Wątek dla bezsennych 6 - Harlequin

13.11.2006
00:02
[1]
Lysack [ Latino Lover ]
Wątek dla bezsennych 6 - Harlequin

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.

Witamy w dziennej wersji karczmy dla bezsennych!

Stwierdziliśmy, że skoro i tak siedzimy przed kompem w oczekiwaniu na godzinę 23, czyli otwarcie naszej matczynej karczmy, chcemy zacząć rozmowy już wcześniej. Karczma ta również służy osobom bezsennym, które muszą pójść spać przed 23, żeby mogli pożegnać się z bezsennymi przyjaciółmi nie otwierajac przedwcześnie pierwotnej karczmy:)

Wiadomo, że nie możemy zabronić nikomu udzielania się w tej karczmie, ale uprzejmie prosimy o nie udzielanie się osób, które nie są bywalcami nocnej karczmy bezsenności. Chcielibyśmy zachować atmosferę naszej nocnej karczmy...

Otwarte od 7:10 do 23 wieczorem

Po 23 przenosimy się do nocnej karczmy:)

Lista osób mile widzianych:
1.Soulcatcher --> Soul
2.Darulcze
3.Łysack -->Łys
4.PatiriciusG. --> Pat
5.Apocalyptiq --> Apo
6.AGArtha -->Aga
7.kasztaneczuszek --> Kasztan
8.coolerek89 --> cooler
9.zuromil
10.misztel
11.Dziki 10 -->dziki
12.Gaara --> Gar
13.blazerx --> blazer
14.Kucyś -->Kuc
15.Jam Jest Pawian
16.techi
17.Luzer
18.Danley
19.Moszeusz
20.Coolfon
21.Promyk
22.Sonny Silooy
23.mariaczi
24.Arthemide
25.Kompo
26.egilson
27.Golem

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] wwwgamepressurecom
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)

bungee do cząsteczki poprzedniej:)
https:wwwgry-onlinepls043.asp?ID=5570959&N=1

w poprzednim odcinku:
-zawitała do nas i to na dobre Darulcze:)
-Kucyś się zakochał
-ja dostałem wyrostka:)
-Kasztan narzekał jak zwykle
-ostatnio gadaliśmy o przyjaźni, ale to chyba mało ważne o czym było na koniec:)

a zakładam wątek o tej porze, bo jutro może mnie nie być, a obiecałem dodać Darulcze do listy osób mile widzianych:)
13.11.2006
02:02
[2]
erton Thing [ Chorąży ]

ema,

wlasnie wstalem i wlaczylem komputer - nie moge zasnac. mowcie do mnie
13.11.2006
02:10
[3]
Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Ja czapla, ja czapla... wzywam zimorodka...
13.11.2006
02:12
[4]
Jerryzzz [ E ]

Wez pigulke, wez pigulke...
13.11.2006
02:14
[5]
erton Thing [ Chorąży ]

Waszym wypowiedzom nie udalo sie w 100% sprostac moim oczekiwaniom
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-13 02:13:04]
13.11.2006
02:39
[6]
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

erton -->
Realizacja nakreślonych zadań programowych wymaga sprecyzowania i określenia nowych propozycji. Wyższe założenia ideowe, a także zakres i miejsce szkolenia kadr wymaga sprecyzowania i określenia dalszych kierunków rozwoju. Wagi i znaczenia tych problemów nie trzeba szerzej udowadniać, ponieważ stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności ma nader istotne znaczenie w kwestii obiektywnego stanowiska aktywu wobec bieżącej sytuacji.
Należy tutaj jednoznacznie podkreślić, że stały postęp w dziedzinie organizacyjnej powoduje docenianie wagi postaw uczestników wobec zadań stawianych przez organizacje. Troska organizacji, a szczególnie stałe zabezpieczenie informacyjno - propagandowe naszej działalności pociąga za sobą proces wdrażania dalszych kierunków rozwoju. Różnorakie i bogate doświadczenie oraz dalszy rozwój różnych form działalności pociąga za sobą proces wdrażania systemu szkolenia kadry odpowiadającego potrzebom. Nie zapominajmy jednak, że rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw zabezpiecza udział szerokiej grupie w kształtowaniu istniejących warunków administracyjno - finansowych. Wyższe założenia ideowe, a także nowy model działalności organizacyjnej pociąga za sobą proces wdrażania form oddziaływania.
Należy tutaj jednoznacznie podkreślić, że rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw pomaga w przygotowaniu i realizacji istniejących warunków administracyjno - finansowych. Podobnie rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw powoduje docenianie wagi systemu powszechnego uczestnictwa. W ten sposób aktualna struktura organizacji zabezpiecza udział szerokiej grupie w kształtowaniu istniejących warunków administracyjno - finansowych. W coraz większym stopniu konsultacja z szerokim aktywem pomaga w przygotowaniu i realizacji dalszych kierunków rozwoju. Różnorakie i bogate doświadczenie oraz realizacja nakreślonych zadań programowych pociąga za sobą proces wdrażania obiektywnego stanowiska aktywu wobec bieżącej sytuacji.
Wyższe założenia ideowe, a także zakres i miejsce szkolenia kadr spełnia ważne zadanie w wypracowaniu odpowiednich warunków aktywizacji. Podobnie stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności pomaga w przygotowaniu i realizacji dalszych kierunków rozwoju. Różnorakie i bogate doświadczenie oraz rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw powoduje docenianie wagi odpowiednich warunków aktywizacji. Nie zapominajmy jednak, że rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw ma nader istotne znaczenie w kwestii kierunków postępowego wychowania. Z drugiej strony stały postęp w dziedzinie organizacyjnej przedstawia interesującą próbę sprawdzenia systemu powszechnego uczestnictwa.
W ten sposób konsultacja z szerokim aktywem pociąga za sobą proces wdrażania systemu szkolenia kadry odpowiadającego potrzebom. Z drugiej strony stały postęp w dziedzinie organizacyjnej spełnia istotną rolę w kształtowaniu systemu szkolenia kadry odpowiadającego potrzebom. W coraz większym stopniu rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw spełnia ważne zadanie w wypracowaniu obiektywnego stanowiska aktywu wobec bieżącej sytuacji. Wagi i znaczenia tych problemów nie trzeba szerzej udowadniać, ponieważ dalszy rozwój różnych form działalności przedstawia interesującą próbę sprawdzenia systemu powszechnego uczestnictwa. W coraz większym stopniu aktualna struktura organizacji ma nader istotne znaczenie w kwestii postaw uczestników wobec zadań stawianych przez organizacje.
Troska organizacji, a szczególnie realizacja nakreślonych zadań programowych pociąga za sobą proces wdrażania odpowiednich warunków aktywizacji. Nie zapominajmy jednak, że stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności ma nader istotne znaczenie w kwestii modelu rozwoju. Praktyka dnia codziennego dowodzi, że stały postęp w dziedzinie organizacyjnej spełnia ważne zadanie w wypracowaniu postaw uczestników wobec zadań stawianych przez organizacje. Nie zapominajmy jednak, że stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności zabezpiecza udział szerokiej grupie w kształtowaniu kierunków postępowego wychowania. W ten sposób rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania postaw wymaga sprecyzowania i określenia istniejących warunków administracyjno - finansowych.
Należy tutaj jednoznacznie podkreślić, że nowy model działalności organizacyjnej umożliwia w większym stopniu tworzenie obiektywnego stanowiska aktywu wobec bieżącej sytuacji. Wyższe założenia ideowe, a także stały wzrost ilości i zakres naszej aktywności zabezpiecza udział szerokiej grupie w kształtowaniu systemu szkolenia kadry odpowiadającego potrzebom.

