na lvlu 5 i wszelakich potek..

Ami --> Ile miałeś magic defa? Ja miałem wymaxowany passiv maga + potka lvl 12 + 60 z peta, razem koło magic 300 defa. (brakło tylko potion od increased defensive, ale nikt w miescie nie miał - wiadomo, to MAL :) ) Zwykłego defa miałem 1700 (wiem, mało, ale mag, to mag.. :P) Szedłem na 7-8 hitów, a chlałem greater potionki.. Zostało dziadowi 23 życia, dobry healer by wystarczył, by go ubić. (no, może dwóch healerów.. :P)

Tak przy okazji: Gram juz na USA dobry tydzień, spodobało mi się tam, poznałem fajnych ludzi, nawet wolny exp nie przeszkadza.. :) Na razie grałem Sorcererem, wbiłem tylko 20 lvl, bo czasu mam mało. Wczoraj zacząłem magiem, ale dziś wcale nie grałem, więc 13 lvl tylko. Żegnaj Mal :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-12 22:14:55]
12.08.2007
22:28
[98]
ami/lc [ Junior ]

Teraz niestety Ci nie jestem w stanie powiedzieć ile miałem magic defa - w każdym bądź razie mało. Natępnym razem zobacze :). A masz jakieś skille co blokują magiczne ataki mobka? Ja coś takiego mam i na zmiane waliłem w niego dwoma skillami - raz czy dwa Baal użyl swojego mocnego ataku na mnie, a tak ogólnie to szło mi całkiem sprośnie. :)
13.08.2007
12:16
[99]
Tombo(1) [ Legionista ]

Wie ktoś może czy w grze można posiadać więcej niż jedno konto?Chodzi mi o to,czy jest to legalne.
13.08.2007
18:16
[100]
OldDorsaj [ Senator ]

EvoPL--->to zapraszamy do naszej gildii,Ghorri,ciebie też jak grasz na Cariae-wywołujcie mnie lub advisorów,Seane lub Amisię(która tu właśnie się chwali zabiciem Baala-gratz wielki)
14.08.2007
07:51
[101]
Ghorri [ ]

Ami --> Nie, mage nie ma blokowania magic ataków, myślę, że dlatego właśnie dostałem po dupie. :)

Tombo -> Można.

OldDorsaj -> Przepraszam Was, ale gildie już znalazłem, muszę przyznać, że gra więcej normalnych ludzi, niż na Mal ;)

Na razie 20 lvl, exp wcale nie idzie wolno.. ;)
14.08.2007
10:07
[102]
EvoPL [ Legionista ]

Dzięki OldDorsaj skorzystam na pewno dzisiaj. Z Amisią już rozmawiałem wczoraj na ten temat i czekałem tylko aż wbije lvl 19. Dziś ukończe nareszcie event z guardianem:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-14 10:08:22]
14.08.2007
16:20
[103]
Kimarco [ Chorąży ]

ghorri to z Mal na zawsze konczysz, czy kiedys chcesz wrócic. Jezeli tak to mozesz mi dac konia, a jak bedziesz chcial wrócić, to Ci go oddam
14.08.2007
17:45
[104]
Ghorri [ ]

Kimacro --> Ghorri sie jeszcze czasem będzie pojawiał, to już raczej nie ja (choć mogę wpaść, ale na 5 min raczej). Konto jest teraz do dyspozycji kumpla, wybacz :)
14.08.2007
21:59
[105]
Kimarco [ Chorąży ]

no to sam tu zostałem jako jedyny przedstawiciel versji Mal. ale nie poddam sie (nie pozbedziecie sie mnie tak szybko) bede wam tu spamował az do obrzydzenia ^^ (joke)
15.08.2007
08:24
[106]
DarkEyes [ Legionista ]

Witam

Mam pytanko,czy opłaca się robić tą smoczą broń?Mam 40 lvl i gram rogue-assasin ale nie wiem czy warto ją zrobić czy po prostu kupować normalne bronie.

Pozdro dla Sepultur (kumpel z gildii) i pozostałych graczy LC
15.08.2007
10:03
[107]
OldDorsaj [ Senator ]

DarkEyes--->sam nie sprawdzałem ale czytałem na forum LC,że na tym lvl broń upgradowana na +10 jest o wiele lepsza,a chyba tnawet taniej wyjdzie-na USA 37 to 6kk,41-9kk,a 45-12kk

Kimarco--->a spamuj sobie,przynajmniej jak czytamy o waszych problemach tam to mamy radochę że wybraliśmy USA :P
15.08.2007
10:16
[108]
DarkEyes [ Legionista ]

Wiesz tak myśle że nie kupie tej broni ale jeśli chodzi o ceny to troche zaniżyłeś je,Daggerki +10 na 37lvl stoją -9kk ; 41lv- 12 kk a 45lvl-- 15kk, takie ceny są na dzień dzisiejszy,ale dzięki za odp.
15.08.2007
10:38
[109]
DarkEyes [ Legionista ]

Aha,szukam chętnych do naszej Gildii Krzyżowców na USA KATAR,przyjmujemy od 35lvl piszcie na mój nick DarkEyesPL.Pozdro
15.08.2007
11:16
[110]
Ghorri [ ]

Z tymi smoczymi broniami jest tak: Na Mal mój kumpel zrobił sobie smocze daggerki i miały tyle attacku, co daggerki 33+7, a że na Mal sie tyle smeltami robi, to nijak nie będę strzelał ile będzie na USA, być może też +7. Dodatkowo smocza broń "awansuje" razem z Tobą na wyższe lvle i ma większy attack, więc nie ma potrzeby zmieniania broni co 4 lvle. Ale od +10 słabsze jest to na pewno. Weź pod uwagę jeszcze to, że może Ci sie nie udać zrobienie broni i kilka kk pójdzie sie *****.

OldDorsaj -> Człowieku.. Miałeś racje z tym, że USA lepsze.. :) Tam mniej polaków = mniej dzieci, więcej eventów (np te głupie owady, które jednak cieszą, bo jakieś tam nagrody są :), więcej LOW lvlów (na mal do 20 lvlu sie grało zazwyczaj samemu, bo potem już na treantach ludzi troszkę było). Jednym słowem ciekawiej jest na USA :)

Aha, i HSy wypadają cześciej, nazbierałem już 20 :) Na razie lvl 22, koń 14, strasznie wolno idzie.. :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-15 11:18:01]
15.08.2007
12:43
[111]
DarkEyes [ Legionista ]

Ghori dzięki,za info,no ja i tak kupuję tylko powyżej +8 bronie,no ale jest zawsze problem ze znalezieniem,a co do USA to bym sie zastanawiał z tymi "dziećmi" jest jednak trochę zastrzeżeń,no ale każdy kiedyś w końcu wyrasta z tego.No dziś jak nie wbije 41lvl to się zachlastam,już 3 dni go wbijam ale jakoś mi to opornie idzie.:)
16.08.2007
09:53
[112]
DarkEyes [ Legionista ]

Witam ponownie

Mam prośbe,jeśli ktoś z was zna kogoś kto ma Daggerki na 45lvl +10 i gra na USA KATAR i chce je sprzedać to proszę podajcie mi jego nick.Już od tygodnia ich szukam i zaczynam wariować:)

Pozdrawiam
16.08.2007
10:11
[113]
OldDorsaj [ Senator ]

DarkEyes--->nieporozumienie co do cen wynikło z tego że grasz na Katarze,a my,to znaczy gildia i większość tu piszących na Cariae.Ceny na Katarze są wyższe z tego względu że jest to o wiele starszy serwer-co za tym idzie gra więcej ludzi z wysokim lvl i większą kasą-z kolei jest tam trudniej grać nowym graczom-na Carriae jest masa niskich lvl i wogóle serwy te są częsciej wybierane przez nowych

Ghorri--->no widzisz,nie ma to jak samemu się przekonać-to czekamy jeszcze na Kimarco :P
16.08.2007
10:41
[114]
DarkEyes [ Legionista ]

Masz racje ale teraz już i tak zrobiło sie o nas dużo niskich lvl,sam nie jestem tez wysokim ale wystarczy mi to żeby się dobrze zabawić na czasami PvP.Jeszcze parę miesięcy i będe sam chodził sam na Bucki:)tylko niech ta opłatę zdejmą:)A co do cen to spoko,możliwe że są różnice,np u nas hs'y stoją po 550k-600k a u was chyba trochę więcej.Wczoraj z kumplem knightem na 43lvl byliśmy na Baal'u:) jadka ale padł jak kawka a my dostaliśmy tylko po 70k expa w equal party:( no i 8k golda
16.08.2007
11:00
[115]
Kimarco [ Chorąży ]

Mnie na USA nie przeciagniecie, mimo ze tam sa mniejsze ceny i wiecel low lvl, i ze jest sporo ciekawych qestow. Nie w tym wcieleniu ^^
16.08.2007
11:42
[116]
DarkEyes [ Legionista ]

he he kwestia czasu:) a sam przejdziesz:)
16.08.2007
17:23
[117]
Kimarco [ Chorąży ]

jedynie przyjde, kiedy srv MAL zlikwiduja....
17.08.2007
01:12
[118]
Gdzie jest Krowiak? [ Chorąży ]

Tak sobie gram w tę grę, na katarach jakiś, lvl mam chyba 17, nudne te bicie tych samych mobów.. Dziwie się, że niektórzy mają koło 80 lvl...

Może jak ktoś mi wyjaśni co tu sie robi, oprócz tłuczenia potworków, to może zagram.. :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-17 01:14:56]
17.08.2007
05:55
[119]
DarkEyes [ Legionista ]

Po pierwsze jeśli ci się nudzi tłucznie moob'ów to dorzuć do tego trochę rozmów na privie,czas leci postać sie expi a ty masz ubaw jak np rozmawiasz z Czechem(on po swojemu i ty po swojemu:),a jak lubisz wyzwania to idź zrób sie na czerwono i czekaj na efekt:)zabawa zaczyna sie praktycznie od 26 lvl kiedy już chodzi sie do Merac,nie ma to jak desperacka ucieczka przed Pandora Beast Blood Frenzzy:)znajdź tylko dobrą ekipę a sam zobaczysz że można w to pograć.
17.08.2007
07:06
[120]
DarkEyes [ Legionista ]

OldDorsaj----> hey skoro tak mało osób z Katar tu pisze to może znasz jakieś inne fora gdzie mogę popisać ludźmi właśnie z tego sub-server'a?będe wdzięczny
17.08.2007
08:38
[121]
DarkEyes [ Legionista ]

Kimarco-->jak juz przejdziesz na USA to zapraszam na Katar,może wolny exp ale to nic,dużo eventów i spoko ludzi.
17.08.2007
08:41
[122]
DarkEyes [ Legionista ]

PS---jest w końcu ten upragniony 41lvl:)
Assasin Rules:)
17.08.2007
09:43
[123]
Ghorri [ ]

No, z kasą nie jest aż tak źle na usa, jak myślałem. Najłatwiej ma rogue, mage, no może knight jeszcze. Dorobić się można na pandorach w merac (głównie pandorze jednej, na blood frenzy). Rogue rzuca siatke i biega dookoła (gdzies koło 29 lvlu, jak nowa broń jest można już ubijać), mage na curse (bardzo spowalnia), wystarczy sobie pobiegać i z daleka skillami walić, na 25 lvlu już pandory zabijam, bez żadnych potek na 2 strzaly ide, ale jak rzucę curse, to mogę walić do woli (chyba, że curse sie skończy..) No knight ma tę spiralkę, co zatrzymuje, ale kiepski damage, na 29 lvlu już powinien sobie dawać radę. Reszta postaci = porażka, zarabianie tylko na dropach.. Titan zbyt powolny, hp dużo nie pomoże.. Sorcerer nie ma żadnych klątw, mało życia, w ogóle chyba najgorszy na pandory, a healer nie ma żadnych skilli, więc lipny dmg.

Wszystko wyżej na gold boosterami. Bardziej się opłaca użyć niż sprzedać. Sprzedałem za max 650K, ale na noc nie zostawiałem, może za więcej pójdzie. Opłaca się kupić do 500k, bo czasami nic nie wypadnie z pandorki.

Na razie 25 lvl, dziś prawie nic nie expiłem, połowe dnia biegałem za redami i pandorami.. :) (wczorajszego dnia..) pet na 17.

Kimacro --> Między usa, a mal jest różnica ogromna, ale jak wolisz być masochistą..

OldDorsaj --> Kiedyś chyba mówiłeś, za ile konika kupiłeś, możesz powtórzyć za ile? Pamiętam, że coś koło 10 baniek, ale nie wiem dokładnie, a przepłacić nie chcę.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-17 09:43:32]
17.08.2007
10:55
[124]
DarkEyes [ Legionista ]

Ghorri jeśli chodzi o ceny no to za 10kk kupisz konia na 26-28lvl bo już za 13-16kk kupisz mount' a na 31lvl.Mówię o Katar sub-server
A mówiłem że rogue jest naaaaajlepszy:) a zobaczysz jak będzie później świetnie,no nie ma gostka na tą postać.
17.08.2007
11:27
[125]
Kimarco [ Chorąży ]

Oj jestes w błedzie na wyzszych lvl jak sie spotka rogue z red name z archerem (z white albo blue). to niech rogue lepiej robi log out. (i to moze byc nawet spora roznica w lvl)
17.08.2007
11:45
[126]
DarkEyes [ Legionista ]

wybacz ale spotkałem się taką sytuacją:)tylko ja byłem blue a on red,hmm i co wtedy robie? znikam ,siata,trucizna,dire strike,siata i tak w kółko.Jak sie dowiedziałem później gostek miał 45lvl a ja 40,wiec twoja teoria została obalona,liczy się strategia i spryt;) he he
17.08.2007
11:46
[127]
DarkEyes [ Legionista ]

Oczywiście padł:)
17.08.2007
12:06
[128]
Ghorri [ ]

To grając rogue potrzeba sprytu? Ja myślałem, że to naciskanie po kolei trutki, siaty, hawk, dire strike.. Zazwyczaj trutka swoje zrobi, strzela się na czysto, bo trutka zabiera tyle, co dodaje greater healing potion.
Sprytem może wykazać się np taki mage i używać potów, które uzuwają skutki siatkitruciznyniewidzialności, wystarczy pomyśleć i przejść sie do sklepu, ale dużo ludzi tego nie robi.. (pewnie, po co wydawać grosze, jak można sobie tak przyjemnie paść na glebę..)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-17 12:06:58]
17.08.2007
12:50
[129]
DarkEyes [ Legionista ]

Tylko powiedz mi co ci z tego jak masz siatkę jak nie potrafisz jej użyć?.....hmmm widziałem kilku takich co walili na oślep tą siatą i po chwili padali,rogue ma mało MP wiec trzeba wiedzieć co rzucać po kolei żeby nie w połowie walki nie świecić pustką MP :)już tak miałem kiedyś a to nie jest fajne,po prostu dedłem:)
17.08.2007
13:16
[130]
Ghorri [ ]

Tylko powiedz mi, kto gra pvp bez greater potionów.. Jak walcze, to od razu wciskam healing i mana potiony, bo wiem, że zaraz mi ktoś ujedzie kilkaset hp, a czary też troszke many wymagają, a walka może być długa. Tyle.

Co do użycia siatki, to zupełnie nie wiem jak można rzucać na oślep.. Siatkę się tylko używa, żeby udupić kogoś kuszą (jeśli on na zasieg nie walczy), albo jak ucieka, żeby dobić. No jest jeszcze jedna możliwość, mój kumpel wczoraj rzucił siatkę na jakiegoś gościa, co przed pandorą uciekał.. Efekt wiadomy ;]
17.08.2007
13:39
[131]
DarkEyes [ Legionista ]

Pandora padła:)?he he
17.08.2007
14:11
[132]
DarkEyes [ Legionista ]

Ghorri jeśli chodzi o te potiony to jest kwestia z kim walczysz,czasem wystarczy mineral def 12lvl i nie trzeba marnowac potionkow,ty grasz na Cairre tak? jaka postacią i jaki masz już lvl?
17.08.2007
16:49
[133]
OldDorsaj [ Senator ]

DarkEyes--->nie,u nas HS-y chodzą po 350-400k,wszystko jest tańsze o te 20-30% chyba niż na Katarze.Forum innego niestety nie znam.

Ghorri--->konia kupiłem o ile pamietam za 12kk na 31 lvl-właśnie awansował na 35

Pytanie ogólne-jak to w końcu z tym koniem,jedni piszą że na 37 na mounta a drudzy na 38-jaka róznica jest?Drugie to gildia-lvl 5 to max i już nie można przyjąć więcej niż 30 osób?Dziwi mnie też trudność w kupieniu zbroi dla knighta na 45-47-mam już 42 lvl a dalej nie moge dostać butów-nie ma też nigdzie manuali-są na 42,na 52,ale nie na 47-to samo było z pants-dopiero po czasie znalazłem manual
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-17 16:49:56]
17.08.2007
18:59
[134]
Ghorri [ ]

DarkEyes --> Jakbyś czytał w miarę uważnie moje posty, to tam lvl pisze.. ;) Na cariae jestem nowy, ale nieco o pvp wiem, bo na Mal sie tłukło :) W sumie w tej grze pvp jest tak zrypane, że o wszystkim decyduje eq, jaki posiadamy (mówie o pojedynkach tej samej klasy), lvla, a od umiejętności w najmniejszym stopniu, bo naciska sie 5 klawiszy po kolei...

