17:14
smile
[1]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Mam prośbę. Czy ma ktoś linka do tej słynnej bramki Ronaldinho (chyba w zeszłym roku w Lidze Mistrzów, jak stał tuż za polem karnym otoczony kilkoma piłkarzami i znikąd strzelił tuż obok słupka)?

Hitmanio [ KG 21 ]

Jak zatańczył przed piłkarzami i strzelił bramkę, w skali od 1 do 10 daję 9/10 :)

[6]

Ehh nie mogę coś ściągnąć tego filmiku. Zawsze ściagałem z rapidshare bezproblemowo, ale teraz jest cos nie tak. Pokazuje mi się You have downloaded 46988 KB. Want to download more?
Get your PREMIUM-Account now! Instant access! (Or wait 1 minutes)

No dobra, czekam minutę, odświeżam i nic, bo coś tam ponowinie wysyła informacje :/ Tak samo na Fiferoxie i na IE :/ Mógłby ktoś wrzucić na Megaupload albo gdzieś:) ?

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Zalogowany ---> Bo tak naprawdę musisz trochę dłużej poczekac... (Rapid oszukuje :P).

02.02.2006
18:09
[9]

kamil -->> Zawsze było tak, że jak np kazali mi czerkać 10min i po 3 minutach odświeżyłem to pokazywało mi, że 7 min zostało. A teraz wyskakuje okienko coś tam o wysyłaniu ponownym danych i lipa :/

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Ehhh pamietam ten meczyk...coś pięknego mam nadzieje ze i w tej edycji nie zabraknie takich brameczek

[13]

Tomus -->> Ale to nie to, mi chodziło o bramkę jego a nie o to jak dostał kartę czerwoną :)

02.02.2006
19:18
[14]

Zalogowany --> Ech a nie ściągłeś tego filmiku ode mnie ??

Ściągnij go wrzuć do virtual duba i wytnij.

02.02.2006
19:21
[15]

Tomus --> Którego? Na tym z 18:41 jest nie to :/ A ten z innego wątku jest na video.google a nie da się tego ściągnąć do normalnego formatu ...