Wystarczy na jedną noc? ;)
13.11.2006
10:41
[7]
Lysack [ Latino Lover ]

o w pyte:)
13.11.2006
11:31
[8]
Darulcze [ unknown girl ]

hej
właśnie wstałam
pobiłam własny rekord w zasypianiu
na szczęście do roboty idę dopiero na 13
13.11.2006
11:35
[9]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Kurcze a czy ja tez czasem moge do Was zawitac?
13.11.2006
11:40
[10]
Lysack [ Latino Lover ]

Darulcze -> to się ciesz:) ja musiałem wstać o 6:)

Genzo -> no jasne:)

pojechałem sobie do szkoły, pogadałem z kumplami na w-fie, potem na niemieckim przesiedziałem u Sławka (kumpelnauczyciel), poszedłem do pielęgniarki i wróciłem do domu:)

teraz czekam na ojca i zara będę jechał do szpitala:)

a na przeciwko mojego okna cysterna wjechała do rowu:) aż sobie pozwoliłem parę zdjęć z okna pyknąć:D
13.11.2006
11:41
[11]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Łys to zapodaj jakas fote - co sie stalo ze do szpitala jedziesz? Z niewsypania hehe :)
13.11.2006
11:50
[12]
Lysack [ Latino Lover ]

Genzo -> wyrostek mi dokucza ('kopnij pan gówniarza')
13.11.2006
11:52
[13]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

hahah moja matka zalamala rece jak zobacyzla ta cysterne :)

Ja nie kopie - ja bronie jak inni kopia !!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-13 11:50:30]
13.11.2006
18:22
[14]
Darulcze [ unknown girl ]

nie za duża ta cysta jak na taką małą uliczkę??
13.11.2006
18:28
[15]
Lysack [ Latino Lover ]

tak się wydaje:) to jest krajowa 9-tka;]

pl.wikipedia.orgwikiDK9

cysterny i tiry to tutaj co 3 samochód:)

a pewnie nie widziałaś zdjęcia z poprzedniego wypadku...

miejsce gdzie stoi cysterna na powyższym zdjęciu to tutaj jak się patrzy przez szybę (tą której nie ma) tego tira.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-13 18:27:04]
13.11.2006
19:36
[16]
Darulcze [ unknown girl ]

jak w końcu zrobię prawko i kupię samochód to się nawet nie spodziewaj ze Cię odwiedzę
to miejsce mnie przeraża O.o
13.11.2006
19:41
[17]
Lysack [ Latino Lover ]

to ja pojadę do Ciebie... w końcu prawko już za niecały rok:D hehe

a nawet nie wiesz ile razy była sytuacja, że trzeba było uciekać samochodem podczas skręcania do mnie na podwórko... z tych co pamiętam to minimum 4 razy w ostatnim roku...
13.11.2006
20:13
[18]
Darulcze [ unknown girl ]

właśnie karetkę słychać na trasie nałęczowskiej :
13.11.2006
20:18
[19]
Lysack [ Latino Lover ]

u mnie średnio 4-5 razy dziennie:) można się przyzwyczaić:)
13.11.2006
21:40
[20]
Darulcze [ unknown girl ]

da mi ktoś 1,7 miliona PLN??
13.11.2006
21:41
[21]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

siemka

Darulcze ---> a po co ci tyle ???
13.11.2006
21:45
[22]
Darulcze [ unknown girl ]

na to:
wwwoferty.netimgzdjeciazgloszeniazgloszenia_ms_ms1162976525_2.jpeg
wwwoferty.netimgzdjeciazgloszeniazgloszenia_ms_ms1162976525_1.jpeg
13.11.2006
21:46
[23]
Lysack [ Latino Lover ]

może mam trochę drobnych:) zaraz poszukam;]
13.11.2006
21:47
[24]
Darulcze [ unknown girl ]

za aktualne pieniądze uzbieram na takie za 233 lata z hakiem
oczywiście o ile nic nie będę jadła =[
13.11.2006
21:48
[25]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Ja pitole to te zdjecia az tyle kosztuja? Łysack jak znajdziesz drobne to poszukaj grubszych dla mnie co ??
13.11.2006
21:53
[26]
Lysack [ Latino Lover ]

Genzo -> dla Ciebie wypiszę czek nawet z tyloma zerami ile masz lat... niech no ja tylko znajdę moje hasło do konta:)
13.11.2006
21:55
[27]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Łys ok to 20 zer ppoprosze w tym czeku i chociaz jedyneczke przed tymi zerami :)
13.11.2006
22:17
[28]
Darulcze [ unknown girl ]

no to chociaż 300 000 ??

wwwgratkapldomtresc.phtml?id_og=24177045&id_podrubryka=1&id_rubryka=1&id_region=0&miasto=&dzielnica=&ulica=&metraz_od=50&metraz_do=&id_jednostka_pow=1&cena_od=&cena_do=&id_waluta=1&liczba_pokoi=0&slowa=poddasze&forma_wlasnosci[1]=1&forma_wlasnosci[2]=2&forma_wlasnosci[3]=3&forma_wlasnosci[4]=4&forma_wlasnosci[5]=5&pietro_od=&pietro_do=&liczba_pieter_od=&liczba_pieter_do=&rok_budowy_od=&rok_budowy_do=&rp=on&z_dnia=-1&tylko_zdjecia=on&inte=on&gaze=on&biur=on&search=&szukaj=Szukaj&order=cena&or=asc&dzial=ni&limit=20&ilosc_ogl=20&start=3&nr=58&key_unique=69210d24e5574e1d46f59a8fe9dfb2a1
13.11.2006
22:24
[29]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

hhhm polecam wwwakwa.wawpl
13.11.2006
22:25
[30]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Darulcze no nie narzekaj no kiedys sie dorobisz ale jak chcesz moje mieszkanko sie buduje i bedzie oddane w 2008 roku do uzytku a znajduje sie w piasecznie pod Warszawa wiec moze sie zechcesz wprowadzic ?? Sami je urzadzimy? A tak bedzie wygladalo :)


wwwmulti-hekkplp_foto
13.11.2006
22:30
[31]
Darulcze [ unknown girl ]

jasne
mogę nawet z mężem :)
13.11.2006
22:35
[32]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

A to przepraszam bardzo - ale lola walnalem hehe
13.11.2006
22:37
[33]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

genzo fajne
tylko te kolory takie nie do konca ale fajne bardzo fajne

Swojego niepokaze bo zaraz kolega mateuszer bedzie maiał kolejny punkt zeby mnie sprowokowac:):):):
13.11.2006
22:40
[34]
Darulcze [ unknown girl ]

Genzo a Ty sam tam będziesz mieszkać ze tak rozpaczliwie szukasz współlokatorki?
13.11.2006
22:45
[35]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Heheh w innym watku kiedys o tym pisalem - bodajze w "jak wygladacie" z narzeczona - nasi rodzice wzieli nam kredyt 200 tysiecy i bedziemy tam mieszkac i splacac go wspolnie :)

Kucys -->> zaprosze Cie na parapetowe :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-13 22:44:01]
13.11.2006
22:49
[36]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

hmm czyzby nowe pierwszy raz takie mam --->


Genzo --> dzieki moze wpadne :D:DD:
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-13 22:49:23]
13.11.2006
23:02
[37]
Darulcze [ unknown girl ]

to co mnie do trójkąta zapraszasz :P
13.11.2006
23:05
[38]
Mc-Muza [ Dark Magic Adept ]