OldDorsaj --> Z tym koniem, to jest tak: Na 31 lvlu np ja wymaxowalem defensive hauling i dalem 7 punktow w offensive. Na 37 lvlu masz oba skille wymaxowane (offensive hauling między lvlem 7, a 10, to 15 dmg różnicy, wg mnie nie warto było się męczyć, ale jak juz masz 34 lvl konia, to już wbij ten 37 ;) A 38 lvl już dla masochistów, bo jest po to, żeby wbić taunt na lvl 1 (biega się koniem i potworki do Ciebie przybiegają, ale tylko na koniu, więc przydatne przy nieagresywnych potworkach, jak się po 50 bije)
Aha, offensive hauling można wyuczyć koniowi, gdy sami mamy lvl 37, lub wyższy, wcześniej się nie da, a defensive można chyba od 30 na max.
17.08.2007
20:40
[135]
Kimarco [ Chorąży ]

a no tak zapomnialem o jednym high lvl na mal to inny lvl a na usa tez inny ; . Chodzi mi o wyzsze lvl niz te co Ty podales. Ps arch te moze zdejmowac trucizne
18.08.2007
18:51
[136]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->dzięki,mniej więcej mam jasność-mam już konia 35 i trochę to może warto ten 38-może się to przyda potem?-ale przyznam że już się niecierpliwię :P
18.08.2007
23:31
[137]
Ghorri [ ]

OldDorsaj --> No czy warto, to nie wiem ;) Jak masz zawsze w pt buffy, to ciągnij na 38, w sumie co Ci zależy.
Jeśli jeszcze nie widziałeś, oto skille mounta -->
Taunt nawet jest ciekawy, potworki przybiegają, łatwo można Sp nabić, tylko 1 SP trzeba. Hp i MP up jest bezsensowne, nie wiem po co w ogóle dodano tę umiejętność mountowi, bo zwiększa hp i mp tylko, gdy siedzimy na koniu..

Rób jak chcesz, objaśniłem jak umiałem :)

Jeszcze sprostowanie do postu [134], chodziło mi nie o wyuczenie offensive hauling, a o wymaxowaniu na 37 lvlu.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-18 23:31:50]
20.08.2007
11:30
[138]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->zaraz,czegoś tu nie rozumiem-piszesz że mount ma haunt na 38 poziomie a ten na zdjęciu ma lvl 31 i też go ma
20.08.2007
13:57
[139]
Ghorri [ ]

Tzn źle wytłumaczyłem. Na 37 koń ma rozwinięte 2 buffy na Max. Taunt wymaga 1 skill point, więc albo rezygnujesz z jednego skilla na max, albo maxujesz i robisz 38 lvl. Tyle. Możesz mieć na 37 lvlu:
Defensive hauling- 10
Ofensive - 9
Taunt - 1 (to jest max)
1 Sp zostanie, a na wymaxowanie offensive hauling potrzeba 2Sp, wiec raczej jak chcesz mieć taunt, to rób 38.
Ja akurat walnąłem 10 defensive hauling, 6 offensive hauling, 1 taunt i 1 hp & mp up.
Jeszcze jedno: Wątpie, żeby Ci się teraz to przydało, na 45 pewnie już pójdziesz na Egehe (jak znajdziesz broń 49, bo one nie dropią.. :), tam sie bije po 1 potworku, nie po 50, więc nie widzę specjalnie sensu robienia 38 lvlu.

Skille można mu dowolnie resetować jak zwykłemu konikowi, ale to pewnie wiesz.

Dziś 29 lvl wbije, jakoś z górki pójdzie, bo w końcu nowa broń. konik ma 20 lvl.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-20 13:58:14]
20.08.2007
17:15
[140]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri---->a to nie ma problemu,spokojnie moge zrezygnować z 1 pkt def na rzecz haunta-czyli 37-no to jeszcze 1.5 lvl
21.08.2007
13:51
[141]
DarkEyes [ Legionista ]

Witam

Jeśli chodzi o te buffy to się zgadzam z OldDorsaj'em,warto zrezygnować z jednego lvl skila na rzecz Tount'a,.Aha znalazlem w końcu te daggerki,no ale już na 45lvl +10 kosztowały mnie 13mil i jednego Extreme Stone'a ale warto było:)silna broń na moobki he he:)a jeszcze nowy secik 45-47 się prezentuje wręcz ekstramalnie,kosztował mnie 13mil i to od kumpla!!!ale zdzierus z niego:)dziś wbijam 44lvl he he ,pozdrawiam....
21.08.2007
14:11
[142]
Ghorri [ ]

To może ja spytam o coś.. Ile mniej więcej kosztuje mage staff 33+6, lub 8? Biegam z +3, a bije sie bardzo woolno, bo na razie lipne czary. Biegałem po wszystkich cariae, widziałem tylko staff 29+10, co mnie nie interesuje raczej.. Ja grałem na Mal, w cenach się nie orientuję w ogóle, bo nie mam czasu na bieganie cały dzień po mieście, expić trzeba. :)

Jutro zamierzam 30 wbić, bo mało czasu coś, konik ma 21.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-21 14:12:36]
21.08.2007
14:29
[143]
DarkEyes [ Legionista ]

Ghorri--->Wiem że grasz na Cairre ale takie małe info---na Katarze zapłacił byś od 6- do 8 mil za +8.
21.08.2007
23:13
[144]
Kimarco [ Chorąży ]

gamecenterplforumindex?showtopic=224630 wejdzcie i poczytajcie i bede wdzieczny jak ktos doda swoja wypowiedz. ps tylko sie nie smiejsci.... (kazdy jakos zaczynal)
22.08.2007
13:49
[145]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->myślę że o ile 37+10 stoją a raczej stały niedawno po 6kk,to 33+8 max warte 3kk-cos mi sie zdaje że ostatnio ceny skoczyły więc może być więcej,niemniej tydzień temu znalazłem duale 37+10 za 3.75kk i dałem je memberowi-według mnie wprowadzenie upgradu +15 dziś powinno spowodować spadek cen tych +8 czy +10,ale zobaczymy

Kimarco--->też zaczynałem podobnie-razem z kumplem,ja rycerz on healer,razem party do 32 lvl-potem kupił nowego kompa i odzszedł z gry a ja zacząłem rozwijać własną gildię
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-22 13:54:07]
22.08.2007
20:38
[146]
Ghorri [ ]

Dobra, ostatnie pytanko co do broni 37+10 mage staff. Wiem, że np broń rogue może się różnic w cenie od broni maga, wiec ile właśnie ta lacha? 6-7kk?

Ale patch wprowadzili fatalny.. W sklepie już nie ma potów medium i greater.. O ile medium sie zrobi, to z greaterem będzie problem, bo żadnego manuala nie spotkałem jeszcze.. Może ktoś spotkał? Te smoki w merac (nie wiem, czy na innych mapach tez) tez sa dziwne.. Bije sobie berserkery, a on sie respawmuje dosłownie na mnie.. No i dedłem.. Ale dropią coś ciekawego, bo ubiłem z kilkoma gościami i wypadło cos w stylu 10 moon stone, 5 tool aid, itd (ja wale z dystansu, nie zdażyłem nawet zobaczyć co wypadło dokładnie, a co dopiero wziąć.. )

Jeszcze wczoraj wbiłem 30 lvl, dziś nie mialem czasu, tylko 20%, zaraz ide zrobić sobie secik 35-37 :) Konik ma 22.
23.08.2007
11:22
[147]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->szczerze mówiąc nigdy nie kupowałem potów utradera-tylko small bo są tanie a na moby przeważnie wystarczają,z kolei czasem trzeba mieć gratery i te kupuję taniej od ludzi niż w sklepie-zawsze jakieś znajdę i minimum 100 mam pod ręką jakby co
23.08.2007
13:34
[148]
Kimarco [ Chorąży ]

zaczolem grac na USA i powiedzcie mi skad brac collection BOX ?? ps nie na zawsze przeszedlem na USA tylko wchodze na chwilke
23.08.2007
15:15
[149]
Tombo(1) [ Legionista ]

Kimarco--->nie jestem pewien czy akurat o to chodzi,ale collection box na owady można wziąć od Lorraine.Ghorri tez na początku rzadko odwiedzał USA,a teraz gra tutaj więc...:P
23.08.2007
18:48
[150]
OldDorsaj [ Senator ]

Kimarco--->dobre i to,masz szansę przynajmniej sam się przekonać :P.Prawda jest taka że czym bardziej byśmy cię przekonywali tym większy byłby opór-dokładnie jak z Ghorri,jak przestaliśmy to nie minęło sporo czasu :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-23 18:50:52]
23.08.2007
20:37
[151]
Kimarco [ Chorąży ]

jestem uparty jak nie weim co ;p nie zostawie mojego archera na MAL ^^
23.08.2007
23:42
[152]
Ghorri [ ]

Moja gildia (same nooby, najslabszy lvl 29, najlepszy 35) wbraliśmy się na smoczka... -->

A że było 3 rogue, poszło w miarę łatwo :)

spoiler start

Blue nick wygląda fatalnie.. Naprawdę mam wrażenie, że jak widze blue nicka, to wydaje mi się dzieckiemnoobem, nie wiem dlaczego ja mam blue (tzn dlaczego nie zbiłem.. :P)

spoiler stop
23.08.2007
23:43
[153]
Ghorri [ ]

A Tu znalezisko --->
:D
24.08.2007
02:24
[154]
Ghorri [ ]

Następny bydlak :)
Ten niestety rzucił medal of honor, nijak nie wiem do czego to służy, może ktoś wie?

Tego smoka biliśmy we 3, dłużej to trwało, ale udało sie... Jak biliśmy we 4 dał 70k, teraz 80 expa.

Mam już 93%, nie mam już siły dziś wbijać expa, jutro zmiana klasy :)

Przepraszam za 3 posty z rzędu, ale chyba wielkiej szkody nie zrobiłem.
26.08.2007
10:56
[155]
DarkEyes [ Legionista ]

Ghorri---> no to ładnie jak go ubiliście na tak niskich lvl'ach, ilu was było? 3 rogue, mag i.....?, ja z kumplem tytkiem na 62 lvl trochę mieliśmy problemy,bo tylko ja miałem stumy a on jakiś tam krótki stumik:( no ale jakoś nam to wyszło i tego dnia 2 padły ale dropy były całkiem niezłe
26.08.2007
23:39
[156]
Ghorri [ ]

No pierwszego smoka ubiliśmy we 4 (ja+3 rogue), jeden gość był afk. W sumie ubiliśmy już z 5-6 smoków, mamy 3 medale of honor i 2 acc, które są dość ciekawe.. :) Dziś padły 2 smoczki, ale biliśmy w 6, nic ciekawego, ale jakaś milsza przerwa od expienia sie przydaje :)

Jeśli chodzi o expienie.. Troszke pograłem i mogę porównać tu sprawę z Mal. Na 31 i w górę nie ma żadnej różnicy w expie na banditach, pilfereach, blood frenzy, w jail jest mniej o 2k, na larvach tak samo, na giantach ok 2-3k mniej. Expiło mi się bardzo wolno do 32 lvlu, to prawda, tutaj jest wolniejszy exp niż na malu, bardzo odczuwalne spowolnienie. Teraz już różnicy nie widzę, to samo, ok 2% za pilfereraberserkera na 33 lvlu.

Dziś wbiłem w sumie 170% lvlu.. :P miałem 32, teraz jestem na 33, 70%, a to za sprawą double exp.. i expienia na giantach w dratan.. :) Nabiłem na nich całe 10sp w 4h, ale juz skille wymaxowane i czekam na skille z 38 lvlu.

Widzę, że nikt tu nie zagląda.. Konia już próbuję kupić od kilku dni, ale bezskutecznie. Jeśli już się zdarzy, ze ktoś mnie PMuje, albo doda do frienda, to chce 20m (a niby OldDorsaj kupił za 12m, ciekawe jak :P), najtaniej chcieli 18m. Laski 37+10 też znaleźć nie mogę, w sumie dupa.

Jak już mówiłem mam 33 lvl, koń 26, kasa leży, bo nie ma gdzie kupic tego co potrzebne.. :)

Pozdrawiam.
28.08.2007
18:12
[157]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri-->bo ceny poszly w góre niestety,dzis kupiłem duale 49+10 za 23.5kk a tydzień temu takie same widziałem za 17.5kk i nie wziałem bo za drogo,pety też ostro w górę,jestem ciekaw ile mój kon 36 lvl unmount jest wart teraz,a co do exp to może nie pamiętam ale wydaje mi się to niemożliwe-2% za pilfirera na 33lvl to 20% za 10,w przypadku gdy np taki giant na 43 daje mi chyba 0.03%,może 0.04%-jest czerwony i długo jeszcze będzie

muszę stwierdzić że jestem zadowolony z rozwoju gildii-gra praktycznie non stop 7-8 osób z tych prawie 30-zawsze jest party i jest z kim pogadać-tylko tak dale-a lvl rosną :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-28 18:16:14]
29.08.2007
12:10
[158]
Tombo(1) [ Legionista ]

Może to pytanie wyda się dziwne,ale czy ktoś zastanawiał się co oznacza liczba 15 w żółtym kółku,która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu po odpaleniu LC?
29.08.2007
12:13
[159]
LegendOFaresPL [ Legionista ]

mam problem z moim paswordem niegralem dosc dlugo z bo niemaLEM czasu wpisuje moje id i paswordi i pisze ze jest blendny co sie stalo czyzby usuneli mieje konto
29.08.2007
19:16
[160]
Kimarco [ Chorąży ]

sprobuj przypomnienie hasla, a jak nie to nowe konto ^^ niech zgadne pewnie to konto jest na USA wakakakaka. na MAL bys nie mial takiego problemu ;p
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-29 19:19:10]
29.08.2007
19:39
[161]
Ghorri [ ]

LegendOFares -> może po prostu wpisywałeś z włączonym caps lockiem?

Kimacro -->
niech zgadne pewnie to konto jest na USA wakakakaka

O nie.. Mal Tobą zawładnął!! :D Mnie szczerze to wakakaka już wnerwiało powoli. Na usa tego nie zobaczysz na szczęście :)

Chociaż muszę coś przyznać.. Niestety na USA sie robi powoli totalny gnój, że tak powiem. Każdy ma kasy pełno, z pandor oczywiście, na acc ze smoków pewnie też nikt nie narzeka.. Np moja gildia robi co 15-30 min kursy po smokach, dziennie od 1 do 3 zabijamy. Każdy ma już podobny amulecik do mojego. Ciekawe jak długo te smoki? Już widziałem tę biżuterię w sklepach, a jak to będzie jeszcze z jakiś miesiąc, to bedzie to masowo sprzedawane. Zresztą one są bardzo przesadzone, mojemu kumplowi wypadł +16 dex i 13 evasion..

Ja tym czasem od poniedziałku wbiłem 20%, praca zżera mi czas.. Obecnie mam 34 lvl, konik 27.

OldDorsaj --> Mam taką małą prośbę. Wiem, że grasz w nocy, ja gram ok 17, czasami 20, więc jakbyś widział mage staff 41+10 (lub więcej), to zapisz nick tej osoby. Gramy o róznych godzinach, sklepy się zmieniają. Ja juz powoli szukam tego staffa, bo może być ciężko znaleźć.
30.08.2007
01:15
[162]
OldDorsaj [ Senator ]

Tombo(1)---->to oznaczenie kategorii wiekowej gry

Ghorri--->będę miał na uwadze-wczoraj jak wspomniałem o tobie to jedna z naszych dziewczyn stwierdziła że grała z tobą na Mal-nick w naszej gildii xLaura :P
30.08.2007
07:54
[163]
LegendOFaresPL [ Legionista ]

w istocie to konto jest usa dzis z rana prubowalem znowu i nic :
30.08.2007
08:06
[164]
LegendOFaresPL [ Legionista ]

poda mi ktos gluwnom strone mal bo us mnie juz denerwuje
30.08.2007
08:09
[165]
LegendOFaresPL [ Legionista ]

a naj lepsze jest to ze nawet po zarejestrowaniu juz 2 dwa dni czekam na wiadomos o nzalozenu nowego konta
30.08.2007
11:36
[166]
EvoPL [ Legionista ]

Siemka. Dawno tu nie pisałem.Ghorri wczoraj sprawdzałem pilfer dał mi dokładnie 0,04% na 30 lvl wiec chyba 2% to nie mozliwe nawet na double exp. Co do konika to 18kk teraz to jest okazja wszyscy sie zaczynaja na konie przezucać dlatego poszły ostro w góre, jak sporo rzeczy obecnie. Jak tak dalej pójdzie to hsy beda po 1kk chodzic, nie mowiac juz o equip. Na szczęście idzie jeszcze cos dostać po w miare normalnych cenach. Wczoraj dorwałem miecz lvl 37 +10 za 6,3kk dzięki Oldowi któremu jeszcze raz dziękuje bo to on go wypatrzył i zakupił dla mnie. Do tego kupilem es i juz +11 jest. Teraz tylko secik i będzie komplet. Swoją drogą zastanawiam się jak ludzie robią te +10 na hsach. Ja bym miał schize że popsuje, ale to trzeba mieć szczęście. Ja już 30 lvl tak za 2 dni zmiana profesji mam nadzieje. Pozdrawiam.
30.08.2007
16:16
[167]
Ghorri [ ]

EvoPL --> Pilferery dają różnie, na jednym nie zbadasz ile dają średnio. Wczoraj wbiłem 34 lvl, sprawdzałem z ciekawości. Co ok dziesiąty dawał 0.01% nawet, reszta 0.02. Na 33 lvlu dawały też 0.02, tyle, że co 5-6 dawał 0.03%. (zamotałem, ale sprawdzałem wczoraj)
Masz 30 lvl, do 33 lvlu napewno to 0.04% zmaleje do 0.02. A z berserkerem jest może podobnie, 0.02-0.03%, dokładnie nie sprawdzałem, może akurat trafiłem na te 0.02, bo też zależy jak wypadnie.

