02:40
smile
[1]

Mudvayne [ Konsul ]

Nie wiem czy ktos tutaj interesuje się siatkowką, ale wlasnie skonczyl sie mecz Polski z Argentyną w Lidze Światowej. Argentyna byla faworytem i wygrala wczoraj i dzisiaj 3:0. Ale Polacy nie grali źle, grali jak równy z równym!! Niestety Argentynczykom pomagal zenujący duet sedziow meksykansko-kubanski :(((. Po prostu lameriada, wczoraj w bardzo waznym momencie nie uznali wyraznego asa serwisowego!! Pozniej ataku w antenke Argentynczyka!! W ten sposob polacy przegrali drugi set 36:34 bo tego sie po prostu nie dalo wygrac!!! Dzisiaj znow w decydujacych momentach lameriada :(((. Jedna z akcji byla taka, ze Argentynczyk zle odbil pilke, drugi argentynczyk przerzucil pilke, ale sedzia juz przerwal, punkt dla Polski... ale Argentynczycy dyskutują, po 4 minutach sedzia tak po prostu przyznal im punkt :(((. Pomylek bylo wiecej, najczesciej w najwazniejszych momentach. Ale polacy sie nie poddali, i w trzecim secie mimo, ze rzegrywali 5 punktami doprowadzili do stanu 22:22... ale jednak nie bo sedzia nie uznal asa mimo ze pilka nawet nie dotykala linii, byla w polu!!! Tego sie nie dalo wygrac :((.

Jest to tym bardziej smutne, ze prawie 10 polakow meczą kontuzje, mieli zle rzygotowania z powodu zlej sytuacji Pzps, Lot samolotem do Argentyny trwal 3 dni(pechowe wypadki)!!. Ale oni dobrze grali, i walczyli!!! Ale nic z tego... czegos takiego jeszcze nie widzialem :(. Nie wiem co sie z tymi sędziami porobilo, bo zaczyna dotyczyc coraz wiekszej ilosci dyscyplin :(. Emocje sportowe tracą sens...