:0 fuck ja mam juz w srode mature probna :D nic nie umiem :D
13.11.2006
23:13
[39]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Oj tam Darulcze na forum jestem wolna osoba i tak sie zapytalem co by swoja szanse zwietrzyc ;)
13.11.2006
23:16
[40]
Darulcze [ unknown girl ]

ale na tym forum jest mój mężczyzna
co_mnie_cieszy................................................................................................................................................................................bardzo Cię kocham Misiu :*
i chyba już czas otwierać nocną część karczmy....
13.11.2006
23:20
[41]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

A no to w takim razie przepraszam Was :) mam nadzieje ze mi wybaczycie i pochwal no sie swoim mezczyzna bo ja niestety nie wiem kto to jest ale nadrobie zaleglosci :)
13.11.2006
23:22
[42]
Lysack [ Latino Lover ]

wypad do nocnej karczmy, bo mnie lewe jajo swędzi jak na to patrzę:)
13.11.2006
23:33
[43]
Darulcze [ unknown girl ]

hihihi :D
14.11.2006
09:07
[44]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Heeej - no jak wstaliscie juz misiaczki???
14.11.2006
13:04
[45]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

a ja se chyba kręgosłub uszkodziłem niemoge sie zchylac i robic skrętow biodrami
14.11.2006
13:22
[46]
Lysack [ Latino Lover ]

:)
14.11.2006
13:38
[47]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Lysack - no i stalo sie - zakupilem Joanna Mega Moc gume za cale 5.99 - kurde ale to geste ejst :] jutro przetestuje czy pasuje do moich wloskow :)
14.11.2006
16:37
[48]
Danley [ Pontifex Maximus ]

Lata temu w makro kupilem maszynke do strzyzenia wlosow.. pasuje jak ulał :D Tne kiedy chce, i za free :D
14.11.2006
18:32
[49]
Lysack [ Latino Lover ]

Dan -> ja sobie kupiłem maszynkę do golenia i zamiatałem całą łepetynke na około:D a teraz zapuszczam włosy... ale ksywka 'Łysy' wśród znajomych pozostała:D
14.11.2006
19:25
[50]
Darulcze [ unknown girl ]

łysi są beznadziejni
ale to oczywiście kwestia gustu
14.11.2006
19:30
[51]
Lysack [ Latino Lover ]

zależy od wnętrza:) ja na przykład znam łysego który jest zupełnym przeciwieństwem całego dresiarstwa:D spokojny, inteligentny i przyjacielski:D
14.11.2006
19:51
[52]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

siemka co tam u weas bo biedosc ze boli mnie kręgosłup to mam jeszcze zapalenie ucha :(:(:(
14.11.2006
21:15
[53]
Danley [ Pontifex Maximus ]

Darulcze -> Nie wyobrażam sobie siebie z długimi włosami :D W czasach gimnazjum miałem fryzurę jak kiedyś Brad Pitt, czy David Beckham z tym przedziałkiem. Problem był taki, że jak umyłem tę szopę rano i wieczorem to musiałem spędzic niemało czasu, żeby to wysuczyc : Z tym, że kiedyś mi to nie przeszkadzało dlatego to zapuszczałem :D Teraz wole się obciąc prawie na łyso co miecha i dwa razy przetrzec głowe- wlosy suche :)) Także dla mnie to jest idealne, a że komuś to sie może niepodobac człowiek łysy to zupełnie mi to lotto :D Wychodze z prostego założenia - chcesz miec dlugie wlosy ok, ale odp.. sie od tego co ja mam na głowie :)))

Lysack ->
zależy od wnętrza:) ja na przykład znam łysego który jest zupełnym przeciwieństwem całego dresiarstwa:D spokojny, inteligentny i przyjacielski:D
to pprawie jak ja, poza tym ostatnim :D::D:D

Kucyś ->
Mnie tez kiedys pobolewał i to ostro.. może od siłowni masz? Jesli tak to polecam troche gimnastyki - zwłaszcza mostki, mi bardzo pomogło :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-14 21:16:51]
14.11.2006
21:23
[54]
Lysack [ Latino Lover ]

Kucyś -> co chciał piczogrom od Ciebie, że aż taki desperacki wątek założył?

Dan -> no ja też tak sądzę:) się znaczy z tym, żeby nikt sie nie czepiał tego co mam na głowie:) ja pomyślałem, że zapuszczę włosy, bo i tak myję głowę codziennie i nigdy nie suszę, się znaczy tylko ręcznikiem - suszarki nie używam:) zawsze po umyciu siedzę jeszcze 2-3 godzinki, wiec do tego czasu zdążą wyschnąć:)
14.11.2006
21:27
[55]
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Danley---> ja tez kiedys preferowałem raczej dłuższe fryzury tyle , że z powodu tego że mam kręcone włosy miałem taką szopę, ze wyglądałem beznadziejnie, dlatego teraz preferuję krutki fryz. Wygodnie, praktycznie, elegancko...

btw. to że ktoś się strzyże na tzw. zapałkę nie znaczy że jest skinem drechem czy czymś w tym stylu... Jakiś powalony stereotyp. Mój ojciec wkółko tak gada, że ten kto się strzyże na zapałkę ten jest menel, złodziej i żul(no coż, nie przetłumaczysz)
14.11.2006
21:33
[56]
Danley [ Pontifex Maximus ]

Lysack -> Najgorzej jest z rana - musiałem wstawiac pół godziny wcześniej ze względu na włosy :P

Sonny Silooy -> Mój ojciec odwrotnie, jak zobaczy kolesia z długimi włosami to zaraz komentuje, ze.. szkoda słów :)
14.11.2006
21:41
[57]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Ja wychodze z tego samego zalozenia co Danley - jak mam krotkie to przetre recznikiem i sa krotkie a w ogole jak mam dluzsze to rano jak wstaje to mam stojace rogi i wygladam jak ciota - eee tam zreszta i tak wygladam :P

Darulcze --->> tak jak wczesniej pisano nie wyglad lecz serce czyni czlowieka ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-14 21:39:58]
14.11.2006
21:42
[58]
Lysack [ Latino Lover ]

mój ojciec sam najpierw był łysy, a potem miał długie włosy, a teraz komentuje wszystkich:D

łysy - dres i bandzior, a kudłaty - baba:D hehe
14.11.2006
21:42
[59]
Darulcze [ unknown girl ]

a ja mam dłuuugie włosy
i wszystkim się szalenie podobają
mnie również
i za nic w świecie ich nie zetnę
o :)

img135.imageshack.usimg1358962pict6293tttjjghgghu9.jpg
14.11.2006
21:43
[60]
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

mój ojciec sam najpierw był łysy, a potem miał długie włosy, a teraz komentuje wszystkich:D

łysy - dres i bandzior, a kudłaty - baba:D hehe

widze , że chyba wszyscy starzy mają jakieś porabane stereotypy odnosnie fryzury
14.11.2006
21:45
[61]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

niestety tak dlatego musze chodzic do fryzjera bo stary za nic nie ruszy maszynki zeby mnie ostrzyc(dz) - nie wiem jak sie pisze ;)
14.11.2006
21:47
[62]
Lysack [ Latino Lover ]

Genzo -> ostrzyc:)

Darulcze -> :)