OldDorsaj --> tak, xLaura grała na Mal :)


Hmm, walnałem spory błąd, pewnie przez pośpiech.. Dopiero teraz przeczytałem mój post, gdzie pisałem o 2% za pilferera. Oczywiście mi chodziło o 0.02%. My bad, wyszło nieporozumienie :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-30 16:19:11]
30.08.2007
16:52
[168]
OldDorsaj [ Senator ]

LegendofAres--->maila nie dostajesz i nie dostaniesz bo pewnie wywala jako spam,nie jest to wina Aeria Games tylko WP albo innego syfu gdzie masz skrzynke-załóż np na gmailcom a otrzymasz po 1 min max-no i powodzenia z MAL,poznasz co to piekło ha ha ha :P
P.S....tak przy okazji główną i próbowałem pisze się przez "ó"
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-08-30 16:55:10]
30.08.2007
18:43
[169]
Ghorri [ ]

Oj.. Jest dylemat.. Na malu też powoli GMowie ruszaja dupska..

wwwlastchaoscom.myindex?option=com_content&task=view&id=186

I co o tym myślec? :) Pewnie wpadne czasem ubić jakąś gadzine :)
30.08.2007
21:34
[170]
Kimarco [ Chorąży ]

no i powodzenia z MAL,poznasz co to piekło ha ha ha :P

Hmmm bo ja wiem czy pieklo ??

LegendofAres jak by co to moge zosta Twoim nauczycielem, tylko sie nie przestrasz jak zobaczysz ceny.
BTW ceny HS wrocily juz dawno do normy a poniewarz bylem w szkole dobry z przedsiębiorczości to kupilem kilka hs za smieszn kase a pozniej jak podrożały to sprzedawałem i na jednym zarabialem okolo 2,1 mil ;)
01.09.2007
11:23
[171]
OldDorsaj [ Senator ]

LegendOFaresPL---zauważyłem że dalej jesteś jeszcze w naszej gildii-to znaczy że mogę cię wykopsać już spokojnie?
02.09.2007
13:06
[172]
Ghorri [ ]

Chociaż Mal wprowadzono wcześniej, teraz zaczyna się rozwijać.. Teraz wprowadzono Grand Bossy i ręki (hand of warrior itd..), na usa było to dawno.. :)
Ale jednej rzeczy zrozumieć nie mogę.. Po kiego na Malu double exp i sp? ... Poszedłem sobie na gianty i 60K expa za jednego, spore zdziwienie, gdybym tam grał, już bym miał z 42 + lvl..
Te HSy na Malu jednak nie spadną, nie da rady, powodem wg mnie jest to, że on słabiej wypada niż na USA. Na usa potrafi z 8 wypaść jednego dnia, a 24h bez hsa, to rzadkość
, a na malu pamietam czasy tygodnia bez hsa.. :)

A na USA zastój.. Niestety w tym tygodniu wbiłem "aż" 10%, niestety brakuje mi czasu na exp, praca zżera czas. Nie wiem jak OldDorsaj go znajduje, wbił aż 42 lvl (o ile się orientuję).. Podziwiam to :)
Jedyny "pocieszeniem" jest fakt, że moj kon ma 31 lvl i już nie mam siły go dalej expić. Na potworkach nie przybywa mu expa, bo wale ciągle skille, teraz go expiłem w zakamarku mapy, bez broni.. ;)

Pozdrawiam.
03.09.2007
22:54
[173]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->wczoraj(niedziela) wbiłem 44,ogólnie całego dnia zrobiłem 58%-wpierw przy normalnym exp zostałem zaproszony do fajnego party do Egeha-ludzie 40-50lvl i poszliśmy nie na bogle a na bocu demon-przez 2.5 h zrobiłem 42% nie ginąc ani razu-już teraz wiem jakim sposobem niektórzy mają tak wysokie lvl-resztę wbiłem przez kolejne 2 h na niedzielnej herbatce(double exp)-grając 3 h w czasie double exp na demonach w Egeha zrobiłbym cały lvl-przy okazji,konikowi brakuje 1.8k do 37 :P
04.09.2007
14:58
[174]
DarkEyes [ Legionista ]

Witam

Mam pytanko,ma ktoś może jakiś adres do stronki która opisuje ile np dodaje attaku jeden lvl skila na 50 lvl,zastawiam sie tez ile trzeba sp na to wydac,jeśli możecie to wrzućcie jakieś linki.

Pozdrawiam
04.09.2007
17:37
[175]
OldDorsaj [ Senator ]

DarkEyes--->szczerze mówiąc nie zrozumiałem o co ci chodzi


Przy okazji pochwalę się mountem knightmare lvl 37 a dodatkowo kupilem blue horse na lvl-u 31.5-smoka mounta sprzedałem-będę tego blue levelował na 38 a 37 wtedy sprzedam i kupie unmount jak najwyższy i już bedę go levelowł ile się da
04.09.2007
19:15
[176]
Ghorri [ ]

DarkEyes --> Ja zrozumiałem o co chodzi, skill dodaje 100 ataku.
engforum.lastchaoscom.myviewtopic?t=2360

Moj koń ma już 8 lvl, doleveluje go do 37 (hmm za 2 miesiące? :), potem tego na 31 sprzedam i bede lvlował smoczka ile sie da, ja wbiłem 35.
04.09.2007
19:23
[177]
DarkEyes [ Legionista ]

Ghorri---> dzieki że chociaż ty rozumiesz:) he he no może nie było składni ale w pracy jestem i szybko pisałem,czyli 5 lvl'i to 500 do attaku hmmm no to nie źle bedzie sie działo:)ale boje sie o koszt sp:( pewnie coś koło 700 SP
04.09.2007
20:14
[178]
Ghorri [ ]

Jest troszke nie tak jak myslisz... 5 lvli to właśnie 100 damage, każdy lvl podnosi o 20. A wymagane sp (jak i z resztą atak) masz w linku, który podałem w poście [176] Znajdziesz tam wszystkie skille rogue, jak i assasina.

Wbicie 700 SP nie jest złą rzeczą, wpadnie troszke kasy, zrobisz sobie set +10, jeśli jeszcze nie masz, itd.. :) No cóż, na razie Egeha stop :)
05.09.2007
11:12
[179]
OldDorsaj [ Senator ]

nie,ja nie rozumiałem bo nie napisałeś o jaki skill ci chodzi,ale widzę że Ghorri wie-hmm...no cóż,chyba mało bystry jestem bo dalej nie wiem o czym piszecie :(
05.09.2007
14:47
[180]
Kimarco [ Chorąży ]

ja rozumie.

lastchaosguide.wetpaintcom?t=anon
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-05 14:50:56]
10.09.2007
09:33
[181]
OldDorsaj [ Senator ]

garść nowych screenów :P


z wizytą u Death Knighta
10.09.2007
09:35
[182]
OldDorsaj [ Senator ]

i kilka zscreenów z sesji zdjęciowej gildii
10.09.2007
09:42
[183]
OldDorsaj [ Senator ]

niestety choć gadałem o tym od 3 dni
10.09.2007
10:04
[184]
OldDorsaj [ Senator ]

to zjawiły się oprócz mnie tylko 4 osoby :(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-10 10:05:59]
10.09.2007
10:12
[185]
OldDorsaj [ Senator ]

chociaż przez cały dzień przewinęlo się przeszło 10 osób
10.09.2007
10:22
[186]
OldDorsaj [ Senator ]

i ostatnie na zewnątrz
10.09.2007
19:50
[187]
OldDorsaj [ Senator ]

jeszcze 2 z przed chwili
10.09.2007
19:51
[188]
OldDorsaj [ Senator ]

i to samo bez interface
14.09.2007
16:14
[189]
M5M3 [ Centurion ]

Gram w Last Chaos ale to zbyt trudna gra jak dla mnie :D I nie kapuje o co w niej chodzi . Gram na Katarze (4 lvl ). Prosze o pomoc !
14.09.2007
20:39
[190]
Ghorri [ ]

Last chaos nie jest grą trudną, bo nawet ja kapuje o co w niej chodzi... ;)
Nie wszystko od razu, miałem sporo pytań, zanim zacząłem poznawać grę, zazdroszczę Ci, chciałbym to przeżyć jeszcze raz :)
To mówisz, że grasz na katarze... Nie wiesz czy to jest wersja Usa, czy Mal? (na usa są katary i cariae, a na Mal są tylko 4 pod serwery katar. "Proszę o pomoc" nie wiele mówi, najlepiej spisz swoje pytania w swoim wątku, przecież od czegoś on jest, nie? :)

Kimacro --> Ciekawi mnie metoda wykonania przez Ciebie seta +15.. :) Dziwne, bo nie miałeś kasy na konia (a to 7 HS), a wyskakujesz z secikiem +15 :D Jeszcze dziwniejsze jest to, że motylek, który koło Ciebie lata jest tak mały, jak w secie +7, więc ja nie rozumiem o co biega.. Jak chcesz to możesz na gg napisać (kliknij na moj nick), jeśli nie chcesz tutaj.

Ja o ile sie nie myle, mam nadal 36 lvl, nie wiem dokładnie, bo ostatnio w Lineage gram...
14.09.2007
23:50
[191]
Kimarco [ Chorąży ]

czyli ktos jeszcze zaglada na moja galerie ;> he he dzisiaj dodalem swierzutkie screeny, chociaz cos sie stalo i screeny mi sie wymieszaly. Aha w gildii KONIEC (respect) juz nikt nie gra, ja jestem liderem (magiem) i gildia "odpoczywa" . A co do wrozki na moim screenia to fakt, teraz zauwarzylem, ze powinna byc oczojebna a tu nie, byc moze ze to jest tak jak z bronia, ze raz swieci a raz nie, wystarczy zdjac i zalozyc i jest juz ok. a na konia stac mnie, ale i tak nie zamierzam kupic (chociaz by sie przydal). na Mal nadal postuj gm-owie daja zaqrwiste eventy ze nic innego tylko sie powiesic, i nadal ,ozna zbaczyc sexy napis: Disconnected :) pod czas malej przerwy wpadlem na USA pobawilem sie i z zielonego goblina wypadl mi HS :] nie wim czemu ale USA bardziej mi sie tnie niz MAL mimo ze chociaz jestem sam na planszy. Ale i tak nie przejde na USA ;p

BTW: Wakakakaka ;]


picasaweb.googleplKimarco110
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-14 23:53:58]
14.09.2007
23:57
[192]
Kimarco [ Chorąży ]

teraz wiadomo czemu juz mnie stac na peta ^^
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-14 23:59:05]
15.09.2007
16:40
[193]
EvoPL [ Legionista ]

Kimarco nie moglem nie napisać. Fajne screeny. Szczególnie ten drugi z merchantem:P
15.09.2007
16:43
[194]
EvoPL [ Legionista ]

BTW ja lvl 35 nadal. Jakoś stanąłem:P Zakupilem mounta ostatnio kompletnie się spłukałem, ale myśle że warto:P A moj drugi konik lvl 28 dopiero, ale tucze go do 37 minimum:P
Sorki bo moglem edytować poprzedni tekst, ale jakis zakręcony dziś jestem:) Ide troche popykać w LC.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-15 16:44:52]
15.09.2007
16:53
[195]
OldDorsaj [ Senator ]

no nareszcie ktos coś napisał-gildia aktywna,ludzi sporo gra a tu nikt nic nie skrobnie :P

Kimarco--->widzę że jesteś niezłym uparciuchem-choćby wszystko przemawiało za JA i tak mam to w d...-wiesz ciężko takim ludziom chyba w życiu(joke) ;P
15.09.2007
21:02
[196]
Ghorri [ ]

Kimacro --> Z tymi HSami na USA, to żaden cud, że wypadł na początku gry. W 2 dni wypadło mi ich 11 (wczoraj i dziś), po prostu dropi częściej. Na USA jest o niebo lepiej, niz na MAL ale na początku też tego nie zauważałem, dopóki gildii nie znalazlem :)

Dosłownie przed chwilą zrobiłem 37 lvl, jeszcze moze 1 i na egehę :) Pchnąłem HSami sobie broń 41 na +10, set 40-42 kupiłem, konik chyba 18, nic, tylko grać :)
16.09.2007
12:55
[197]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->albo masz szczęście albo nie wiem,bo to co piszesz to dla mnie fikcja-ja nazbierałem 10 HS-ów może w miesiąc grania ostrego-z tego 2 z pand-choć w piątek miałem szczęście i zdobyłem 3 w jeden dzień(jeden z pandy)
16.09.2007
14:43
[198]
Ghorri [ ]

Fikcja? W piątek mi poleciało w 10 minut 4HS. Nie wiem czy to szczęście, a może przez to, że w happy hour był double drop rate, a być może i to i to. Wczoraj grałem dość długo, więc nic dziwnego, że lecą. Dodam, że z czerwonych mobów HS prawie nie leci, ja biłem ostatnio białe, bo SP musiałem zrobić, więc jak bijesz czerwone, to 10 hs w miesiąc jest prawdopodobne. Dziś wbiłem chyba 35% lvlu, poleciały 2. Według mnie bijesz czerwone moby i przez to nie ma HS.
17.09.2007
17:41
[199]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->biłem wczoraj białe bo był double SP i pet exp więc tak lepiej-co prawda tylko 1h i 20 min ale w tym czasie nie wypadł mi ani jeden HS,zresztą nic innego też nie,nie licząc tooli i ms-czytałem posty przez około 3 h ludzi z gildii bijących gnole i inne tałatajstwo i pamiętam jeden czy max dwa że wypadł HS.Za to przez około godzinę zebrałem z pand bodaj 14kk-potem kupiłem trochę stuffu na rynkach i wystawiłem na noc-rano było sprzedane all-z tego może kolejne 1.5kk-odliczajac cenę boosterów zarobiłem wczoraj około 10kk na czysto-a tak przy okazji ty grasz na Katar czy Cariae?...bo może na Katar jest inny drop?Chyba jednak na Katar bo na Cariae nie było double drop w piątkowe HH
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-17 17:43:13]
17.09.2007
20:32
[200]
Ghorri [ ]

Czy było double drop, to nie wiem dokładnie, bo wszedłem do gry nie nie chciało mi się na stronie sprawdzać. Tak mi powiedzieli po prostu. Nie wiem, może masz jakiegoś pecha do HS? Dziś biłem ze 2h, wypadł jeden, z pomarańczowych mobów. Gram na cariae, jak chcesz, to sie spotkać możemy, wiele razy widzę Twój sklep. Co do wczorajszego double sp, to i mi ponad 10kk wpadlo, na pandorach chyba w godzine.
Nijak nie wiem dlaczego Tobie leci tylko tyle.. Nie dawno zrobiłem broń wydając 19 hs, teraz mam 20, kupiłem chyba ze 3 po 400k, więc nie wiem na prawdę o co chodzi. Zauważyłem tylko, że jak gram na prawdę długo w piątkisoboty, to leci po 5 i wiecej, a tak 1-2, lub wcale. Na malu z tego co pamiętam, miałem 1 hs na tydzien.. :)
Wbiłem wreszcie 38, gdzieś w week chyba na egehę pójdę, więc się możecie niedługo 45 spodziewac .. Skille mam już rozwinięte wszystkie, został tylko grind :
18.09.2007
18:37
[201]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->jak zrobiłeś wszystkie skille,czyżby knight był poszkodowany?...bo ja nie jestem na 45 w stanie zrobić nawet tych które bym chciał-nie ma tyle pkt na staty-na 46 w koncu zrobie 17pkt na con żeby dać do def,a potem może mi się uda zrobić 17 dext dla kolejnego skila,z tym że wpierw muszę sprawdzić czy mi potem jak podejrzewam nie braknie siły do nastepnego ważnego skila na 50 lvl bodaj-a z HS-ami to nie wiem,tych kilkunastu ludzi z gildii którzy grają nie mają pojęcia jak tak szybko je dropić-na Egeha byłem do 45lvl 3 razy z tego raz bardzo opłacalnie(45% w niecałe 3 h)-musi być naprawdę dobre party na to żeby zyskać
18.09.2007
19:00
[202]
Ghorri [ ]

Mówiąc wszystkie skille, nie miałem na myśli skilli wydobywczych, itd.. Mam rozwinięte pasywne na max i potrzebne czary. Ominąłem jeden lvl (z 33 na 34), bo biłem gianty w party, czyli Sp w plecy, teraz na 38 już miałem 1k sp, więc biłem potwory w jail, miałbym więcej, jakbym bił tylko białe. Co do HS, nie wiem, może ja i moja gildia za dużo gra? :) Dziś mi nie poleciał hs, bo trenowałem koniaganiałem pandory.. Do 37 mu brakuje troszkę, ale to nic..

