14:54
smile
[1]

Sayet [ White Star Soldier ]

troche za pozno ale ok. dzis odbywa sie mecz siatkarek miedzy polska a w³ochami. po 1 secie polska przegrywa 1-0(22-25),2 set polki wygra³y 25 do 21 stan meczu 1-1(dla POLSKI:)) 3 set wygra³y POLKI 29-27!!!!! 2-1 dla POLEK!!!!!

27.12.2003
14:59
smile
[2]

savro2002 [ Konsul ]

dzieki za ten watek, bo sobie przypomnialem :)

opisy setow

I set: Pocz¹tek spotkania bardzo udany dla naszych zawodniczek, które prowadzi³y 4:2. Po serii b³êdów na zagrywce W³oszki zesz³y jednak na pierwsz¹ przerwê techniczn¹ z przewag¹ jednego punktu (7:8). Druga przerwa techniczna, to ju¿ ró¿nica trzech "oczek" na korzyœæ naszych rywalek (13:16). Polki jednak zmobilizowa³y siê i potrafi³y wyjœæ na prowadzenie (18:17). Po chwili jednak znów przewagê osi¹gnê³y W³oszki (19:20). Wówczas o czas poprosi³ trener Andrzej Niemczyk. Po wyjœciu na parkiet nasze siatkarki znów straci³y punkt i Niemczyk ponownie wzi¹³ czas. Jeszcze pod koniec I partii Polki z³apa³y kontakt (22:23), ale ostatecznie W³oszki wygra³y (22:25).
Statystyki po I secie: punkty z ataku (15:14), z bloku (4:4), z zagrywki (0:0), po b³êdach rywalek (3:7).
II set: W przeciwieñstwie do pierwszej partii, tym razem Polski rozpoczê³y s³abo i na przerwê techniczn¹ schodzi³y, przegrywaj¹c 3:8. Doskonale zagra³y jednak w kolejnej czêœci seta, wychodz¹c na prowadzenie 16:15 przy drugiej przerwie technicznej. Po niej nasze zawodniczki jednak rozluŸni³y siê, W³oszki wykorzysta³y to i prowadzi³y ju¿ 19:16. Wówczas o czas poprosi³ Niemczyk. Polki otrz¹snê³y siê i wysz³y na prowadzenie 19:18, którego nie odda³y ju¿ do koñca II seta (25:21).
Statystyki po II secie: punkty z ataku (12:10), z bloku (4:1), z zagrywki (1:2), po b³êdach rywalek (8:8).
III set: Polski doskonale gra³y w tej partii do stanu 17:12, prowadz¹c od pocz¹tku. Pierwsza przerwa techniczna - 8:5, druga - 16:11. Przy stanie 17:12 oddaliœmy kolejnych 6 punktów i W³oszki wysz³y na prowadzenie. Polki odzyska³y je jednak i prowadzi³y 21:19, ale po b³êdach W³oszki dosz³y na 21:21. Od tego momentu trwa³a walka punkt za punkt. ostatecznie o zwyciêstwie w III secie Polek (29:27) zadecydowa³a ¿ó³ta kartka dla Centoni. Bardzo zdenerwowany taki obrotem sprawy by³ w³oski szkoleniowiec.

IV set: zacze³y s³abo 1-5 ale sie zebra³y jest 7-9 za sprawa M.Glinki 8-9. jak narazie odrabiaja straty.ciezko bedzie wygrac tego seta.

savro>>>>> no nie??

27.12.2003
15:09
smile
[5]

sayet ->> dzieki za opis :) bo nie ogladalem od poczatku ... THX :)

[10]

polki przegrywaly jush 6 punktami ale zdo³a³y to odrobic i nawet wysz³y na prowadzenie 21-20.... a w koncu wygra³y.........W£OSZKI!!!!!!! 25-23 niemoge uwierzyc!!!!!!!