Sonny -> a ciekawe czy o sobie też tak mówił za czasów swojej fryzury:) hehe

mi już się znudziły krótkie włosy to zapuszczam:D łatwiej ściąć niż zapuścić:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-14 21:46:41]
14.11.2006
21:50
[63]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Ale teraz nie bede strzygl bo kupilem super wynalazek Lysego czyli Gume do wlosow i bede sobie na zel bral ;)
14.11.2006
22:28
[64]
Lysack [ Latino Lover ]

no guma fajna rzecz:) a swoją drogą tanio kupiłeś:D
14.11.2006
22:47
[65]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

w hipermarkecie co sie kerfur zwie ze sluchu piszac :P
16.11.2006
14:23
[66]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Elo Panie i Panowie?? Co sie z Wami dzieje? Nie spac w dzien :p
16.11.2006
15:08
[67]
Danley [ Pontifex Maximus ]

ja jestem w kosmosie :P
16.11.2006
15:10
[68]
Lysack [ Latino Lover ]

aloha!!!
16.11.2006
15:38
[69]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

łysack jaki wątek ?????
nie wiem o co chodzi ????
16.11.2006
15:44
[70]
Lysack [ Latino Lover ]

no założył wątek "Kucyś to ^#@%!@", myślałem, że wiedziałeś, bo pisałeś potem w naruszeniach regulaminu:)
16.11.2006
15:49
[71]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

a to :):):)
to pewnie jakies dziecko neostrady ktore rodzice samo zostawili w domu

A tak serio to nie wiem po co to robił
16.11.2006
18:50
[72]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

A o so chodzi??
16.11.2006
20:54
[73]
Darulcze [ unknown girl ]

hej :*
16.11.2006
20:56
[74]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

siemka
16.11.2006
20:57
[75]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

mam do was pytanko

moja dziewczyna wczoraj poszła z kumplem do kina a ja byłem na tyle zazdrosny ze jaw kolko meczyłem smsami czy napewno jest wszystko ok

A dzisiaj niechciała ze mną gadac co zrobic :(:(:(:(
16.11.2006
21:00
[76]
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Kucys---> ja bym zupełnie olał dziewczynę, która jest ze mną, a chodzi sobie z moimi kumplami do kina
16.11.2006
21:01
[77]
Darulcze [ unknown girl ]

ech faceci.....

1) zaproś ją do kina
2) kup kwiaty
3) powiedz że poczułeś sie zazdrosny bo wyobraziłeś sobie jakby to było Tobie bez niej źle na tym świecie - albo cos jeszcze słodszego
najlepiej to w odwrotnej kolejności z czym użycie pkt 2 i 3 wskazane jednocześnie

to że mam chłopaka to ma znaczyć ze nie wolno mi już przyjaźnić się i bawić dobrze z kumplami?
to już nie jest zazdrość tylko zaborczość i egoizm
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-16 21:01:53]
16.11.2006
21:01
[78]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

za bardzo ja kocham zeby ja olac
16.11.2006
21:09
[79]
Lysack [ Latino Lover ]

Kucyś -> ja bardzo często spotykam się z zajętymi dziewczynami, żeby sobie po prostu pogadać:) chodzimy do kawiarni, do kina, w różne miejsca, a nawet lubimy się czasem przytulić i dać sobie buziaka na pożegnanie, ale cała reszta jest zarezerwowana dla ich chłopaków:) jakoś nigdy nie dostałem od żadnego za spotkanie:) swoją drogą nie mam nic przeciwko spotkaniom we trójkę i takie też się zdarzają:)
16.11.2006
21:33
[80]
Danley [ Pontifex Maximus ]

Kucyś -> Nie można dziewczynie przesłaniac sobą świata, więcej luzu.
16.11.2006
21:41
[81]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Łsyack to ja widze ze Ty trojkaciki preferujesz :P
16.11.2006
21:48
[82]
Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

Otwarte od 7:10 do 23 wieczorem ---> a co z pierwszmi postami? o drugiej w nocy? a wynocha:P


Łooo co za dzień. Sprawdzian z gegry na dzień dobry...później mały całus ukochanej i tak dalej i tak dalej:P A jutro DWA sprawdziany - historia i angielski. Leje na to. Będzie co będzie. Jak to mówią "ide na żywiol'

widze ze nowe twarze sie pojawiły - witam wszystkich:P Dawno mnie tu nie było...jakoś nigdy nie mam czasu.


ech....ciało do ciała:D i trójkąciki mamy. A jak ja kiedyś tu o trójkącikach gadałem to zaraz od zboczuchów mnie wyzwali:P
16.11.2006
21:49
[83]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Apo -- nie wiem czy wiesz ale ostatnio Lysego pytalem bo szukam partnera tak jak on ma swojego - moze ty jestes chetny? Soul sie nie zgodzil bo nie mam cyckow :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-16 21:48:12]
16.11.2006
21:50
[84]
Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Darulcze---> ciekawe czy Tobie byłoby miło gdyby Twój ukochany chłopak chodził sobie z koleżankami Twoimi do kina, na lody itd.
wątpie...
16.11.2006
22:06
[85]
Darulcze [ unknown girl ]

nie miałabym nic przeciwko
a on nie zabrania mi przytulać się na powitanie z moimi kumplami
niby dlaczego mielibyśmy się podejrzewać o cokolwiek??
podstawą każdego związku powinno być zaufanie

poza tym on ma więcej czasu wolnego ode mnie
którego ja nie mam prawie wcale
to co?
mam mu zabraniać robić cokolwiek bo robiłby to z innymi ludźmi a nie ze mną?
a za parę lat nie pozwolę mu wyjść z ludźmi z firmy na piwo bo tam będą kobiety
może nawet atrakcyjniejsze ode mnie??
głupota!!!!!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-16 22:06:41]
16.11.2006
22:25
[86]
Lysack [ Latino Lover ]

Genzo -> no trójkąciki fajna sprawa:) hehe;] w sumie jeśli miałoby to być coś wolnego, bez zobowiązań, czyli nikt z nikim nie byłby w związku to czemu nie:) tzn raz dostałem propozycję, 2 koleżanki, które są 'razem' zapraszały mnie do trójkąta:) jak na razie jestem wolny więc... :D

Apo -> założyłem w nocy bo miałem dodać Darulcze do listy, a na drugi dzień przewidziałem, że mi się nie bedzie chciało:D polecam Ci zostanie partnerem Genza, chociaż mój Patuś już sobie gdzieś poszedł ;)))

Sonny -> mi tam jakoś nie przeszkadzało jak moja dziewczyna spotykała się z kim innym na zwykłe przyjacielskie pogaduchy:)

Darulcze -> no wlasnie, zaufanie to podstawa związku, odrobina zazdrości nie zaszkodzi, ale to głównie na początku związku, gdy jeszcze nie ma naturalnego pełnego zaufania, a druga osoba wtedy czuje że jednak nam na niej zalezy:) ale to tylko na początku;] mimo wszystko okazywanie zazdrości powinno się kończyć na świadomości gdzie i z kim jest nasza dziewczyna:) do kogo ewentualnie mieć pretensje o zepsucie jej humoru, lub komu podziękować za wprawienie jej w dobry nastrój:)
16.11.2006
22:30
[87]
Darulcze [ unknown girl ]

z tym dobrym nastrojem to ostrożnie :D
16.11.2006
22:31
[88]
Danley [ Pontifex Maximus ]

Darulcze -> mam takie małe pytanko, mówi Ci coś "AoR"??
16.11.2006
22:33
[89]
Lysack [ Latino Lover ]

no z tym dobrym nastrojem to wiem, że ostrożnie... nawet bardzo:D niemniej raz miałem okazję podziękować naszemu wspólnemu znajomemu, który co chwila w ich rozmowie mówił o mnie jaki to ja dobry kumpel jestem i ciągle mnie zachwalał:D dziewczę wróciło do mnie w skowronkach i od razu rzuciło się mi w ramiona:D hehe

gorzej jak się okaże "bo kolega miał większego" hehehe
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-16 22:32:33]
16.11.2006
22:34
[90]
Darulcze [ unknown girl ]

nic a nic
teraz poproszę definicję i powód dla jakiego zadałeś to pytanie


=]

