16:26
smile
[1]

SisieQ. [ Chor��y ]

Prosiłbym o wpisanie i ew. danie filmików z sytuacji sportowych z których się najbardziej cieszyliście w życiu :)

oraz zwyciestwo:

ale mój ulubiony Robertowy moment to podium w Australii w tym roku, taki thriller to dawno nie widziałem:

oraz number one !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arsenal-Tottenham 3:0 (09/10)

Polska-Norwegia piłka ręczna ostatnie MŚ.

Polska-Belgia 2:0

Stoke-Arsenal 1:3 (09/10)

A to tylko ułamek meczy, których mógłbym wymieniać, wymieniać, i wymieniać.
Te nie są jakieś szczególne, po prostu przyszyły mi na myśl jako pierwsze.

Molpi [ Senator ]

Wygrana Phelpsa z Cavicem na na 100 motylem w Pekinie.

Bogdan Wenta i jego 15 sekund :)

Jedyne co mi przychodzi teraz do glowy ;d pelno bylo takich momentow

24.11.2010
16:36
[5]

AdamekPL1 [ Nie wiem co tu wpisac ]

Pierwsze co mi przyszło na myśl to zwycięstwo i zdobycia mistrzowskiego pasa przez Adamka, w tej niesamowitej walce z Briggsem.

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Każdy piękny skok Małysza i krzyczę na cały dom.
No i jeszcze euforia była jak 14 długich sekund Wenty było ;p

24.11.2010
17:33
[8]

yasiu [ Legend ]

4 pieciominutowe rundy anderson dostawal lomot, mniejszy lub wiekszy. prawie 3 minuty ostatniej rundy wygladaly tak samo. a potem anderson pokazal dlaczego jest mistrzem

zapomnialem_stary_login [ Konsul ]

Moje zwycięstwo w zawodach rowerowych sprzed ok 10 lat. Pokonałem wielu starszych od siebie chłopaków. To był chyba najpiękniejszy moment sportowy, a jakieś Adamki, Małysze czy mecze tzw. reprezentacji kompletnie mnie nie interesują.

24.11.2010
18:31
[12]

mefsybil [ Legend ]

Najwięcej łez szczęścia popłynęło dzięki Adamowi Małyszowi. Koniec tematu.

Największe?

Zdecydowanie wtedy, gdy Polska wygrała 5 sekund przed końcem z Norwegią 31:30. I gol Siódmiaka. Coś pięknego. Wtedy srałem w gacie ze zdenerwowania. A na końcu nie wierzyłem w to co się stało. Piękne to było. I pamiętny Wenta i jego "Tylko spokojnie, mamy dużo czasu".

24.11.2010
18:42
smile
[15]

Regis [ ]

Pod pierwszym postem podpisuję się w całości. Z drugiego biorę pierwszy mecz. Do tego:

L. Jacobelis w finale olimpijskim - może nie najpiękniejsze, ale najbardziej dramatyczne na pewno:

Kłosiu [ Legend ]

zapomnialem_stary_login--> racja! Jak ktos nic nie robi i siedzi na dupie przed TV to sie moze podniecac jakimis osiagnieciami sportowych gwiazdek :).
Moj najpiekniejszy moment w sporcie byl wtedy, gdy na maratonie w Istebnej popylalem na rowerze po slowackiej stronie grzbietami porosnietych trawa gor 50km/h, po obu stronach grzbietu byly gory jak okiem siegnac, szutrowa droga szla lekko w dol przez 3-4 km, wiec jechalo sie bardzo szybko, swiecilo slonce, widok byl po prostu obledny... Nie oddalbym tego momentu za wszystkie osiagniecia sportowcow ogladane w TV :).