Zapodam screen na dowód -->
(arch enemy nie rozwinąłem, bo nie używałem tego, za długo moja postać podchodziła do potwora, żeby użyć, więc uznałem za bezsensowne to rozwijać)
18.09.2007
22:23
[203]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->mi też nie chodziło o skille wydobywcze itp,a także nie o brak SP,po prostu ja nie jestem w stanie wykupić wszystkich na 45 lvl bo brakuje punktów w statach-jeślibym dał np do con by zrobić skill na defa to nie zrobilbym triple bash bo brakłoby do wymaganego poziomu siły-dlatego zadałem pytanie czy może knight jest poszkodowany w tej grze z racji właśnie niemożności wykupu all-moze uda się to do 80 ale nie jestem pewien,musiałbym policzyć
18.09.2007
23:08
[204]
Ghorri [ ]

Aha, jeśli o to chodzi, to każda klasa ma tak. Wykupisz wszystko w odpowiednim czasie.. Ja wykupiłem wszystkie z 38 (jeden wymaga 17 con, drugi 17 dex, trzeci 35 int), bo cofalem staty, zeby wykupic. Cofalem po to, bo nie ma sensu trzymac sp, bo jak wbije lvl, to już nie bede musiał go wykupować, tylko wpakuje w int i mam czar. Po to wykupiłem teraz, bo teraz mam na Egehe (jak się wszyscy zbiorą, pewnie w weekend) iść i za dużo bym stracił przez padanie... Teraz mam skill na 44 i 50 do wykupienia, czyli kolo 700 sp, raczej zbiore na białych mobkach. A potem dopiero na 70.. :)

Podsumowując wykupiłem all, ale nie mogę używać jednego skilla, póki 35 inta nie bede miał. (sprawdzałem go, tylko 1,4k damage, a żre ok 100 many..)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-18 23:09:22]
19.09.2007
09:32
[205]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri--->no to teraz wszystko pasuje :P
19.09.2007
09:41
[206]
Kimarco [ Chorąży ]

już nie długo nie będę sam na tym forum- wezwałem małą odsiecz ^^ Wakakaka
19.09.2007
09:42
[207]
OldDorsaj [ Senator ]

Ghorri-może połączymy siły na Egeha?Do weekendu pewnie 46 lvl,nowy skill na def czyli pod 2k def bez minerałów,nowy armor+4,stun,double i triple bash na 5 lvl-u,możliwe że dołączyłaby się też xLaura-wczoraj wbiła 40lvl(roque),są tez 2 healerzy-40 i 46 lvl bodaj-acha ja mam mounta na 37,czyli 1010
19.09.2007
10:18
[208]
Stoff [ Chorąży ]

Wakakakaka - odsiecz przybywa ^^

Jestem nowym graczem w LC gram oczywiście na ver. MAL
Posiadam kilka kontpostaci same low levele ^^

"Do weekendu pewnie 46 lvl,nowy skill na def czyli pod 2k def bez minerałów" - zajebiscie nie ,mój roque 70 lvl ma 2k defa "niecałe" w secie 65-67 +7 o.0 dziwne , nie? A z takim level gap'em bez zbroi i broni bije knight'ów ^^
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-19 10:20:02]
19.09.2007
11:22
[209]
EvoPL [ Legionista ]

Ghorri-> Mam do ciebie pytanko. Co to znaczy że cofałeś staty? To znaczy, że rozdawales je na nowo u Craena czy jakoś tak? Czy tak w ogóle można? że korzystasz ze skilli ktore mają wymagane np. 17 dex a ty w danym momencie ich nie masz chociaż jak rozwijałeś ten skill to np mialeś tyle ile trzeba? Mam nadzieje że zrozumialeś o co mi chodzi:P
19.09.2007
12:28
[210]
Stoff [ Chorąży ]

Hmm... Wiem ,że pytanie nie było do mnie ,ale to nic ^^
Tak , robisz to u Crean'a za drobną opłatą nie musisz ich rozdawać od nowa tylko cofasz o np. 2 i dodajesz do czegoś innego...
Jeśli dobrze zrozumiałem - jak masz zrobiony skill który wymaga przykładowo 17 dex'a a nie masz ich w danym momencie skill jest nie aktywny , ale gdy zrobisz te 17 dex'a skill będzie "działał" normalnie
19.09.2007
13:39
[211]
OldDorsaj [ Senator ]

Stoff--->witamy na wątku i od razu pytanie dlaczego "oczywiście",bo my tu od kilku miesięcy próbujemy znaleźć jakiś pozytyw MAL-a i jedyne co z tej dyskusji wynikło to przejście wszystkich jego obrońców(oprócz Kimarco,który też już do nas zaglądał) na USA :P
19.09.2007
15:04
[212]
Ghorri [ ]

OldDorsaj --> Więc tak: Jeśli chodzi o połączenie gildii do egehy (jeśli chodziło Ci o to), to raczej nie da rady, bo my wchodzimy swoją + zaprzyjaźniona gildia, więc całej Waszej gildii nie możemy przyłączyć.. Ale jeśli przydałby się Wam mag do party, a w tym czasie moja guilda nie zbierze się na egehę, to oczywiście przyjmę propozycję :)

Co do pytania do Stofera.. Nie było do mnie, ale to nic ^^
Chyba został na Mal, bo Mal nim zawładnął :(

spoiler start

i dorzucę Wasze "wakakaka" :D

spoiler stop


Evo --> Tak jak wyjaśnił Stofer, wykupiłem teraz, bo grosze kosztowało cofanie statów, a potem mogłem dużo razy paść i SP by się uszczupliło.. 35 inta uzbieram chyba na 43-44 dopiero, padłbym w tym czasie kilka razy.. Więc mam wykupiony skill, który wymaga 35 inta, ale nie mogę go używać, dopóki tyle inta nie wpakuję. Dość chaotycznie napisałem, ale chyba wiesz o co chodzi :)

Aha, nie wiecie co wprowadzili w nowym patchu, oprócz własnych nazw petów?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-19 15:06:46]
19.09.2007
16:21
[213]
EvoPL [ Legionista ]

Dzięki zrozumialem:P
W nowym patchu podobno doszły nowe tereny do zwiedzania. Old mowił dziś że dodali coś w Tower, ale nie mam pojęcia gdzie to, A Old też nie pamiętał już. Najlepiej chyba na stronce LC sprawdzić. A jak się zmienia petowi imię?

Spojrzałem na ich stronkę ale nie znalazłem nic o patchu. Jedyne co to w piatek na HH jest double exp. Fajnie że jest też EU happy wczesniej i później drugie:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-19 16:25:57]
19.09.2007
16:56
[214]
Stoff [ Chorąży ]

Co do oczywistego grania na MAL. - Odpowiedź jest bardzo prosta po 1. mam zajebistych znajomych ^^ po 2. jestem Top2 w Polsce biorąc pod uwage levele polskich graczy grających w LC niezależnie od serveru ]:-> Gram od roku miałem dużo propozycji grania z usa ,ale jestem tam gdzie jestem i tu jest moje miejsce ;]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-19 16:56:37]
19.09.2007
21:12
[215]
OldDorsaj [ Senator ]

Stoff--->no ja gram już chyba 8 miesiąc na USA,na pewno ciężko teraz,ale chyba lepiej późno niż wcale-obawiam się że w końcu będzie reset na MAL-u jak już wszystko przetestują i zrobią tak jak na USA-pewnie już dawno by to zrobili ale właśnie nie wiedzą jak nie odstęczyć takich graczy jak ty-jedno nie ulega wątpiwości-nie ma sensu chyba żeby nowi gracze pakowali się na MAL w tym momencie,myślę że i ty to przyznasz

Ghorri--->nie chodziło mi o przyłączanie całej gildii tylko w przypadku gdybyście nie umieli zebrać all party-1-3 osób max-to taka luźna propozycja była.Z nowych rzeczy oprócz pet name card jest nowy obszar w The Tower,podniesienie max lvl do poziomu 90 i nowe itemy 73+,podobno jeszcze coś ale nie wiem

acha-i tak dla rozluznienia screen moich towarzyszy przy grze w LC :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-19 21:13:40]
20.09.2007
00:26
[216]
Stoff [ Chorąży ]

OldDorsaj ---> Więc tak , czekam tylko teraz na nowy serv jeśli taki się pojawi ide na niego i bez znaczenia w jakiej wersjii :p Czy ja wiem... za nim nasz zajebisty Gm a raczej jego zespół się ruszy to może tak za rok zrobią to o czym mówiłeś - zamieżam już wtedy nie grać w ogóle :p
I jestem zajebisty bo do wszystkiego doszedłem sam nie wydając ani grosza real kasy na "itam mall" ^^
20.09.2007
14:35
[217]
OldDorsaj [ Senator ]

Stoff--->ja też nie wydałem ani grosza na item mail i nie mam zamiaru nic wydawać,zresztą nie wydaje mi się żeby ktokolwiek z gildii wydał
20.09.2007
17:32
[218]
Stoff [ Chorąży ]

OldDorsaj --> jak mówiłeś grasz na usa. dla mnie to tam jest dużo łatwiej o lvl niż na mal. - eventy(np. double exp.) ,tanie wejście na egeha itd. Wątpie ,że na mal przeżyłbyś bez LC pkt. ^_^ ( to nie znaczy ,że ja nie używam ) :]
20.09.2007
18:09
[219]
Ghorri [ ]

Stoff --> na USA jest event w piątek (2h), niedziele (4h) i raz jest exp, raz sp, innym razem exp i sp :) Więc za bardzo nie poexpisz, ale jednak taki event też cieszy.
Z wejściem do egehy też jest ciut dziwnie.. Nie wiem sam, czy więcej niż na MALu.. U nas kosztuje 800k, (hs koło 550-650k chyba, ale nie łaziłem dawno po rynku), u Was chyba dalej 5m, (hs 7M?) więc chyba po równo. Twierdzę tak, bo tu HS leci duużo częściej, niż na MALu.

Item mall się przydaje.. Zawsze się znajdzie taki, co teleportacje kupi w item mallu i my tylko tędy wchodzimy :) A, że wchodzimy po 4-5 osób, to sobie sam policz, grosze po prostu.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-20 18:10:53]
20.09.2007
19:36
[220]
Stoff [ Chorąży ]

Ghorri --> Jeśli u was ( na usa. ) teleporty kosztują tyle co na mal czyli 1=50lcp ( 10 = 250lcp )
To wychodzi 800k za wejście ( z tego co pamiętam ) Ja staram się wchodzić teleportami na egeha ( tymi z item mall'a) ale czasem się nie da i trzeba 5mln wyrzucić w błoto =.=
Oczywiście przy dobrych wiatrach odrobię to w 1-2h bo praktycznie mogę sam bić już moby o pare lvli większe ode mnie ;]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-20 19:37:09]
21.09.2007
07:56
[221]
OldDorsaj [ Senator ]

Stoff--->ja niestety nie byłem na MAL więc nie znam tego z własnego doświadczenia-pisałem tylko na podstawie słów graczy którzy tam grali,np Ghorri,który pisał że o wiele szybciej lecą lvl-nawet miałem wrażenie że 10x szybciej
21.09.2007
08:16
[222]
Stoff [ Chorąży ]

OldDorsaj --> Ja też pisałem na podstawie tego co mówili mi znajomi którzy się przenieśli z mal na usa... Ja np. bije ten lvl ponad tydzień już =.= 3 mld expa do nabicia waaa.... Ale tak jak mówie na usa nie byłem to nie wiem ;]
22.09.2007
13:00
[223]
Stoff [ Chorąży ]

lastchaos.lotgdplviewtopic?p=189&sid=9b94e5c6af2a6d0ab80f4cf622a5cf99#189

Mały spam ode mnie ^^
22.09.2007
20:38
[224]
Kimarco [ Chorąży ]

ponieważ wszyscy sie pytaja czy na USA tez jest i szkoda ze na usa nie ma czegos takiego, to odpowiadam nastepujaco: To tylko jest na MAL ^^ i nie bedzie na USA [ kolejna roznica przemawiajaca na "+" Mal] ;p . Old zajrzyj moze na MAl, tak chociacz moze w ramach akcji wymiany USA-MAL, MAL-USA.

BTW: Old mam nadzieje, ze przy zakladaniu 4 czesci Watku dodasz adres versji Mal, jak nie to tutaj bedzie wiecej ludzi podbnych do Stoff-a
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-22 20:41:25]
23.09.2007
09:06
[225]
Ghorri [ ]

Kimacro --> Nie kapuje dokladnie o co Ci chodzi, ale dopiero wstałem, więc wybacz.. Chodzi o post Stoffa?

No cóż, u nas już wprowadzono max lvl 90 i te zbrojki co na Malu, wszystko idzie z opóźnieniem, ale cariae powstał niedawno.

Adres wersji mal można dodać, ale chyba to niczego nie zmieni, bo nowi gracze się Was przestraszą, przejdą na usa ^^ (dziwne, że od dawna nowego gracza nie było, czy tylko my jesteśmy tacy poje*ani grając w tę gre? :D)

Co do Malu - jest tam większy exp (ale mało większy, nie wiem np ile expa leci w egeha z lepszych potworków, z bogla 400k na usa (sam biłem)), są większe lagi, jest więcej dzieci neostrady, chyba tyle, można zagrać. Co ważne zagrać raz, a nie grać tam :P
23.09.2007
10:17
[226]
EvoPL [ Legionista ]

Siemka. Mam takie pytanko czy pojawiają sie jeszcze ci bossowie typu grand red dragon? Bo z chęcią bym się kiedyś przeszedł( oczywiście nie sam:P), ale coś dawno nie widziałem smoka. Pytam oczywiście o USA.
23.09.2007
10:34
[227]
Stoff [ Chorąży ]

Ghorri --> 400k za bogla na USA ? na MAL 250k oczywiście w solo pt( bez żadnych dodatków typu exp. poty czy też bałwanki) to jest maksimum :P Porównaj kto ma łatwiej o.0
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-23 10:37:44]
23.09.2007
11:04
[228]
Ghorri [ ]

Stoff -> Dziś bede w ege, to ubije bogla i walne screena.

Evo --> Tak bossowie są, wczoraj padłem 3 razy od smoka w Egeha :) (2x sie pojawił nad głową, a raz mi zlurowali)
23.09.2007
12:10
[229]
OldDorsaj [ Senator ]

Kimarco--->jasne że adres mogę dodać,żebym tylko nie zapomniał-ale jasno też trzeba napisać co ich będzie czekać-nie dziwię się osobom,które mając lvl 50+ nie chcą przejść na USA-to jednak kupa pracy była żeby coś osiągnąć,ale po co mają pchać się nowi na serwery pod każdym praktycznie względem gorsze?Żebyście mieli z kim grac?Nie bardzo tego rozumiem-ten watek ma zachęcić nowych do gry w LC-a czy gra na MAL ich zachęci na dłuzej?Wątpię.

Jeszcze napiszę że nasza gildia została wczoraj potężnie wzmocniona-doszło 3 graczy niezależnych-knight 50 lvl,tytan,chyba 46 i sorc 40-co więcej są to ludzie znów nie młodzi-teraz już nie powinno być żadnego problemu z EGEHĄ-mamy już 9 osób 40-50lvl
23.09.2007
13:02
[230]
Belert [ Senator ]

Old na jaki serwer sie wbijac?Wlasnie scigam klienta.
23.09.2007
17:52
[231]
EvoPL [ Legionista ]

Belert-> Wszyscy gramy na Cariae przeważnie na 3 ale to nie ma znaczenia, bo pomiędzy serwerami można się swobodnie przełączać.
23.09.2007
18:09
[232]
EvoPL [ Legionista ]

No i bajer padły wszystkie serwy i to akurat jak ma być quiz i tea. Ach szkoda gadać mam nadzieje że szybko naprawią.
23.09.2007
18:39
[233]
Ghorri [ ]

Od 14 nie ma możliwości wbicia.. Mam nadzieję, że jutro będzie jakieś wynagrodzenie za dziś, bo mój plan wbicia skill pointów się nie powiódł.. O expieniu jeszcze nie marudzę, bo może się wyrobią do 20-21 i dadzą ten double exp.

Wbiłem 41, moja gildia mimo, że powstała nie dawno, to już mamy 8 graczy powyżej 40 (2 powyżej 50, ale oni chyba nie śpią :P)
23.09.2007
19:16
[234]
OldDorsaj [ Senator ]

no my nie gonimy z expieniem za wszelką cenę,nasza gildia jest trochę inna niż wszystkie-ale dzięki jednemu z nowych graczy wskoczylismy na ranking-mamy tytana na 37 pozycji :P
23.09.2007
19:48
[235]
EvoPL [ Legionista ]

Ale mi się nuuuuuuuuuuuuuuudzi. Miałem plan żeby wbić dziś lvl 38 lub sie trochę do niego zbliżyć a tu klops. Tak mi się chce grać a tu cały czas serwers down. Nic tylko sprawdzam co jakieś 30 minut:P Acha póki pamiętam Old ten party recall to jest nie do sprzedania w normalny sposób, ale w mall jest taka opcja, że możesz coś przekazać jako prezent i wtedy ta opcja untradable nie ma znaczenia chyba. Ale jest jeden minus, że raczej na pewno trzeba zapłacić najpierw ileś tam kk jakiemuś high lvlowi żeby ci przysłał to jako prezent. Podobno nikt nie oszukuje w ten sposób, ale nigdy nic nie wiadomo.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-23 19:48:16]
23.09.2007
20:48
[236]
Belert [ Senator ]

Jaka klase polecacie na poczatek?
Czy pet walczy?
Jak wyglada pvp?
23.09.2007
21:11
[237]
sauron1 [ Junior ]

Witam wszystkich fanow LC , znamy sie z gry moze nie osobiscie ale z niektorymi rozmawialem a reszte widzialem szczegolnie w trakcie zakopow (usa) wlasnie rozpadla mi sie gildia 4legion i teraz wypadalo by znalezc cos nowego ;] mam nadzieje ze z kims dogadam ;]
23.09.2007
21:31
[238]
Ghorri [ ]

Belert --> No cóż żadnej klasy nie polecamy, w [1] poście masz opis wszystkich. Ja zagrałem najpierw knightem chyba do 7 poziomu, ale przesiadłem sie na maga i mi zostało.. :) Pet nie walczy, zdobywa doświadczenie biegając za Tobą, patrząc jak bijesz potworki. Jak wygląda pvp.. Niestety zależy w 90% od lvlu i sprzętu jaki posiadamy, pozostałe 10% to umiejętności, które jednak mało znaczą.

Sauron --> Dwóch członków mamy właśnie z 4Legion, doszli dziś, więc jak chcesz dołączyć do kumpli, to wbijaj na c5 i pisz do Luthiene, lub Kheira :) Jedynym warunkiem jest wiek, musisz mieć 16 lat żeby dołączyć, tak sie umówiliśmy z gildią. Aha, nazwa gildii RavenS.
23.09.2007
22:01
[239]
sauron1 [ Junior ]

no trudno czyli do was nie dolacze bo 16 to skonczylem 4lata temu ;] pozdro
23.09.2007
22:05
[240]
EvoPL [ Legionista ]

No i chyba sobie dziś nie pogram bo raczej nie naprawią albo zrobią to późno. Jutro mam nadzieje że dadzą coś w nagrodę. Sauron1 to od ciebie zależy jaką gildię chcesz wybrać, jeżeli chcesz do LastCrusade to musisz wywoływać OldDorsaja, bo advisorów ostatnio nie ma. Jak co to pisz do mnie na czacie i ja ci odpisze czy Old jest, ja staram się być w miarę regularnie więc na pewno jakoś się zgadamy.
I nic nie wyszło z mojej próby wbicia dziś lvl 38, no cóż siła wyższa:P

No właśnie też się zastanawiam nad tym czy tylko 16 lat i nie mniej nie więcej, czy minimum 16.