Lysack -> z całkiem podobnego powodu ktoś powinien podziękować Tobie :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-16 22:33:33]
16.11.2006
22:38
[91]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Wy tu tak gadu gadu a moje serce jest rozdarte od wczoraj i nie wiem jak mam dalej pokierowac swoim zyciem ;((((((((((
16.11.2006
22:41
[92]
Danley [ Pontifex Maximus ]

chodzi o Twój styl pisania
taki styl pisania
dokładnie taki :)

W życiu znałem jedną tylko jedną osobę, która tak pisała. "AoR" oznacza tyle co angel of retribution i przyjmijmy, że to był taki znak weryfikacyjny :P
16.11.2006
22:49
[93]
Darulcze [ unknown girl ]

ale chyba to nie jestem ja
ta osoba którą znałeś
co?
16.11.2006
22:52
[94]
Lysack [ Latino Lover ]

Darulcze -> już miałem okazję się odwdzięczyć właśnie temu kumplowi:)

Genzo -> wiesz... wziąłbym Cię do trójkącika, ale zaczekam jeszcze, może znajdziesz sobie drugą połówkę...
spoiler start
pytaj Dana, może się zgodzi:D:D Darulcze się nie pytaj, bo my 'miniści' musimy się trzymac razem
spoiler stop


16.11.2006
22:55
[95]
PatriciusG. [ frank zappa ]

Mam taki ch*jowy humor że dawno takiego nie miałem : Nie wiem czemu ale od jakiegoś czasu mam super humor a tu nagle j*b i mam taki jakiego dawno nie miałem :
16.11.2006
22:56
[96]
Darulcze [ unknown girl ]

Pat... to tylko tak dla zachowania niezbędnej równowagi w przyrodzie :P
będzie lepiej, zobaczysz :*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-16 22:54:31]
16.11.2006
22:58
[97]
Danley [ Pontifex Maximus ]

Darulcze -> Myśle, że nie.

PatriciusG. -> Kiedyś miałem takie powiedzenie :) P... wszystko i sie śmiej, jutro wstaniesz będzie lżej :D
16.11.2006
22:58
[98]
PatriciusG. [ frank zappa ]

Lepiej to będzie ale tylko w mojej głowie... przydała by sie jakaś zmiana w życiu =...

...Noszkur*ajegomac...


Danley --> No ja przez ostatni miesiąc kierowałem się czymś podobnym i max na 20 minut zmienialem swiatopogląd. Ale dziś uświadomilem sobie ze im bardziej wierzylem ze bedzie okej tym wiecej rzeczy bylo gorzej...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-16 22:58:25]
16.11.2006
23:01
[99]
Lysack [ Latino Lover ]

Pat -> luuuuzik:P polecam piwo i wypad z kimś do baru:) mi zawsze pomaga
16.11.2006
23:04
[100]
Darulcze [ unknown girl ]

wiara wiara wiara
bzzzzzzdura!
rusz szanowne 4 litery i zrób coś ze swoim życiem jak Ci się ono nie podoba
a nie czekaj w nadziei i wierze na cuda niewidy :)
16.11.2006
23:04
[101]
Lysack [ Latino Lover ]

seta moja ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

Darulcze -> zabrałaś mi moją sete:P no ale przynajmniej prawdę napisałaś:D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-16 23:02:52]
16.11.2006
23:05
[102]
PatriciusG. [ frank zappa ]

No jak mi nie zejdzie do jutra to sie chyba tak napie*dole ze nie dojde do domu... mam dosc myslenia na trzezwo przynajmniej do nastepnego roku...

Darulcze --> Hm... i tu sie własnie przejawia moja bezradnosc bo nawet nie wiem do konca co mam zmienic... juz troszke rzeczy probowalem...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-16 23:03:56]
16.11.2006
23:05
[103]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

hahhaha ktos tu sie spoznil :P
17.11.2006
09:06
[104]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Ktos tu chyba mocno przysypia :)

Dzien Dobry all :)
17.11.2006
09:18
[105]
Danley [ Pontifex Maximus ]

i to snem kamiennym
17.11.2006
18:37
[106]
Lysack [ Latino Lover ]

witajcie:D prawdopodobnie już dzisiaj będzie podany repertuar na enemef:D:D:D juhuuuu!!
17.11.2006
18:45
[107]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

a łyżka na to - niemozliwe :P

Witamy witamy - zaczynalem sie juz martwic o Ciebie :)
17.11.2006
19:07
[108]
Darulcze [ unknown girl ]

ja dziś nie śpię w samotności
miłego wieczoru
17.11.2006
19:11
[109]
Lysack [ Latino Lover ]

kutwa:)
17.11.2006
19:15
[110]
kasztaneczuszek [ Legend ]

Witam!

W skrócie to nie jest za wesolo... w czwartek rozstalem sie z dziewczyna... zamulalem caly dzien... ale zaczela pocieszac mnie jedna z mieszkanek internatu w ktorym mieszkam i skonczylo całkiem miło.. chociaz nadal czuje sie lekko zdołowany :( dziś piątek.. tygodnia koniec i poczatek... jutro mam urodziny i nic mi sie nie chce robic z tej okazji... do dupy to wszystko:
17.11.2006
19:23
[111]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

to sie nazywa oprawa --->
kocham moj klub
17.11.2006
22:31
[112]
kasztaneczuszek [ Legend ]

za pół godzinki spadalski do nocnej karczmy...

btw. dobre piwo nie jest złe :)
17.11.2006
22:37
[113]
Lysack [ Latino Lover ]

Kas -> za chwilę zapomnisz, będzie następna:D a tymczasem korzystaj z uroków alkoholu:D a jutro masz tylko kolejną ku temu okazję:P tak przy okazji to wszystkiego najlepszego i penisa dużego:D

Kuc -> ja tam wolę Radomiak:D:D
17.11.2006
22:54
[114]
kasztaneczuszek [ Legend ]

Łys --> "za chwilę zapomnisz, będzie następna:D" z TĄ było mi jakoś inaczej.. no ale pewno masz racje.. tak czy siak trwałe związki odkładam na bok ; a co do jutrzejszego dnia to jakoś nie mam wiekszej ochoty imprezowac... pewno bede pil z kumplami na domówce. Może zaimprezuje jak mi przejdzie ta nostalgia bo kumple z internatu domagają sie imprezy urodzinowej :)
17.11.2006
22:56
[115]
PatriciusG. [ frank zappa ]

Kasztan --> Na wypadek jakby mnie jutro nie bylo - wszystkiego naj ;] A co do lasek to pociesz sie ze mnie rzucila dla innego ;]
17.11.2006
22:58
[116]
kasztaneczuszek [ Legend ]

dzięki Pat za zyczonka :) a baby to ja żadnej normalnej nie znam.. wszystkie jakieś odchyły mają ;
17.11.2006
23:05
[117]
PatriciusG. [ frank zappa ]

