21.06.2010
13:42
[1]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Witam. Od początku mundialu zacząłem obstawiać mecze. Wcześniej raczej sporadycznie się zdarzało, jednak w czasie mundialu to dość częsta czynność.
W tym wątku chciałbym , abyśmy typowali wyniki w czasie mundialu i sobie pomagali :)

Ja teraz z niecierpliwością ogladam mecz Portugalii. Mam nadzieje ,że remis utrzyma się do połowy bo tak obstawiłem :)

Mam nadzieje ,że remis utrzyma się do połowy

W 'moim' meczu Portugali z Koreą Płn. do przerwy było 1:0, więc prawie mu weszło.

Odświeżam :D

pytanie do doświadczonych graczy, wiecie moze co to tzw. System Betfair? znalazlem taka stronke w necie, pisza ze niby to jest system do systematycznego zarabiania na obstawianiu.. to dziala?

11.10.2010
20:11
[8]

misio ssj [ Konsul ]

Hmm najlepiej to chyba nie grac zbyt duzej ilosci meczow i typowac pewniaki z poszczegolnych lig ( wiem,ze kurs by był maly przez co wygrana rowniez) jednak zawsze wpadlby jaks grosz.