Serwy już działają jak czytam na stronce aerii:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-23 22:09:39]
23.09.2007
22:23
[241]
Ghorri [ ]

Sauron --> Źle mnie zrozumiałeś.. U nas 16 lat, to absolutne minimum.. :) Nie wydaje Ci się dziwne, żeby w gildii była gromada tylko i wyłącznie 16-latków? :P Najstarszy członek gildii ma 38, najmłodszy 16.

Fajnie, servy wstały, a ja jestem chory i już mnie na sen zbiera.. :D No nic, trzeba olać exp...
24.09.2007
00:13
[242]
sauron1 [ Junior ]

Ghorri-----> wiesz mogles napisac ze trzeba miec skonczone 16 lat a nie ze trzeba miec 16 bo jest roznica ;] ale t ojuz nie istotne poniewaz wlasnie jestem w LastCrusade i narazie jest ok ;]
24.09.2007
09:33
[243]
Falconn [ Pretorianin ]

i bardzo dobrze postapiles:P ze do nas trafiles
24.09.2007
09:34
[244]
Falconn [ Pretorianin ]

Dopiero teraz sie zarejestrowalem tutaj:P. Moge odpowiedziec na Wasze pytania jesli macie taka ochote.
24.09.2007
09:38
[245]
Falconn [ Pretorianin ]

Bardzo bym chcial aby do naszej gildii doszedl mag lvl +40 ale to marzenie :. A wojenka moze z The Crusade kiedys wybuchnac.
24.09.2007
09:39
[246]
Falconn [ Pretorianin ]

Ghorri--------> a 99 latkow tez bierzecie:P?
24.09.2007
09:52
[247]
Falconn [ Pretorianin ]

OldDorsaj-----> aha old w rankingu byliscie chyba juz wczesniej dzieki mnie czyz nie prawda:P?
24.09.2007
09:57
[248]
Ghorri [ ]

Falconn --> "Ghorri--------> a 99 latkow tez bierzecie:P?"

Bierzemy 16+, więc 99-latek się kwalifikuje. :> Po prostu umówiliśmy się kiedyś, że bierzemy od 20 w górę, ale tak jakoś wyszlo, że mamy i 16 latka..
Na co Wam mage 40+, jeśli można wiedzieć?

Co do wojen.. Pół servera (c5) nas nie lubi, często w egeha sie expić nie da, bo nam skinwalkerów i smoki lurują na nasze spoty.. No cóż, my im też :D

Ale ciut Was zaskoczę.. Wyjdzie to na + dla MAL.. Na malu jak sie ubiło gracza, to on tracił 5% expa i sp, a na usa dopóki nie włącze war mode, to mogę zdychać i 150 razy, a nic nie strace. Troszkę bez sensu, ktoś mi KSuje, ale ja nie mogę nic zrobić, bo tylko sobie reda wbije.

Wczoraj na Tea wbiłem 43 i troszkę sobie posiedze na nim. (ok 200sp) Aha, ocieram się o ranking, 50 miejsce ma gość z 43 lvlem, tylko, że ma więcej %:D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-24 10:01:44]
24.09.2007
11:17
[249]
OldDorsaj [ Senator ]

Belert--->nie ważne czym bedziesz grał aby tylko wybrać jedną do tego 10 lvl i już potem nie zmieniac-każda ma zalety i wady.

Ghorri--->Falcon ma obsesję żeby mieć wszystkie klasy w gildii-wczoraj poszliśmy pierwszy raz do Egeha i bogle padały jak muchy-było troche deadów,ja tez raz,ale tylko z powodu braku zgrania-a byliśmy tylko w 5 a potem w 4 osoby z tego 2 knightów 45,50(ja tam w końcu zrobiłem 46),tytan 45,healer 35 i na chwile jeszcze jeden tytan 38-nawet ubilismy bez problemu dark boggle kilka razy,w tym raz ja sam z drugim knightem-nie spodziewałem się ze tak łatwo będzie-jak będą nasze 2 dziewczyny roque i sauron odzyska spaloną broń to spoko na demony można iść-jakby jeszcze Ami(healer 46) doszedł to już wogóle.Co do wojny z TheCrusade,Falcon tez przesadza,ja myślę że należy ich olać po prostu-a całe nieporozumienie stąd,że twierdza iz ukradlismy im nazwę gildii-co jest bzdurą bo na poczatku utwozrenia tego watku ja dałem kilka propozycji i ktoś napisał że ta najlepsza i tak zostało-zresztą oni istnieją o 2 lub 3 miesiące krócej.Atakują słownie tylko niskolevelowych graczy,ja mimo że specjalnie stawałem obok nich nic nie usłyszałem w tym temacie.Radzę membersom żeby ich olali po prostu-i tak gramy głównie na non-PvP.Nasza gildia chociaż ma chyba najwyższa srednią wieku nie zamyka drzwi przed młodymi-jedyny wymóg to min 20 lvl-jestem zdania że czegoś się nauczą od starszych :P

Falcon--->o wojnie juz ci pisałem w grze nieraz,powyżej tez napisałem jak to widzę ghorriemu-jeśli chodzi o ranking nie miałem na myśli reputacji bo tam to z mojego powodu byliśmy po raz pierwszy-jakieś 4 miesiące temu,a o ranking graczy-pierwszy z naszą nazwa pojawił się tam Matrix1 na 37 pozycji,na razie jako jedyny,ale teraz gdy możemy iść na Egeha,powinni inni wskoczyć bo są blisko.Na koniec chciałbym cię powitać an forum i od razu mała rada-nie pisz kilku postów pod rząd tylko uzywaj edita-do 5 min możesz bez wykupionego dostępu Premium.
24.09.2007
11:19
[250]
Falconn [ Pretorianin ]

A status przy ksywie automatycznie sie zmienia czy trzeba powiadomic moderatorow tutaj?

Mag jest potrzebny nam w razie wojny dlatego ze postacie nie majace mag defa po prostu nie maja z nim szans.
24.09.2007
11:20
[251]
Falconn [ Pretorianin ]

OldDorsaj----> nie mam obsesji i prosze nie rob tutaj tez ze mnie jakiegos psychola.
24.09.2007
11:43
[252]
Falconn [ Pretorianin ]

Ogloszenie mam na sprzedaz armor dla titana beast. Gauntlets +5 albo czyste.Klata +4 i spodnie tez+4 jesli ktos jest zainteresowany prosze wejsc do gry na c3 i dodac do friend mnie nick Falcon.:P
24.09.2007
12:11
[253]
Ghorri [ ]

Jeśli chodzi o exp za Bogla, to jak to zwykle bywa palnąłem głupotę :P Powiedziałem 400k, bo pewnie biłem go w czasie double expa. Wczoraj sprawdziłem i dostaję 212K expa i 1 skill point :)

My w ege biliśmy wczoraj demony w składzie: Ja, 2x royal knight, rogue i cleric, było dobrze, choć 2 rogue przydałoby się. BoglaDark bogla sam ubijam, tylko jest to dość ryzykowne, bo na ich spotach się smoczek pojawia i exp na nich jest nie oplacalny..
24.09.2007
16:03
[254]
Belert [ Senator ]

Mam jedno pytanie czym sie lastchaos rozni od Silkroad poza tym ze ma gorsza grafe?
Gram sorcerorem, i mam pytanie to jest facet co rzuca fireballe czy tylko bije po glowie swoja laska ?Z dodatkami ogniowymi ze tak powiem.Jakby co to nick taki jak tu.
24.09.2007
17:48
[255]
Falconn [ Pretorianin ]

Belert---->
Last rózni się głównie klimatem z tego co wiem.
Sorcerer nie rzuca fireballi bijesz laską ale po osiagnieciu 31 lvlu mozesz stać się szamanem albo druidem. Jeden z nich specjalizuje się w przyzywaniu summonów, drugi natomiast może zmieniać się potem w rózne istoty np. w coś jakby diadeł.
Kimarco---->Niezła czika z tej twojej magiczki na screenie:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-24 17:51:40]
24.09.2007
21:37
[256]
Kimarco [ Chorąży ]

To nie jest moj mag ;p jak sie dobrze przyjzycie to na 2 planie widac kawalek mojego luku ;p
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-24 21:38:00]
25.09.2007
04:57
[257]
Belert [ Senator ]

o co chodzi z sklilpointsami i biciem mobow bialych przy ktorych one leca?Widze ze dostaje 30 exp i 200 sp ale gdzie niby je moge zobaczyc.To sa te pkt ktore wykorzystuje do treningu?Ale tam npisze ze mam ich 7?Wie ktos cos na ten temat?
25.09.2007
07:20
[258]
Falconn [ Pretorianin ]

Belert---->
Jeśli chcesz zdobyc w ciągu lvlu jak najwięcej skill pointów to najlepiej bić białe moby.Sprawdzasz ile masz sp klikając klawisz t , ich ilośc będzie prawie na samym dole statystyk. Ja mam w tej chwili na przykład 187sp:P.Za te sp kupujesz skille u odpowiednigo mastera, jeśli grasz sorcererem to u master sorcerera.Ja w tej chwili dostaje za białego moba około 5500 expa i 900 sp ( z tym sp to jest ocena cząstkowa tak jakby, bo 1 sp dostajesz dopiero po zabiciu kilku mobów czyli gdy zabijesz dajmy na to 10 białych mobów dostaniesz jeden sp który będzie w statystykach, tak jest w moim przypadku u ciebie pewnie jeden sp będzie przybywał szybciej).Ile mogłem tyle pomogłem :).
25.09.2007
07:38
[259]
Falconn [ Pretorianin ]

Kimarco----->
A mag czyj jest:P?
25.09.2007
07:43
[260]
OldDorsaj [ Senator ]

Falconn--->piszesz że nie masz obsesji a ty ciągle o tej wojnie-gramy na non-PvP i jestesmy pokojową gildią,dopóki ja jestem GM to żadnej wojny nie będzie i koniec-no i nie bądż taki poważny bo pisałem to żartem :),Status zmienia się automatycznie.

Belert--->pytaj o wszystko w czasie nauki w grze :P

25.09.2007
09:45
[261]
Falconn [ Pretorianin ]

OldDorsaj---->
A może na forum chce być bardziej poważny jak w grze.
Belert------>
Jak masz pytanie to wal śmiało sproboje ci pomoc :).
25.09.2007
11:09
[262]
EvoPL [ Legionista ]

Z tą całą wojną gildii to myślę że nie wszyscy z thecrusade jej chcą. Kiedyś widziałem kogoś od nich i nawet ani słowem nic nie mówili. Myślę że to tylko ten shatyouup coś gada. Zresztą ja podobnie jak Old zlewam ich konkretnie i tak przeważnie gram na 3 lub 4, a na arenie jak mnie pokonają to i tak nic na tym nie stracę zresztą i tak rzadko na niej jestem bo wole lvl bić.
25.09.2007
11:27
[263]
Falconn [ Pretorianin ]

ShutYouUp zgnął na arenie z mojej ręki :P. Ja natomiast wole bić się na arenie niż bić lvl. Zależy jaką postawę ma co do tego master TheCrusade bo mogłaby zaistnieć głupia sytuacja że pół ich gildii chciałoby wojny i ta połowa mogłaby zrobić tymczasowo drugą gildię i wojować z nami (nie wiem czy to możliwe ale tak by mogło być).
25.09.2007
19:03
[264]
Falconn [ Pretorianin ]

Nigdy wecej nie bije red dragona zabiliśmy we 4 i wypadł sam syf ja dostałem 10 mhp :,,,,( chlip chlip.
25.09.2007
19:49
[265]
Ghorri [ ]

My ubijamy i gildia ma już z 8 unikatów (coś koło 10, nie wiem dokładnie).. :) Często ktoś u nas biega po pandorach, łatwo wyłapać smoka, jednak w większości przypadków leci z nich Medal of honor..

A co do wojny.. Oni mogą was tłuc ile wlezie na servach pvp, a dopóki nie włączycie war mode, nic nie tracicie.. :D My takim sposobem nabijamy reda innym gildiom, żeby im się przyjemnie zbijało ^^
25.09.2007
20:35
[266]
Belert [ Senator ]

pytan to ja mam wiele ale najwazniejsze:
1.Jak leczyc konika.Mam yellow herb i podobno mam tym go leczyc ale klikam dwa razy , to znika ale biedny konik dalej mocno ranny.
2.Wypadly mi Pan Flute to mozna sprzedac , a jesli tak to ile to warte.
3.Jak karmic konika , podobna sprawa mam flawed stone i ...i nie wiem jak to zrobic zeby on to zjadl.
Poza tym nie jest zle :)
26.09.2007
07:07
[267]
Falconn [ Pretorianin ]

Belert------>
1.Masz 3 rodzaje herbatek:
yellow herb leaf-jest to najgorsza herbatka lecząca konikowi 1 punkt hp dlatego nie zauważyłeś rożnicy
herb trunk-ta herbatka leczy 3 hp konikowi
green herb leaf-najlepszy rodzaj herbatek,zdecydowanie najlepiej w niego inwestowac.
2.za około 30k powinny pójść.
3.Karmisz kamieniami jak już wiesz klikając 2 razy na kamieniach gdy konik jest aktywny
flawed stone-odnawia jeden 1hp
imperfect stone-odnawia 3 hp
quality stone-odnawia 5 hp, najlepszy rodaj kamieni.
Rada: nie wiem czy wiesz ale jeśli masz tool aid to zakladasz na narzedzie wydobycia i jego czas zmniejsza się do około 10 sekund. Wtedy najlepiej wybrac z toolem wydobycie quality stone albo green herb leaf.Po chwili będziesz ich miał około 25 a 20 wystarczy żeby uleczyć petowi hp albo głód.Gdy nakarmisz najlepszymi rodzajami kamieni i herbatek swojego peta na pewno zauważysz różnice :).Masz inne pytania to wal śmiał:P.
26.09.2007
11:21
[268]
EvoPL [ Legionista ]

Małe sprostowanie do tego co napisał Falconn to za flute i eggs to raczej 20k bo drożej z reguły nie schodzą. A przy użyciu tool aida dostajesz dokładnie 27 najlepszych herbów i stone. Wydobywaj zawsze te najlepsze, bo odnawiają najwięcej zdrowia i najlepiej karmią peta.
26.09.2007
12:48
[269]
OldDorsaj [ Senator ]

Falconn--->chodzi o to że ty non stop o tej wojnie i ty to tak rozdmuchałeś-w sumie problem z TheCrusade jest według mnie znikomy-mnie tak jak Evo nikt z tej gildii nic nie pisał,a spotkałem wielu-Tego ShutYouUp też kilka razy i cicho siedział-no i tak jak pisał Ghorri,jak chcą niech atakują,będą mieli red nicki jak im się uda-tyle że nas rzadko można spotkać na serwach PvP o ile wogóle.
26.09.2007
13:50
[270]
Falconn [ Pretorianin ]

OldDorsaj----> Ja lubię PvP:) i mnie można spotkać tam:P.
26.09.2007
17:33
[271]
Belert [ Senator ]

Dzieki za pomoc .Warto dodac ze najlepiej sie szkoli konika bijac golymi rekami zielone moby.Roznica jest jak 1:30 co najmniej.Ale uwaga zielone nie niebieskie.
Mam 10 level i co dalej levelowac , kiedy sie zajac alchemia lub innymi umiejetnosciami?
Moze jakas gildia by mnie przyjela bo ciezko spotkac polaka ktory nie jest afk , sam tak robie jak kopie mineraly.
27.09.2007
01:31
[272]
OldDorsaj [ Senator ]

Belert--->z gildią już chyba wiadomo po dzisiejszym szkoleniu :P

Falconn--->no to ewentualnie na ciebie bedą polować :P
27.09.2007
08:08
[273]
Falconn [ Pretorianin ]

Belert---->
Leveluj dalej i ucz się umiejętności bitewnych u master(i tu odpowiednia klasa którą grasz).Takie umięjętności jak alchemia są wogóle nie przydatne wg mnie.Ewentualnie możesz se pouczyć armorsmith i weaponsmith przyda się na wyższych poziomach gdyż ciężko dostać bron albo armor, a tak samemu sobie zrobisz:P.
27.09.2007
12:56
[274]
Belert [ Senator ]

Falconn:--> jak wyglada pvp.?Sa klasy ktore rzadza czy jest to wyrownane.
Czy na serwerach pvp dostaje sie czerwonego nicka?
27.09.2007
16:15
[275]
EvoPL [ Legionista ]

Belert czerwonego nicka dostajesz za zabijanie kogoś z niższym lvlem, a niebieski masz za zabijanie czerwonych.
27.09.2007
17:23
[276]
Falconn [ Pretorianin ]

Belert------>Niby klasy sa zrownowazone ale po moich doswiadczeniach rzadza sorcerer i mag poniewaz inne postacie nie maja mag defa. Tu mala popraweczka jesli chcesz miec niebieski nick musisz zabic goscia z czerwonym nickiem ktory ma lvl wyzszy od ciebie, a jesli chcesz czerwony to potem inni beda mogli cie bezkarnie zabijac.
27.09.2007
17:38
[277]
OldDorsaj [ Senator ]

no niestety straciliśmy advisora,healera 46 lvl na rzecz innej gildii-w sumie bilans jest dodatni bo dostaliśmy knighta 50 lvl,sorca 40 i 2 tytanow-46 i 42 ale i tak jest mi przykro bo myślałem że jemu zależy bardziej na ludziach niż na expie-no trudno-chciał mieć darmowe recalle do Egehy i tańsze Iris-co zrobić-nie jemu pierwszemu exp za wszelką cenę uderzył do głowy
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-27 17:38:59]
27.09.2007
18:35
[278]
Stoff [ Chorąży ]

Falconn --> To co mówisz tutaj na temat postaci jest bez sensu ^^
Każdy kto siedział już troche na PvP i ma jakis konkretny lvl wie ,że sorcerer właśnie jest najsłabszy na PvP... Każda inna postać wygrywa z inną np. Mage vs Knight ( mage wygrywa ) , Mage vs Roque ( roque wygrywa ) itd. Oczywiście może sie zdarzyć inaczej ,ale nie powinno ( wszystko napisane jest względem tych samych itemów ( ten sam lvl itp. ) lvl postaci raczej nie pownien sie wiele różnić )


Pozdro.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-27 18:38:31]
27.09.2007
21:19
[279]
Ghorri [ ]

O magu mogę powiedzieć tyle, że jak zobaczy archera 38+, to musi spier*## (uciekać? :D)

Na serio:
mage vs knight --> mage
mage vs sorc --> mage
mage vs healer --> healer (w przypadku clerica nie mam pojecia)
mage vs titan --> mage
mage vs rogue --> raczej rogue, chyba, że kaleczny człowiek jest :P
mage (wizard) vs mage (witch) --> witch

O witchu mogę powiedzieć tyle, że przegra tylko z archerem, jeśli pierwszy kamienia nie rzuci.. ;) Postać robiąca miazgę w pvp.