Jakby istnialy normalne w pelni to by zycie bylo za piekne...
18.11.2006
13:51
[118]
Darulcze [ unknown girl ]

hmmm
trochę mi nie wyszło...
zasnęłam ok 21 i nawet nie sama - kot się do mnie przytulał :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-18 13:51:36]
18.11.2006
14:00
[119]
Lysack [ Latino Lover ]

o jakie fajne kociaki:D

ale mam dzisiaj zajebisty humorek:D przewitaminowałem się:D wczoraj prawie 2kg pomarańczy i trochę jabłek, dzisiaj z rana kawa i czekolada a teraz mnie nosi:D
18.11.2006
16:31
[120]
Darulcze [ unknown girl ]

ludzie.... co z wami?
piszcie coś
tylko nie o dołkach bo mam przesyt :
w związku z tym wielki :* dla Lysacka nadmiar witamin i cukru
18.11.2006
16:36
[121]
Lysack [ Latino Lover ]

dołków nie ma:D

wszystkim polecam czekoladę alpen gold gorzką ze skórką pomarańczy:D ostatnio wzięło mnie na różnego rodzaju mieszanki kawy, czekolady i pomarańczy:) a do tego czasem dojdzie bita śmietana:D

zabójcza mieszanka:)

a dzisiaj ojciec mi piwo kupił, ale zostawię sobie na wieczór... jakiś film sobie obejrzę przy piwku:D
18.11.2006
16:44
[122]
kasztaneczuszek [ Legend ]

Witam! Ja z okazji urodzin pod wieczór ide sie na*ebac... z kumplami i bez zadnych bab!
18.11.2006
16:47
[123]
Lysack [ Latino Lover ]

Kas -> kasy, kobiet, kasy, kobiet i kasy na kobiety:D tego Ci życzę:D
18.11.2006
16:49
[124]
Darulcze [ unknown girl ]

a ja życzę mądrzejszych życzeń i miłego picia bez dużego kaca
18.11.2006
16:52
[125]
Lysack [ Latino Lover ]

no co? źle mu napisałem? życie bez kobiet nie ma sensu, a żeby się nimi otaczać to potrzebna jest kasa, bo za darmo się do kawiarni ani do kina nie pójdzie:D hehe
18.11.2006
16:52
[126]
kasztaneczuszek [ Legend ]

Lysack ---> kobiet nie chce a kasy mam dośc...

Darlucze ---> wystarczy 2kc :) ale i tak dzieki :)
18.11.2006
17:11
[127]
Darulcze [ unknown girl ]

a mnie naszło na dobre czerwone winko :)
18.11.2006
17:29
[128]
kasztaneczuszek [ Legend ]

a mnie naszło na dobrego zielonego lecha :)
18.11.2006
17:33
[129]
Lysack [ Latino Lover ]

Kas -> to w takim razie jednej kobiety, a kasy nigdy za wiele:D:D a mnie też naszło na zielonego lecha...
18.11.2006
17:45
[130]
kasztaneczuszek [ Legend ]

Lys --> póki co nie mam ochoty na zadna... ale za to z leszkiem i znajomymi sie chetnie spotkam
18.11.2006
17:57
[131]
Darulcze [ unknown girl ]

jak się miewa Twój wyrostek Lysaczku?
18.11.2006
18:02
[132]
Lysack [ Latino Lover ]

jak na razie żyje w zgodzie ze mną:D nie dokucza:P
18.11.2006
18:03
[133]
kasztaneczuszek [ Legend ]

wychodze:) do uslyszenia jak wytrzezwieje:)
18.11.2006
18:11
[134]
Darulcze [ unknown girl ]

pa =]
18.11.2006
18:12
[135]
Lysack [ Latino Lover ]

ale Ty, Darulcze zostajesz:P no nie?
18.11.2006
18:21
[136]
Darulcze [ unknown girl ]

zostaję
wykańczam grejfruta :D
18.11.2006
18:23
[137]
Lysack [ Latino Lover ]

zabij:D zemścij się za oko:P
18.11.2006
18:32
[138]
umek [ Szczęśliwy ]

cześć :] co to jest za 'nocna karczma'?
18.11.2006
18:39
[139]
umek [ Szczęśliwy ]

wybaczcie, znalazłem https:wwwgry-onlinepls043.asp?ID=5653630&N=1
18.11.2006
18:41
[140]
Lysack [ Latino Lover ]

no tutaj udzielają się stali bywalcy nocnej karczmy jak im się nudzi w dzień:) czyli przed jej otwarciem
18.11.2006
20:23
[141]
Lysack [ Latino Lover ]

wpadłem na genialny pomysł:D

postawiłem sobie cel życiowy:) zwiedzenie 100 krajów świata;] musiałbym jedynie znaleźć sponsora co wydaje mi się możliwe, ale musiałbym mieć sprecyzowany plan podróży oraz znać wpływowych ludzi z tiwi, gdzie podczas programu z moim udziałem mógłby sobie ów sponsor reklamkę zamieścić:D wydaje mi się to realne, bo gdyby miał to być program na skalę lokalną to z umieszczeniem go w regionalnej telewizji nie byłoby problemu:) no ale znajomości rodza nowe znajomości, więc myślę, że jak moje życie będzie się rozwijać tak jak do tej pory to jest to tylko kwestia czasu:D a tymczasem przed ukończeniem mojej obecnej szkoły planuję wyjechać na prawie całe wakacje i zwiedzić kilkanaście ważniejszych miejsc w kraju na rowerze:) sponsora na wodę mogę powiedzieć, że już mam, na reklamę tej wycieczki też.. zarówno w prasie jak i telewizji (lokalnych oczywiście). plan dzienny podobny do tego jaki towarzyszył mojemu znajomemu przy wycieczce rowerowej do jerozolimy, czyli około 100km dziennie:) jeśli miałbym obstawę mediów to myślę, że mógłbym czuć się bezpiecznie... a do tego chciałbym znaleźć kogoś kto pojechałby ze mną - z tym też myślę, że nie będzie problemu i spośród kilkudziesięciu członków bractwa rowerowego znalazłby się ktoś chętny:) kurde, ale się rozmarzyłem:)
18.11.2006
20:39
[142]
Darulcze [ unknown girl ]

marzyciel :)
mogę jechać z Tobą
18.11.2006
20:45
[143]
Lysack [ Latino Lover ]

najbardziej jedynie martwię się o nocleg:) w niektórych miastach mam znajomych, którzy pewnie by mnie przenocowali, w innych pewnie towarzyszyłby mi wóz telewizyjny, więc mógłbym spać w aucie, a w pozostałych zostaje mi namiot, lub życzliwość dobrych ludzi:) jeśli udałby mi się taki maraton po miastach polski to myślę, że łatwiej byłoby mi znaleźć sponsora na podróże zagraniczne:) jak na razie mam poparcie bractwa rowerowego, stowarzyszenia kocham radom, lokalnej gazety i prawdopodobnie lokalnej telewizji a także producenta wody mineralnej:) w sumie półtoramiesięczna wyprawa do jerozolimy kosztowała około 1000zł na osobę, a w to przecież wliczona jest podróż promem za ponad 100zł, wyżywienie, naprawy roweru...

wiem, że jestem marzycielem, ale popatrzcie na przykłąd na Jałokima - on podróżuje na stopa po kraju... podoba mi się taki styl życia:)

a jeśli chcesz to możemy jechać razem:) ja z pewnością będę przejeżdżał przez Twoją miejscowość... yyy... przypomnij mi jaki punkt mam dodać do trasy:)
18.11.2006
20:57
[144]
KrolewnaFiona [ Generał ]

To może zorganizujemy jakąś wiekszą wycieczkę? :>
Jeśli o mnie chodzi to może być nawet one way...

Pozdrawiam
zaziewana i śpiąca Fiona :)
18.11.2006
21:11
[145]
Lysack [ Latino Lover ]

o witaj:)

wspólna wycieczka - bardzo dobry pomysł:)

ja od jutra wracam do swoich treningów:) plan na jutro to wypad do Iłży (24km) moją trasą, która przedłuży się do około 80km w obydwie strony:)
18.11.2006
21:23
[146]
KrolewnaFiona [ Generał ]

Znaczy co? Na rowerze mam tam zajechać? Hmmm... To już wole sobie przespacerować tą całą trase...

