Cieszę się bardzo, że dziewczyny się w końcu przełamały i wygrały.
Świetny mecz. Widać było, jak amerykanki były pewne swego przed meczem i
jak się zdziwiły grą polek w pierwszych dwuch setach. Miny im zrzedły.

13:22
smile
[2]

Sparrow [ Pretorianin ]

Jakl ja teraz zaluje ze wylaczylem ten budzik o 4.30 i poszedlem dalej spac:( ale przynajmniej obudzil mnie brat ta wspaniala nowina...no doslownie micha mi sie cieszyla nie wiarygonie:D wierze ze nie bedzie juz powtorki z meczu z Dominikana (no doslownie walilem glowa w mur:( ) Polki rulezzzz:D

Dumni po zwyciestwach, wierni po praszkach...no i wiernosc sie oplacila;)

Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy wierza w poslkie siatkarki i zdaja sobie sprawe ze ich zespol sie buduje i nie wymaga od nich nie wiadomo czego:) je trzeba podziwiac i cieszyc juz cieszyc sie na ich przyszle sukcesy jezeli beda sie rozwijaly tak jak teraz:D

08.11.2003
14:50
smile
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ja też się cieszę, ale powinny wygrać ten mecz w trzech setach. Gdyby nie tie-break, to napisałbym, że w trzecich setach psychika im siada, a tak, to nie wiem, czemu potrafią odpuszczać te sety...

08.11.2003
14:55
smile
[4]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

Ehh. Dlaczego tak nie graly w poprzednich meczach?

Sayet [ White Star Soldier ]

niema co tragizowac.wygraja jutro z włoszkami , z egipcjankami , argentynkami i beda 4-5-6 miejsce;))

TRZEBA WIERZYC ZE SIE UDA!!!!!!

08.11.2003
15:18
smile
[7]

Beren [ Senator ]

Tez sie ciesze ze zwyciestwa, swietnej gry mimo przegranych spotkan itd ;P, ale chcialem zwrocic uwage na cos innego: jak to mozliwe, ze Amerykanki prowadza w rankingu FIVB i byly drugie w tym PS? Przeciez z nami graly przecietnie - niesamowite byly tylko niektore obrony, ale Brazylijki, a przede wszystkim Chinki wydaja sie znacznie lepsze. No ale USA na swoim kontynencie nie ma konkurencji (poza Kuba, ktora jednak tez mnie zawiodla) i moze dlatego.
A co do Polek - po takim meczu i dzieki temu, ze u nas, w przeciwienstwie do innych druzyn, gra cala 12-stka, przez co nasz zespol nie zmeczy sie tak szybko, jak niemal cala reszta - wierze, ze nie przegramy juz wiecej niz jednego meczu, a jest spora szansa, ze zadnego (grozne sa oczywiscie Wloszki - znow pobudka o 4:30... no i gospodynie; pozostale zespoly raczej ogramy, chyba ze znow zagramy jak z Dominikana :/).
Tak wiec czymmy kciuki ;P

PS. Zna ktos z Was adres strony z aktualna tabela i wynikami oraz statystykami?

08.11.2003
15:24
[8]

kiowas [ Legend ]

Wyniki:

Polska - USA 3:2 (25:21, 31:29, 22:25, 21:25, 15:12)

Włochy - Dominikana 3:0 (25:13, 25:15, 25:17)

Japonia - Turcja 3:0 (25:21, 25:16, 25:16)

Kuba - Argentyna 3:0 (25:15,25:16,25:19)

Brazylia - Egipt 3:0 (25:14, 25:8, 25:18)

Chiny - Korea Południowa 3:0 (25:10, 25:19, 25:14)

WebMajster [ Chor��y ]

z kim gramy kolejny mecz, na jakim programie i o ktorej bedzie transmisja? i czemu to my wygramy :D?

08.11.2003
16:00
[11]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gramy chyba z Włochami o 4.30.

A mecz był niezły, ale dziewczyny miały więcej szczęscia niz rozumu, rzadko sie zdarza był w siatkówce wygrała słabsza drużyna.