Tyle o magach z moich własnych spostrzeżeń, Stofer może coś tam poprawić, bo ma lvl 80 i tam bywa inaczej.
28.09.2007
00:35
[280]
Stoff [ Chorąży ]

Ghorii --> masz 99% racji
Tylko ,że teraz tak bardzo mało ludzi gra witchem ( trudno się expi trudniej niż wizardem )
Co do archera się zgodze tylko z tym levelem bym nie przesadzał :P
Pewnie niektórzy nie wiedzą dlaczego archer i witch to postacie zajebiste na PvP - Witch ma debuff który odbiera 50 pkt z każdej ze statystyk ( cios dla wizarda ) a archer ma silent(?) shot
w każdym bądź razie uniemożliwia on używania skilli a wiadomo mage to tylko skille ;]
28.09.2007
09:12
[281]
Falconn [ Pretorianin ]

Z tego co napisał Ghorri to i tak wychodzi że mag jest najlepszy:P.
28.09.2007
10:26
[282]
Belert [ Senator ]

czyli moim sorcem moge sie po grzbiecie kosa podrapac?
28.09.2007
11:01
[283]
Falconn [ Pretorianin ]

Ja z sorcererem przegrywam(gram tytanem), nie wiem jak jest u innych klas.
28.09.2007
16:02
[284]
Stoff [ Chorąży ]

Jak mówiłem wszystko zależy od sprzętu również skille też są ważne wiadomo skille pownny być wymaxowane na ok. 38lvl'u ( wszystkie dostępne ) każdy szczegół się liczy w PvP zaczynając od ubranych akcesoriów po różnice w defie i ataku...
Falconn --> Zgadzam się - możesz przegrać z summonerem z jednego powodu on ma summony które dość dużo dają na niskich levelach ( <50 ) na wyższym lvlu tytan nie powinien mieć problemów z summonerem ,ale zadam pytanie - Grasz warmasterem czy highlanderem ?
28.09.2007
16:15
[285]
Falconn [ Pretorianin ]

Stoff---->War master 36 lvl
28.09.2007
17:19
[286]
Stoff [ Chorąży ]

Falconn --> No to by wszystko tłumaczyło , jak pisałem wyżej do 50 lvla będziesz miał trudności z summonerem ,bo summoner to źle "zrobiona" postać ( nie chce mi się tłumaczyć czemu tak uważam ^^ )
28.09.2007
23:28
[287]
Belert [ Senator ]

to co mam z tym sorcem zrobic ?Moze chodz do pve sie nadaje ?
29.09.2007
07:40
[288]
Falconn [ Pretorianin ]

Na moby może być.
29.09.2007
12:58
[289]
Stoff [ Chorąży ]

No tak na moby ,ale to też tylko do pewnego czasu nigdy nie widziałem sorcerer'a który by expił na egeha w solo pt :d może za mało gram ^^ ,ale mag np. na lvl'u ok. 80 może bić voukery bez problemu ,ale także ghost'y a sorcerer tylko w pt.
29.09.2007
14:22
[290]
Ghorri [ ]

No, a jako moja druga postać miał być właśnie sorcerer : W sumie raz widziałem tego rycerzyka, co solo na boglach expil, ale ciezko mu szło ;)

Stoff --> Tak z ciekawości spytam, jaka broń masz na swoim magu i jaki masz damage z Terra Spear?
29.09.2007
16:30
[291]
Stoff [ Chorąży ]

Ghorri --> broń 73+15 , dmg ok. 9.8k
Mage is the best!
30.09.2007
00:01
[292]
OldDorsaj [ Senator ]

Belert--->jak chcesz zmienic to zawczasu,chociaż jak może juz masz ten 17 lvl to dociągniemy do 20 dla nagrody-tyle ze nie widze cie ostatnie dni,albo sie mijamy
30.09.2007
08:13
[293]
Belert [ Senator ]

relax Old zmienimy ale nagrode najpierw sie wyfarmi :)
Zaczalem grac magiem i powiem tak to jakies przegiecie stoje sobie na pagórku i po kolei rozwalam wszystko jak leci.Na 6 levelu elder wilkolaki jak nie dje rady to odbiegam laduje mane i znowu w leb.Zeroi wydatkow na lezenie konia :)
Ale teraz wrcam na sorca :)
30.09.2007
13:41
[294]
Sinic [ ]

Belert -->
W watku o cRPG FPP zobaczylem, ze grasz w ta gre. Ja sledze ten watek w sumie od jego powstania i czasem myslalem o zagraniu. Zanim wroce znow na sesje w WoW moze sprawdze osobiscie jak sie w to gra razem z Toba ;)
Jak widze mage jest ostatecznym i najlepszym rozwiazaniem. Moge pominac etap prob ;p

OldDorsaj -->
Co do wstepniaka. Zanim zaczalem sie bawic z fileplanet sprobowalem sciagnac z pierszego linka. Idzie mi czasem, wlasciwie glownie, ponad 580 KBs, wiec nie jest tak zle ;).
Kilka minut i zaczynam instalacje. Nawet nie mam czasu przejrzec instrukcji przed gra. Ale sledzac ten watek niby cos tam wiem. A ponadto wszystkie MMORPGcRPG sa w koncu takie same ;)
30.09.2007
16:33
[295]
OldDorsaj [ Senator ]

Sinic--->trochę nie zrozumiałem z tym wstępniakiem,czy jest ok czy coś źle i mam poprawić-niezbyt załapałem twoją wypowiedż :P

Magów nie mamy w gildii i przyjmiemy was z otwartymi rękami po 20 lvl :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-30 16:34:48]
30.09.2007
17:00
[296]
Sinic [ ]

OldDorsaj -->
Chodzi mi o to, ze tam piszesz o 20kbs przy sciaganiu. Mysle ze juz jest lepiej skoro mi pod 600 podchodzilo i nie trzeba sie bawic z innymi stronkami ;)

A co do maga. Ja ostatecznie wzialem titana. Jak zwykle we wschodnich plcie sa przyporzadkowane do klasy i nie mozna tego zmieniac. Osobiscie gralem juz w ten sposob kobiecymi postaciami i mi to nigdy nie przeszkadzalo. No ale wlasnie zawsze te kobiece byly przyporzadkowane do najbardziej przeze mnie lubianych klas luczniczych i magicznych. Wiec teraz dla odmiany powalcze w zwarciu chwile ;)

Zrobilem kilka leveli i questow poki co. Na razie mam jednak male watpliwosci co do sterowania. Nie mozna zmienic ruchu z myszki na klawisze? Lub przynajmniej pozmieniac gdzies ustawien klawiszy? Klawisze ze specow sa po lewej a ustawienia kamery po prawej stronie klawiatury. Troche to niewygodne. Najpierw w miesce w koncu reke ustawilem na kursorach i przestal mi ten ruch z myszki i reczna kamera przeszkadzac. No ale doszlo do walki i ciut to nieporeczne znow sie stalo. Jest tez jakis klawisz ataku? Czasem myszka mozna nie trafic i cos takiego by sie przydalo.
30.09.2007
17:56
[297]
Sinic [ ]

Wole jednak patrzec na ten tyleczek azjatki podrygujacy przede mna niz walczyc wrecz ;p
Moze ktos mi cos powiedziec o skillach maga. W sumie nie wiem czy maga. Nauczylem sie czegos co sie nazywa zeta i epsilon wave processing. Sa one special passive. Tyle tylko ze zadnego ich opisu nie ma i nie mam pojecia po co ja sie ich uczylem. Do czego je sie uzywa i czy dalej podnosic?
30.09.2007
20:00
[298]
EvoPL [ Legionista ]

Sinic to są skille wydobywcze, ja osobiście wcale tego nie rozwijam. A skille dla maga są u Master Mage w każdym mieście.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-30 20:00:25]
30.09.2007
20:09
[299]
Sinic [ ]

EvoPL -->
Skille wiem gdzie sie nauczyc do walki. Ale te mi wygladaly w nazwie jak bojowe ;) A nic nie bylo przy nich z opisu. Wzialem ich pierwsze poziomy majac nadzieje, ze cos sie wyjasni.

Jak uzyc smelting stone? Latam po wszystkich NPC, probuje "wrzucac" na itemki i nic. Podane na nim level 1 jest na czerwono, nie wiem dlaczego. Niby sluzy do upgradu itemkow lev 1 lub nizszych (tzn jakich? ;)). Moje caly ekwipunek jest na lev 1, startowy, i nie wiem co jest nie tak.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-09-30 20:10:18]
30.09.2007
21:31
[300]
Sinic [ ]

Ostatnie i najwazniejsze. Chce ktos guardiana tutaj? Zebym sie nie spoznil ;)
01.10.2007
00:03
[301]
Belert [ Senator ]

1.Co do guardiana to na pewno Old bedzie chcial.Chodz pewnie nie tylko.
2.Gra jest prawie kalka silkroad wiec wszystko chodzi podobnie.Sterowania nie da sie zmienic.
3.To wyrzynanka , ale ..hmm.. wlasnie ale ...calkiem milo sie gra.Nie iwem czemu ale fajnie .
4.Smelting stone sie zdobywa poswiecajac znalezione przedmioty ale ..jest jedno ale smelting stone ma level taki jak przedmiot wiec jak masz smelting stone 5 level to nie upgradujesz przedmiotu 10 level.Chwytasz smelting stonea i najezdzasz na przedmiot.Jak sie da to pojawia sie napis ze udalo sie lub nie podniesc skila.
5.Zanteresuj sie bloodsail to taka cech ktora nabywasz na broni lub armorze jak duzo walczysz(chyba) wtedy kupujesz u goscia kamien (czerwony)ktory sprzedaje potiony( kolo sprzedawcy manuskryptow ekhm..) i znowu najezdzasz na przedmiot i odblokowywuje jakas na ogol mila ceche.Jak nie to u tego goscia sa kamyczki zeby to usunac.
6.Odezwij sie w grze do mnie nick Eleandi to ci dam pan fluta to po zrobieniu questu konik , jego sie trenuje do 31 levelui potem masz konia do jazdy.
7.Mila strona o tej grze:forums.aeriagamescomindex?f=6&sid=d6110522ab65770aca73c1114a11f655
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-01 00:04:55]
01.10.2007
00:20
[302]
Sinic [ ]

1. Stanalem przy moon i zlapalem guardiana ;) Nie moglem czekac bo juz 10 wchodzil. Przy okazji gostek widzac moja nedze ubral mnie nieco i o niebo lepiej sie teraz expi.
2. Jak dla mnie to kalka KALOnline, ale pewnie wszystkie sa podobne ;P
3. No zobaczymy. Ja mam wzloty i upadki. Musze gre poznac lepiej ;)
4. No wlasnie niby wszystko wiem, a nic nie wiem. Przedmioty rozbijam na kamienie od poczatku. Jest do tego quest. "Nakladam" je na item i nic. No i czytalem ze tylko o takim samym lub nizszym levelu. Pisze to na kamieniach. Mialem itemki lev 1 wiec z tym nie byl problem. Ale jedyny efekt to zmiana miejsca polozenia itemu i kamyka w inventory. Nic sie wiecej nie dzialo. Cos robie zle, lecze nie wiem co. Podnosze kamyk i "wrzucam" na item. Co jest nie tak?
5. Tego nie wiedzialem i zaraz zaczne sprawdzac jak mi sie pojawi gdzies. Mialem wczesniej ale tamtego spzretu juz nie mam, na kamyki poszedl ;)
6. No wlasnie wciaz mi ten itemek na konia nie chce spasc. Wiec niezmiernie szczesliwy bede jak wreszcie go dorwe :)
7. Zerknalem ale nie znalazlem jakich przyklejonych poradnikow. Moze pozniej bardziej sie w nia wglebie i znajde cos. Znalazlem kilka polskich i w sumie tez podobne. Balagan, nowe i malo wnoszace watki na gorze. Rzadko cos wartosciowego przyklejone.
01.10.2007
00:27
[303]
Sinic [ ]

Co do Bloodseal masz racje, sparwdzilem teraz na stronce gry. Jesli sie dluzej walczy w danym itemku to nabywa ta ceche.
Jak mozna wyslac priv msg tutaj? Tylko przez friend list? Tam mozna dodawac tylko online graczy, spory blad ;
01.10.2007
00:45
[304]
Sinic [ ]

Cholera, cos jest nie tak. Teraz kupilem ten Bloodseal gem bo mam 1 item z ta cecha. Podnosze gem i nakladam na item i znow tylko miejscami sie zamieniaja. Jakis bug czy co? Nie moge ani upgradeowac ani bloodseal otwierac.
01.10.2007
00:53
[305]
Sinic [ ]

Lol powyzsze nieaktualne jak i wczesniejsze moje teksty. Wiele gier gralem online, ale ta pod tym wzgledem kalka nie jest na pewno. Tu sie nie dropuja na item zdjety z postaci w inwentory. Ja probowalem wrzucac na item ubrany i zdjety ale zawsze w inwentory, tak jak sie nauczylem ;P A nigdy nie wrzucalem na postac. Ale pomogl mi giardian ;)
01.10.2007
05:14
[306]
Belert [ Senator ]

pet :forums.aeriagamescomviewtopic?t=1270&sid=d6110522ab65770aca73c1114a11f655

mapy:forums.aeriagamescomviewtopic?t=11760&sid=d6110522ab65770aca73c1114a1prof guide :forums.aeriagamescomviewtopic?t=6504&sid=d6110522ab65770aca73c1114a11f655
01.10.2007
06:53
[307]
Falconn [ Pretorianin ]

Sinic----> A z guardem trzeba było do mnie ,u mnie wszyscy sa traktowani jak królowie :P, a sądząc po opiniach uczniów nie jestem złym "nauczycielem" :P.
01.10.2007
11:05
[308]
EvoPL [ Legionista ]

I znów serwer out na 24h, ale jutro znów będzie double exp:P
01.10.2007
11:13
[309]
EvoPL [ Legionista ]

Sinic-> a z koniem też masz jeszcze jakiś problem? Na wszelki wypadek napisze konia musisz mieć założonego i tedy 2 razy klikasz na kamień(karmisz) lub herb(leczysz), ale skoro masz już guarda to ci to już pewnie wyjaśnił. Acha i polecam tylko i wyłącznie konia, jako że ma haulingi. Jak wyszkolisz na mounta to zobaczysz o co chodzi:P
01.10.2007
11:44
[310]
Sinic [ ]

Belert -->
No jak pisalem tylko zerknalem z braku czasu. A teraz juz nie musze zagladac glebiej ;)

Falconn -->
No przeciez zglosilem zapotrzebowanie ;p Nie moglem czekac za dlugo. Chociaz teraz w sumie zaluje bo az tak tego 10 lev nie przekroczylem. A zawsze lepiej swojemu dac guardiana.

EvoPL -->
Out? Jestem teraz w grze.
Z koniem mam caly czas ten sam problem. Nie chce mi dran wypasc ; W koncu mi smoczek wypadl wiec do tego czasu troche z nim pochodze. Wiem ze kon lepszy, ale jakos slabo mi dropi ;
01.10.2007
13:17
[311]
EvoPL [ Legionista ]

A bo to chyba jutro będzie dopiero. Ale ze mnie głupek:P Jak chcesz to zgłoś się do mnie dam ci flute i wyklujesz sobie konika.
01.10.2007
15:14
[312]
Sinic [ ]

No juz Belert sie ofiarowal. Kogo zlapie pierwszego ten bedzie mial okazje ;p
01.10.2007
15:32
[313]
Stoff [ Chorąży ]

Małe sprostowanie - konika nie da się wykluć ,bo nie jest w jajku ^^
01.10.2007
15:57
[314]
Falconn [ Pretorianin ]

Sinic--> To jak byś chciał guarda u mnie to wyproboj inne postacie i potem sobie jedna wybierzesz ktora bedziesz grac ;P.
01.10.2007
15:57
[315]
jetix200 [ Konsul ]

Jak na rzut oka gra jest super, ale zagram dopiero w piątek.
Niestety.
01.10.2007
16:01
[316]
Falconn [ Pretorianin ]

jetix200--> Tak więc proponuje zostanie moim uczniem;P jak by co to gram na c3 najczesciej nick:FalconPL Dodasz mnie do friend wtedy mozemy pogadac.
01.10.2007
16:35
[317]
EvoPL [ Legionista ]

Stoff-> no nie z jajka, ale jak to nazwać inaczej? Jak wymyślisz jakąś nazwę to daj znać to nie będę pisał że wykluć:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-01 16:37:06]
01.10.2007
16:42
[318]
Sinic [ ]

Falconn -->
No mam ciagle tego tytana. Jakby co moge go podciagnac do 20 lev ;)

A archer to healer czy rogue? ktory z nich ma ta podklase?

A Pan Flute juz mam, konkretnie to juz pony teraz, wymienilem mojego smoczka za to jajkonie jajko konika ;)
01.10.2007
19:13
[319]
Falconn [ Pretorianin ]

Sinic-->Jak chcesz to jak mowilem gram na c3 masz moje gg i napisz jak masz zamiar wejsc do gry i sie wszystko zalatwi.
Moje gg:4332166(preslesz mi swoje gg i pogadamy).
Inni jak chca niech tez sobie popisza;P.
01.10.2007
19:22
[320]
Sinic [ ]

Falconn -->
No ja akurat wyszedlem z gry ;) Na mage mam guardiana, a ten titan to moze chwilke pozniej jak bedzie na lev 10,99%. Wtedy bede mial wiecej czasu by dobic go do lev 20. ;)
Lub tez tego archera. Z tego co zaobserwowalem to chyba healerzy lataja z lukami raczej, maja tez jakis tam bonus agility do dmg z luku. No ale nie pasuje mi do archera healer, wiec moze jednak to rogue?