[edit] Śpiące dziecko nie doczytało. : Jak na rowerze, to ja sobie na bagażnik wskocze może... ;> [edit]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-18 21:24:48]
18.11.2006
21:24
[147]
Lysack [ Latino Lover ]

no na rowerze dookoła kraju:)
18.11.2006
21:57
[148]
Darulcze [ unknown girl ]

jestem zazdrosna :(
18.11.2006
22:11
[149]
Lysack [ Latino Lover ]

na bagażniku będę miał wystarczająco rzeczy:) ubrania na zmianę, podstawowe rzeczy do naprawy roweru, kilka litrów wody, cos do jedzenia, namiot, śpiwór i pewnie jeszcze jakieś inne rzeczy... rowery chłopaków jadących do jerozolimy ważyły po 40-50kg...

a ja własnie opracowuję trasę:D liczę na około 40 dni:)
18.11.2006
22:13
[150]
Darulcze [ unknown girl ]

nie pojadę jak nie będzie Zakopanego :D
a po drodze chciałabym zajrzeć do Świdnicy
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-18 22:13:27]
18.11.2006
22:46
[151]
KrolewnaFiona [ Generał ]

To zahaczcie o Zieloną Górę (szczegóły trasy można omówić na gg)...

18.11.2006
23:08
[152]
Lysack [ Latino Lover ]

(01)1. Radom - pkt startowy
(01)-Szydłowiec
(01)2. Skarżysko Kamienna
(01)-Suchedniów
(01)3. Kielce
(02)-Chęciny
(02)-Jędrzejów
(02)-Miechów
(02)4. Kraków
(03)-Myślenice
(03)-Nowy Targ
(03)5. Zakopane
(04)-Szczawnica
(04)-Piwniczna Zdrój
(04)6. Krynica Zdrój
(05)7. Krosno
(05)8. Rzeszów
(06)-Nisko
(06)-Janów Lubelski
(07)-Kraśnik
(07)9. Lublin
(08)-Parczew
(08)10. Biała Podlaska
(09)-Siemiatycze
(09)-Bielsk Podlaski
(09)11. Białystok
(10)12. Augustów
(10)-Suwałki
(11)13. Ełk
(11)-Mikołajki
(12)-Mrągowo
(12)-Biskupiec
(12)14. Olsztyn
(13)-Morąg
(13)-Pasłęk
(13)15. Elbląg
(14)16. Malbork
(14)-Tczew
(14)17. Trójmiasto
(15)18. Hel
(15)-Władysławowo
(16)-Łeba
(17)19. Słupsk
(18)-Sławno
(18)20. Koszalin
(19)-Kołobrzeg
(20)21. Świnoujście
(20)-UznamWolin (na jakąś wyspę się dostać muszę:P)
(21)22. Szczecin
(22)23. Gorzów Wlkp
(23)-Świebodzin
(23)24. Zielona Góra
(24)25. Legnica
(25)-Jelenia Góra
(25)26. Karpacz
(25)-Śnieżka
(26)27. Wałbrzych
(26)-Świdnica
(27)28. Kłodzko
(27)-Polanica Zdrój
(27)29. Złoty Stok
(28)30. Wrocław
(29)-Oława
(29)-Brzeg
(29)31. Opole
(30)32. Katowice i okolice
(31)33. Częstochowa
(32)-brak pomysłu na przystanki i trasę:)
(34)34. Poznań
(35)35. Gniezno
(36)36. Bydgoszcz
(37)-Solec Kujawski
(37)37. Toruń
(38)-Ciechocinek
(38)38. Włocławek
(39)39. Płock
(40)40. Warszawa
(41)-Sochaczew
(42)-Łowicz
(42)41. Łódź
(43)42. Piotrków Trybunalski
(44)-Opoczno
(44)43. Radom:)

to taki wstępny plan... co chciałbym w nim zawrzeć... najważniejsze to odwiedzenie punktów głównych, a także chciałbym odwiedzić granice ze wszystkimi naszymi sąsiadami:) pożywienie dzienne - około kilograma owoców, 2 czekolady, chleb + coś, możliwe że jakiś obiad na ciepło w zależności od gościnności ludzi:)

** w nawiasach napisane są dni przewidywane na dany odcinek trasy:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-18 23:09:27]
18.11.2006
23:16
[153]
Darulcze [ unknown girl ]

fantastycznie!!!
19.11.2006
13:18
[154]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Łot de fak?? Co tu sie dzieje? Tylko na weekend a wlasciwie na piatek i sobote spuscic Was z oczu i robi sie tu balagan heheh :) a wlasciwie Lysy wyjasnij mi co to za miasta i numery sa bo dzisiaj umieram z upojenia alkoholowego i nie mam sily przeczytac tego co naskroabliscie przez te kilkadziesiat godzin :)

Witam ponownie - teskniliscie za mna? Bo ja bardzo za Wami

P.S --->> jestesmy wolni od piczego :P
19.11.2006
13:23
[155]
Lysack [ Latino Lover ]

Genzo -> wybieram się w podróż dookoła kraju:) a te numery to kolejność przejazdu, a na boku masz mapkę:D w nawiasach są dni przewidywane na kolejne odcinki podróży:)
19.11.2006
13:25
[156]
Darulcze [ unknown girl ]

a ja z nim - chociaż częściowo - może przynajmniej schudnę :D
osobiście tęskniłam strasznie :*
19.11.2006
13:28
[157]
Lysack [ Latino Lover ]

ja też tęskniłem:D ale w sumie nie masz czego żałować, bo piczogrom szalał wczoraj;D

a Ty Genzo z jakiego miasta jesteś? weno mi przypomnij:D
19.11.2006
13:34
[158]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

NO wlasnie jak zobaczylem swoje miasto na tej liscie pomyslalem ze Ty i Darulcze jezeli oboje sie wybieracie moglibyscie mnie w stolicy odwiedzic - bede czekal na Was z utesknieniem!!
19.11.2006
13:37
[159]
Darulcze [ unknown girl ]

jedź z nami!!
19.11.2006
13:38
[160]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Ale jak? Kiedy ile dni - gdzie bedziecie nocowac - nic z tego nie rozumiem :(
19.11.2006
13:41
[161]
Lysack [ Latino Lover ]

w wakacje, na około 50 dni, bo znając życie trochę się przedłuży:) nocować u ludzi, albo pod namiotami, albo gdzie popadnie:D byleby za free:D
19.11.2006
13:41
[162]
Darulcze [ unknown girl ]

dni masz w nawiasach
jak? na rowerach
nocować? gdzie nas noc zastanie
jeść - co dobrzy ludzie dadzą
:D
spontan [sponsorowany :P]
19.11.2006
13:49
[163]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

No to podziwiam Was za optymizm i zapal :P

A osoby towarzyszace mile widziane sa czy jedziemy jako single??
19.11.2006
14:04
[164]
Darulcze [ unknown girl ]

no chyba mile
moja nie ma roweru i trochę jestem rozdarta....
19.11.2006
14:22
[165]
kasztaneczuszek [ Legend ]