A jak zwykle bywa gdy juz mam Flute to mi spada bez problemu nastepne;
01.10.2007
19:36
[321]
EvoPL [ Legionista ]

Sinic-> Jak z łukiem lata to healer, rogue ma kuszę albo blady zależy co preferuje do walki czy woli z bliska bić moby czy na odległość.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-01 19:37:26]
01.10.2007
20:13
[322]
Sinic [ ]

Chodzi mi tutaj o archera caly czas. Skoro nie ma tej klasy podczas wyboru to jest to podklasa. I wychodzi mi na to iz osiaga sie ja z healera. Nie za bardzo mi to co prawda pasuje. Wychodzi na to iz ta zmiana na 31 calkowicie zmienia charakterystyki prowadzonej postaci. Bo jednak od healera do archera droga dluga. Lubie lucznikow w cRPG i mi tu tej klasy brakowalo przy wyborze wlasnie. A w innej MMORPG gralem klasa leczaca i tutaj jakos w sumie ochoty nie mam. Wole sam zabijac, chociaz tutejszy healer jest chyba dosc mocny ofensywnie.
02.10.2007
01:51
[323]
OldDorsaj [ Senator ]

aleście się rozgadali :P.Jutro założę nowy wątek jak tylko trochę czasu będzie.Oczywiście też zapraszam do zostania moim guardianem jak i później po 20 lvl do naszej gildii-jeśli zostaniecie guardianem kogoś spoza gildii np Falconna to nie przeszkadza rzecz jasna w niczym żeby też do nas dołączyć.Mam nadzieję że obaj nowi magowie Belert i Sinic zasilą nasze szeregi :P
02.10.2007
01:59
[324]
OldDorsaj [ Senator ]

Sinic---->słusznie sądzisz,healer na 31 lvl może zostać typowym uzdrowicielem,albo zostać archerem i jest wtedy prawdziwym wymiataczem-pozostałe klasy także mają dwie odrębne ścieżki rozwoju na 31 lvl-u
02.10.2007
07:29
[325]
Falconn [ Pretorianin ]

Sinic---> Jak zostaniesz moim uczniem, zdasz "egzamin" i kiedyś byś wbił 40lvl to załatwie ci angaż w HeadHunters(dobra gildia klasy światowej) :P.
OldDorsaj---> nie pisz Falconn tylko Falcon bo wcześniej żle sie zarejestrowałem a drugi raz ta sama ksywa nie chciała wejść.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 07:30:08]
02.10.2007
07:54
[326]
Kimarco [ Chorąży ]

Old to pamietaj o dodaniu adresu do versji Mal: wwwlastchaoscom.my
Helaer po 31 lvl ma 2 sub klasy: 1. Archer 2.Kleryk. Archer typowy wojownik i lekkie leczenie, a kleryk postac wylacznie do dobrego pt i ogromne leczenie. Jak by ktos mial jeszcze jakies pytania dot healera to prosze do mnie ;)
02.10.2007
08:16
[327]
Belert [ Senator ]

Old moze by tak podac na wstepie kto pod jakimi nickami wystepuje w grze?
Moja glowna postac to Eleandi -mag.
02.10.2007
09:44
[328]
OldDorsaj [ Senator ]

Kimarco--->pamiętam :)

Belert--->raczej nie widzę sensu bo ciągle nowi dochodzą a starzy przestają czasem grać lub zmieniają postacie i nicki w grze

Wątek nowy zrobię po południu bo chciałbym trochę poprawić i rozwinąć wstępniak

Sinic--->masz wybór,albo nowa drapieżna,międzynarodowa gildia nastawiona wyłącznie na szybki exp i przyjmująca od lvl 40,albo nasza istniejąca od przeszło 8 miesięcy,wyłącznie polska,ze starszymi graczami i dziewczynami,bardziej spokojna,gdzie nikt nikogo nie goni ani do niczego nie zmusza i przyjmująca ludzi od lvl 20-wszystko zależy od twoich preferencji i tego ile możesz poświęcić czasu na grę
02.10.2007
10:20
[329]
Sinic [ ]

Falconn -->
Ale tak jak juz wspominalem wczesniej mam guardiana od dawna. Propozycja zrobienia na titan nie oznacza iz beda ta klasa gral w przyszlosci jakos intensywnie. Poki co testuje gre, ale nie sadze by ta klasa mi odpowiadala. Co do gildii to nie bardzo mi nazwa odpowiada. Nie tyle sama nazwa ile to co ona mowi. Ja nie przepadam za PvP. Nawet nie tyle gdy ktos mnie trafi. Sam gdy kogos zabije to mam pozniej wyrzuty sumienia ;p Wiec raczej nie bede z tych wymienionych powodow "walczyl" expem o przyjecie do niej.

Kimarco -->
Pytania bym mial ale nie o healera tylko archera ;) Konkretnie jak sie "meczy" te 31 leveli by wreszcie zostac lucznikiem. Ta zmiana na ppodklasy, to juz szersze pytanie w sumie, jest calkowita? Tzn. wybierasz, w tym przypadku, archera i tracisz mozliwosc nauki skilli z drugiej sciezki? To jest calkowity podzial na dwie zupelnie odrebne klasy?

OldDorsaj -->
Co do "ostrego" werbunku jaki mnie tu spotkal ;) Z wymienionych powyzej powodow raczej bym skorzystal z Twojej propozycji. Wole jednak jakies spokojne party nie goniace za wszelka cene za expem i sluzace zabawie. Poki co mage mi odpowiada, aczkolwiek wciaz mnie ciagnie do archera. Ale te klasy w sumie sa chyba niezwykle tutaj podobne. Wlaczylem na chwile healera i zrobilem kilka leveli. Walczy sie wlasciwie tak samo jak magiem.

Co do wstepniaka. Mysle iz dobrze by bylo, na miare posiadanych wiadomosci, rozszerzyc podany wybor o podklasy z jakims szerszym ich opisem. Z tego co do tej pory zdarzylem sie zorientowac to wystepuje tu 12 zupelnie odrebnych i roznych od siebie klas postaci. Jedynym problemem jest iz wybor dopiero na 31 lev sie dokonuje.

Szkoda mi sorcerera swoja droga. Summonowanie fajna rzecz. Ale z tego co tu czytalem sorcerer to jedyna postac poza ogolnym balansem i zupelnie sobie nie radzi zarowno w PvP jak i PvE. Zapewne to sie tez tyczy jego podklasy summonera zupelnie nieprzydatnego do solowania mobow jak i walki w party. Szkoda ;

A z przyjemnych rzeczy to wczoraj spadl mi HS i opchnalem go zaraz za 650k. Jestem bogaczem juz ;p
Mam 1 gold booster i item booster. Nie wiem czy to spzredawac. Gold booster widzialem za 400k. Ale moze lepiej go zostawic na "kiedys" jak bede mial ten 40 lev i dorwe mobka ktory wyrzuci mi 500k ;)
Jaka jest przydatnosc scrolli? Mam jeden z sas (skrot moba ktory wszyscy chyba znaja a nazwy pelnej nie pomne ;)). Co ta zamiana daje tak konkretnie? Widzialem jak ktos je skupowal, chociaz nie wiem teraz za ile i czy warto je sprzedawac.

A z mniej przyjemnych. Ja zaczynam grac a oni za remont sie biora ;
02.10.2007
10:32
[330]
Sinic [ ]

Kimarco -->
Zapomnialem o najistotniejszym. Gdzie dawac punkty do statow u healera? Jakos u tej klasy nie mam zadnego pomyslu.
02.10.2007
11:13
[331]
EvoPL [ Legionista ]

Sinic-> Odnośnie twoich pytań to przy wyborze drugiej klasy na 31 lvlu nie możesz rozwijać skili z klasy drugiej tj. będąc archerem nie możesz rozwijać skilli clerica i na odwrót. Ale skille wcześniejsze tj. te z przed wyboru nowej klasy możesz maksować później też. Co do gold boosterów to na twoim lvlu bardziej opłaca się je sprzedać do czasu gdy będziesz mógł ich używać to zapewne nazbiera się ich sporo. Wszystko zależy od tego czy potrzebujesz pieniędzy już teraz na coś czy wolisz je zostawić na później. Ja na niskich zawsze sprzedawałem a teraz sam kupuje bo już raczej rzadko mi dropią.
Co do HeadHunters to z tego co słyszę jest to gildia pokojowa, jedynie to polują na czerwone nicki. Mimo wszystko również zapraszam cię do LastCrusade.

OldDorsaj-> a kiedyś tam mówiłeś że wątek umiera a tu proszę się rozgadało towarzystwo:P

A tu coś ode mnie sklille questy itp. lastchaosguide.wetpaintcom
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 11:15:42]
02.10.2007
12:20
[332]
EvoPL [ Legionista ]

Sinic-> co do tego remontu to dziś jeszcze działają serwy, jutro robią out na 24h. Co chwile co innego piszą lol.
02.10.2007
12:23
[333]
Falconn [ Pretorianin ]

OldDorsaj--->Evo mowi prawde co do tej gildii. Poza tym nie expimy maniakalnie, kazdy expi tak jak chce i gdzie chce. Co to jest w sumie za radocha ze jest u was jedna dziewczyna. Narazie nie przewidujemy wojny ale też jakby co nie będziemy się nikogo bać. Jak narazie jest pokój ze wszystkimi. I jeśli nie byłeś gdzieś to nie mów jak tam jest, bo w tym przypadku jest zupełnie inaczej.
Sinic---> Co do gildii najpierw możesz iść gdzie indziej ale jak wbijesz coś koło 40 to cie odrazu przyjmiemy;P jeśli byś miał taką ochotę.

LUDZIE I LUDZISKA---> piszcie Falcon a nie Falconn( tam wyzej troche macie dlaczego).
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 12:25:51]
02.10.2007
14:05
[334]
Belert [ Senator ]

Ostanio poluje namietnie na pandory?Czy sa jakies reguly gdzie one sie pojawiaja i czy ich level jest rozny?BTW a propo's maga pandore zabilem na 11 levelu.
02.10.2007
15:17
[335]
Kimarco [ Chorąży ]

do 31 lvl dawaj full Dex, jezeli robisz Archera. po 31 lvl jak zrobisz sub klase to staty Ci sie za darmo resetuja i mozesz je od nowa rozdac. a po 31 lvl sa skille co wymagaja 12(17) int. const. tak ze juz wiesz co i jak robic ;). Aha Slowshot na 38 lvl wymaga 35 albo 38 dex. o co Ci chodzi z ta druga sciezka ?? Jeżeli chodzi Ci o skille ktore masz do 31 lvl to one zostaja i mozesz je normalnie rozwijac, a jezeli chodzi Ci o to, ze jak zrobisz archera to czy mozna miec skille kleryka, to odpowiedz brzmi NIE ;) Myśle ze chyba Ci jasno wytlumaczylem. Jak by coto zagadaj do mnie w grze. Srv MAL Katar-2 Nick MeXala
02.10.2007
16:17
[336]
EvoPL [ Legionista ]

Kimarco-> mu właśnie o to chyba chodziło czy można rozwijać skille dwóch subklas. Też mu napisałem, że się nie da. Co do końcówki wypowiedzi to Sinic raczej nie napisze bo gra na caraiae na USA.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 16:18:04]
02.10.2007
16:20
[337]
Sinic [ ]

Falcon -->
Nick to ja osobiscie przeklejam a nie pisze. No ale postaram sie pamietac by znalezc chwile czasu na wykasowanie tego n ;)
Co do gildii. Jesli pojde do jakiejs, jaka by to nie byla, to raczej juz z niej nie odejde. Raczej nie mam tego w naturze. Chyba ze cos strasznego by sie wydarzylo ;)

Belert -->
Ja do tej pory boxy rozwalalem dla dropu, a jak sie monster pojawil to go omijalem szerokim lukiem. No ale bedzie trzeba sie za nie wziac w takim razie :) Podejrzewam, ze lepszy drop z mobka niz z boxa jest.

Kimarco -->
No wlasnie sie zastanawialem co lepsze stale dmg do bow czy wiecej manymana attack do skilli. A wiec jednak lepiej stale dmg miec. A po 31 lev jak wnosze nie patrzysz co dobre tylko ile trzeba do skilla i nie ma wyboru ;)
No wlasnie mi chodzilo czy mozna "zresetowac" archera przykladowo i przejsc na druga podklase. Co prawda nie do konca jasna ta odpowiedz ale sadze ze nie :). Ze skilli clerica na archerze miec nie mozna to logiczne.
A na MAL trudno mi by bylo zagadac :) Pozostaje forum jakby co

A wieksza aktywnosc to rzecz normalna. Pojawia sie nowy gracz z setka bzdurnych problemow i pytan to i sie robi aktywnie ;)

BTW moj nick to Akiria na magu

Swoja droga te 4 sloty na postacie to ciutke malo
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 16:23:39]
02.10.2007
18:02
[338]
OldDorsaj [ Senator ]

Sinic--->z tego co piszesz jesteś idealnym kandydatem do nas i nie chodzi tu absolutnie o walkę o nowego członka,mam na myśli to że jesteśmy całkowicie pokojową gildią,gramy na serwach non-PvP,jedyną osobą która non stop mówiła o wojnie co mozesz poczytać wyżej jest Falcon-on i Amisia odeszli z naszej gildii po dlugim czasie tylko i wyłącznie z powodu zbyt wolnego exp(i braku bonusów darmowych z item mail-teraz im to fundują amerykanie),więc nie wiem dlaczego tutaj się tego wypiera-dobrze by też było żebyś się zdecydował na jedną klasę bo naprawdę szkoda czasu-maga nie mamy,więc ty i Belert będziecie mile widziani,ale jak zdecydujesz się na archera też będzie ok-w każdym wypadku będziemy wam pomagać w exp-to że napisałeś że raczej nie zmienisz gildii też jest miłe-Falcon cały czas traktował nas jako drogę do innej gildii,pewnie ta w której jest też nie jest ostatnia bo chce być w tej najmocniejszej-bo "król jest tylko jeden",nie Falcon?


Co do nowego wątku tak jak napisał Sinic chcę rozwinąć system podklas,a mam teraz masę roboty i ciężko znaleźć na to czas-może ktoś chociaż wypisze tutaj wszystkei subklasy z oryginalnymi nazwami-nie musiałbym szukać


Falcon---<nie zrozumiałeś mnie-pisząc "drapieżna" miałem na myśli nie atakowanie innych tylko nastawienie na jak najszybsze levelowanie
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 18:05:34]
02.10.2007
18:32
[339]
Stoff [ Chorąży ]

Mage
>Wizard
>Witch
Titan
>War master
>Highlander
Roque
>Assassin
>Ranger
Knight
>Royal Knight
>Temple Knight
Sorcerer
>Elementalist
>Specialist
Healer
>Archer
>Cleric

Jak coś jeszcze potrzebne to służę pomocą :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 18:33:01]
02.10.2007
18:50
[340]
OldDorsaj [ Senator ]

Stoff--->dzięki wielkie,jak coś to jeszcze zapytam-z drugiej strony nie wiem czy jest sens rozdmuchiwanie wstępniaka aż tak bardzo i robienie z niego poradnika-co sądzicie?....acha,napisz jeszcze,kto jaką broń używa,kto jest summonerem itp, jak mozesz,bo sam nie jestem do końca pewny a nie chcę zrobić błędu
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 18:52:42]
02.10.2007
18:52
[341]
Stoff [ Chorąży ]

OldDorsaj -> w sumie masz rację , opisz w skrócie poprostu po to jest forum zeby w razie czego można było się zapytać a jak wszystko opiszesz to już nie będzie forum tylko jak napisałeś poradnik
02.10.2007
18:56
[342]
OldDorsaj [ Senator ]

Stoff---->ale to co jest zostawie i dodam te subklasy bo to w sumie podstawa
02.10.2007
19:07
[343]
Stoff [ Chorąży ]

Wizard - staff
Witch - wand
War master - sword
Highlander - axe
Assassin - daggers
ranger - cross bow
Royal knight - double swords
Temple knight - sword & shield
Specialist - side
Elementalist - fallarm
Archer - bow
Cleric - scepter

Nie jestem pewny co do tego nie szczęsnego sorcerera , najwyżej dodam jeszcze poprawke albo niech ktos poprawi ;]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 19:08:31]
02.10.2007
19:31
[344]
Sinic [ ]

OldDorsaj -->
Poki co gram magiem i sie go trzymam. W sumie jak tak pogrywam to nie bardzo poza swoim widze innych magow w grze. Kolejny powod by sie go trzymac, dobrze byc rare ;p
Lucznikow jak juz wspominalem lubie, ale tutaj troche mnie on odrzuca. I raczej przy magu zostane juz.
Jeszcze wiekszy rare to nieszczesny, jak wspomnial Stoff ;), sorcerer. Summonowanie to naprawde fajna zabawa. Ale meczyc sie przez 31 lev i machac kijem na moby ktore sobie z tego nic nie robia po to by na 31 lev zostac summonerem ktory nadal sie do niczego nie nadaje... ;
Mialbym ochote sprawdzic to samodzielnie, jak rzeczywistosc wyglada. Ale jesli gra juz istnieje jakis czas to zapewne sporo osob go probowalo. I sensu powtarzac tych meczarni nie ma.

Jak wyslac do kogos wiadomosc na priv, poza friend systemem? Wiem jak uzyc "!" jesli ktos do mnie pisze. No ale nie mam pojecia jak samemu do kogos napisac.