Witam! Dziś nawet bez kaca sie obyło :D
19.11.2006
14:24
[166]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Darulcze --->>> nie boj sie ja i moja panna tez nie mamy rowerow - ja w ogole nie lubie jezdzic na rowerze ale dla Was zrobie wyjatek :)
19.11.2006
14:29
[167]
Darulcze [ unknown girl ]

nie macie rowerów i nie lubisz jeździć to gdzie sie pchasz na ponad miesiąc?? Oo
no ale oczywiście ja się będę bardzo cieszyć :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-19 14:29:31]
19.11.2006
15:36
[168]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Oj tam nie przesadzajmy - rower teraz mozna na promocji w TESCO kupic za grosze ale jak chcecie ja moge truchtac za Wami :)
19.11.2006
15:45
[169]
Darulcze [ unknown girl ]

jestem za
tylko sie z Krossem na przykład trzebaby dogadać
albo z firmą produkującą ubrania i gadzety dla rowerzystów
ma ktoś kogoś znajomego?
ja mogłabym porozmawiać z panem Czubą (Prezes "Nałęczowianka" Sp. z o.o)
moja mama go zna a ja znam jego syna
19.11.2006
17:11
[170]
Darulcze [ unknown girl ]

co z Wami??
wszyscy oglądają na dobre i na złe????
19.11.2006
18:21
[171]
Lysack [ Latino Lover ]

jestem, jestem:D

romuś giertych to by mnie chyba wykastrował:D wybrałem się na zakupy w niedzielę:P kupiłem sobie spodnie i sweterek:D hehe

szczerze mówiąc to wątpię, żeby kross zgodził się zasponsorować rowery, ale możliwe, że udałoby się uzyskać kilka procent zniżki lub zawrzeć umowę zwrotu kasy po powrocie z wycieczki o ile ona wypali:D
19.11.2006
18:50
[172]
Darulcze [ unknown girl ]

bezbożny!!

miałam na myśli bardziej bieżące wsparcie techniczne i eskortę na polskich drogach :P
dodatkowo może jakieś gadzety koszulki, liczniki, opaski, itp...
19.11.2006
18:51
[173]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

siemka
19.11.2006
18:56
[174]
Lysack [ Latino Lover ]

a no to może że tak;D

siema Kuc:)
19.11.2006
19:17
[175]
arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Dzien dobry! Kurna ledwo wstalam i juz noc!

Ide papiery wypelniac do urzedu ubezpieczen spolecznych. Czeka mnie nie lada trudne przegladanie 1000 dokumentow i swiadectw :
19.11.2006
19:40
[176]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

no fajnie jutro dwa sprawdziany luzik we wtorek katkowka a w srode nie wiem co
19.11.2006
19:40
[177]
KrolewnaFiona [ Generał ]

zieeeeefffff...

Bry wieczór. Kurcze... Coraz częściej chce mi się spać. Może to choroba jakaś już (?).
Ehhh... Kawy bym sie napiła.
<poszła do kuchni>
19.11.2006
20:13
[178]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Fiona --->>> Prosze to dla Ciebie :)

No nareszcie w domku - ciemno za oknem i tez mi sie chce spac ale komputer to moja milosc i trzyma mnie przy zyciu :)
19.11.2006
21:57
[179]
Darulcze [ unknown girl ]

mój mężczyna twierdzi że nie dam rady :(((
19.11.2006
21:59
[180]
KrolewnaFiona [ Generał ]

eee taaam.... W takim razie trzeba mu pokazać, że nie ma racji. Co to za facet, który zamiast wspierać, od razu skreśla...
19.11.2006
22:01
[181]
Lysack [ Latino Lover ]

dasz radę Darulcze:)
19.11.2006
22:04
[182]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Fiona jak Ci moja kawka smakowala? Bardzo siestaralem ;))) Dla Ciebie ofkoz :D
19.11.2006
22:08
[183]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

mam pytania ile strona gry-online ma juz lat???
19.11.2006
22:17
[184]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

na oko jakies 6 latek :)
19.11.2006
22:24
[185]
KrolewnaFiona [ Generał ]

hehehe.. Kawa mi smakuje zawsze. Jestem uzależniona od kawy. A jeśli smakowałaby tak samo dobrze jak wyglądała na tej fotce, to przyjeżdżaj i rób mi taką codziennie ;) Dzięki ;)
19.11.2006
22:25
[186]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Fionka to powiedz chociaz w jakim miescie mieszkasz slonce i na pewno zrobie ci taka a nawet lepsza !! No i fotke pokaz co bym Cie nie pomylil ze shrekiem ;)))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-19 22:24:12]
19.11.2006
22:26
[187]
Danley [ Pontifex Maximus ]

Genzo Wakabayashi -> Dokładnie tak, pełne 6 latek istnieje GOL.
19.11.2006
22:33
[188]
KrolewnaFiona [ Generał ]

Powiedzmy, ze w Zielonej Górze... Po więcej - e-mail or GG.
Co do shreka... Nie sądze... Mniej zielona jestem :)
19.11.2006
22:36
[189]
Speedman18 [ Juventus ]

Zartownis sie znalazl i bajerant :)
19.11.2006
22:47
[190]
Lysack [ Latino Lover ]

:D
19.11.2006
22:51
[191]
crazymay [ Chorąży ]

:)
19.11.2006
22:52
[192]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Szkoda tylko ze taka w miare nowy ten nick jest z mala iloscia poscinkow :P

Edit: no moze nie taki nowy ale z mala iloscia postow :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-19 22:51:09]
19.11.2006
22:55
[193]
Lysack [ Latino Lover ]

ale za to jaki ranking:D tamto konto służy mi do odpowiadania w wątkach wątpliwych, czyli takich które mogą polecieć ale chcę się w nich udzielić:D
19.11.2006
22:57
[194]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

tak sobie patrze i kurde masz kulfona :P 3 miesiace rank a natrzaskales ostro poscinow :)
20.11.2006
09:30
[195]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

O dzizas faken szit :( wstalem i nic nie widze na oczy a jak zobacyzlem ze Lysack poszedl spac o 4 nad ranem to wymieklem - dzien dobry all :)
20.11.2006
09:39
[196]
Darulcze [ unknown girl ]

bry =]
20.11.2006
14:28
[197]
Lysack [ Latino Lover ]

Genzo -> o 4 poszedł Łyczek:) ja poszedłem o 3, ale za to musiałem wstać o 5 więc się chyba wyrównało:D

a dzisiaj się pokłóciłem z koleżanką:D hehe, do jutra jej przejdzie:P

a teraz jadę się przejechać rowerkiem, bo nie chce mi się w domu siedzieć:P

jak wrócę to założę nową część:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-20 14:26:41]
20.11.2006
14:41
[198]
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

O kurde no zastrzele tego malolata - chodzi spac o 4 nad ranem a w dzien jak do niego dzwonie to nie odbiera bo spi - nie no przegina teraz !!!

Ehh dobrze mowilem ze z rana zbytnio nie widzialem na oczy jak wstalem :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2006-11-20 14:39:55]
20.11.2006
16:37
[199]
Lysack [ Latino Lover ]

właśnie wróciłem z samotnej wycieczki rowerowej:)

odległość - ok 30km (skróciłem nieco swoją stałą trasę - 48km),
czas - 1:20h, więc nie tak źle:)
efekt - jestem bardziej wypoczęty niż po powrocie ze szkoły:)

uwagi - spałem nieco ponad 2 godziny, przez cały dzień zjadłem tylko śniadanie, rano przebiegłem 1km z plecakiem na plecach:)
20.11.2006
16:38
[200]
Kucyś [ BIE(L)ANY ]

siemka

Mam pytanie do warszawiakow kto che wpasc na moj mecz z polonią ???
20.11.2006
17:12
[201]
Lysack [ Latino Lover ]

nowy wątek:

https:wwwgry-onlinepls043.asp?ID=5667045&N=1
wątek: Wątek dla bezsennych 6 - Harlequin
© 2000-2018 GRY-OnLine S.A. game guide