Gdzies tu w watku kiedys widzialem cos o dungeonach. Zbieram poki co te tickety i chowam w magazynie. Mozna tam chodzic w party? I czy w ogole warto tam chodzic zamiast normalnie po planszach? No i wejscie daje ten NPC ktory ma questy dungeonowe?
02.10.2007
19:38
[345]
Falconn [ Pretorianin ]

OldDorsaj---> Ja bym u was może i został ale jest kilka powodów dla których tego nie zrobiłem i nie traktowałem was jako "przystanku". Poza tym na exp nie narzekałem, a narazie nikt mi nic nie fundnął z item mala w nowej gildii. NIE LEVELUJEMY JAK NAJSZYBCIEJ!. Każdy idzie swoim tempem. Poza tym "ucieszyliście się" cholernie po moim odejściu. A prawdobodobnie kilka powodów mojego odejścia znasz. A co do tych słów:"król jest tylko jeden" to już nie moja wina że 90% osób w waszej gildii nie zna się na żartach i wszystko traktuje na poważnie, a te słowa to były z bardzo dużym przymrużeniem oka wypowiadanie przeze mnie.
02.10.2007
19:42
[346]
Stoff [ Chorąży ]

Sinic --> poprostu uzywasz np. tak !Stofro czesc ( oczywiście zaczynasz od czatu "public" .zeby żadnych innych znaczków nie było przed "!") - no i powinno działać ,jeśli ktoś do Ciebie napisze to dajesz tylko "!" i wyskakuje nick osoby która napisała...
Do "Personal Dungeon" nie można wchodzić w PT , tak wejść tam można przez NPC ( Dungeon Keeper Roland) A czy warto... według uznania - ja zaliczyłem wszystkie :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 19:44:29]
02.10.2007
19:52
[347]
EvoPL [ Legionista ]

Stoff-> pm robisz dając ! i dokładny nick gracza do którego wysyłasz pm. Ja zawsze robie to na czacie all i nie wiem czy na innych tez sie da. Do dungeon wchodzisz sam a na koniec jak ukończysz dany quest dostajesz jakąś nagrodę. Później wiadomo nagrody lepsze. Żeby tam wejść od drugiego dungeonu musisz mieć już bilet. Do każdego możesz wejść dopiero na odpowiednim lvlu. Co do pand to na mapie juno z pandora beast masz dużo expa jedynie golda raczej niewiele dlatego jak masz drop z boxa to wiadomo że lepiej ale exp też się przydaje. Drop to dopiero w Merac przy użyciu gold boostera możesz mieć do 1,2 mln przy zabiciu pewnej pandy blood frenzy, ale to dopiero koło 30 lvlu także do tego czasu nie ma co się na to wybierać. Pewna śmierć:P

O widzę że już ktoś też ci trochę napisał ale cóż nie będę mazał:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 19:54:50]
02.10.2007
20:25
[348]
Sinic [ ]

Wiec te tickety to nie po prostu wejscia do dungeon tylko daja mozliwosc wejscia wtedy gdy masz jakis quest od Rolanda? Szkoda ze nie ma party tam. No ale sprobuje wiec troche pochodzic.

No zabilem 1 Pandora beast i fakt exp ladny. Zdecydowanie lepszy niz drop z boxow, bo ten jest fajny ale nie jakis oszalamiajacy. Lepszy exp z potworka ;)Ale jednak twarde sa. Stanalem sobie spokojnie i zmienialem skille ataku gdy zobaczylem ze slabo on obrywa a za to ja calkiem sporo. Musialem z doskoku go wykanczac ;p
02.10.2007
20:35
[349]
ami/lc [ Junior ]

Nie obgadywać mnie tu już ;P Przejście do międzynarodowej gildii jest ciekawym doświadczeniem. Właściwie większość członków HeadHunters jest z Filipin i czasem gadają po "swojemu", ale mi to nie przeszkadza, bo można się dogadać po angielsku. Bardzo ich lubie- oni mnie też - są mili i pokojowo nastawieni (wielu z nich ma dobrą reputację w grze). Co do expienia, cóż to prawda - niektórzy bardzo szybko tu levelują - w ciągu ostatniego tygodnia przybyło mi z nimi 6 leveli. Nie żeby mi coś odpalili całkiem za darmo z item mall, ale wejściówkę do Egeha mam za free...Myśle teraz nad upgradowaniem broni lvl 53 do +10 (HSami do +4, Lucky Stones do +7, potem znow HSy i może ES), ale nie wiem czy może poczekać z dwa lvle i zrobić od razu broń lv 57 - dziś jeden z moich kamratów upgradował sobie sam miecze 57 do +12)... Jak to mówią bez ryzyka nie ma zabawy .... sooo Wish me luck =)
02.10.2007
20:39
[350]
Ghorri [ ]

Buuu servery padły.. Ide na Mal pograć w takim razie :)

Sinic --> Też gram mage, ale bycie "rare" nie jest fajne.. Nie w tej grze. Nie ciekawie jest, gdy broń akurat musisz zrobić, bo nikt jej nie posiada. Problem jest szczególnie koło 30-40 lvlu, bo kasy jest dość mało, żeby samemu upgraedować brońarmor heaven stonami (chyba, że na +4, bo właściwie nie ma szans żeby item pękł).

Też zapraszam do gildii, w której gram, ale chyba już zdecydowałeś, zresztą pewnie nie miałbyś chęci dołączyć do gildii, której nie lubi pół servera :) Gramy dla zabawy, przynajmniej mieliśmy taki zamiar, ale prawie codziennie jesteśmy na Egeha.

Ami --> Nie dawno robiłem samymi HS broń 53+10, zrobiłem ja do +9 i użyłem ES. Nie trzeba kombinować z tymi lucky stonami.. Miałem kiedyś staff 37+10 i użyłem 6 hs na niej. Pozostało aż +8 :D Po prostu trafisz na niefortunną serię i nic nie wejdzie.. Na tę broń 53+10 wydałem 15 hs, a robiłem od zera, fart :)
02.10.2007
20:58
[351]
ami/lc [ Junior ]

Ghorri -> dzięki może spróbuje samymi HSami do +9 a potem ESa wrzucić, aczkolwiek mi radzili inaczej ;) przy upgradowaniu przygotuje sobie flaszke 0.25l gdyby sie nie udało to... JOKE heheehe :P
02.10.2007
20:58
[352]
Stoff [ Chorąży ]

Ami --> Powiem Ci tak , wcale nie jest fajnie być w gildii wielonarodościowej jestem w takiej i to co mnie przy niej trzyma to to ,że jest to gildia PRO
Oczywście drugą moją postacią dołączyłem do najlepszej polskiej gildii ( serv MAL ) i tam mam towarzystwo a w "swojej" gildii też je mam ,ale to nie to samo co rodacy :)

Ghorri --> yhm , w tej grze bycie "rare" nie jest najlepszym rozwiązaniem... Ale też granie taką postacią jak knight ( popularna postać ) nie jest najlepsze moim zdaniem fakt itemki tanie z tego względu ,że jest ich bardzo dużo ,ale nie lubie wchodzić na arene i widzieć 10ciu knight'ów...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-02 21:00:58]
02.10.2007
21:08
[353]
Falconn [ Pretorianin ]

Stoff--->Ale w naszej gildii jest inaczej niestety i jest git.
02.10.2007
21:11
[354]
Ghorri [ ]

Ami --> No cóż, tylko wspomniałem, że miałem spore szczęście pchając HSy w te broń 53+10.. :) Nie mieli tyle szczęścia ludzie z mojej gildii, najczęściej jest tak, że wpakujesz 30 i łamiesz broń, cóż - życie.

Stoff -> Napisałeś mi w sumie to, co ja napisałem Sinicowi :P Denerwuje mnie to, że broni nigdzie nie kupie, ale też nie zagrałbym knightem, po prostu ich nie lubię, podobnie jak archerów.. (ale to dlatego, że muszę przed archerami uciekać ^^)
02.10.2007
21:21
[355]
Stoff [ Chorąży ]

Falcon --> w każdej takiej gildii jest tak samo... tylko LEVEL się liczy nic poza tym oczywiście nie mówię ,że nie można miec tak swoich przyjaciół ,ale jak pisałem to nie to samo jak rodak...
02.10.2007
21:36
[356]
ami/lc [ Junior ]

Stoff -> Jak tam uważasz - każdy ma przecież swoje zdanie. Mnie bardzo cieszy komunikacja w obcym języku. Zawsze można się czegoś nauczyć i przede wszystkim sprawdzić w "innych" warunkach, a tak sie akurat składa, że zamierzam opuścić ten kraj :)
02.10.2007
22:15
[357]
Belert [ Senator ]

zabawne ja rozwalam skrzynki i nie zauwazylem ze wypada z tego drop :(
Same pandory dla maga nie sa zadnym przeciwnikiem zabawne to jest gdy biegasz wokol z pandora na grzbiecie a ludzie cie probuja ratowac i ida do piachu .Kasa z nich wypada duza kilkanascie tys no i exp kolo 50 k.Ostatnio sie bawie kitujac mobki.Niezala zabawa , generalnie gra sie duzo lepiej niz sorcem.Przede wszystkim sorc mocna obrywa i nie dosc ze mana znika to jeszcze trzeba sie leczyc non stop.Choc ten zywiolak powietrza - poezja :) Nie trzeba tez wydawac forsy na leczenie konia co tez jest sporym plusem .Tzn nie trzeba farmic herbow co na poczatku nie jest zbyt mile.
Ciekawi mnie ten item mall ktos cos tam kupil ?Jesli tak to czy wystarczy karta kredytowa czy sa jakies obostrzenia?
A pozatym czemu tak malo magow jest?
03.10.2007
07:19
[358]
Falconn [ Pretorianin ]

Stoff---> Proszę przestań gadać jakieś głupoty że tylko lvl się liczy BO WCALE TAK U NAS NIE JEST!!!!.
Mam pomysł każdy kto ma jakieś zastrzeżenia co do nas niech do nas dojdzie na jakiś czas i się przekona a nie rozpowiada (tu użył bym całkowicie ostrzejszego słowa ale jest regulamin) jakieś rzeczy które są nieprawdą. Równie dobrze mógłbym powiedzieć że w twojej gildi exp jest najważniejszy, ale tak nie powiem bo nie byłem tam i nie wiem jak tam jest, więc nie napisze że twoja gildia jest taka i owaka i u was liczy się tylko to i tamto.
03.10.2007
07:48
[359]
Stoff [ Chorąży ]

Falcon --> Widzę ,że Cie uraziłem i może innych członków tej gildii też... Więc przepraszam. Ale swoje zdanie mam na ten temat i go nie zmienie trochę już gram w tą gre ( ponad rok o.0 ) być może amerykanie są inaczej nastawieni niż malezyjczycy w co wątpie. Myślę ,że tak czujecie ponieważ Wasza gildia raczej nie prędko wejdzie na szczyt i będzie się liczyć a uwierz wtedy się zaczyna zabawa.
03.10.2007
08:02
[360]
Stoff [ Chorąży ]

Falcon -> Bo jest naważniejszy , aktulanie jesteśmy w stanie wojny z najlepszą gildią w grze... Za dnia wojna w nocy expienie tyle ile expa stracisz przez wojny tyle musisz odrobić : Więc mnie to wcale nie rusza jakbyś powiedział ,że w mojej gildii najważniejszy jest exp. ,bo to prawda... Po to dołączyłem inną postacią do polskiej gildii żeby mieć odskocznie od tego wszystkiego... Przecież to tylko gra!

( sry za drugiego posta ,ale nie zdążyłem edytować )
03.10.2007
08:51
[361]
OldDorsaj [ Senator ]

Falcon--->piszesz że nie znamy się na żartach a przecież było całkiem odwrotnie,to ty się obrażałeś od razu i potem przez pół godziny musieliśmy cię przekonywać że nie,nie traktujemy cię jak najgorszego,czy jak nooba-wyglądało to dokładnie tak,ze rzucałeś jakims żartem lub ciągiem żartów(często niewybrednych) i gdy ktoś odpowiedził ci w tym samym tonie(też żartując) to od razu się obrażałeś-tak,ja poczułem ulgę kiedy odeszłeś bo było to strasznie męczące czasami i w sumie wszystkie niesnaski jakie były w gildii były związane z tobą-jak wiesz jestem wyjątkowo spokojnym człowiekiem ale w momencie gdy oznajmiłeś nam że odchodzisz akurat rozmawiałem na priv z Laurą,że już nie wytrzymam i jeszcze chwila a dam remove member ci(żeby nie było Laura mi odpowedziała że mam dać spokój bo sam odejdziesz)-ale sam rozwiązałeś ten problem w tym momencie

Co do gildii miedzynarodowych-sam w Lineage 2 grałem zawsze w międzynarodowych i też mi się podobało,tutaj gram w czysto polskiej i też mi się to podoba-każde rozwiązanie ma wady i zalety-mnie bardziej chodzi o to ze nie chce grać w takiej gildii mocno prącej do przudu by zostać najlepszą w grze-wcale mi na tym nie zależy-oczywiście że wyższy lvl cieszy i to jest główny cel ale bardziej liczy się community dla mnie niż exp
03.10.2007
12:12
[362]
Sinic [ ]

Belert -->
Peta to ja jeszcze nigdy nie karmilem. Nie walczy, wiec i wlasciwie nie obrywa. Jak cos mu sie stanie to lev up to zalatwi ;) Sympathy mam na max, zeby nie bylo :)

Mialem a propos dziwaczny bug. "Zamknelo" mnie w malym kwadracie. Moglem w nim zrobic kilka krokow i nic wiecej. A po pewnym czasie sie tak zmniejszyl iz w ogole sie nie moglem ruszac. Ale caly czas moglem atakowac to co bylo w zasiegu. Pet przekraczal to "pole silowe" normalnie i mogl biegac po drop. Dopiero wylogowanie do miasta uwolnilo mnie z tej bariery. Kosmici mnie zaatakowali? ;p

MOzna jakos sie wylogowac do okna wyboru postaci czy zawsze trzeba sie logowac od nowa?

A poza tym juz sie boje jak sam bede mial robic magowi bron. Jakos nigdy nie mialem w grach szczescia do upgredow ; Juz tutaj tez spalilem bron gdy podnosilem ss do +4. ;)
03.10.2007
12:24
[363]
Sinic [ ]

No i jak z ta bronia maga w walce jest bo zaczynam sie gubic. Juz abstrahujac od tego iz mage posiada fizyczny atak w statach. Staff to fizyczny czy magiczny atak jest? Many z tego co widze nie uzywa. A mage posiada skill dodajacy magiczny atak do staffa. Z kolei wizard ma skill zwiekszajacy dmg ze staffa. Bez podania jakiego rodzaju. Pogubilem sie ;)
I jaki staff ma wplyw na czary. Ten power ktory ma dodaje sie do skilli czy jest dodawany tylko do ataku staffa? A ten passiv skill zwiekszajacy atak ze staffem dodaje sie do kazdego ataku ze skillem czy tylko bez niego?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2007-10-03 12:26:13]
03.10.2007
15:50
[364]
Stoff [ Chorąży ]

Sinic --> namieszałeś mi i teraz sam nie wiem ocb o.0 Po 1. Mage nie ma ataku fizycznego! 2. Staff i wand mają atak magiczny 3.Jest jeden rodzaj ataku u maga - magiczny 4. Zwiększając atak jednocześnie zwiększa się dmg ze skilli

No to chyba wszystko o ile dobrze zrozumiałem Twoje pytania tak mnw. powinna wyglądać odpowiedź
03.10.2007
15:56
[365]
OldDorsaj [ Senator ]

Sinic--->karmienie peta i restore HP to dwie odrębne sprawy-a sympatia to sprawa nr 3(najmniej ważna)-musisz karmić peta zawsze bo jak mu żółty pasek spadnie na 0 to cię przestanie słuchać,a HP odzyskujesz wtedy kiedy trzeba-karmisz kamykami z kopalni a HP odzyskujesz dając mu liscie
03.10.2007
16:23
[366]
OldDorsaj [ Senator ]

Link do nowego wątku:

https:wwwgry-onlinepls043.asp?ID=6928196&N=1
03.10.2007
16:23
[367]
Sinic [ ]

OldDorsaj -->
Wiem wiem ;) faktycznie zle cos skojarzylem. Jakos to karmienie mi od razu narzuca ilosc hp i stad zapewne. Wiec mu nie restorowalem hp jeszcze ;) A o sympathy wspomnialem poniewaz jest zwiazana z hp i glodem. Jesli spadautrzymuje sie na niskim poziomie, to pet traci sympathy i wtedy ma sie slabsze bonusy z niego. Wiec najmniej wazne to nie jest ;)
Aczkolwiek automatycznie kazdy utrzymuje hp i glod na wysokim poziomie, wiec w sumie nie ma to znaczenia, bo sie tego nie odczuwa.

Stoff -->
Mage ma atak fizyczny w statach. I zwieksza mu sie on na kazdym levelu. Wiec albo wykorzystuje go staff albo jest to cos co zostawili po prostu programisci nie wykorzystujac. Ale jak wspomnialem mage ma aktywny skill Arch Enemy zwiekszajacydajacy magiczny atak staffa. Z kolei wizard dostaje pasywny skill Staff Mastery zwiekszajacy atak staffa.
Nie mozna w zaden sposob staffem uderzac, ma ten swoj "strzal". W sumie chyba i tak sie rozwija wszystkie skille po kolei i maksuje je, wiec znaczenia duzego to nie ma. Patrzy sie co ile dmg daje a nie dlaczego tak sie dzieje. No ale tak gwoli ciekawosci chcialem sie dowiedziec jak to wszystko funkcjonuje. Lubie wiedze ;)
Gra i tak nie dziala, wiec moge troche poszperac i sie o niej czegos dowiedziec ;)
03.10.2007
16:32
[368]
Sinic [ ]

Heh, przed wylaczeniem komputera postanowilem kliknac jeszcze w ikonke LastChaos. Dziala gra ^^
03.10.2007
19:15
[369]
EvoPL [ Legionista ]

Sinic pisz już na nowej stronie wątku link dał wyżej OldDorsaj.
wątek: Last Chaos online-forum dyskusyjne(część 3)
© 2000-2018 GRY-OnLine S.A. game guide